dzisiaj: 64, wczoraj: 311
ogółem: 1 499 274
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
BARAŻE O AWANS / UTRZYMANIE:
Wolni Strzelcy - Biu Tech 0:5 (walkower)
ABtech Gniewni - Kanonierzy 5:3
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TABELA I LIGI ALP SALOS - jesień 2014
Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | W | R | P | Bramki | Bilans |
1 | PSV PODŁĘŻE | 8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 44:21 | 23 |
2 | PULMON NEGRO | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 60:18 | 42 |
3 | KS ENERGETYK | 8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 44:22 | 22 |
4 | JAGOPRO | 8 | 13 | 4 | 1 | 2 | 32:18 | 14 |
5 | BEER DRINKERS | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 30:35 | -5 |
6 | PRZEMSZA J-NO | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 28:46 | -18 |
7 | WOLNI STRZELCY | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 25:54 | -29 |
8 | ABTECH GNIEWNI | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 30:43 | -13 |
9 | ABTECH OLDTIMER | 8 | 3 | 1 | 0 | 7 | 15:51 | -36 |
TERMINARZ I LIGI ALP-SALOS - jesień 2014
I LIGA – I KOLEJKA (7 wrzesień) | |||
10:00 | PRZEMSZA | JAGOPRO | 1 : 5 |
12:30 | PSV PODŁĘŻE | ENERGETYK | 5 : 4 |
15:50 | BEER DRINKERS | WOLNI STRZELCY | 8 : 2 |
pauza | ABTECH GNIEWNI | ||
15:00 | PULMON NEGRO | ABTECH OLDTIMER | 10 : 1 |
I LIGA – II KOLEJKA (14 wrzesień) | |||
15:50 | PSV PODŁĘŻE | WOLNI STRZELCY | 6 : 4 |
10:50 | JAGOPRO | ENERGETYK | 9 : 0 |
11:40 | ABTECH GNIEWNI | PULMON NEGRO | 3 : 12 |
12:30 | PRZEMSZA | ABTECH OLDTIMER | 4 : 1 |
BEER DRINKERS | pauza | ||
I LIGA – III KOLEJKA (21 wrzesień) | |||
13:20 | PSV PODŁĘŻE | ABTECH OLDTIMER | 7 : 2 |
JAGOPRO | pauza | ||
15:00 | BEER DRINKERS | ABTECH GNIEWNI | 6 : 4 |
15:50 | WOLNI STRZELCY | PULMON NEGRO | 3 : 10 |
16:40 | PRZEMSZA | ENERGETYK | 2 : 10 |
I LIGA – IV KOLEJKA (28 wrzesień) | |||
pauza | PULMON NEGRO | ||
15:00 | PSV PODŁĘŻE | ABTECH GNIEWNI | 5 : 2 |
11:40 | JAGOPRO | BEER DRINKERS | 1 : 1 |
12:30 | ENERGETYK | ABTECH OLDTIMER | 7 : 1 |
13:20 | PRZEMSZA | WOLNI STRZELCY | 6 : 2 |
I LIGA – V KOLEJKA (5 październik) | |||
13:20 | ENERGETYK | BEER DRINKERS | 2 : 1 |
10:50 | PRZEMSZA | PULMON NEGRO | 4 : 4 |
pauza | ABTECH OLDTIMER | ||
15:50 | WOLNI STRZELCY | ABTECH GNIEWNI | 4 : 3 |
16:40 | JAGOPRO | PSV PODŁĘŻE | 3 : 5 |
I LIGA – VI KOLEJKA (12 paździenik) | |||
10:00 | ENERGETYK | ABTECH GNIEWNI | 5 : 2 |
10:50 | PSV PODĘŻE | BEER DRINKERS | 6 : 0 |
16:40 | PRZEMSZA | pauza | |
12:30 | JAGOPRO | PULMON NEGRO | 1 : 4 |
13:20 | WOLNI STRZELCY | ABTECH OLDTIMER | 5 : 3 |
I LIGA – VII KOLEJKA (19 październik) | |||
13:20 | PSV PODŁĘŻE | PULMON NEGRO | 2 : 5 |
14:10 | PRZEMSZA | BEER DRINKERS | 4 : 6 |
15:00 | JAGOPRO | WOLNI STRZELCY | 6 : 3 |
15:50 | ABTECH GNIEWNI | ABTECH OLDTIMER | 3 : 5 |
ENERGETYK | pauza | ||
I LIGA – VIII KOLEJKA (26 paździenik) | |||
10:00 | PRZEMSZA | ABTECH GNIEWNI | 6 : 10 |
10:50 | ENERGETYK | WOLNI STRZELCY | 12 : 2 |
11:40 | JAGOPRO | ABTECH OLDTIMER | 7 : 1 |
12:30 | BEER DRINKERS | PULMON NEGRO | 0 : 15 |
PSV PODŁĘŻE | pauza | ||
I LIGA – IX KOLEJKA (9 listopad) | |||
13:20 | BEER DRINKERS | ABTECH OLDTIMER | 8 : 1 |
14:10 | ENERGETYK | PULMON NEGRO | 4 : 0 |
15:00 | PRZEMSZA | PSV PODŁĘŻE | 1 : 8 |
15:50 | JAGOPRO | ABTECH GNIEWNI | 0 : 3 |
16:40 | WOLNI STRZELCY | pauza |
KRÓL STRZELCÓW I LIGI:
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
13 | Madej Daniel | PSV |
13 | Biskup Michał | Pulmon |
10 | Bartyzel Krzysztof | Energetyk |
9 | Goryczka Michał | Pulmon |
9 | Kucharski Filip | Energetyk |
9 | Radosz Mateusz | Pulmon |
9 | Syguła Marcin | Jago |
8 | Kozdraś Łukasz | PSV |
8 | Rożnowski Radosław | Drinkers |
8 | Sielski Marcin | Gniewni |
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TABELA II LIGI ALP SALOS - jesień 2014
Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | W | R | P | Bramki | Bilans |
1 | OLDBOYE | 8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 51:24 | 27 |
2 | STARE PODWALE | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 39:22 | 17 |
3 | KANONIERZY | 8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 35:20 | 15 |
4 | BIU TECH | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 33:24 | 9 |
5 | GEMCOSPORT | 8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 46:40 | 6 |
6 | OSP DZIEĆKOWICE | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 18:24 | -6 |
7 | ORGANIKA AZOT | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 39:44 | -5 |
8 | HUSARIA | 8 | 3 | 1 | 0 | 7 | 20:47 | -27 |
9 | KRÓLEWSCY | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 21:57 | -36 |
Terminarz II ligi ALP SALOS - jesień 2014
II LIGA – I KOLEJKA (7 wrzesień) | |||
KRÓLEWSCY | pauza | ||
10:50 | OLDBOYE | ORGANIKA | 6 : 1 |
11:40 | PODWALE | DZIEĆKOWICE | 3 : 2 |
13:20 | GEMCOSPORT | BIUTECH | 2 : 7 |
14:10 | KANONIERZY | HUSARIA | 3 : 0 |
II LIGA – II KOLEJKA (14 wrzesień) | |||
14:10 | OLDBOYE | DZIEĆKOWICE | 5 : 2 |
15:00 | KRÓLEWSCY | ORGANIKA | 2 : 13 |
10:00 | BIUTECH | KANONIERZY | 1 : 3 |
16:40 | PODWALE | GEMCOSPORT | 6 : 6 |
HUSARIA | pauza | ||
II LIGA – III KOLEJKA (21 wrzesień) | |||
10:00 | OLDBOYE | HUSARIA | 9 : 2 |
10:50 | KRÓLEWSCY | GEMCOSPORT | 5 : 8 |
11:40 | PODWALE | BIUTECH | 4 : 3 |
12:30 | DZIEĆKOWICE | KANONIERZY | 1 : 3 |
ORGANIKA | pauza | ||
II LIGA – IV KOLEJKA (28 wrzesień) | |||
14:10 | GEMCOSPORT | KANONIERZY | 4 : 6 |
10:50 | OLDBOYE | BIUTECH | 3 : 1 |
15:50 | KRÓLEWSCY | PODWALE | 3 : 4 |
16:40 | ORGANIKA | HUSARIA | 8 : 7 |
17:30 | DZIEĆKOWICE | Pauza | |
II LIGA – V KOLEJKA (5 październik) | |||
10:00 | ORGANIKA | PODWALE | 3 : 5 |
14:10 | GEMCOSPORT | HUSARIA | 5 : 2 |
11:40 | DZIEĆKOWICE | BIUTECH | 0 : 4 |
12:30 | KRÓLEWSCY | OLDBOYE | 3 : 13 |
KANONIERZY | pauza | ||
II LIGA – VI KOLEJKA (12 październik) | |||
14:10 | ORGANIKA | BIUTECH | 3 : 6 |
11:40 | OLDBOYE | PODWALE | 3 : 2 |
15:00 | KRÓLEWSCY | KANONIERZY | 0 : 8 |
15:50 | DZIEĆKOWICE | HUSARIA | 3 : 0 |
GEMCOSPORT | pauza | ||
II LIGA – VII KOLEJKA (19 październik) | |||
10:00 | ORGANIKA | GEMCOSPORT | 5 : 10 |
10:50 | OLDBOYE | KANONIERZY | 6 : 5 |
11:40 | KRÓLEWSCY | DZIEĆKOWICE | 3 : 4 |
12:30 | BIUTECH | HUSARIA | 7 : 6 |
PODWALE | pauza | ||
II LIGA – VIII KOLEJKA (26 październik) | |||
09:10 | ORGANIKA | DZIEĆKOWICE | 3 : 3 |
13:20 | OLDBOYE | GEMCOSPORT | 6 : 8 |
14:10 | KRÓLEWSCY | HUSARIA | 2 : 3 |
15:00 | PODWALE | KANONIERZY | 5 : 2 |
BIUTECH | pauza | ||
II LIGA – IX KOLEJKA (9 listopad) | |||
10:00 | KRÓLEWSCY | BIUTECH | 3 : 4 |
10:50 | ORGANIKA | KANONIERZY | 3 : 5 |
11:40 | PODWALE | HUSARIA | 10 : 0 |
12:30 | DZIEĆKOWICE | GEMCOSPORT | 3 : 3 |
OLDBOYE | pauza |
Król strzelców II ligi ALP SALOS - jesień 2014
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
23 | Jaromin Sebastian | Oldboye |
17 | Siostrzonek Dawid | Organika |
17 | Smarzyński Marcin | Gemco Sport |
11 | Kędzierski Bartłomiej | Gemco Sport |
11 | Majerski Edward | Oldboye |
11 | Ochlust Krzysztof | Organika |
10 | Woronowicz Piotr | Podwale |
9 | Barczyk Jacek | Kanonierzy |
9 | Smoleń Paweł | Biu tech |
9 | Smółka Mateusz | Podwale |
Puchar Fair-Play
PKT.KARNE | DRUŻYNA |
1 | Oldtimer |
3 | Beer Drinkers |
5 | Dziećkowice |
5 | JagoPro |
5 | Pulmon |
5 | Strzelcy |
6 | Gemco Sport |
6 | Husaria |
6 | Organika |
7 | Energetyk |
7 | Kanonierzy |
7 | Królewscy |
7 | Szlachta |
8 | Biu Tech |
8 | Gniewni |
8 | Oldboye |
10 | Podwale |
11 | Przemsza |
14 | Psv |
KARY INDYWIDUALNE:
I LIGA - stan po ostatniej kolejce:
czerwone kartki:
LICZBA | ZAWODNIK | DRUŻYNA | PAUZA |
1 | Marszałek Dariusz | PSV | - |
1 | Sabal Łukasz | Jago | 3 kolejka |
1 | Zuber Wojciech | Energetyk | - |
1 | Dobosz Tomasz | Strzelcy | 5,6,7 Kolejka |
1 | Knuth Marcin | Pulmon | - |
1 | Milewski Ariel | PSV | 9 kolejka i dwie wiosene |
1 | Mrożek Damian | PSV | - |
1 | Bartyzel Grzegorz | Przemsza | 8 kolejka |
1 | Stokłosa Mateusz | Przemsza | 1 wiosenna |
żółte kartki:
LICZBA | ZAWODNIK | DRUŻYNA | PAUZA |
4 | Marszałek Dariusz | PSV | 3 kolejka |
4 | Stokłosa Mateusz | Przemsza | 1 wiosenna |
3 | Zuber Wojciech | Energetyk | 3 kolejka |
2 | Dobosz Tomasz | Strzelcy | |
2 | Knuth Marcin | Pulmon | |
2 | Marchwicki Mateusz | Gniewni | |
2 | Milewski Ariel | PSV | |
2 | Mrożek Damian | PSV | |
2 | Radosz Mateusz | Pulmon | |
2 | Siwek Dawid | Gniewni | |
2 | Syguła Marcin | JagoPro | |
1 | Bartyzel Grzegorz | Energetyk | |
1 | Chwast Damian | Gniewni | |
1 | Czapla Konrad | Strzelcy | |
1 | Gacek Mateusz | Energetyk | |
1 | Gołas Mateusz | Przemsza | |
1 | Jamróz Szymon | Energetyk | |
1 | Jaromin Arkadiusz | Gniewni | |
1 | Jendralczyk Wojciech | Strzelcy | |
1 | Jurkowski Sebastian | Gniewni | |
1 | Kowalski Łukasz | Energetyk | |
1 | Kowalski Tomasz | Pulmon | |
1 | Kozdraś Łukasz | PSV | |
1 | Krajewski Sebastian | Oldtimer | |
1 | Kurek Marcin | Gniewni | |
1 | Madej Daniel | PSV | |
1 | Nowak Łukasz | Przemsza | |
1 | Oleksy Kamil | Przemsza | |
1 | Owczarek Łukasz | Drinkers | |
1 | Piecka Dariusz | Szlachta | |
1 | Rożnowski Radosław | Drinkers | |
1 | Ryba Piotr | Strzelcy | |
1 | Sędrzak Arkadiusz | Drinkers | |
1 | Ściebur Jakub | Przemsza | |
1 | Urban Robert | PSV |
II LIGA - stan po ostatniej kolejce:
czerwone kartki:
LICZBA | ZAWODNIK | DRUŻYNA | PAUZA |
1 | Makowski Adrian | Królewscy | 5 kolejka |
1 | Grun Mateusz | Husaria | - |
1 | Palian Mariusz | Organika | 7 kolejka |
1 | Dubiel Grzegorz | Oldboye | 7 i 8 kolejka - niesportowe zachowanie |
1 | Mroziński Grzegorz | Oldboye | 1 kolejka wiosenna - akcja ratunkowa |
żółte kartki:
LICZBA | ZAWODNIK | DRUŻYNA | PAUZA |
4 | Grun Mateusz | Husaria | 7 kolejka |
3 | Kaliciński Kazimierz | Podwale | 1 Wiosenna |
3 | Pater Łukasz | Podwale | 5 kolejka |
2 | Bartyzel Kamil | Królewscy | |
2 | Dryja Grzegorz | Biu Tech | |
2 | Dubiel Grzegorz | Oldboye | |
2 | Grzebielec Marcel | Kanonierzy | |
2 | Lipiński Sebastian | Gemco | |
2 | Mądry Maciej | Dziećkowice | |
2 | Mysiura Grzegorz | Królewscy | |
2 | Sojka Michał | Kanonierzy | |
2 | Woronowicz Piotr | Podwale | |
1 | Adamczyk Piotr | Biu Tech | |
1 | Byrczek Marcin | Biu Tech | |
1 | Cygnar Paweł | Gemco | |
1 | Dombek Andrzej | Dziećkowice | |
1 | Gwiżdż Kamil | Podwale | |
1 | Jamrozik Marcin | Biu Tech | |
1 | Jaromin Marcin | Oldboye | |
1 | Jaromin Sebastian | Oldboye | |
1 | Kapera Paweł | Kanonierzy | |
1 | Kuć Marcin | Biu Tech | |
1 | Lipniak Tomasz | Podwale | |
1 | Maj Grzegorz | Organika | |
1 | Mocek Kamil | Husaria | |
1 | Paweł Jaromin | Oldboye | |
1 | Pyt Łukasz | Dziećkowice | |
1 | Radomski Mateusz | Gemco | |
1 | Ruciński Roman | Gemco | |
1 | Siostrzanek Dawid | Organika | |
1 | Smarzyński Marcin | Gemco | |
1 | Smółka Mateusz | Podwale | |
1 | Suwaj Piotr | Kanonierzy | |
1 | Szombara Mateusz | Biu Tech | |
1 | Urban Krzysztof | Organika | |
1 | Urbanek Jarosław | Dziećkowice | |
1 | Wardziński Dominik | Biu Tech | |
1 | Wiatr Sebastian | Kanonierzy | |
1 | Woskowicz Kamil | Husaria |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TABELA I LIGI ALP SALOS - wiosna 2014:
I LIGA - ALP SALOS - WIOSNA 2014 | ||||||||
Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | W | R | P | Bramki | Bilans |
1 | JAGOpro | 7 | 17 | 5 | 2 | 0 | 34-13 | 21 |
2 | BEER Drinkers | 7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 46-15 | 31 |
3 | SZLACHTA Jeleń | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 27-15 | 12 |
4 | PRZEMSZA Jaworzno | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 34-27 | 7 |
5 | ABTECH Gniewni | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 21-32 | -11 |
6 | ABTECH Oldtimer | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 16-26 | -10 |
7 | HUSARIA Jaworzno | 7 | 3 | 1 | 0 | 6 | 19-43 | -24 |
8 | ORGANIKA Azot | 7 | 3 | 1 | 0 | 6 | 15-41 | -26 |
TERMINARZ ROZGRYWEK:
I LIGA – I KOLEJKA (6 kwiecień) | |||
13:20 | ORGANIKA AZOT | - SZLACHTA JELEŃ | 1 - 4 |
10:00 | HUSARIA JAWORZNO | - BEER DRINKERS | 3 - 10 |
15:00 | ABTECH GNIEWNI | - ABTECH OLDTIMER | 4 - 3 |
15:50 | PRZEMSZA | - JAGOPRO | 4 - 6 |
I LIGA – II KOLEJKA (13 kwiecień) | |||
13:20 | ORGANIKA AZOT | - ABTECH OLDTIMER | 2 - 6 |
14:10 | SZLACHTA JELEŃ | - PRZEMSZA | 2 - 3 |
15:00 | HUSARIA JAWORZNO | - JAGOPRO | 5 - 6 |
15:50 | BEER DRINKERS | - ABTECH GNIEWNI | 11 - 0 |
I LIGA – III KOLEJKA (27 kwiecień) | |||
13:20 | ABTECH GNIEWNI | - JAGOPRO | 1 - 5 |
14:10 | ABTECH OLDTIMER | - BEER DRINKERS | 0 - 7 |
15:00 | ORGANIKA AZOT | - PRZEMSZA JAWORZNO | 2 - 7 |
15:50 | SZLACHTA JELEŃ | - HUSARIA JAWORZNO | 8 - 0 |
I LIGA – IV KOLEJKA (11 maj) | |||
10:00 | HUSARIA JAWORZNO | - PRZEMSZA JAWORZNO | 4 - 8 |
15:00 | SZLACHTA JELEŃ | - ABTECH GNIEWNI | 2 - 2 |
14:10 | ORGANIKA AZOT | - BEER DRINKERS | 3 - 6 |
15:50 | ABTECH OLDTIMER | - JAGOPRO | 1 - 1 |
I LIGA – V KOLEJKA (18 maj) | |||
13:20 | BEER DRINKERS | - JAGOPRO | 2 - 2 |
14:10 | ORGANIKA AZOT | - HUSARIA JAWORZNO | 3 - 4 |
15:00 | ABTECH GNIEWNI | - PRZEMSZA JAWORZNO | 5 - 4 |
15:50 | SZLACHTA JELEŃ | - ABTECH OLDTIMER | 6 - 2 |
I LIGA – VI KOLEJKA (25 maj) | |||
13:20 | SZLACHTA JELEŃ | - BEER DRINKERS | 5 - 4 |
10:50 | ABTECH OLDTIMER | - PRZEMSZA JAWORZNO | 2 - 6 |
15:00 | ORGANIKA AZOT | - JAGOPRO | 0 - 11 |
15:50 | HUSARIA JAWORZNO | - ABTECH GNIEWNI | 3 - 6 |
I LIGA – VII KOLEJKA (1 czerwiec) | |||
13:20 | HUSARIA JAWORZNO | - ABTECH OLDTIMER | 0 : 2 |
14:10 | SZLACHTA JELEŃ | - JAGOPRO | 0 : 3 |
15:00 | BEER DRINKERS | - PRZEMSZA JAWORZNO | 6 : 2 |
15:50 | ORGANIKA AZOT | - ABTECH GNIEWNI | 4 : 3 |
Klasyfikacja strzelców po ostatniej kolejce:
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
11 | Mastalerz Mariusz | Przemsza |
11 | Jaromin Arkadiusz | Gniewni |
9 | Dryja Grzegorz | Beer Drinkers |
9 | Stokłosa Mateusz | Przemsza |
8 | Banasik Paweł | Szlachta |
7 | Górkowski Łukasz | Husaria |
7 | Piecka Dariusz | Szlachta |
7 | Sasin Adrian | Beer Drinkers |
7 | Wojewoda Paweł | JagoPro |
6 | Górkowski Karol | Husaria |
5 | Poniatowski Grzegorz | Oldtimer |
5 | Sarek Rafał | JagoPro |
5 | Śpiewak Bartłomiej | Beer Drinkers |
5 | Tuszyński Łukasz | JagoPro |
4 | Glonek Krystian | JagoPro |
4 | Kempka Łukasz | Beer Drinkers |
4 | Krajewski Sebastian | Oldtimer |
4 | Kuryło Piotr | Beer Drinkers |
4 | Pluta Jakub | Szlachta |
4 | Proksa Kamil | Beer Drinkers |
4 | Rożnowski Radosław | Beer Drinkers |
4 | Telega Damian | Gniewni |
4 | Zięcina jacek | Przemsza |
3 | Bielski Michał | Organika |
3 | Chrapek Sławomir | Oldtimer |
3 | Oleksy Kamil | Przemsza |
3 | Owczarek Łukasz | Beer Drinkers |
3 | Rakoczy Piotr | Organika |
3 | Rzeszutko Marcin | JagoPro |
3 | Sędrzak Arkadiusz | Beer Drinkers |
3 | Sikorski Marcin | Beer Drinkers |
3 | Siostrzonek Dawid | Organika |
2 | Borgus Łukasz | Szlachta |
2 | Głaz Przemysław | Husaria |
2 | Głowacz Andrzej | Przemsza |
2 | Jelonek Angelo | JagoPro |
2 | Kantorowicz Łukasz | JagoPro |
2 | Nędza Krzysztof | Szlachta |
2 | Pomykała Marek | Organika |
2 | Pukło Rafał | Przemsza |
2 | Wolski Marcin | Gniewni |
2 | Woś Damian | JagoPro |
1 | Banasik Jan | Szlachta |
1 | Bartyzel Grzegorz | Przemsza |
1 | Bożek Łukasz | Szlachta |
1 | Czeleń Krystian | JagoPro |
1 | Domagała Dawid | JagoPro |
1 | Głaz Adrian | Husaria |
1 | Głaz Dawid | Husaria |
1 | Gondek Paweł | JagoPro |
1 | Górkowski Marcin | Husaria |
1 | Grządziel Mateusz | Przemsza |
1 | Jurczyk Sebastian | Gniewni |
1 | Kościelniak Dariusz | Oldtimer |
1 | Kozub Łukasz | Przemsza |
1 | Koźmienko Adrian | Organika |
1 | Krajewski Adrian | Oldtimer |
1 | Krajewski Mariusz | Oldtimer |
1 | Krawczyk Adam | Organika |
1 | Olszewik Michał | Husaria |
1 | Pypłacz Krzysztof | Szlachta |
1 | Siedliński Przemysław | Organika |
1 | Sielski Daniel | Gniewni |
1 | Sielski Marcin | Gniewni |
1 | Smolarczyk Tomasz | Gniewni |
1 | Szparkowski Paweł | JagoPro |
1 | Tomasiewicz Wojciech | Oldtimer |
1 | Ziętek Marcin | Organika |
1 | Krajewski Mariusz (sam) | Oldtimer |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
II LIGA - ALP SALOS - WIOSNA 2014 | ||||||||
Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | W | R | P | Bramki | Bilans |
1 | PSV Podłęże | 8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 61-29 | 32 |
2 | ENERGETYK | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 55-20 | 35 |
3 | PULMON Negro | 8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 61-34 | 27 |
4 | WOLNI Strzelcy | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 35-32 | 3 |
5 | USZY Słonia | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 42-40 | 2 |
6 | FC Albatros | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 22-53 | -31 |
7 | OSP Dziećkowice | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 23-37 | -14 |
8 | OLDBOYE Team | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 30-44 | -14 |
9 | FC STARE Podwale | 8 | 3 | 1 | 0 | 7 | 16-56 | -40 |
TERMINARZ ROZGRYWEK:
II LIGA – I KOLEJKA (6 kwiecień) | |||
14:10 | PULMON NEGRO | - ENERGETYK | 6 - 5 |
10:50 | OSP DZIEĆKOWICE | - PSV PODŁĘŻE | 3 - 9 |
11:40 | FC STARE PODWALE | - OLDBOYE TEAM | 4 - 7 |
12:30 | WOLNI STRZELCY | - FC ALBATROS | 3 - 3 |
pauza | - USZY SŁONIA | ||
II LIGA – II KOLEJKA (13 kwiecień) | |||
10:00 | OSP DZIEĆKOWICE | - OLDBOYE TEAM | 3 - 2 |
10:50 | PSV PODŁĘŻE | - ENERGETYK | 5 - 7 |
11:40 | FC ALBATROS | - USZY SŁONIA | 1 - 5 |
12:30 | FC STARE PODWALE | - WOLNI STRZELCY | 1 - 10 |
pauza | - PULMON NEGRO | ||
II LIGA – III KOLEJKA (27 kwiecień) | |||
10:00 | PULMON NEGRO | - PSV PODŁĘŻE | 4 - 8 |
10:50 | ENERGETYK | - WOLNI STRZELCY | 9 - 2 |
11:40 | FC STARE PODWALE | - FC ALBATROS | 1 - 5 |
12:30 | OLDBOYE TEAM | - USZY SŁONIA | 3 - 7 |
pauza | - OSP DZIEĆKOWICE | ||
II LIGA – IV KOLEJKA (4 maj) | |||
10:00 | OSP DZIEĆKOWICE | - FC ALBATROS | 1 - 6 |
10:50 | WOLNI STRZELCY | - USZY SŁONIA | 4 - 6 |
11:40 | ENERGETYK | - FC STARE PODWALE | 8 - 0 |
12:30 | PULMON NEGRO | - OLDBOYE TEAM | 9 - 5 |
pauza | - PSV PODŁĘŻE | ||
II LIGA – V KOLEJKA (11 maj) | |||
13:20 | PSV PODŁĘŻE | - FC STARE PODWALE | 11 - 0 |
10:50 | PULMON NEGRO | - USZY SŁONIA | 7 - 4 |
11:40 | ENERGETYK | - OSP DZIEĆKOWICE | 1 -1 |
12:30 | OLDBOYE TEAM | - FC ALBATROS | 4 -1 |
pauza | - WOLNI STRZELCY | ||
II LIGA – VI KOLEJKA (18 maj) | |||
10:00 | ENERGETYK | - USZY SŁONIA | 6 -3 |
10:50 | OSP DZIEĆKOWICE | - FC STARE PODWALE | 4 -1 |
11:40 | PULMON NEGRO | - WOLNI STRZELCY | 4 - 5 |
12:30 | PSV PODŁĘŻE | - FC ALBATROS | 9 - 2 |
pauza | - OLDBOYE TEAM | ||
II LIGA – VII KOLEJKA (25 maj) | |||
10:00 | OSP DZIEĆKOWICE | - USZY SŁONIA | 6 - 8 |
14:10 | PSV PODŁĘŻE | - WOLNI STRZELCY | 3 - 2 |
11:40 | PULMON NEGRO | - FC STARE PODWALE | 8 - 3 |
12:30 | ENERGETYK | - OLDBOYE TEAM | 8 - 2 |
pauza | - FC ALBATROS | ||
II LIGA – VIII KOLEJKA (1 czerwiec) | |||
10:00 | FC STARE PODWALE | - USZY SŁONIA | 6 : 3 |
10:50 | PSV PODŁĘŻE | - OLDBOYE TEAM | 9 : 5 |
11:40 | OSP DZIEĆKOWICE | - WOLNI STRZELCY | 4 : 6 |
12:30 | PULMON NEGRO | - FC ALBATROS | 19 : 3 |
pauza | - ENERGETYK | ||
II LIGA – IX KOLEJKA (8 czerwiec) | |||
10:00 | OLDBOYE TEAM | - WOLNI STRZELCY | 2 : 3 |
10:50 | PSV PODŁĘŻE | - USZY SŁONIA | 7 : 6 |
11:40 | PULMON NEGRO | - OSP DZIEĆKOWICE | 4 : 1 |
12:30 | ENERGETYK | - FC ALBATROS | 11 : 1 |
pauza | - FC STARE PODWALE |
Klasyfikacja strzelców II ligi po ostatniej kolejce.
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
16 | Kowalczyk Maciej | Uszy Słonia |
13 | Biskup Michał | Pulmon |
13 | Dworak Tomasz | Strzelcy |
13 | Sobczak Mateusz | PSV |
10 | Jaromin Paweł | Oldboye |
10 | Kolacha Patryk | Dziećkowice |
10 | Kowalski Tomasz | Pulmon |
10 | Madej Daniel | PSV |
10 | Urban Robert | PSV |
9 | Nurek Łukasz | Energetyk |
9 | Radosz Mateusz | Pulmon |
8 | Jans Mateusz | Energetyk |
8 | Mazgaj Mariusz | PSV |
7 | Bartyzel Krzysztof | Energetyk |
7 | Dylowicz Sebastian | Pulmon |
7 | Jaromin Sebastian | Oldboye |
7 | Szpak Michał | Uszy Słonia |
7 | Woronowicz Piotr | Podwale |
6 | Kozdraś Łukasz | PSV |
6 | Szremski Marcin | Pulmon |
6 | Warchoł Łukasz | Uszy Słonia |
5 | Ciołczyk Przemysław | Strzelcy |
5 | Gacek Mateusz | Energetyk |
5 | Grudzień Krzysztof | PSV |
5 | Kowalski Łukasz | Energetyk |
5 | Kucharski Filip | Energetyk |
4 | Bartyzel Grzegorz | Energetyk |
4 | Bednorz Piotr | Dziećkowice |
4 | Borczulak Radosław | Strzelcy |
4 | Byrski Kamil | Pulmon |
4 | Jaromin Marcin | Oldboye |
4 | Kościuk Tomasz | Uszy Słonia |
4 | Krzywoń Adrian | Albatros |
4 | Milewski Ariel | PSV |
4 | Musiał Ireneusz | Oldboye |
4 | Pater Łukasz | Podwale |
4 | Stachura Szczepan | Pulmon |
4 | Warzecha Wojciech | Albatros |
3 | Barczyk Jacek | Uszy Słonia |
3 | Dworak Dawid | Strzelcy |
3 | Gołąb Marcin | Albatros |
3 | Jaromin Tomasz | Energetyk |
3 | Krysik Krystian | Dziećkowice |
3 | Mrożek Damian | PSV |
3 | Smółka Mateusz | Podwale |
3 | Szewczyk Łukasz | Albatros |
3 | Wacławek Mateusz | Albatros |
3 | Zuber Wojciech | Energetyk |
2 | Blicharski Marcin | Strzelcy |
2 | Dobasz Tomasz | Uszy Słonia |
2 | Dubiel Arkadiusz | Oldboye |
2 | Grabski Mateusz | Pulmon |
2 | Jamróz Szymon | Energetyk |
2 | Jończyk Jakub | Energetyk |
2 | Krysik Tomasz | Dziećkowice |
2 | Kwiatkowski Przemysław | Pulmon |
2 | Niewiedział Przemysław | Strzelcy |
2 | Przebindowski Łukasz | Energetyk |
2 | Rząsa Adrian | Albatros |
2 | Senderowski Jakub | Uszy Słonia |
2 | Urbanek Jarosław | Dziećkowice |
2 | Woźniak Mateusz | Strzelcy |
2 | Zarzeka Adrian | Pulmon |
1 | Bochenek Andrzej | Strzelcy |
1 | Dombek Rafał | Dziećkowice |
1 | Gołas Tomasz | Oldboye |
1 | Jastrząb Paweł | Albatros |
1 | Jendralczyk Wojciech | Uszy Słonia |
1 | Kaliciński Kazimierz | Podwale |
1 | Knuth Marcin | Pulmon |
1 | Lewicki Piotr | Strzelcy |
1 | Majerski Edward | Oldboye |
1 | Majewski Patryk | PSV |
1 | Najder Łukasz | Oldboye |
1 | Olej Łukasz | Dziećkowice |
1 | Roczulak Radek | Strzelcy |
1 | Rola Robert | Albatros |
1 | Rynca Daniel | Podwale |
1 | Sibielak Jarosław | Uszy Słonia |
1 | Tarka Dominik | Strzelcy |
1 | Wartała Piotr | Pulmon |
1 | Witkoś Wiktor | Podwale |
1 | Woś Paweł | Albatros |
1 | Bartyzel Krzysztof (sam) | Energetyk |
PUCHAR FAIR PLAY WIOSNA 2014:
PKT.KARNE | DRUŻYNA |
2 | ORGANIKA |
3 | Albatros |
3 | Podwale |
4 | GNIEWNI |
5 | Dziećkowice |
6 | Oldboye |
6 | HUSARIA |
7 | Energetyk |
8 | Pulmon |
8 | JAGOPRO |
9 | Strzelcy |
9 | OLDTIMER |
12 | Psv |
12 | SZLACHTA |
13 | Uszy Słonia |
13 | BEER DRINKERS |
14 | PRZEMSZA |
KARY INDYWIDUALNE:
I LIGA - stan po ostatniej kolejce:
czerwone kartki:
LICZBA | ZAWODNIK | DRUŻYNA | PAUZA |
1 | Nędza Krzysztof | Szlachta | 5 kolejka |
1 | Stokłosa Mateusz | Przemsza | 6 kolejka |
1 | Sojka Rafał | Oldtimer | 6 kolejka |
1 | Palion Sergiusz | Beer Drinkers | 7 kolejka |
żółte kartki:
LICZBA | ZAWODNIK | DRUŻYNA | PAUZA |
3 | Dryja Grzegorz | Beer Drinkers | 1 kolejka jesienna |
3 | Grun Mateusz | Husaria | 1 kolejka jesienna |
3 | Grządziel Mateusz | Przemsza | 1 kolejka jesienna |
3 | Woś Damian | JagoPro | 6 kolejka |
2 | Borgus Łukasz | Szlachta | |
2 | Bożek Łukasz | Szlachta | |
2 | Kempka Łukasz | Beer Drinkers | |
2 | Krajewski Sebastian | Oldtimer | |
2 | Mastalerz Mariusz | Przemsza | |
2 | Nędza Krzysztof | Szlachta | |
2 | Owczarek Łukasz | Beer Drinkers | |
2 | Rożnowski Radosław | Beer Drinkers | |
2 | Smolarczyk Tomasz | Gniewni | |
2 | Stokłosa Mateusz | Przemsza | |
2 | Wojewoda Paweł | JagoPro | |
2 | Wojtaszak Paweł | Szlachta | |
1 | Angelo Jelonek | JagoPro | |
1 | Głaz Henryk | Husaria | |
1 | Głowacz Andrzej | Przemsza | |
1 | Górkowski Łukasz | Husaria | |
1 | Kopiec Tomasz | Oldtimer | |
1 | Kościelniak Dariusz | Oldtimer | |
1 | Kozioł Robert | Gniewni | |
1 | Kozub Łukasz | Przemsza | |
1 | Krajewski Mariusz | Oldtimer | |
1 | Maj Grzegorz | Organika | |
1 | Piecka Dariusz | Szlachta | |
1 | Rakoczy Piotr | Organika | |
1 | Sabal Łukasz | JagoPro | |
1 | Sarek Rafał | JagoPro | |
1 | Siewniak Szymon | Przemsza | |
1 | Sojka Rafał | Oldtimer | |
1 | Stypułkowski Mateusz | Husaria | |
1 | Telega Damian | Gniewni | |
1 | Wylężek Krystian | Beer Drinkers | |
1 | Zięcina Jacek | Przemsza |
II LIGA - stan po ostatniej kolejce:
czerwone kartki:
LICZBA | ZAWODNIK | DRUŻYNA | PAUZA |
1 | Czubek Jakub | Uszy Słonia | 9 kolejka i 1 kolejka jesienna |
1 | Szczuka Sławomir | PSV | 9 kolejka |
żółte kartki:
LICZBA | ZAWODNIK | DRUŻYNA | PAUZA |
3 | Dobosz Tomasz | Uszy Słonia | 1 kolejka jesienna |
3 | Jamróz Szymon | Energetyk | 9 kolejka |
3 | Kowalczyk Maciej | Uszy Słonia | 1 kolejka jesienna |
3 | Kozdraś Łukasz | PSV | 9 kolejka |
2 | Byrski Kamil | Pulmon | |
2 | Dubiel Arkadiusz | Oldboye | |
2 | Dworak Tomasz | Strzelcy | |
2 | Jans Mateusz | Energetyk | |
2 | Jaromin Marcin | Oldboye | |
2 | Kościuk Tomasz | Uszy Słonia | |
2 | Marszałek Dariusz | PSV | |
2 | Szremski Marcin | Pulmon | |
1 | Antkowiak Daniel | Albatros | |
1 | Bednorz Łukasz | Dziećkowice | |
1 | Blicharski Marcin | Strzelcy | |
1 | Czubek Jakub | Uszy Słonia | |
1 | Dubacki Kamil | Dziećkowice | |
1 | Dubiel Grzegorz | Oldboye | |
1 | Dworak Dawid | Strzelcy | |
1 | Gacek Mateusz | Energetyk | |
1 | Gołąb Marcin | Albatros | |
1 | Grudzień Krzysztof | PSV | |
1 | Gwiźdź Kamil | Podwale | |
1 | Jaromin Sebastian | Oldboye | |
1 | Knuth Marcin | Pulmon | |
1 | Kochel Michał | Dziećkowice | |
1 | Kolacha Patryk | Dziećkowice | |
1 | Kossakowski Wojciech | Pulmon | |
1 | Kowalski Łukasz | Energetyk | |
1 | Kowalski Tomasz | Pulmon | |
1 | Krysik Krystian | Dziećkowice | |
1 | Lewicki Piotr | Strzelcy | |
1 | Madej Daniel | PSV | |
1 | Mrożek Damian | PSV | |
1 | Niedźwiedział Przemysław | Strzelcy | |
1 | Pater Łukasz | Podwale | |
1 | Radosz Mateusz | Pulmon | |
1 | Roczulak Radosław | Strzelcy | |
1 | Rynca Daniel | Podwale | |
1 | Senderowski Jakub | Uszy Słonia | |
1 | Szajek Marcin | Strzelcy | |
1 | Szewczyk Bartłomiej | Strzelcy | |
1 | Szewczyk Łukasz | Albatros | |
1 | Urban Robert | PSV |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 10 |
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|