dzisiaj: 189, wczoraj: 311
ogółem: 1 499 399
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
TERMINARZ II LIGI JLS SALOS 2023
runda jesienna
II LIGA - VIII KOLEJKA (3 WRZEŚNIA) | WYNIK | |||
10:00 | ALIAS | ATJ JAWORZNO | 3:6 | |
10:50 | HAMMER | MASZOPERIA | 7:2 | |
11:40 | FORTUNA PODŁĘŻE | POLSKOK CHRZANÓW | 2:8 | |
12:30 | EKO ŚWIRY | RISER JAWORZNO | 5:0 wo | |
II LIGA - IX KOLEJKA (10 WRZEŚNIA) | WYNIK | |||
13:30 | EKO ŚWIRY | MASZOPERIA | 9:1 | |
14:20 | ALIAS | FORTUNA PODŁĘŻE | 8:1 | |
15:10 | HAMMER | ATJ JAWORZNO | 1:1 | |
RISER JAWORZNO | POLSKOK CHRZANÓW | 0:5 (wo) | ||
II LIGA – X KOLEJKA (17 WRZEŚNIA) | WYNIK | |||
10:00 | HAMMER | EKO ŚWIRY | 5:9 | |
10:50 | POLSKOK CHRZANÓW | MASZOPERIA | 8:1 | |
11:40 | FORTUNA PODŁĘŻE | ATJ JAWORZNO | 2:10 | |
ALIAS | RISER JAWORZNO | 5:0 wo | ||
II LIGA - XI KOLEJKA (24 WRZEŚNIA) | WYNIK | |||
13:20 | ALIAS | MASZOPERIA | 6:3 | |
14:10 | EKO ŚWIRY | ATJ JAWORZNO | 5:3 | |
15:00 | HAMMER | POLSKOK CHRZANÓW | 2:8 | |
FORTUNA PODŁĘŻE | RISER JAWORZNO | 5:0 wo | ||
II LIGA - XII KOLEJKA (1 PAŹDZIERNIKA) | WYNIK | |||
10:00 | EKO ŚWIRY | POLSKOK CHRZANÓW | 7:5 | |
10:50 | FORTUNA PODŁĘŻE | MASZOPERIA | 2:4 | |
11:40 | ALIAS | HAMMER | 7:4 | |
RISER JAWORZNO | ATJ JAWORZNO | 0:5 (wo) | ||
II LIGA - XIII KOLEJKA (8 PAŹDZIERNIKA) | WYNIK | |||
13:20 | ALIAS | EKO ŚWIRY | 4:1 | |
14:10 | HAMMER | FORTUNA PODŁĘŻE | 1:1 | |
15:00 | POLSKOK CHRZANÓW | ATJ JAWORZNO | 7:1 | |
RISER JAWORZNO | MASZOPERIA | 0:5 (wo) | ||
II LIGA - XIV KOLEJKA (15 PAŹDZIERNIKA) | WYNIK | |||
10:00 | ALIAS | POLSKOK CHRZANÓW | 2:9 | |
10:50 | FORTUNA PODŁĘŻE | EKO ŚWIRY | 4:8 | |
11:40 | MASZOPERIA | ATJ JAWORZNO | 2:4 | |
HAMMER | RISER JAWORZNO | 5:0 wo |
=================================================================
TERMINARZ II LIGI JLS SALOS 2023
runda wiosenna
II LIGA - I KOLEJKA (16 KWIETNIA) | WYNIK | |||
10:00 | ATJ JAWORZNO | ALIAS | 3:3 | |
10:50 | MASZOPERIA | HAMMER | 4:5 | |
11:40 | POLSKOK CHRZANÓW | FORTUNA PODŁĘŻE | 10:2 | |
12:30 | RISER JAWORZNO | EKO ŚWIRY | 2:8 | |
II LIGA - II KOLEJKA (23 KWIETNIA) | WYNIK | |||
13:50 | POLSKOK CHRZANÓW | RISER JAWORZNO | 12:1 | |
14:40 | MASZOPERIA | EKO ŚWIRY | 3:9 | |
15:30 | FORTUNA PODŁĘŻE | ALIAS | 2:1 | |
16:20 | ATJ JAWORZNO | HAMMER | 3:2 | |
II LIGA - III KOLEJKA (7 MAJA) | WYNIK | |||
10:00 | EKO ŚWIRY | HAMMER | 3:2 | |
10:50 | RISER JAWORZNO | ALIAS | 4:5 | |
11:40 | MASZOPERIA | POLSKOK CHRZANÓW | 2:8 | |
12:30 | ATJ JAWORZNO | FORTUNA PODŁĘŻE | 0:2 | |
II LIGA – IV KOLEJKA (14 MAJA) | WYNIK | |||
11:40 | MASZOPERIA | ALIAS | 2:3 | |
14:10 | ATJ JAWORZNO | EKO ŚWIRY | 3:3 | |
15:00 | RISER JAWORZNO | FORTUNA PODŁĘŻE | 4:3 | |
15:50 | POLSKOK CHRZANÓW | HAMMER | 15:1 | |
II LIGA - V KOLEJKA (28 MAJA) | WYNIK | |||
10:00 | ATJ JAWORZNO | RISER JAWORZNO | 6:2 | |
10:50 | POLSKOK CHRZANÓW | EKO ŚWIRY | 2:2 | |
11:40 | MASZOPERIA | FORTUNA PODŁĘŻE | 5:3 | |
12:30 | HAMMER | ALIAS | 0:5 | |
II LIGA - VI KOLEJKA (4 CZERWCA) | WYNIK | |||
13:20 | EKO ŚWIRY | ALIAS | 3:4 | |
14:10 | FORTUNA PODŁĘŻE | HAMMER | 0:10 | |
15:00 | ATJ JAWORZNO | POLSKOK CHRZANÓW | 4:10 | |
15:50 | MASZOPERIA | RISER JAWORZNO | 12:4 | |
II LIGA - VII KOLEJKA (11 CZERWCA) | WYNIK | |||
10:00 | POLSKOK CHRZANÓW | ALIAS | 3:1 | |
10:50 | RISER JAWORZNO | HAMMER | 1:5 | |
11:40 | EKO ŚWIRY | FORTUNA PODŁĘŻE | 8:2 | |
12:30 | ATJ JAWORZNO | MASZOPERIA | 2:0 |
=================================================================
TERMINARZ II LIGI JLS SALOS 2022
II LIGA - X KOLEJKA (4 WRZEŚNIA) | WYNIK | |||
10:00 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | MASZOPERIA | 4:2 |
10:50 | TEAM DĄBROWA | vs | BRICOMAN | 2:14 |
11:40 | ATJ JAWORZNO | vs | EKO ŚWIRY | 0:9 |
12:30 | TEAM SPIRIT | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 7:2 |
13:20 | MYSŁOWICE | vs | ALIAS | 3:2 |
II LIGA - XI KOLEJKA (11 WRZEŚNIA) | WYNIK | |||
13:20 | MYSŁOWICE | vs | ATJ JAWORZNO | 5:1 |
14:10 | TEAM SPIRIT | vs | BRICOMAN | 5:7 |
15:00 | TEAM DĄBROWA | vs | ALIAS | 1:10 |
15:50 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | EKO ŚWIRY | 5:1 |
16:40 | MASZOPERIA | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 3:2 |
II LIGA - XII KOLJKA (18 WRZEŚNIA) | WYNIK | |||
10:00 | ATJ JAWORZNO | vs | MASZOPERIA | 5:1 |
10:50 | MYSŁOWICE | vs | BRICOMAN | 1:4 |
11:40 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 5:3 |
12:30 | EKO ŚWIRY | vs | ALIAS | 3:9 |
13:20 | TEAM SPIRIT | vs | TEAM DĄBROWA | 6:1 |
II LIGA - XIII KOLEJKA (25 WRZEŚNIA) | WYNIK | |||
13:20 | EKO ŚWIRY | vs | MASZOPERIA | 4:5 |
14:10 | BRICOMAN | vs | ATJ JAWORZNO | 8:0 |
15:00 | TEAM DĄBROWA | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 2:4 |
15:50 | TEAM SPIRIT | vs | ALIAS | 2:3 |
16:40 | MYSŁOWICE | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 3:7 |
II LIGA - XIV KOLEJKA (9 PAŹDZIERNIKA) | WYNIK | |||
10:00 | ALIAS | vs | ATJ JAWORZNO | 6:3 |
10:50 | MASZOPERIA | vs | MYSŁOWICE | 1:1 |
11:40 | TEAM DĄBROWA | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 3;5 |
12:30 | TEAM SPIRIT | vs | EKO ŚWIRY | 1:1 |
13:20 | BRICOMAN | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 1:7 |
II LIGA - XV KOLEJKA (16 PAŹDZIERNIKA) | WYNIK | |||
13:20 | EKO ŚWIRY | vs | MYSŁOWICE | 3:7 |
14:10 | BRICOMAN | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 7:1 |
15:00 | MASZOPERIA | vs | TEAM DĄBROWA | 3:2 |
15:50 | TEAM SPIRIT | vs | ATJ JAWORZNO | 4:3 |
16:40 | ALIAS | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 1:5 |
II LIGA - XVI KOLEJKA (23 PAŹDZIERNIKA) | WYNIK | |||
10:00 | MASZOPERIA | vs | BRICOMAN | 3:8 |
10:50 | ALIAS | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 8:3 |
11:40 | TEAM SPIRIT | vs | MYSŁOWICE | 3:2 |
12:30 | ATJ JAWORZNO | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 1:4 |
13:20 | EKO ŚWIRY | vs | TEAM DĄBROWA | 6:1 |
II LIGA - XVII KOLEJKA (30 PAŹDZIERNIKA) | WYNIK | |||
13:20 | MYSŁOWICE | vs | TEAM DĄBROWA | 9:3 |
14:10 | EKO ŚWIRY | vs | BRICOMAN | 5:2 |
15:00 | ALIAS | vs | MASZOPERIA | 5:2 |
15:50 | TEAM SPIRIT | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 2:0 |
16:40 | ATJ JAWORZNO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 2:4 |
II LIGA - XVIII KOLJKA (6 LISTOPADA) | WYNIK | |||
10:00 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | MYSŁOWICE | 4:2 |
10:00 | EKO ŚWIRY | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 7:4 |
10:00 | TEAM SPIRIT | vs | MASZOPERIA | 6:3 |
10:00 | BRICOMAN | vs | ALIAS | 1:3 |
10:00 | TEAM DĄBROWA | vs | ATJ JAWORZNO | 6:1 |
TERMINARZ 2 LIGA JLS SALOS – 2022 | ||||
II LIGA - I KOLEJKA (19 CZERWCA) | WYNIK | |||
10:00 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | MASZOPERIA | 5:2 |
10:50 | TEAM DĄBROWA | vs | BRICOMAN | 2:9 |
12:30 | ATJ JAWORZNO | vs | EKO ŚWIRY | 1:7 |
13:20 | TEAM SPIRIT | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 6:3 |
14:10 | MYSŁOWICE | vs | ALIAS | 6:6 |
II LIGA - II KOLEJKA (10 KWIETNIA) | WYNIK | |||
13:20 | MYSŁOWICE | vs | ATJ JAWORZNO | 1:2 |
14:10 | TEAM SPIRIT | vs | BRICOMAN | 3:1 |
15:00 | TEAM DĄBROWA | vs | ALIAS | 2:12 |
15:50 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | EKO ŚWIRY | 0:4 |
16:40 | MASZOPERIA | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 2:5 |
II LIGA - III KOLEJKA (24 KWIETNIA) | WYNIK | |||
10:00 | ATJ JAWORZNO | vs | MASZOPERIA | 0:2 |
10:50 | MYSŁOWICE | vs | BRICOMAN | 4:2 |
11:40 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 6:5 |
12:30 | EKO ŚWIRY | vs | ALIAS | 7:2 |
13:20 | TEAM SPIRIT | vs | TEAM DĄBROWA | 4:2 |
II LIGA – IV KOLEJKA (8 MAJA) | WYNIK | |||
13:20 | EKO ŚWIRY | vs | MASZOPERIA | 6:3 |
14:10 | BRICOMAN | vs | ATJ JAWORZNO | 9:0 |
15:00 | TEAM DĄBROWA | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 1:9 |
15:50 | TEAM SPIRIT | vs | ALIAS | 2:1 |
16:40 | MYSŁOWICE | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 5:6 |
II LIGA - V KOLEJKA (15 MAJA) | WYNIK | |||
10:00 | ALIAS | vs | ATJ JAWORZNO | 5:2 |
10:50 | MASZOPERIA | vs | MYSŁOWICE | 2:4 |
11:40 | TEAM DĄBROWA | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 3:6 |
12:30 | TEAM SPIRIT | vs | EKO ŚWIRY | 3:0 |
13:20 | BRICOMAN | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 3:4 |
II LIGA - VI KOLEJKA (22 MAJA) | WYNIK | |||
13:20 | EKO ŚWIRY | vs | MYSŁOWICE | 5:2 |
14:10 | BRICOMAN | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 7:1 |
15:00 | MASZOPERIA | vs | TEAM DĄBROWA | 9:0 |
15:50 | TEAM SPIRIT | vs | ATJ JAWORZNO | 6:1 |
16:40 | ALIAS | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 2:8 |
II LIGA - VII KOLEJKA (29 MAJA) | WYNIK | |||
10:00 | MASZOPERIA | vs | BRICOMAN | 2:5 |
10:50 | ALIAS | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 5:5 |
11:40 | TEAM SPIRIT | vs | MYSŁOWICE | 5:0 |
12:30 | ATJ JAWORZNO | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 0:10 |
13:20 | EKO ŚWIRY | vs | TEAM DĄBROWA | 7:1 |
II LIGA – VIII KOLEJKA (5 CZERWCA) | WYNIK | |||
13:20 | MYSŁOWICE | vs | TEAM DĄBROWA | 3:3 |
14:10 | EKO ŚWIRY | vs | BRICOMAN | 5:3 |
15:00 | ALIAS | vs | MASZOPERIA | 6:2 |
15:50 | TEAM SPIRIT | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 4:4 |
16:40 | ATJ JAWORZNO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 3:4 |
II LIGA – IX KOLEJKA (12 CZERWCA) | WYNIK | |||
10:00 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | MYSŁOWICE | 5:1 |
10:50 | EKO ŚWIRY | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 8:5 |
11:40 | TEAM SPIRIT | vs | MASZOPERIA | 7:5 |
12:30 | BRICOMAN | vs | ALIAS | 6:5 |
13:20 | TEAM DĄBROWA | vs | ATJ JAWORZNO | 6:0 |
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TERMINARZ II LIGI JLS SALOS 2021
II LIGA - X KOLEJKA (5 WRZEŚNIA) | WYNIK | |||
10:00 | MASZOPERIA | vs | ALIAS | 2:10 |
10:50 | TEAM SPIRIT | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 4:1 |
11:40 | CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | vs | LAMBADA | 6:4 |
12:30 | TEAM DĄBROWA | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 2:6 |
ATJ JAWORZNO | pauza | |||
II LIGA - XI KOLEJKA (12 WRZEŚNIA) | WYNIK | |||
13:20 | LAMBADA | vs | TEAM DĄBROWA | 7:2 |
14:10 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | 4:9 |
15:00 | ALIAS | vs | TEAM SPIRIT | 3:4 |
15:50 | ATJ JAWORZNO | vs | MASZOPERIA | 4:3 |
OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | pauza | ||
II LIGA - XII KOLJKA (19 WRZEŚNIA) | WYNIK | |||
10:00 | TEAM SPIRIT | vs | ATJ JAWORZNO | 6:3 |
10:50 | CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | vs | ALIAS | 3:5 |
11:40 | TEAM DĄBROWA | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 4:5 |
12:30 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | LAMBADA | 2:7 |
MASZOPERIA | vs | pauza | ||
II LIGA - XIII KOLEJKA (26 WRZEŚNIA) | WYNIK | |||
13:20 | ALIAS | vs | TEAM DĄBROWA | 10:1 |
14:10 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 3:2 |
15:00 | ATJ JAWORZNO | vs | CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | 2:18 |
15:50 | MASZOPERIA | vs | TEAM SPIRIT | 6:5 |
LAMBADA | vs | pauza | ||
II LIGA - XIV KOLEJKA (3 PAŹDZIERNIKA) | WYNIK | |||
10:00 | CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | vs | MASZOPERIA | 5:0 |
10:50 | TEAM DĄBROWA | vs | ATJ JAWORZNO | 1:2 |
11:40 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | ALIAS | 1:5 |
12:30 | LAMBADA | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 4:2 |
TEAM SPIRIT | vs | pauza | ||
II LIGA - XV KOLEJKA (10 PAŹDZIERNIKA) | WYNIK | |||
12:40 | ALIAS | vs | LAMBADA | 1:3 |
13:30 | ATJ JAWORZNO | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 2:4 |
14:20 | MASZOPERIA | vs | TEAM DĄBROWA | 2:3 |
15:10 | TEAM SPIRIT | vs | CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | 4:3 |
FORTUNA PODŁĘŻE | vs | pauza | ||
II LIGA - XVI KOLEJKA (17 PAŹDZIERNIKA) | WYNIK | |||
10:00 | TEAM DĄBROWA | vs | TEAM SPIRIT | 1:4 |
10:50 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | MASZOPERIA | 2:2 |
11:40 | LAMBADA | vs | ATJ JAWORZNO | 10:2 |
12:30 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | ALIAS | 2:0 |
CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | vs | pauza | ||
II LIGA - XVII KOLEJKA (24 PAŹDZIERNIKA) | WYNIK | |||
13:20 | ATJ JAWORZNO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 1:5 |
14:10 | MASZOPERIA | vs | LAMBADA | 2:12 |
15:00 | TEAM SPIRIT | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 4:2 |
15:50 | CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | vs | TEAM DĄBROWA | 14:2 |
ALIAS | vs | pauza | ||
II LIGA - XVIII KOLJKA (7 LISTOPADA) | WYNIK | |||
10:00 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | MASZOPERIA | 6:5 |
10:50 | ALIAS | vs | ATJ JAWORZNO | 5:3 |
11:40 | LAMBADA | vs | TEAM SPIRIT | 1:0 |
12:30 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | 9:18 |
TEAM DĄBROWA | vs | pauza |
II LIGA - I KOLEJKA (25 KWIETNIA) | WYNIK | |||
10:00 | MASZOPERIA | vs | ALIAS | 1:4 |
10:50 | TEAM SPIRIT | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 2:1 |
11:40 | CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | vs | LAMBADA | 9:6 |
12:30 | TEAM DĄBROWA | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 3:6 |
ATJ JAWORZNO | pauza | |||
II LIGA - II KOLEJKA (9 MAJA) | WYNIK | |||
11:00 | LAMBADA | vs | TEAM DĄBROWA | 6:0 |
10:50 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | 3:9 |
12:40 | ALIAS | vs | TEAM SPIRIT | 3:4 |
13:30 | ATJ JAWORZNO | vs | MASZOPERIA | 1:4 |
OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | pauza | ||
II LIGA - III KOLEJKA (16 MAJA) | WYNIK | |||
13:20 | TEAM SPIRIT | vs | ATJ JAWORZNO | 2:5 |
14:10 | CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | vs | ALIAS | 13:5 |
15:00 | TEAM DĄBROWA | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 1:6 |
15:50 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | LAMBADA | 1:6 |
MASZOPERIA | vs | pauza | ||
II LIGA – IV KOLEJKA (23 MAJA) | WYNIK | |||
10:00 | ALIAS | vs | TEAM DĄBROWA | 5:1 |
10:50 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 4:3 |
11:40 | ATJ JAWORZNO | vs | CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | 3:7 |
12:30 | MASZOPERIA | vs | TEAM SPIRIT | 1:7 |
LAMBADA | vs | pauza | ||
II LIGA - V KOLEJKA (30 MAJA) | WYNIK | |||
14:20 | CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | vs | MASZOPERIA | 15:3 |
15:05 | TEAM DĄBROWA | vs | ATJ JAWORZNO | 7:3 |
15:50 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | ALIAS | 3:5 |
16:35 | LAMBADA | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 5:3 |
TEAM SPIRIT | vs | pauza | ||
II LIGA - VI KOLEJKA (6 CZERWCA) | WYNIK | |||
10:30 | ALIAS | vs | LAMBADA | 4:3 |
11:20 | ATJ JAWORZNO | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 2:8 |
12:10 | MASZOPERIA | vs | TEAM DĄBROWA | 2:3 |
13:00 | TEAM SPIRIT | vs | CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | 1:10 |
FORTUNA PODŁĘŻE | vs | pauza | ||
II LIGA - VII KOLEJKA (13 CZERWCA) | WYNIK | |||
13:20 | TEAM DĄBROWA | vs | TEAM SPIRIT | 6:3 |
14:10 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | MASZOPERIA | 7:3 |
15:00 | LAMBADA | vs | ATJ JAWORZNO | 10:2 |
15:50 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | ALIAS | 1:4 |
CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | vs | pauza | ||
II LIGA – VIII KOLEJKA (20 CZERWCA) | WYNIK | |||
10:00 | ATJ JAWORZNO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 3:2 |
10:50 | MASZOPERIA | vs | LAMBADA | 2:3 |
11:40 | TEAM SPIRIT | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 2:2 |
12:30 | CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | vs | TEAM DĄBROWA | 11:2 |
ALIAS | vs | pauza | ||
II LIGA – IX KOLEJKA (27 CZERWCA) | WYNIK | |||
13:20 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | CHŁOPAKI Z KOŚCIOŁÓW | 3:6 |
14:10 | LAMBADA | vs | TEAM SPIRIT | 6:1 |
15:00 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | MASZOPERIA | 4:3 |
15:50 | ALIAS | vs | ATJ JAWORZNO | 6:3 |
TEAM DĄBROWA | vs | pauza |
Godziny ostatniej kolejki zostaną ustalone po 17 kolejce, na końcu rozegrane zostaną mecze zespołów, które zajmują najwyższe miejsce w tabeli a od 10:00 rozpoczną kolejkę zespoły z najniższych miejsc w tabeli, zasada ta obowiązuje również w 1 lidze.
TERMINARZ II LIGI JLS SALOS 2020
II LIGA - X KOLEJKA (6 WRZEŚNIA) | ||||
10:00 | CD GIBRALTAR | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 7:5 |
10:50 | BIUTECH | vs | PULMON NEGRO | 1:4 |
11:40 | POLDEX JAWORZNO | vs | ALIAS | 2:4 |
12:30 | ATJ JAWORZNO | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 2:1 |
13:20 | LAMBADA FORZA KART | vs | ATN SOCCER TEAM | 0:2 |
II LIGA - XI KOLEJKA (13 WRZEŚNIA) | ||||
14:10 | POLDEX JAWORZNO | vs | ATJ JAWORZNO | 5:6 |
15:00 | LAMBADA FORZA KART | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 4:2 |
15:50 | PULMON NEGRO | vs | ATN SOCCER TEAM | 2:2 |
16:40 | CD GIBRALTAR | vs | ALIAS | 8:5 |
17:30 | BIUTECH | vs | OPJ JAWORZNO | 4:5 |
II LIGA - XII KOLJKA (20 WRZEŚNIA) | ||||
10:00 | BIUTECH | vs | POLDEX JAWORZNO | 4:0 |
10:50 | LAMBADA FORZA KART | vs | PULMON NEGRO | 0:4 |
11:40 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | ALIAS | 1:2 |
12:30 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | ATN SOCCER TEAM | 7:7 |
13:20 | CD GIBRALTAR | vs | ATJ JAWORZNO | 4:3 |
II LIGA - XIII KOLEJKA (27 WRZEŚNIA) | ||||
13:50 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | PULMON NEGRO | 2:4 |
14:40 | POLDEX JAWORZNO | vs | ATN SOCCER TEAM | 5:8 |
15:30 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | ATJ JAWORZNO | 4:5 |
16:20 | CD GIBRALTAR | vs | BIUTECH | 8:4 |
17:10 | FORZA KART LAMBADA | vs | ALIAS | 4:2 |
II LIGA - XIV KOLEJKA (15 LISTOPADA) | ||||
10:00 | ALIAS | vs | ATJ JAWORZNO | 9:1 |
10:50 | PULMON NEGRO | vs | POLDEX JAWORZNO | 9:1 |
11:40 | FORZA KART LAMBADA | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 4:5 |
12:30 | BIUTECH | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 1:1 |
13:20 | CD GIBRALTAR | vs | ATN SOCCER TEAM | 5:0 wo |
II LIGA - XV KOLEJKA (11 PAŹDZIERNIKA) | ||||
13:15 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | ATN SOCCER TEAM | 5:0 wo |
14:00 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | POLDEX JAWORZNO | 6:3 |
14:00 | BIUTECH | vs | ALIAS | 5:5 |
14:45 | CD GIBRALTAR | vs | PULMON NEGRO | 3:7 |
14:45 | FORZA KART LAMBADA | vs | ATJ JAWORZNO | 7:3 |
II LIGA - XVI KOLEJKA (18 PAŹDZIERNIKA) | ||||
11:30 | PULMON NEGRO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 11:2 |
11:30 | CD GIBRALTAR | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 7:2 |
12:20 | BIUTECH | vs | ATJ JAWORZNO | 10:4 |
12:20 | ALIAS | vs | ATN SOCCER TEAM | 7:7 |
13:10 | FORZA KART LAMBADA | vs | POLDEX JAWORZNO | 3:2 |
II LIGA - XVII KOLEJKA (25 PAŹDZIERNIKA) | ||||
12:30 | POLDEX JAWORZNO | vs | CD GIBRALTAR | 5:10 |
13:20 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 11:2 |
14:10 | ATJ JAWORZNO | vs | ATN SOCCER TEAM | 5:0 wo |
15:00 | ALIAS | vs | PULMON NEGRO | 2:8 |
15:50 | FORZA KART LAMBADA | vs | BIUTECH | 0:6 |
II LIGA - XVIII KOLJKA (8 LISTOPADA) | ||||
10:00 | FORZA KART LAMBADA | vs | CD GIBRALTAR | 4:5 |
10:50 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | ALIAS | 7:5 |
11:40 | ATJ JAWORZNO | vs | PULMON NEGRO | 0:13 |
12:30 | BIUTECH | vs | ATN SOCCER TEAM | 5:0 wo |
13:20 | POLDEX JAWORZNO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 7:4 |
II LIGA - I KOLEJKA (7 CZERWCA) | ||||
13:20 | CD GIBRALTAR | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 4:5 |
14:10 | BIUTECH/LAMBADA | vs | PULMON NEGRO | 0:10 |
15:00 | POLDEX JAWORZNO | vs | ALIAS | 3:3 |
12:30 | ATJ JAWORZNO | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 2:5 |
II LIGA - II KOLEJKA (14 CZERWCA) | ||||
10:00 | POLDEX JAWORZNO | vs | ATJ JAWORZNO | 5:1 |
10:50 | FC SZKOLNE 2 | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | anulowany |
11:40 | CD GIBRALTAR | vs | ALIAS | 12:4 |
12:30 | BIUTECH/LAMBADA | vs | OPJ JAWORZNO | 4:2 |
13:20 | PULMON NEGRO | vs | ATN SOCCER TEAM | 6:3 |
II LIGA - III KOLJKA (21 CZERWCA) | ||||
14:10 | BIUTECH/LAMBADA | vs | POLDEX JAWORZNO | 5:2 |
15:00 | FC SZKOLNE II | vs | PULMON NEGRO | anulowany |
15:50 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | ALIAS | 7:2 |
16:40 | CD GIBRALTAR | vs | ATJ JAWORZNO | 14:2 |
17:30 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | ATN SOCCER TEAM | 2:14 |
II LIGA - IV KOLEJKA (28 CZERWCA) | ||||
10:00 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | PULMON NEGRO | 0:5 |
10:50 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | ATJ JAWORZNO | 5:1 |
11:40 | CD GIBRALTAR | vs | BIUTECH/LAMBADA | 7:6 |
12:30 | FC SZKOLNE 2 | vs | ALIAS | anulowany |
13:20 | POLDEX JAWORZNO | vs | ATN SOCCER TEAM | 3:24 |
II LIGA - V KOLEJKA (5 LIPCA) | ||||
14:10 | ALIAS | vs | ATJ JAWORZNO | 6:3 |
15:00 | PULMON NEGRO | vs | POLDEX JAWORZNO | 7:2 |
15:40 | CD GIBRALTAR | vs | ATN SOCCER TEAM | 7:5 |
16:40 | FC SZKOLNE 2 | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | anulowany |
17:30 | BIUTECH/LAMBADA | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 5:3 |
II LIGA - VI KOLEJKA (12 LIPCA) | ||||
10:00 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | POLDEX JAWORZNO | 1:3 |
10:50 | BIUTECH/LAMBADA | vs | ALIAS | 4:3 |
11:40 | CD GIBRALTAR | vs | PULMON NEGRO | 2:5 |
12:30 | FC SZKOLNE 2 | vs | ATJ JAWORZNO | anulowany |
13:20 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | ATN SOCCER TEAM | 1:15 |
II LIGA - VII KOLEJKA (19 LIPCA) | ||||
27.IX. | PULMON NEGRO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 5:3 |
15:00 | ALIAS | vs | ATN SOCCER TEAM | 3:11 |
15:40 | BIUTECH/LAMBADA | vs | ATJ JAWORZNO | 6:2 |
16:40 | CD GIBRALTAR | vs | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | 11:9 |
17:30 | FC SZKOLNE II | vs | POLDEX JAWORZNO | anulowany |
II LIGA - VIII KOLEJKA (26 LIPCA) | ||||
10:00 | POLDEX JAWORZNO | vs | CD GIBRALTAR | 4:7 |
10:50 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 1:7 |
11:40 | ALIAS | vs | PULMON NEGRO | 5:1 |
12:30 | FC SZKOLNE 2 | vs | BIUTECH/LAMBADA | anulowany |
13:20 | ATJ JAWORZNO | vs | ATN SOCCER TEAM | 0:8 |
II LIGA - IX KOLJKA (2 SIERPNIA) | ||||
FC SZKOLNE 2 | vs | CD GIBRALTAR | anulowany | |
16:40 | BIUTECH/LAMBADA | vs | ATN SOCCER TEAM | 4:7 |
15:50 | ATJ JAWORZNO | vs | PULMON NEGRO | 0:8 |
14:10 | OPJ SOKÓŁ JAWORZNO | vs | ALIAS | 1:4 |
17:30 | POLDEX JAWORZNO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 3:3 |
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TERMINARZ II LIGI JLS SALOS wiosna 2019
II LIGA - I KOLEJKA (14 kwietnia) | ||||
13:20 | ALIAS | vs | TEAM MYSŁOWICE | 3:2 |
15:00 | FC SZKOLNE | vs | FC SZKOLNE II | 7:1 |
15:40 | WATAHA | vs | BIUTECH-LAMBADA | 1:9 |
16:40 | DGJ JAWORZNO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 2:3 |
II LIGA - I KOLEJKA (… maja) | ||||
JAGOPRO | vs | AUTOFIKO | ||
II LIGA - II KOLEJKA (28 kwietnia) | ||||
10:00 | ALIAS | vs | FC SZKOLNE II | 2:7 |
10:50 | FC SZKOLNE | vs | JAGOPRO | 3:5 |
11:40 | WATAHA | vs | TEAM MYSŁOWICE | 4:4 |
12:30 | BIUTECH-LAMBADA | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 1:2 |
13:20 | DGJ JAWORZNO | AUTOFIKO | 9:3 | |
II LIGA - III KOLJKA (5 maja) | ||||
14:10 | WATAHA | vs | DGJ JAWORZNO | 1:7 |
15:00 | ALIAS | vs | BIUTECH-LAMBADA | 1:2 |
15:40 | JAGOPRO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 8:2 |
16:40 | FC SZKOLNE II | vs | TEAM MYSŁOWICE | 6:1 |
17:30 | FC SZKOLNE | vs | AUTOFIKO | 6:1 |
II LIGA - IV KOLEJKA (12 maja) | ||||
10:00 | FC SZKOLNE | vs | WATAHA | 7:0 |
10:50 | JAGOPRO | vs | TEAM MYSŁOWICE | 5:1 |
11:40 | ALIAS | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 0:6 |
12:30 | BIUTECH-LAMBADA | vs | DGJ JAWORZNO | 4:2 |
13:20 | FC SZKOLNE II | vs | AUTOFIKO | 4:2 |
II LIGA - V KOLEJKA (19 maja) | ||||
14:10 | FC SZKOLNE | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 4:3 |
15:00 | FC SZKOLNE II | vs | DGJ JAWORZNO | 1:7 |
15:40 | ALIAS | vs | JAGOPRO | 4:7 |
16:40 | WATAHA | vs | AUTOFIKO | 2:2 |
17:30 | BIUTECH-LAMBADA | vs | TEAM MYSŁOWICE | 6:4 |
II LIGA - VI KOLEJKA (26 maja) | ||||
10:00 | DGJ JAWORZNO | vs | TEAM MYSŁOWICE | 2:4 |
10:50 | FC SZKOLNE II | vs | JAGOPRO | 0:10 |
11:40 | FC SZKOLNE | vs | BIUTECH-LAMBADA | 4:1 |
12:30 | ALIAS | vs | AUTOFIKO | 1:3 |
13:20 | WATAHA | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 0:7 |
II LIGA - VII KOLEJKA (2 czerwca) | ||||
14:10 | FC SZKOLNE II | vs | BIUTECH-LAMBADA | 2:10 |
15:00 | AUTOFIKO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 0:6 |
15:40 | FC SZKOLNE | vs | TEAM MYSŁOWICE | 2:5 |
16:40 | ALIAS | vs | DGJ JAWORZNO | 4:4 |
17:30 | WATAHA | vs | JAGOPRO | 2:6 |
II LIGA - VIII KOLEJKA (9 czerwca) | ||||
10:00 | BIUTECH-LAMBADA | vs | JAGOPRO | 6:3 |
10:50 | FC SZKOLNE II | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 6:4 |
11:40 | AUTOFIKO | vs | TEAM MYSŁOWICE | 2:8 |
12:30 | ALIAS | vs | WATAHA | 6:1 |
13:20 | FC SZKOLNE | vs | DGJ JAWORZNO | 3:2 |
II LIGA - IX KOLJKA (16 czerwca) | ||||
15:50 | AUTOFIKO | vs | BIUTECH-LAMBADA | 0:7 |
17:30 | JAGOPRO | vs | DGJ JAWORZNO | 5:4 |
16:40 | ALIAS | vs | FC SZKOLNE | 7:3 |
14:10 | WATAHA | vs | FC SZKOLNE II | 3:2 |
15:00 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | TEAM MYSŁOWICE | 7:1 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TERMINARZ II LIGI JALF SALOS 2018-2019
II liga – I kolejka (16 grudzień) | wynik | |||
11:40 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | FC SZKOLNE | 0:5 |
12:30 | WATAHA | vs | FC MYSŁOWICE | 6:7 |
13:20 | WILD CATS | vs | DGJ JAWORZNO | 7:4 |
14:10 | JAGOPRO | vs | ALIAS | 11:5 |
II liga – II kolejka (23 grudzień) | wynik | |||
10:00 | WILD CATS | vs | JAGOPRO | 0:13 |
10:50 | BEER DRINKERS II | vs | FC SZKOLNE | 1:1 |
II liga – II kolejka (27 styczeń) | wynik | |||
13:20 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | DGJ JAWORZNO | 5:2 |
14:10 | WATAHA | vs | ALIAS | 3:8 |
II liga – III kolejka (6 styczeń) | wynik | |||
11:40 | WATAHA | vs | WILD CATS | 2:7 |
12:30 | BEER DRINKERS II | vs | FC MYSŁOWICE | 3:1 |
13:20 | FC SZKOLNE | vs | DGJ JAWORZNO | 5:4 |
14:10 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | JAGOPRO | 3:14 |
II liga – IV kolejka (13 styczeń) | wynik | |||
10:00 | ALIAS | vs | FC MYSŁOWICE | 7:5 |
10:50 | FC SZKOLNE | vs | JAGOPRO | 1:1 |
11:40 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | WATAHA | 4:1 |
12:30 | BEER DRINKERS II | vs | DGJ JAWORZNO | 16:2 |
II liga – V kolejka (3 luty) | wynik | |||
10:00 | DGJ JAWORZNO | vs | JAGOPRO | 2:4 |
10:50 | FC MYSŁOWICE | vs | WILD CATS | 7:12 |
11:40 | FC SZKOLNE | vs | WATAHA | 4:0 |
12:30 | BEER DRINKERS II | vs | ALIAS | 12:5 |
II liga – VI kolejka (10 luty) | wynik | |||
13:20 | BEER DRINKERS II | vs | WILD CATS | 8:1 |
14:10 | ALIAS | vs | FORTUNA PDŁ | 4:3 |
II liga – VI kolejka (24 luty) | wynik | |||
13:20 | FC MYSŁOWICE | vs | FC SZKOLNE | 2:7 |
14:10 | JAGOPRO | vs | WATAHA | 12:2 |
II liga – VII kolejka (17 luty) | wynik | |||
10:00 | WILD CATS | vs | FORTUNA PDŁ. | 8:2 |
10:50 | ALIAS | vs | FC SZKOLNE | 1:3 |
11:40 | DGJ JAWORZNO | vs | FC MYSŁOWICE | 4:6 |
12:30 | BEER DRINKERS II | vs | WATAHA | 17:2 |
II liga – VIII kolejka (3 marzec) | wynik | |||
10:00 | BEER DRINKERS II | vs | FORTUNA PDŁ. | 11:3 |
10:50 | WILD CATS | vs | FC SZKOLNE | 3:1 |
11:40 | JAGOPRO | vs | FC MYSŁOWICE | 6:2 |
12:30 | ALIAS | vs | DGJ JAWORZNO | 4:2 |
II liga – IX kolejka (10 marzec) | wynik | |||
11:40 | ALIAS | vs | WILD CATS | 4:2 |
DGJ JAWORZNO | vs | WATAHA | 9:3 | |
FC MYSŁOWICE | vs | FORTUNA PDŁ. | 6:4 | |
BEER DRINKERS II | vs | JAGOPRO | 4:0 | |
Po ostatnim meczu wręczenie nagród za 2 ligę |
TERMINARZ II LIGI ALP SALOS jesień 2018
II LIGA - I KOLEJKA (2 wrzesień) | ||||
10:00 | WATAHA | vs | PNG | 2 : 6 |
10:50 | BEER DRINKERS II | vs | JAGOPRO | 4 : 4 |
11:40 | SZWAGIERY | vs | DGJ JAWORZNO | 3 : 6 |
12:30 | CD GIBRALTAR | vs | LAMBADA | 2 : 3 |
13:20 | ALIAS | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 3 : 3 |
II LIGA - II KOLEJKA (9 wrzesień) | ||||
14:10 | WATAHA | vs | DGJ JAWORZNO | 3 : 1 |
15:10 | SZWAGIERY | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 1 : 9 |
16:00 | ALIAS | vs | CD GIBRALTAR | 7 : 3 |
16:45 | JAGOPRO | vs | LAMBADA | 3 : 5 |
17:30 | BEER DRINKERS II | vs | PNG | 6 : 3 |
II LIGA - III KOLJKA (16 wrzesień) | ||||
10:00 | BEER DRINKERS II | vs | CD GIBRALTAR | 6 : 4 |
10:50 | WATAHA | vs | JAGOPRO | 2 : 3 |
11:40 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | LAMBADA | 2 : 3 |
12:30 | DGJ | vs | PNG | 5 : 12 |
13:20 | SZWAGIERY | vs | ALIAS | 3 : 2 |
II LIGA - IV KOLEJKA (23 wrzesień) | ||||
14:10 | SZWAGIERY | vs | BEER DRINKERS II | 1 : 7 |
15:10 16:00 |
FORTUNA PODŁĘŻE TURBOKOZAK |
vs |
PNG |
3 : 4 |
16:30 | WATAHA | vs | LAMBADA | 0 : 2 |
17:10 | JAGOPRO | vs | CD GIBRALTAR | 5 : 0 |
18:00 | DGJ | vs | ALIAS | 4 : 5 |
II LIGA - V KOLEJKA (30 wrzesień) | ||||
10:00 | SZWAGIERY | vs | LAMBADA | 3 : 4 |
10:50 | BEER DRINKERS II | vs | ALIAS | 5 : 0 |
11:40 | WATAHA | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 0 : 3 |
12:30 | DGJ | vs | CD GIBRALTAR | 6 : 2 |
13:20 | JAGOPRO | vs | PNG | 2 : 6 |
II LIGA - VI KOLEJKA (7 październik) | ||||
14:10 | CD GIBRALTAR | vs | PNG | 4 : 16 |
15:10 | DGJ | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 2 : 3 |
16:00 | BEER DRINKERS II | vs | LAMBADA | 1 : 0 |
16:45 | WATAHA | vs | ALIAS | 3 : 2 |
17:30 | SZWAGIERY | vs | JAGOPRO | 1 : 5 |
II LIGA - VII KOLEJKA (14 październik) | ||||
10:00 | DGJ | vs | JAGOPRO | 2 : 7 |
10:50 | ALIAS | vs | LAMBADA | 1 : 0 |
11:40 | SZWAGIERY | vs | PNG | 0 : 5 wo |
12:30 | WATAHA | vs | CD GIBRALTAR | 2 : 4 |
13:20 | BEER DRINKERS II | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 6 : 3 |
II LIGA - VIII KOLEJKA (21 październik) | ||||
14:10 | JAGOPRO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 5 : 2 |
15:00 | DGJ | vs | LAMBADA | 0 : 5 wo |
13:20 | ALIAS | vs | PNG | 2 : 8 |
16:40 | WATAHA | vs | BEER DRINKERS II | 2 : 5 |
17:30 | SZWAGIERY | vs | CD GIBRALTAR | 0 : 1 |
II LIGA - IX KOLJKA (28 październik) | ||||
11:40 | ALIAS | vs | JAGOPRO | … : … |
10:50 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | CD GIBRALTAR | … : … |
10:00 | WATAHA | vs | SZWAGIERY | … : … |
13:20 | BEER DRINKERS II | vs | DGJ JAWORZNO | … : … |
12:30 | LAMBADA | vs | PNG | … : … |
======================================================================
TERMINARZ II LIGI ALP SALOS wiosna 2018
II LIGA - I KOLEJKA (8 kwiecień) | ||||
15:20 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | ALIAS | 8:4 |
16:10 | AZOT BIZNES PARK | vs | CD GIBRALTAR | 8:1 |
17:00 | DGJ | vs | LAMBADA | 0:13 |
17:50 | WATAHA | vs | BEER DRINKERS II | 3:3 |
18:40 | FC SZKOLNE II | vs | FC SZKOLNE | 2:6 |
PAUZA | - | SZWAGIERY | ||
II LIGA - II KOLEJKA (15 kwiecień) | ||||
10:00 | BEER DRINKERS II | vs | ALIAS | 9:3 |
10:50 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | CD GIBRALTAR | 11:2 |
11:40 | FC SZKOLNE II | vs | AZOT BIZNES PARK | 3:13 |
12:30 | WATAHA | vs | DGJ JAWORZNO | 7:3 |
13:20 | FC SZKOLNE | vs | SZWAGIERY | 12:1 |
PAUZA | - | LAMBADA | ||
II LIGA - III KOLJKA (22 kwiecień) | ||||
14:10 | FC SZKOLNE II | vs | SZWAGIERY | 4:2 |
15:00 | LAMBADA | vs | CD GIBRALTAR | 8:3 |
15:50 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | DGJ JAWORZNO | 8:1 |
16:40 | FC SZKOLNE | vs | ALIAS | 11:2 |
17:30 | WATAHA | vs | AZOT BIZNES PARK | 4:7 |
PAUZA | - | BEER DRINKERS II | ||
II LIGA - IV KOLEJKA (29 kwiecień) | ||||
10:00 | BEER DRINKERS II | vs | SZWAGIERY | 10:4 |
10:50 | FC SZKOLNE II | vs | DGJ JAWORZNO | 2:2 |
11:40 | FC SZKOLNE | vs | AZOT BIZNES PARK | 3:2 |
12:30 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | WATAHA | 9:2 |
13:20 | LAMBADA | vs | ALIAS | 7:2 |
PAUZA | - | CD GIBRALTAR | ||
II LIGA - V KOLEJKA (6 maj) | ||||
14:10 | DGJ | vs | AZOT BIZNES PARK | 3:5 |
15:00 | FC SZKOLNE II | vs | ALIAS | 3:5 |
15:50 | BEER DRINKERS II | vs | CD GIBRALTAR | 7:2 |
16:40 | WATAHA | vs | SZWAGIERY | 6:1 |
17:30 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | LAMBADA | 3:3 |
PAUZA | - | FC SZKOLNE | ||
II LIGA - VI KOLEJKA (13 maj) | ||||
10:00 | WATAHA | vs | ALIAS | 3:2 |
10:50 | DGJ | vs | SZWAGIERY | 3:6 |
11:40 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | AZOT BIZNES PARK | 2:4 |
12:30 | FC SZKOLNE | vs | CD GIBRALTAR | 14:2 |
13:20 | BEER DRINKERS II | vs | LAMBADA | 2:4 |
PAUZA | - | FC SZKOLNE II | ||
II LIGA - VII KOLEJKA (20 maj) | ||||
14:20 | FC SZKOLNE | vs | LAMBADA | 4:3 |
15:10 | DGJ | vs | ALIAS | … : … |
16:00 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | BEER DRINKERS II | 2:13 |
16:50 | AZOT BIZNES PARK | vs | SZWAGIERY | 4:4 |
17:40 | FC SZKOLNE II | vs | CD GIBRALTAR | 6:2 |
PAUZA | WATAHA | |||
II LIGA - VIII KOLEJKA (27 maj) | ||||
11:10 | WATAHA | vs | CD GIBRALTAR | 10:4 |
12:00 | FC SZKOLNE | vs | BEER DRINKERS II | 2:9 |
13:40 | FC SZKOLNE II | vs | LAMBADA | 2:8 |
14:30 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | SZWAGIERY | 4:3 |
PAUZA | - | DGJ JAWORZNO | ||
II LIGA - VIII KOLEJKA (28 maj – poniedziałek) | ||||
20:15 | AZOT BIZNES PARK | vs | ALIAS | 7:2 |
II LIGA - IX KOLJKA (3 czerwiec) | ||||
14:30 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | FC SZKOLNE | 1:2 |
15:20 | FC SZKOLNE II | vs | BEER DRINKERS II | 2:6 |
16:10 | WATAHA | vs | LAMBADA | 6:4 |
17:00 | DGJ | vs | CD GIBRALTAR | 0:1 |
17:40 | SZWAGIERY | vs | ALIAS | 2:5 |
PAUZA | - | AZOT BIZNES PARK | ||
II LIGA – X KOLJKA (10 czerwiec) | ||||
10:00 | SZWAGIERY | vs | CD GIBRALTAR | 3:1 |
10:50 | AZOT BIZNES PARK | vs | LAMBADA | 6:1 |
11:35 | TurboKozak | Azot i DGJ | ||
11:50 | DGJ | vs | BEER DRINKERS II | 0:14 |
12:40 | WATAHA | vs | FC SZKOLNE | 1:1 |
13:30 | FC SZKOLNE II | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 2:8 |
14:20 | DGJ | vs | ALIAS | 3:10 |
II LIGA - XI KOLJKA (17 czerwiec) | ||||
14:20 | CD GIBRALTAR | vs | ALIAS | … : … |
16:00 | FC SZKOLNE II | vs | WATAHA | … : … |
15:10 | LAMBADA | vs | SZWAGIERY | … : … |
17:40 | BEER DRINKERS II | vs | AZOT BIZNES PARK | … : … |
16:50 | FC SZKOLNE | vs | DGJ JAWORZNO | … : … |
PAUZA | - | FORTUNA PODŁĘŻE |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TERMINARZ II LIGI JALF SALOS 2017/2018
II LIGA - I KOLEJKA (7 styczeń) | |||
12:30 | STARE PODWALE | JAGOPRO | 1:8 |
13:20 | SŁONIE FC | FORTUNA PDŁ. | 1:4 |
14:10 | DIVINGTECH M. | FC SZKOLNE | 5:6 |
15:00 | LAMBADA | YOUNG BOYS | 1:5 |
II LIGA - II KOLEJKA (21 styczeń) | |||
9:10 | LAMBADA | FC SZKOLNE | 4:3 |
10:00 | DIVINGTECH M. | FORTUNA PDŁ. | 10:1 |
10:50 | YOUNG BOYS | JAGOPRO | 6:4 |
11:40 | SŁONIE FC | STARE PODWALE | 4:3 |
II LIGA - III KOLEJKA (28 styczeń) | |||
12:30 | SŁONIE FC | YOUNG BOYS | 2:5 |
13:20 | STARE PODWALE | FORTUNA PDŁ. | 0:5 |
14:10 | FC SZKOLNE | JAGOPRO | 5:2 |
15:00 | DIVINGTECH M. | LAMBADA | 9:1 |
II LIGA - IV KOLEJKA (11 luty) | |||
9:10 | YOUNG BOYS | FORTUNA PDŁ. | 1:6 |
10:00 | LAMBADA | JAGOPRO | 4:4 |
10:50 | DIVINGTECH M. | STARE PODWALE | 5:0 wo |
11:40 | SŁONIE FC | FC SZKOLNE | 3:4 |
II LIGA - V KOLEJKA (25 luty) | |||
12:30 | DIVINGTECH M. | JAGOPRO | 6:4 |
13:20 | SŁONIE FC | LAMBADA | 3:9 |
14:10 | STARE PODWALE | YOUNG BOYS | 4:8 |
15:00 | FC SZKOLNE | FORTUNA PDŁ. | 2:7 |
II LIGA – VI KOLEJKA (18 luty) | |||
11:00 | LAMBADA | FORTUNA PDŁ. | 7:2 |
11:50 | STARE PODWALE | FC SZKOLNE | 5:6 |
4 luty | SŁONIE FC | JAGOPRO | 2:12 |
12:40 | DIVINGTECH M. | YOUNG BOYS | 5:5 |
II LIGA – VII KOLEJKA (19 MARZEC) | |||
12:45 | STARE PODWALE | LAMBADA | … : … |
13:30 | FORTUNA PDŁ. | JAGOPRO | … : … |
14:20 | DIVINGTECH M. | SŁONIE FC | … : … |
15:10 | YOUNG BOYS | FC SZKOLNE | … : … |
16:00 | ZAKOŃCZENIE SEZONU | ROZDANIE NAGRÓD |
TERMINARZ II LIGI ALP SALOS - JESIEŃ 2017
II LIGA - I KOLEJKA (10 wrzesień) | ||||
13:30 | STARE PODWALE | vs | YOUNG BOYS | 0:5 |
14:20 | TEAM M-CE | vs | FC SZKOLNE II | 4:2 |
15:10 | AZOT BIZNES PARK | vs | N.M.W. | 5:2 |
16:50 | SŁONIE FC | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 2:5 |
17:40 | DGJ JAWORZNO | vs | YOUNG STARS | 7:2 |
II LIGA - II KOLEJKA (17 wrzesień) | ||||
12:00 | STARE PODWALE | vs | N.M.W. | 3:4 |
12:50 | AZOT BIZNES PARK | vs | YOUNG STARS | 7:3 |
13:40 | DGJ | vs | SŁONIE FC | 2:5 |
14:30 | FC SZKOLNE II | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 1:5 |
15:20 | TEAM M-CE | vs | YOUNG BOYS | 2:1 |
II LIGA - III KOLJKA (24 wrzesień) | ||||
10:00 | TEAM M-CE | vs | SŁONIE FC | 2:3 |
10:50 | STARE PODWALE | vs | FC SZKOLNE II | 8:1 |
11:40 | YOUNG STARS | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 3:4 |
12:30 | N.M.W. | vs | YOUNG BOYS | 0:6 |
13:20 | AZOT BIZNES PARK | vs | DGJ JAWORZNO | 2:2 |
II LIGA - IV KOLEJKA (1 październik) | ||||
14:10 | AZOT BIZNES PARK | vs | TEAM M-CE | 2:4 |
15:00 | YOUNG STARS | vs | YOUNG BOYS | 2:2 |
15:50 | STARE PODWALE | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 4:8 |
16:40 | FC SZKOLNE II | vs | SŁONIE FC | 4:5 |
17:30 | N.M.W. | vs | DGJ JAWORZNO | 5:9 |
II LIGA - V KOLEJKA (15 październik) | ||||
14:10 | AZOT BIZNES PARK | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 1:3 |
15:00 | TEAM M-CE | vs | DGJ JAWORZNO | 11:1 |
15:50 | STARE PODWALE | vs | YOUNG STARS | 2:15 |
16:40 | N.M.W. | vs | SŁONIE FC | 3:8 |
17:30 | FC SZKOLNE II | vs | YOUNG BOYS | 1:4 |
II LIGA - VI KOLEJKA (22 październik) | ||||
10:00 | SŁONIE FC | vs | YOUNG BOYS | 4:7 |
10:50 | N.M.W. | vs | YOUNG STARS | 3:4 |
11:40 | TEAM M-CE | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 3:0 |
12:30 | STARE PODWALE | vs | DGJ JAWORZNO | 4:4 |
13:20 | AZOT BIZNES PARK | vs | FC SZKOLNE II | 4:1 |
II LIGA - VII KOLEJKA (12 listopada) | ||||
14:10 | N.M.W. | vs | FC SZKOLNE II | … : … |
15:00 | DGJ | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | … : … |
15:50 | AZOT BIZNES PARK | vs | YOUNG BOYS | … : … |
16:40 | STARE PODWALE | vs | SŁONIE FC | … : … |
17:30 | TEAM M-CE | vs | YOUNG STARS | … : … |
II LIGA - VIII KOLEJKA (5 listopada) | ||||
10:00 | FC SZKOLNE II | vs | YOUNG STARS | 4:5 |
10:50 | N.M.W. | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 1:3 |
11:40 | DGJ | vs | YOUNG BOYS | 1:9 |
12:30 | STARE PODWALE | vs | TEAM M-CE | 5:0 wo |
13:20 | AZOT BIZNES PARK | vs | SŁONIE FC | 0:8 |
II LIGA - IX KOLJKA (19 listopada) | ||||
14:10 | DGJ | vs | FC SZKOLNE II | … : … |
15:00 | AZOT BIZNES PARK | vs | STARE PODWALE | … : … |
15:50 | TEAM MYSŁOWICE | vs | N.M.W. | … : … |
16:40 | YOUNG STARS | vs | SŁONIE FC | … : … |
17:30 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | YOUNG BOYS | … : … |
Godziny ostatniej kolejki zostaną ustalone po następnej kolejce (6 listopada), na końcu 17:30 rozegrane zostaną mecze zespołów, które zajmują najwyższe miejsce w tabeli a o 14:10 rozpoczną kolejkę zespoły z najniższych miejsc w tabeli, zasada ta obowiązuje również w 1 lidze.
===========================================================================
TERMINARZ II LIGI ALP SALOS - wiosna 2017
II LIGA - I KOLEJKA (2 kwiecień) | ||||
10:00 | STARE PODWALE | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 4:2 |
10:50 | PULMON NEGRO | vs | FC SZKOLNE | 3:7 |
11:45 | SŁONIE FC | vs | AZOT BIZNES PARK | 7:1 |
12:40 | YOUNG BOYS | vs | ATN | 4:2 |
17:50 | HUSARIA | vs | N.M.W. | 4:4 |
II LIGA - II KOLEJKA (9 kwiecień) | ||||
14:10 | STARE PODWALE | vs | AZOT BIZNES PARK | 7:3 |
15:00 | SŁONIE FC | vs | N.M.W. | 7:0 |
15:50 | HUSARIA | vs | YOUNG BOYS | 6:6 |
16:40 | FC SZKOLNE | vs | ATN | 2:3 |
17:30 | PULMON NEGRO | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 5:3 |
II LIGA - III KOLEJKA (23 kwiecień) | ||||
10:00 | PULMON NEGRO | vs | YOUNG BOYS | 5:3 |
10:50 | STARE PODWALE | vs | FC SZKOLNE | 2:4 |
11:40 | N.M.W. | vs | ATN | 2:7 |
12:30 | AZOT BIZNES PARK | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 3:4 |
13:20 | SŁONIE FC | vs | HUSARIA | 10:2 |
II LIGA - IV KOLEJKA (30 kwiecień) | ||||
14:20 | SŁONIE FC | vs | PULMON NEGRO | 2:4 |
15:10 | N.M.W. | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 2:6 |
16:00 | STARE PODWALE | vs | ATN | 3:3 |
16:50 | FC SZKOLNE | vs | YOUNG BOYS | 2:1 |
17:40 | AZOT BIZNES PARK | vs | HUSARIA | 6:2 |
II LIGA - V KOLEJKA (7 maj) | ||||
10:00 | SŁONIE FC | vs | ATN | 3:5 |
10:50 | PULMON NEGRO | vs | HUSARIA | 6:1 |
11:40 | STARE PODWALE | vs | N.M.W. | 4:0 |
12:30 | AZOT BIZNES PARK | vs | YOUNG BOYS | 1:3 |
13:20 | FC SZKOLNE | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 6:5 |
II LIGA - VI KOLEJKA (14 maj) | ||||
14:10 | YOUNG BOYS | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 3:1 |
15:00 | AZOT BIZNES PARK | vs | N.M.W. | 1:2 |
15:50 | PULMON NEGRO | vs | ATN | 8:0 |
16:40 | STARE PODWALE | vs | HUSARIA | 8:3 |
17:30 | SŁONIE FC | vs | FC SZKOLNE | 3:7 |
II LIGA - VII KOLEJKA (21 maj) | ||||
10:00 | AZOT BIZNES PARK | vs | FC SZKOLNE | 0:5 wo |
10:50 | HUSARIA | vs | ATN | 5:6 |
11:40 | SŁONIE FC | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 3:7 |
12:30 | STARE PODWALE | vs | YOUNG BOYS | 6:1 |
13:20 | PULMON NEGRO | vs | N.M.W. | 10:2 |
II LIGA - VIII KOLEJKA (28 maj) | ||||
15:10 | FC SZKOLNE | vs | N.M.W. | 5:1 |
16:00 | AZOT BIZNES PARK | vs | ATN | 5:6 |
16:50 | HUSARIA | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 5:3 |
18:30 | STARE PODWALE | vs | PULMON NEGRO | 2:2 |
17:40 | SŁONIE FC | vs | YOUNG BOYS | 8:2 |
II LIGA - IX KOLJKA (4 czerwiec) | ||||
10:00 | N.M.W. | vs | YOUNG BOYS | 2:4 |
10:50 | ATN | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 0:5 wo |
11:40 | STARE PODWALE | vs | SŁONIE FC | 2:5 |
12:30 | PULMON NEGRO | vs | AZOT BIZNES PARK | 7:2 |
13:20 | HUSARIA | vs | FC SZKOLNE | 0:5 |
=================================================================
TERMINARZ II LIGI JALF SALOS 2016/2017
II LIGA - I KOLEJKA (11 grudzień) | |||
19:20 | FORTUNA PDŁ. | WYHYLYLYBYM | 3 : 6 |
20:10 | HAMMER | STARE PODWALE | 5 : 2 |
21:00 | YOUNG BOYS | OST | 1 : 3 |
21:50 | DIVINGTECH M. | DZIEĆKOWICE | przełożony |
II LIGA - II KOLEJKA (8 styczeń) | |||
10:00 | DIVINGTECH M. | OST | 2 : 6 |
10:50 | YOUNG BOYS | STARE PODWALE | 2 : 1 |
11:40 | DZIEĆKOWICE | WYHYLYLYBYM | 5 : 4 |
12:30 | HAMMER | FORTUNA PDŁ. | 7 : 1 |
II LIGA - III KOLEJKA (22 styczeń) | |||
12:20 | HAMMER | DZIEĆKOWICE | 10 : 5 |
13:10 | FORTUNA PDŁ. | STARE PODWALE | 5 : 7 |
14:00 | OST | WYHYLYLYBYM | 11 : 2 |
14:50 | YOUNG BOYS | DIVINGTECH M. | 1 : 5 |
II LIGA - IV KOLEJKA (29 styczeñ) | |||
10:00 | DZIEĆKOWICE | STARE PODWALE | 3 : 3 |
10:50 | DIVINGTECH M. | WYHYLYLYBYM | 12 : 3 |
11:40 | YOUNG BOYS | FORTUNA PDŁ. | 4 : 3 |
12:30 | HAMMER | OST | 4 : 5 |
II LIGA - V KOLEJKA (5 luty) | |||
13:20 | YOUNG BOYS | WYHYLYLYBYM | 4 : 4 |
14:10 | HAMMER | DIVINGTECH M. | 8 : 7 |
15:00 | FORTUNA PDŁ. | DZIEĆKOWICE | 5 : 3 |
15:50 | OST | STARE PODWALE | 3 : 1 |
II LIGA - I KOLEJKA (5 marzec) | |||
16:00 | DIVINGTECH M. | DZIEĆKOWICE | 13 : 3 |
II LIGA – VI KOLEJKA (12 marzec) | |||
09:00 | YOUNG BOYS | HAMMER | 7 : 3 |
09:50 | FORTUNA PDŁ. | DIVINGTECH M. | 1 : 14 |
10:40 | DZIEĆKOWICE | OST | 1 : 6 |
11:30 | STARE PODWALE | WYHYLYLYBYM | 3 : 1 |
II LIGA - VI KOLEJKA (19 marzec) | |||
14:30 | YOUNG BOYS. | DZIEĆKOWICE | 2 : 4 |
15:20 | DIVINGTECH M. | STARE PODWALE | 9 : 5 |
16:10 | HAMMER | WYHYLYLYBYM | 9 : 0 |
17:00 | FORTUNA PDŁ. | OST | 1 : 18 |
==================================================================
TERMINARZ II LIGI ALP SALOS - jesień 2016
II LIGA - I KOLJKA (4 wrzesień) | ||||
09:00 | S.W.A. | vs | HALBA PODŁĘŻE | 14:3 |
09:50 | PODWALE | vs | HAMMER | 0:7 |
10:45 | WYHYLYLYBYM HALBE | vs | FORTUNA | 1:9 |
11:40 | LAMBADA | vs | DIVINGTECH M-CE | 8:1 |
12:30 | FC SZKOLNE | vs | ATN | 3:2 |
II LIGA - II KOLJKA (11 wrzesień) | ||||
13:20 | S.W.A. | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 5:3 |
14:10 | WYHYLYLYBYM HALBE | vs | ATN | 1:1 |
15:00 | FC SZKOLNE | vs | LAMBADA | 1:5 |
15:50 | HAMMER | vs | DIVINGTECH M-CE | 8:3 |
16:40 | PODWALE | vs | HALBA PODŁĘŻE | 2:6 |
II LIGA - III KOLJKA (18 wrzesień) | ||||
10:00 | PODWALE | vs | LAMBADA | 2:5 |
10:50 | S.W.A. | vs | HAMMER | 8:4 |
11:40 | ATN | vs | DIVINGTECH M-CE | 5:1 |
12:30 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | HALBA PODŁĘŻE | 2:8 |
13:20 | WYHYLYLYBYM HALBE | vs | FC SZKOLNE | 0:7 |
II LIGA - IV KOLJKA (25 wrzesień) | ||||
10:30 | WYHYLYLYBYM HALBE | vs | PODWALE | 1:2 |
11:20 | ATN | vs | HALBA PODŁĘŻE | 3:12 |
12:10 | S.W.A. | vs | DIVINGTECH M-CE | 13:2 |
13:00 | HAMMER | vs | LAMBADA | 1:9 |
13:50 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | FC SZKOLNE | 2:3 |
II LIGA - V KOLJKA (2 październik) | ||||
10:00 | WYHYLYLYBYM HALBE | vs | DIVINGTECH M-CE | 3:5 |
10:50 | PODWALE | vs | FC SZKOLNE | 4:2 |
11:40 | S.W.A. | vs | ATN | 14:2 |
12:30 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | LAMBADA | 4:3 |
13:20 | HAMMER | vs | HALBA PODŁĘŻE | 5:6 |
II LIGA - VI KOLJKA (9 październik) | ||||
13:20 | LAMBADA | vs | HALBA PODŁĘŻE | 8:2 |
14:10 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | ATN | 6:4 |
15:00 | PODWALE | vs | DIVINGTECH M-CE | 3:3 |
15:50 | S.W.A. | vs | FC SZKOLNE | 8:2 |
16:40 | WYHYLYLYBYM HALBE | vs | HAMMER | 0:11 |
II LIGA - VII KOLJKA (16 październik) | ||||
10:00 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | HAMMER | 1:6 |
10:50 | FC SZKOLNE | vs | DIVINGTECH M-CE | 7:1 |
11:40 | WYHYLYLYBYM HALBE | vs | HALBA PODŁĘŻE | 5:7 |
12:30 | S.W.A. | vs | LAMBADA | 7:3 |
13:20 | PODWALE | vs | ATN | 6:1 |
II LIGA - VIII KOLJKA (23 październik) | ||||
13:20 | HAMMER | vs | ATN | 11:2 |
14:10 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | DIVINGTECH M-CE | 4:5 |
15:00 | FC SZKOLNE | vs | HALBA PODŁĘŻE | 4:2 |
15:50 | S.W.A. | vs | PODWALE | 2:2 |
16:40 | WYHYLYLYBYM HALBE | vs | LAMBADA | 2:9 |
II LIGA - IX KOLJKA (30 październik) | ||||
10:00 | FC SZKOLNE | vs | HAMMER | 1:0 |
10:50 | ATN | vs | LAMBADA | 4:4 |
11:40 | S.W.A. | vs | WYHYLYLYBYM HALBE | 11:0 |
12:30 | PODWALE | vs | FORTUNA PODŁĘŻE | 1:8 |
13:20 | DIVINGTECH M-CE | vs | HALBA PODŁĘŻE | 5:3 |
=================================================================================
TERMINARZ II LIGI ALP SALOS - WIOSNA 2016
II LIGA - I KOLJKA (3 kwiecień) | ||||
14:20 | S.W.A. | vs | ATN | 7:5 |
15:15 | FC SZKOLNE | vs | JAGOPRO | 1:3 |
16:10 | DZIEĆKOWICE | vs | HALBA PODŁĘŻE | 4:2 |
17:00 | FORTUNA PODŁĘŻE | vs | PODWALE | 3:6 |
17:50 | TEAM MYSŁOWICE | vs | HUSARIA | 8:2 |
pauza | vs | DIVINGTECH | ||
II LIGA - II KOLJKA (10 kwiecień) | ||||
10:00 | PODWALE | vs | TEAM MYSŁOWICE | 2:3 |
10:50 | ATN | vs | HUSARIA | 3:3 |
11:40 | SWA | vs | FC SZKOLNE | 15:0 |
12:30 | FORTUNA | vs | DZIEĆKOWICE | 3:4 |
13:20 | HALBA PODŁĘŻE | vs | DIVINGTECH | 1:4 |
18:10 | pauza | JAGOPRO | ||
II LIGA - III KOLJKA (17 kwiecień) | ||||
14:10 | SWA | vs | TEAM MYSŁOWICE | 3:8 |
15:00 | JAGOPRO | vs | HUSARIA | 3:2 |
15:50 | ATN | vs | DZIEĆKOWICE | 2:6 |
16:40 | PODWALE | vs | DIVINGTECH | 4:5 |
17:30 | FORTUNA | vs | FC SZKOLNE | 6:3 |
pauza | vs | HALBA PODŁĘŻE | ||
II LIGA - IV KOLJKA (24 kwiecień) | ||||
10:00 | SWA | vs | DZIEĆKOWICE | 7:5 |
10:50 | HALBA PODŁĘŻE | vs | TEAM MYSŁOWICE | 1:6 |
11:40 | PODWALE | vs | FC SZKOLNE | 5:1 |
12:30 | ATN | vs | FORTUNA | 1:3 |
13:20 | JAGOPRO | vs | DIVINGTECH | 6:8 |
pauza | vs | HUSARIA | ||
II LIGA - V KOLJKA (8 maj) | ||||
14:10 | SWA | vs | DIVINGTECH | 5:4 |
15:00 | HALBA PODŁĘŻE | vs | HUSARIA | 4:4 |
15:50 | FORTUNA | vs | TEAM MYSŁOWICE | 4:4 |
16:40 | ATN | vs | JAGOPRO | 1:10 |
17:30 | DZIEĆKOWICE | vs | FC SZKOLNE | 6:3 |
pauza | vs | STARE PODWALE | ||
II LIGA - VI KOLJKA (15 maj) | ||||
10:00 | FORTUNA | vs | DIVINGTECH | 1:6 |
10:50 | DZIEĆKOWICE | vs | TEAM MYSŁOWICE | 5:1 |
11:40 | ATN | vs | FC SZKOLNE | 3:4 |
12:30 | PODWALE | vs | HUSARIA | 3:4 |
13:20 | HALBA PODŁĘŻE | vs | JAGOPRO | 1:3 |
pauza | vs | SWA | ||
II LIGA - VII KOLJKA (22 maj) | ||||
14:10 | DZIEĆKOWICE | vs | DIVINGTECH | 4:2 |
15:00 | ATN | vs | HALBA PODŁĘŻE | 1:3 |
15:50 | SWA | vs | HUSARIA | 10:0 |
16:40 | FC SZKOLNE | vs | TEAM MYSŁOWICE | 2:8 |
17:30 | STARE PODWALE | vs | JAGOPRO | 1:4 |
pauza | vs | FORTUNA | ||
II LIGA - VIII KOLJKA (29 maj) | ||||
10:00 | FORTUNA | vs | HUSARIA | 4:1 |
10:50 | FC SZKOLNE | vs | DIVINGTECH | 2:11 |
11:40 | ATN | vs | TEAM MYSŁOWICE | 4:14 |
12:30 | STARE PODWALE | vs | HALBA PODŁĘŻE | 5:5 |
13:20 | SWA | vs | JAGOPRO | 8:3 |
pauza | vs | DZIEĆKOWICE | ||
II LIGA - IX KOLJKA (5 czerwiec) | ||||
14:10 | ATN | vs | STARE PODWALE | 5:4 |
15:00 | SWA | vs | HALBA PODŁĘŻE | 3:3 |
15:50 | FORTUNA | vs | JAGOPRO | 2:4 |
16:40 | DZIEĆKOWICE | vs | HUSARIA | 0:5 wo |
17:30 | TEAM MYSŁOWICE | vs | DIVINGTECH | 5:2 |
pauza | vs | FC SZKOLNE | ||
II LIGA - X KOLJKA (12 czerwiec) | ||||
14:50 | FC SZKOLNE | vs | HUSARIA | 1:1 |
10:40 | DZIEĆKOWICE | vs | JAGOPRO | 2:5 |
11:30 | FORTUNA | vs | HALBA PODŁĘŻE | 2:7 |
12:20 | SWA | vs | STARE PODWALE | 10:2 |
13:10 | ATN | vs | DIVINGTECH | 5:5 |
pauza | vs | TEAM MYSŁOWICE | ||
II LIGA - XI KOLJKA (19 czerwiec) | ||||
14:10 | HALBA PODŁĘŻE | vs | FC SZKOLNE | 4:7 |
15:00 | STARE PODWALE | vs | DZIEĆKOWICE | 3:4 |
15:50 | SWA | vs | FORTUNA | 3:6 |
16:40 | HUSARIA | vs | DIVINGTECH | 1:9 |
17:30 | JAGOPRO | vs | TEAM MYSŁOWICE | 1:0 |
pauza | vs | ATN |
=================================================================================
TERMINARZ II LIGI ALP SALOS - JESIEŃ 2015
I LIGA – I KOLEJKA (13 wrzesień) | |||
13:50 | OST MINERS | - HALBA PODŁĘŻE | 3-2 |
14:40 | PSV II PODŁĘŻE | - HUSARIA | 9-5 |
15:30 | ATN | - KANONIERZY | 1-4 |
16:20 | HAMMER | - STARE PODWALE | 2-1 |
17:10 | LAMBADA | - FC BADBOYS | 9-1 |
NO NAME | pauza | ||
II LIGA - II KOLEJKA (20 wrzesień) | |||
9:30 | OST MINERS | - HAMMER | 9-0 |
10:20 | LAMBADA | - ATN | 6-1 |
12:50 | FC BADBOYS | - PSV II PODŁĘŻE | 0-12 |
12:00 | STARE PODWALE | - NO NAME | 1-9 |
11:10 | KANONIERZY | - HALBA PODŁĘŻE | 1-0 |
HUSARIA | pauza | ||
II LIGA –III KOLEJKA (27 wrzesień) | |||
13:50 | OST MINERS | - HUSARIA | 9-1 |
14:40 | STARE PODWALE | - HALBA PODŁĘŻE | 3-2 |
15:30 | LAMBADA | - PSV II PODŁĘŻE | 2-3 |
16:20 | HAMMER | - ATM | 5-2 |
17:10 | FC BADBOYS | -NO NAME | 0-3 |
KANONIERZY | pauza | ||
II LIGA – IV KOLEJKA (4 październik) | |||
9:30 | LAMBADA | - NO NAME | 1-5 |
10:20 | HAMMER | - PSV II PODŁĘŻE | 2-1 |
11:10 | OST MINERS | - ATN | 7-2 |
13:50 | FC BADBOYS | - HALBA PODŁĘŻE | 5-5 |
12:50 | KANONIERZY | - HUSARIA | 6-1 |
STARE PODWALE | pauza | ||
II LIGA – V KOLEJKA (11 październik) | |||
13:50 | OST MINERS | - KANONIERZY | 6-4 |
14:40 | STARE PODWALE | - HUSARIA | 3-0 |
15:30 | LAMBADA | - HALBA PODŁĘŻE | 9-2 |
16:20 | HAMMER | - NO NAME | 3-11 |
17:10 | ATN | - PSV II PODŁĘŻE | 1-2 |
FC BADBOYS | pauza | ||
II LIGA – VI KOLEJKA (18 październik) | |||
9:30 | STARE PODWALE | - KANONIERZY | 4-4 |
10:20 | ATN | - NO NAME | 3-9 |
11:10 | HAMMER | - HALBA PODŁĘŻE | 4-5 |
12:00 | FC BADBOYS | - HUSARIA | 2-2 |
12:50 | OST MINERS | - PSV II PODŁĘŻE | 6-1 |
LAMBADA | pauza | ||
II LIGA – VII KOLEJKA (25 październik) | |||
13:50 | OST MINERS | - STARE PODWALE | 2-3 |
14:40 | FC BADBOYS | - KANONIERZY | 1-2 |
15:30 | LAMBADA | - HUSARIA | 3-2 |
16:20 | ATN | - HALBA PODŁĘŻE | 2-2 |
17:10 | PSV II PODŁĘŻE | - NO NAME | 2-5 |
HAMMER | pauza | ||
II LIGA – VIII KOLEJKA (8 listopad) | |||
9:30 | OST MINERS | - NO NAME | 0-5 |
10:20 | PSV II PODŁĘŻE | - HALBA PODŁĘŻE | 2-5 |
11:10 | HAMMER | - HUSARIA | 8-3 |
12:00 | LAMBADA | - KANONIERZY | 3-3 |
12:50 | FC BADBOYS | - STARE PODWALE | 0-11 |
ATN | pauza | ||
II LIGA – IX KOLEJKA (15 listopad) | |||
12:50 | OST MINERS | - FC BADBOYS | 11-0 |
14:40 | LAMBADA | - STARE PODWALE | 5-4 |
15:30 | HAMMER | - KANONIERZY | 5-1 |
16:20 | ATN | - HUSARIA | 5-1 |
17:10 | NO NAME | - HALBA PODŁEŻE | 3-2 |
PSV II PODŁĘŻE | pauza | ||
II LIGA – X KOLEJKA (22 listopad) | |||
9:30 | HUSARIA | - HALBA PODŁĘŻE | 0-8 |
10:20 | KANONIERZY | - NO NAME | 2-7 |
11:10 | STARE PODWALE | - PSV II PODŁĘŻE | 6-1 |
12:00 | FC BADBOYS | - ATN | 6-7 |
12:50 | LAMBADA | - HAMMER | 4-3 |
OST MINERS | pauza | ||
I LIGA – XI KOLEJKA (29 listopad) | |||
17:10 | LAMBADA | - OST MINERS | 8-5 |
13:50 | HAMMER | - FC BADBOYS | 6-1 |
14:40 | ATN | - STARE PODWALE | 3-3 |
15:30 | PSV II PODŁEŻE | - KANONIERZY | 7-3 |
16:20 | NO NAME | - HUSARIA | 10-2 |
HALBA PODŁĘŻE | pauza |
==================================================================================
TERMINARZ II LIGI ALP SALOS - WIOSNA 2015
II LIGA – I KOLEJKA (12 kwiecień) | |||
13:40 | SGS POLSKA | - APISTENA | 3-5 |
14:30 | ORGANIKA | - HUSARIA | 3-1 |
15:20 | DZIEĆKOWICE | - DIVINGTECH | 4-11 |
16:10 | HALBA PODŁĘŻE | - LAMBADA | 6-2 |
STRAŻAKI | - pauza | ||
II LIGA – II KOLEJKA (19 kwiecień) | |||
13:40 | ORGANIKA | - STRAŻAKI | 4-9 |
14:30 | HALBA | - HUSARIA | 7-2 |
15:20 | SGS POLSKA | - LAMBADA | 8-2 |
16:10 | APISTENA | - DIVINGTECH | 3-6 |
DZIEĆKOWICE | - pauza | ||
II LIGA – III KOLEJKA (26 kwiecień) | |||
9:30 | SGS POLSKA | - DZIEĆKOWICE | 0-1 |
10:20 | HALBA | - APISTENA | 5-2 |
11:10 | STRAŻAKI | - DIVINGTECH | 1-6 |
12:00 | HUSARIA | - LAMBADA | 2-9 |
ORGANIKA | - pauza | ||
II LIGA – IV KOLEJKA (10 maj) | |||
9:30 | STRAŻAKI | - LAMBADA | 7-1 |
10:20 | ORGANIKA | - SGS POLSKA | 2-4 |
11:10 | HALBA | - DIVINGTECH | 4-7 |
12:00 | APISTENA | - DZIEĆKOWICE | 4-8 |
HUSARIA | - pauza | ||
II LIGA – V KOLEJKA (17 maj) | |||
13:40 | ORGANIKA | - DIVINGTECH | 3-8 |
14:30 | HALBA | - STRAŻAKI | 2-4 |
15:20 | APISTENA | - LAMBADA | 1-5 |
16:10 | HUSARIA | - DZIEĆKOWICE | 3-14 |
SGS POLSKA | - pauza | ||
II LIGA – VI KOLEJKA (24 maj) | |||
13:40 | SGS POLSKA | - DIVINGTECH | 3-9 |
14:30 | HUSARIA | - STRAŻAKI | 1-12 |
15:20 | ORGANIKA | - APISTENA | 2-8 |
16:10 | DZIEĆKOWICE | - LAMBADA | 6-4 |
HALBA | - pauza | ||
II LIGA – VII KOLEJKA (31 maj) | |||
13:40 | HUSARIA | - APISTENA | 5-2 |
14:30 | SGS POLSKA | - STRAŻAKI | 5-10 |
15:20 | HALBA | - DZIEĆKOWICE | 4-1 |
16:10 | ORGANIKA | - LAMBADA | 7-4 |
DIVINGTECH | - pauza | ||
II LIGA – VIII KOLEJKA (7 czerwiec) | |||
9:30 | APISTENA | - STRAŻAKI | 1-8 |
10:20 | HUSARIA | - DIVINGTECH | 2-8 |
11:10 | HALBA | - SGS POLSKA | 7-8 |
12:00 | ORGANIKA | - DZIEĆKOWICE | 3-6 |
LAMBADA | - pauza | ||
II LIGA – IX KOLEJKA (14 czerwiec) | |||
9:30 | HALBA | - ORGANIKA | 2-2 |
10:20 | DIVINGTECH | - LAMBADA | 5-0 |
11:10 | STRAŻAKI | - DZIEĆKOWICE | 5-4 |
12:00 | SGS POLSKA | - HUSARIA | 3-0 |
APISTENA | - pauza |
==============================================================================
II LIGA - JALF -SALOS - sezon 2014/2015
II LIGA - I KOLEJKA (7 grudzień) | ||||
15:30 | ORGANIKA | - ABTECH | 10-5 | |
16:20 | BIU TECH | - DIVINGTECH | 5-2 | |
17:10 | DZIEĆKOWICE | - APISTENA | 8-2 | |
18:00 | SGS POLSKA | - HALBA | 5-4 |
II LIGA - II KOLEJKA (14 grudzień) | ||||
19:20 | HALBA | - BIU TECH | 3-6 | |
20:00 | ABTECH | - SGS POLSKA | 3-4 |
II LIGA – dokończenie II KOLEJKI (21 grudzień) | ||||
11:00 | ORGANIKA | - APISTENA | 6-3 | |
11:50 | DZIEĆKOWICE | - DIVINGTECH | 3-9 |
II LIGA - III KOLEJKA (4 styczeń) | ||||
12:40 | DIVINGTECH | - APISTENA | 2-0 | |
13:30 | ORGANIKA | - SGS POLSKA | 3-8 | |
14:20 | DZIEĆKOWICE | - HALBA | 7-3 | |
15:10 | ABTECH | - BIU TECH | 4-5 |
II LIGA - IV KOLEJKA (11 styczeń) | ||||
11:00 | DZIEĆKOWICE | - ABTECH | 3-9 | |
11:50 | SGS POLSKA | - BIU TECH | 2-8 | |
12:40 | APISTENA | - HALBA | 2-6 | |
14:20 | ORGANIKA | - DIVINGTECH | 3-8 |
II LIGA - V KOLEJKA (25 styczeń) | ||||
19:20 | SGS POLSKA | - DZIEĆKOWICE | 7-4 | |
20:10 | DIVINGTECH | - HALBA | 1-3 | |
21:00 | ORGANIKA | - BIU TECH | 1-5 | |
11:40-15 luty | ABTECH | - APISTENA | 15-2 |
II LIGA - VI KOLEJKA (15 luty) | ||||
10:00 | ABTECH | - DIVINGTECH | 5-2 | |
10:50 | ORGANIKA | - HALBA | 4-9 | |
13:20 | APISTENA | - SGS POLSKA | 4-11 | |
16:40 | BIU TECH | - DZIEĆKOWICE | 6-1 |
II LIGA - VII KOLEJKA (22 luty) | ||||
11:00 | ORGANIKA | - DZIEĆKOWICE | 3-6 | |
11:50 | BIU TECH | - APISTENA | 18-2 | |
12:40 | DIVINGTECH | - SGS POLSKA | 9-4 | |
13:30 | ABTECH | - HALBA | 5-1 |
Końcowa Tabela:
II LIGA - JALF SALOS - 2014/2015 | ||||||||
Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | W | R | P | Bramki | Bilans |
1 | BIU TECH | 7 | 21 | 7 | 0 | 0 | 53-15 | 38 |
2 | SGS POLSKA | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 41-35 | 6 |
3 | ABTECH | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 46-27 | 19 |
4 | DIVINGTECH | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 33-23 | 10 |
5 | OSP DZIEĆKOWICE | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 32-39 | -7 |
6 | HALBA BERLIN | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 29-30 | -1 |
7 | ORGANIKA AZOT | 7 | 6 | 2 | 0 | 5 | 30-44 | -14 |
8 | APISTENA | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 15-66 | -51 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
II LIGA - ALP SALOS - JESIEŃ 2014
TERMINARZ:
II LIGA – I KOLEJKA (7 wrzesień) | |||
KRÓLEWSCY | pauza | ||
10:50 | OLDBOYE | ORGANIKA | 6 : 1 |
11:40 | PODWALE | DZIEĆKOWICE | 3 : 2 |
13:20 | GEMCO SPORT | BIU TECH | 2 : 7 |
14:10 | KANONIERZY | HUSARIA | 3 : 0 |
II LIGA – II KOLEJKA (14 wrzesień) | |||
14:10 | OLDBOYE | DZIEĆKOWICE | 5 : 2 |
15:00 | KRÓLEWSCY | ORGANIKA | 2 : 13 |
10:00 | BIU TECH | KANONIERZY | 1 : 3 |
16:40 | PODWALE | GEMCOSPORT | 6 : 6 |
HUSARIA | pauza |
II LIGA – III KOLEJKA (21 wrzesień) | |||
10:00 | OLDBOYE | HUSARIA | 9 : 2 |
10:50 | KRÓLEWSCY | GEMCOSPORT | 5 : 8 |
11:40 | PODWALE | BIUTECH | 4 : 3 |
12:30 | DZIEĆKOWICE | KANONIERZY | 1 : 3 |
ORGANIKA | pauza |
II LIGA – IV KOLEJKA (28 wrzesień) | |||
14:10 | GEMCOSPORT | KANONIERZY | 4 : 6 |
10:50 | OLDBOYE | BIUTECH | 3 : 1 |
15:50 | KRÓLEWSCY | PODWALE | 3 : 4 |
16:40 | ORGANIKA | HUSARIA | 8 : 7 |
17:30 | DZIEĆKOWICE | Pauza |
II LIGA – V KOLEJKA (5 październik) | |||
10:00 | ORGANIKA | PODWALE | 3 : 5 |
14:10 | GEMCOSPORT | HUSARIA | 5 : 2 |
11:40 | DZIEĆKOWICE | BIUTECH | 0 : 4 |
12:30 | KRÓLEWSCY | OLDBOYE | 3 : 13 |
KANONIERZY | pauza |
II LIGA – VI KOLEJKA (12 październik) | |||
14:10 | ORGANIKA | BIUTECH | 3 : 6 |
11:40 | OLDBOYE | PODWALE | 3 : 2 |
15:00 | KRÓLEWSCY | KANONIERZY | 0 : 8 |
15:50 | DZIEĆKOWICE | HUSARIA | 3 : 0 |
GEMCOSPORT | pauza |
II LIGA – VII KOLEJKA (19 październik) | |||
10:00 | ORGANIKA | GEMCOSPORT | 5 : 10 |
10:50 | OLDBOYE | KANONIERZY | 6 : 5 |
11:40 | KRÓLEWSCY | DZIEĆKOWICE | 3 : 4 |
12:30 | BIUTECH | HUSARIA | 7 : 6 |
PODWALE | pauza |
II LIGA – VIII KOLEJKA (26 październik) | |||
09:10 | ORGANIKA | DZIEĆKOWICE | 3 : 3 |
13:20 | OLDBOYE | GEMCOSPORT | 6 : 8 |
14:10 | KRÓLEWSCY | HUSARIA | 2 : 3 |
15:00 | PODWALE | KANONIERZY | 5 : 2 |
BIUTECH | pauza |
II LIGA – IX KOLEJKA (9 listopad) | |||
10:00 | KRÓLEWSCY | BIUTECH | 3 : 4 |
10:50 | ORGANIKA | KANONIERZY | 3 : 5 |
11:40 | PODWALE | HUSARIA | 10 : 0 |
12:30 | DZIEĆKOWICE | GEMCOSPORT | 3 : 3 |
OLDBOYE | pauza |
TABELA KOŃCOWA:
II LIGA ALP SALOS - jesień 2014 (Orlik)
Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | W | R | P | Bramki | Bilans |
1 | OLDBOYE | 8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 51:24 | 27 |
2 | STARE PODWALE | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 39:22 | 17 |
3 | KANONIERZY | 8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 35:20 | 15 |
4 | BIU TECH | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 33:24 | 9 |
5 | GEMCOSPORT | 8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 46:40 | 6 |
6 | OSP DZIEĆKOWICE | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 18:24 | -6 |
7 | ORGANIKA AZOT | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 39:44 | -5 |
8 | HUSARIA | 8 | 3 | 1 | 0 | 7 | 20:47 | -27 |
9 | KRÓLEWSCY | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 21:57 | -35 |
Oldboye i Stare Podwale awans bezpośredni.
Kanonierzy i Biu Tech baraże z zespołami pierwszoligowymi.
Biu Tech - Wolni Strzelcy 5:0 (walkower)
Kanonierzy - ABtech Gniewni 5:7
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 10 |
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|