TABELA KOŃCOWA I LIGI - JALF SEZON 2015/2016:
Poz. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
W |
R |
P |
Bramki |
Bilans |
1 |
PSV PODŁĘŻE |
7 |
21 |
7 |
0 |
0 |
48-15 |
33 |
2 |
DIVINGTECH |
7 |
15 |
5 |
0 |
2 |
26-14 |
12 |
3 |
BEER DRINKERS |
7 |
14 |
4 |
2 |
1 |
31-20 |
11 |
4 |
PULMON NEGRO |
7 |
11 |
3 |
2 |
2 |
38-26 |
12 |
5 |
NO NAME |
7 |
10 |
3 |
1 |
3 |
35-24 |
11 |
6 |
ABTECH |
7 |
5 |
1 |
2 |
4 |
20-32 |
-12 |
7 |
KANONIERZY |
7 |
4 |
1 |
1 |
5 |
16-39 |
-23 |
8 |
PODWALE |
7 |
0 |
0 |
0 |
7 |
16-60 |
-44 |
TABELA KOŃCOWA II LIGI - JALF SEZON 2015/2016:
Poz. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
W |
R |
P |
Bramki |
Bilans |
1 |
ENERGETYK |
8 |
19 |
6 |
1 |
2 |
48-19 |
29 |
2 |
HALBA PODŁĘŻE |
8 |
19 |
6 |
1 |
1 |
43-18 |
25 |
3 |
JAGO – PRO |
8 |
17 |
5 |
2 |
1 |
37-13 |
24 |
4 |
OST MINERS |
8 |
15 |
4 |
3 |
1 |
40-24 |
16 |
5 |
HAMMER |
8 |
9 |
3 |
0 |
5 |
36-32 |
4 |
6 |
FORTUNA PDŁ |
8 |
9 |
3 |
0 |
4 |
36-54 |
-18 |
7 |
DZIEĆKOWICE |
8 |
9 |
3 |
0 |
5 |
24-38 |
-14 |
8 |
LAMBADA |
8 |
4 |
1 |
1 |
6 |
24-37 |
-13 |
9 |
BLACK DRAGONS |
8 |
3 |
1 |
0 |
7 |
26-79 |
-53 |
TERMINARZ ROZGRYWEK JALF 2015/2016:
I LIGA - I KOLEJKA (13 grudzień) |
10:00 |
NO NAME |
- PSV PODŁĘŻE |
2 – 7 |
10:55 |
PODWALE |
- PULMON NEGRO |
4 – 13 |
11:50 |
KANONIERZY |
- AB TECH |
3 – 3 |
12:45 |
DIVINGTECH |
- DRINKERS |
1 – 2 |
II LIGA - I KOLEJKA (13 grudzień) |
13:40 |
B. DRAGONS |
- DZIEĆKOWICE |
4 – 6 |
14:35 |
JAGO PRO |
- HAMMER |
5 – 3 |
15:30 |
ENERGETYK |
- HALBA PODŁĘŻE |
3 – 2 |
16:20 |
OST MINERS |
- LAMBADA |
10 – 5 |
pauza |
FORTUNA PODŁĘŻE |
|
|
|
|
|
I LIGA – II KOLEJKA (27 GRUDZIEŃ) |
15.50 |
DIVINGTECH |
- ABTECH |
5 – 1 |
16.40 |
KANONIERZY |
- PULMON NEGRO |
1 – 9 |
17.30 |
BEER DRINKERS |
- PSV PODŁĘŻE |
3 – 7 |
18.20 |
PODWALE |
- NO NAME |
4 – 6 |
II LIGA – II KOLEJKA (27 GRUDZIEŃ) |
12:30 |
JAGO PRO |
- LAMBADA |
1 – 1 |
13:20 |
FORTUNA |
- HAMMER |
1 – 6 |
14:10 |
OST MINERS |
- ENERGETYK |
3 – 3 |
15:00 |
DZIEĆKOWICE |
- HALBA PODŁĘŻE |
1 – 5 |
pauza |
BLACK DRAGONS |
|
|
I LIGA - III KOLEJKA (3 styczeń) |
13:50 |
PODWALE |
- BEER DRINKERS |
1 – 9 |
14:40 |
NO NAME |
- PULMON NEGRO |
3 – 4 |
15:30 |
AB TECH |
- PSV PODŁĘŻE |
1 – 3 |
16:20 |
KANONIERZY |
- DIVINGTECH |
1 – 3 |
II LIGA - III KOLEJKA (3 styczeń) |
10:30 |
JAGO PRO |
- OST MINERS |
1 – 1 |
11:20 |
LAMBADA |
- HALBA PODŁĘŻE |
1 – 5 |
12:10 |
B.DRAGONS |
- ENERGETYK |
4 – 9 |
13:00 |
FORTUNA |
- DZIEĆKOWICE |
6 – 5 |
pauza |
HAMMER |
|
|
|
II LIGA – IV KOLEJKA 16 STYCZEŃ |
13:10 |
JAGO PRO |
- B.DRAGONS |
10 – 1 |
14.00 |
FORTUNA |
- HALBA PODŁĘŻE |
4 – 7 |
14.50 |
HAMMER |
- OST MINERS |
1 – 3 |
15.40 |
DZIEĆKOWICE |
- ENERGETYK |
1 – 7 |
pauza |
LAMBADA |
|
|
|
|
|
|
II LIGA - VIII KOLEJKA (23 styczeń) - SOBOTA |
10:10 |
DZIEĆKOWICE |
- LAMBADA |
4 - 3 |
11:00 |
HAMMER |
- HALBA PODŁĘŻE |
2 - 6 |
11:50 |
FORTUNA |
- B.DRAGONS |
12 - 3 |
12:40 |
JAGO PRO |
- ENERGETYK |
2 - 0 |
pauza |
OST MINERS |
|
|
|
|
|
|
I LIGA - IV KOLEJKA (24 styczeń) |
10:30 |
BEER DRINKERS |
- PULMON NEGRO |
3 - 3 |
11:20 |
DIVINGTECH |
- PSV PODŁĘŻE |
1 - 5 |
12:10 |
KANONIERZY |
- NO NAME |
0 - 6 |
13:00 |
PODWALE |
- AB TECH |
1 - 9 |
II LIGA - V KOLEJKA (24 styczeń) |
13:50 |
JAGO PRO |
- HALBA PODŁĘŻE |
3 - 4 |
14:40 |
B.DRAGONS |
- OST MINERS |
2 - 15 |
15:30 |
FORTUNA |
- LAMBADA |
5 - 4 |
16:20 |
HAMMER |
- ENERGETYK |
4 - 8 |
pauza |
DZIEĆKOWICE |
|
|
|
|
|
|
I LIGA - V KOLEJKA (31 styczeń) |
11:40 |
KANONIERZY |
- PSV PODŁĘŻE |
1 - 11 |
12:30 |
PODWALE |
- DIVINGTECH |
3 - 7 |
13:20 |
NO NAME |
- BEER DRINKERS |
4 - 4 |
14:10 |
AB TECH |
- PULMON NEGRO |
2 - 2 |
II LIGA - VI KOLEJKA (31 styczeń) |
8:20 |
JAGO PRO |
- DZIEĆKOWICE |
6 - 1 |
9:10 |
HAMMER |
- LAMBADA |
2 - 4 |
10:00 |
FORTUNA |
- OST MINERS |
4 - 5 |
10:50 |
B.DRAGONS |
- HALBA PODŁĘŻE |
1 - 11 |
pauza |
ENERGETYK |
|
|
|
|
|
|
I LIGA - VI KOLEJKA (14 luty) |
10:30 |
DIVINGTECH |
- PULMON NEGRO |
4 - 4 |
11:20 |
NO NAME |
- AB TECH |
12 - 1 |
12:10 |
PODWALE |
- PSV PODŁĘŻE |
0 - 7 |
13:00 |
KANONIERZY |
- BEER DRINKERS |
1 - 4 |
II LIGA - VII KOLEJKA (14 luty) |
13:50 |
HAMMER |
- DZIEĆKOWICE |
1 - 7 |
14:40 |
OST MINERS |
- HALBA PODŁĘŻE |
3 - 3 |
15:30 |
B.DRAGONS |
- LAMBADA |
7 - 5 |
16:20 |
FORTUNA |
- ENERGETYK |
2 - 15 |
pauza |
JAGO PRO |
|
|
|
|
|
|
I LIGA - VII KOLEJKA (28 luty) |
11:30 |
KANONIERZY |
- PODWALE |
9 - 3 |
12:20 |
NO NAME |
- DIVINGTECH |
2 - 4 |
13:10 |
BEER DRINKERS |
- AB TECH |
6 - 3 |
14:00 |
PULMON NEGRO |
- PSV PODŁĘŻE |
7 - 8 |
Wręczenie nagród dla I ligi około 14:45 |
|
|
|
|
II LIGA - IX KOLEJKA (28 luty) |
8:00 |
FORTUNA |
- JAGO PRO |
2 - 9 |
8:50 |
B.DRAGONS |
- HAMMER |
4 - 11 |
9:40 |
OST MINERS |
- DZIEĆKOWICE |
0 - 5 wo |
10:30 |
LAMBADA |
- ENERGETYK |
1 - 3 |
pauza |
HALBA PODŁĘŻE |
|
|
Wręczenie nagród dla II ligi około 11:15 |
Regulamin
https://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/2015-jalf-salos-regulamin-poprawiony.doc
Karta zgłoszeniowa: (przynosimy na pierwszy mecz do stolika sędziowskiego)
http://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/2015-jalf-salos-karta-zgloszeniowa.doc
Protokół meczowy - przynosimy sędziemu przed meczem.
http://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/2015-jalf-salos-protokol-meczowy.doc
Zgoda rodziców - dostarczają ją wszyscy niepełnoletni zawodnicy.
http://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/2015-jals-salos-zgoda-rodzicow.doc
Kolejna edycja Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Futsalu – Salos przy wsółorganizacji z Miejskim Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie dobiegła końca. Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia w I i II lidze. Mistrzem I ligi został PSV Podłęże z kompletem siedmiu zwycięstw w całych rozgrywkach, na drugim miejscu uplasował się Divingtech a na najniższym stopniu podium Beer Drinkers. Do II ligi spadły zespoły Kanonierów oraz Stare Podwale. Królem strzelców został Goryczka Michał ( Pulmon Negro ) , najlepszym zawodnikiem ligi Kowalczyk Maciej (Divingtech) a najlepszym bramkarzem Szczuka Sławomir ( PSV Podłęże ). W II lidze ostatnia kolejka wyłoniła dwa zespoły które to w następnej edycji będą występowały w I lidze a mianowicie Energetyk oraz Halba a na trzecim miejscu rozgrywki ukończył zespół Jago – Pro. Królem strzelców został Krawczyk Jędrzej ( Hammer ) , najlepszym zawodnikiem II ligi został Rzeszutko Marcin ( Jago – Pro ) a najlepszym bramkarzem Palion Sergiusz ( Energetyk). Po zakończeniu rozgrywek Zarząd PSS SALOS, Dyrektor MCKiS Pan Dariusz Chrapek oraz Krzysztof Brożek właściciel firmy DGJ Jaworzno wręczyli puchary i nagrody indywidualne.
Dziękujemy Dyrektorom oraz pracownikom MCKiS Jaworzno za pomoc w organizacji JALF oraz Panu Krzysztof Brożek z firmy DGJ Jaworzno (Dostawa Gazu Jaworzno) za ufundowanie nagród indywidualnych i napojów dla najlepszych zawodników i drużyn.
Dziękujemy również firmom CUKIERNIA PUCHATEK i DGJ JAWORZNO za pomoc i współfinansowanie zakupu szalików, które otrzymali reprezentanci Salosu podczas Memoriału i najlepsi zawodnicy rozgrywek w lidze halowej.