dzisiaj: 26, wczoraj: 311
ogółem: 1 499 236
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
Król strzelców II ligi JLS SALOS 2023 (po ostatniej kolejce)
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
30 | Bębenek Łukasz | Polskok |
23 | Nawrocki Krystian | Eko ¦wiry |
22 | Siata Wojciech | Alias |
19 | Winiarski Patryk | Eko ¦wiry |
17 | Skotniczny Mateusz | Polskok |
14 | ¦lusarczyk Tomasz | ATJ |
14 | Wi¶niewski Mateusz | Polskok |
12 | Mikuła Damian | Alias |
11 | Siostrzonek Maciej | Fortuna |
10 | Mi¶kowiec Jakub | Hammer |
9 | Gruszka Kamil | Hammer |
9 | Noszczyński Mateusz | Polskok |
9 | Sadowski Mateusz | Maszoperia |
8 | Archamowicz Dominik | Riser |
8 | Grzegorczyk Norbert | Eko ¦wiry |
7 | Jaskulski Mateusz | ATJ |
7 | Poręba Paweł | Polskok |
6 | Domurat Michał | Polskok |
6 | Koffer Jakub | Eko ¦wiry |
5 | Brzozowski Łukasz | Maszoperia |
5 | Doległo Krzysztof | Polskok |
5 | Jarmuziewicz Maciej | ATJ |
5 | Kubik Grzegorz | Hammer |
5 | Mi±sko Andrzej | Maszoperia |
5 | Pluta Jarosław | Alias |
5 | Szymczyk Krzysztof | Riser |
5 | Żółty Michał | Maszoperia |
4 | Białoń Kacper | Eko ¦wiry |
4 | Czapla Konrad | Eko ¦wiry |
4 | Dusza Łukasz | Fortuna |
4 | Jasiołek Piotr | Maszoperia |
4 | Krzciuk Jakub | Polskok |
4 | Nurek Łukasz | Hammer |
4 | Ostrowski Mateusz | ATJ |
4 | Otrębski Mateusz | Maszoperia |
4 | Wójcik Cyprian | Eko ¦wiry |
3 | Ból Jacek | ATJ |
3 | Cienciała Jakub | Alias |
3 | Grębosz Mateusz | Fortuna |
3 | Kaczmarczyk Tobiasz | Hammer |
3 | Kaliciński Kazimierz | Hammer |
3 | Lewandowski Piotr | ATJ |
3 | Mielcarek Gabriel | Eko ¦wiry |
3 | Nakielny Łukasz | Maszoperia |
3 | Pawełko Michał | Alias |
3 | Sieprawski Dominik | Polskok |
3 | Żuradzki Konrad | Polskok |
3 | Żurek Adrian | Alias |
2 | Adamczyk Krystian | Fortuna |
2 | Bazarnik Damian | Polskok |
2 | Białoń Arkadiusz | Eko ¦wiry |
2 | Czerwiński Michał | ATJ |
2 | Dębski Robert | ATJ |
2 | Głaz Przemysław | Riser |
2 | Gójski Kornel | Riser |
2 | Lasik Mateusz | Polskok |
2 | Ochmański Daniel | Fortuna |
2 | Pacia Paweł | ATJ |
2 | Siostrznonek Bartek | Fortuna |
2 | Telega Damian | Alias |
2 | Turniak Patryk | Hammer |
2 | Walczak Dominik | Maszoperia |
1 | Bartyzel Grzegorz | ATJ |
1 | Bergieł Tomasz | Maszoperia |
1 | Bobak Adrian | Hammer |
1 | Chromy Patryk | Alias |
1 | Doległo Daniel | Polskok |
1 | Drabik Bartosz | ATJ |
1 | Górski Łukasz | Maszoperia |
1 | Gucwa Grzegorz | Alias |
1 | Krawczyk Adam | Hammer |
1 | Łukasik Kamil | Maszoperia |
1 | Malinowski Łukasz | Hammer |
1 | Najder Kuba | Hammer |
1 | Najder Łukasz | Hammer |
1 | Nawrocki Norbert | Eko ¦wiry |
1 | Noworyta Patryk | Polskok |
1 | Pieczkowski Tomasz | Riser |
1 | Płoszaj Tomasz | Hammer |
1 | Rakoczy Piotr | Fortuna |
1 | Rokosz Bartosz | Polskok |
1 | Rokowski Mariusz | Hammer |
1 | Sarek Rafał | ATJ |
1 | Yaroslavskij Borys | Fortuna |
1-sam | Sierczyński Michał | Maszoperia |
1-sam | Jarmuziewicz Maciej | ATJ |
1-sam | Bobak Adrian | Hammer |
1-sam | Wójcik Jakub | Maszoperia |
1-sam | Turski Bartek | Fortuna |
=================================================================
Król strzelców II ligi JLS SALOS 2022.
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
49 | Maziarz Mateusz | Bricoman |
29 | Siata Wojciech | Alias |
27 | Nawrocki Krystian | Eko ¦wiry |
21 | Samojluk Sebastian | Mysłowice |
19 | Jaromin Tomasz | Spirit |
19 | Tereda Kacper | Sokół |
18 | Siostrzonek Maciej | Fortuna |
14 | Mikuła Damian | Alias |
13 | Kamiński Krzysztof | Bricoman |
13 | Winiarski Patryk | Eko ¦wiry |
12 | Dudek Wojciech | Sokół |
12 | Siostrzonek Bartosz | Fortuna |
11 | Pieczara Paweł | Bricoman |
10 | Byrczek Maciej | Spirit |
10 | Cienciała Jakub | Alias |
10 | Grzegorczyk Norbert | Eko ¦wiry |
10 | Sędrzak Daniel | Spirit |
10 | Szerzyna Grzegorz | Fortuna |
10 | Wardziński Dominik | Spirit |
9 | Borowski Adam | Sokół |
9 | Jastrz±b Paweł | Alias |
9 | Sędrowski Mateusz | Bricoman |
9 | Siostrzonek Dawid | Fortuna |
9 | ¦lusarczyk Tomasz | ATJ |
9 | Żółty Michał | Maszoperia |
8 | Archamowicz Dominik | D±browa |
8 | Białorucki Grzegorz | Sokół |
8 | Grelecki Tomasz | Mysłowice |
8 | Ochmański Marek | Mysłowice |
7 | Dudek Marcel | Spirit |
7 | Gójski Kornel | D±browa |
7 | Łukasik Kamil | Maszoperia |
7 | Mi±sko Andrzej | Maszoperia |
7 | Otrębski Mateusz | Maszoperia |
7 | Pluta Jarosław | Alias |
7 | Szulc Nikolas | D±browa |
7 | Yaroslavski Borys | Fortuna |
6 | Mi¶kowiec Jakub | Bricoman |
6 | Nakielny Łukasz | Maszoperia |
6 | Pawełko Michał | Alias |
6 | Sowa Maciej | Mysłowice |
6 | Warchoł Łukasz | Spirit |
5 | Dudek Mateusz | Sokół |
5 | Jurczyk Rafał | Sokół |
5 | Koffer Jakub | Eko ¦wiry |
5 | Repa Gracjan | Sokół |
5 | Syguła Marcin | Eko ¦wiry |
5 | Szalek Mariusz | Fortuna |
4 | Czapla Konrad | Eko ¦wiry |
4 | Grębosz Mateusz | Fortuna |
4 | Mielcarek Gabriel | Eko ¦wiry |
4 | Moskała Grzegorz | Sokół |
4 | Pawlik Kamil | ATJ |
4 | ¦wierczyński Patryk | Sokół |
4 | Żurek Adrian | Alias |
3 | Banasik Michał | Mysłowice |
3 | Brzozowski Łukasz | Maszoperia |
3 | Sędrzak Arkadiusz | Spirit |
3 | Stokłosa Maciej | Sokół |
3 | Syguła Adam | Eko ¦wiry |
3 | Telega Damian | Alias |
2 | Abramczyk Zbigniew | Eko ¦wiry |
2 | Daraż Marcin | Alias |
2 | Głaz Dawid | ATJ |
2 | Gocyk Marcin | Eko ¦wiry |
2 | Gucwa Grzegorz | Alias |
2 | Janus Patryk | Mysłowice |
2 | Jasiołek Piotr | Maszoperia |
2 | Jochymek Kacper | D±browa |
2 | Lewandowski Piotr | ATJ |
2 | Liszka Karol | Mysłowice |
2 | Maziarz Kacper | Bricoman |
2 | Misz Krzysztof | Mysłowice |
2 | Najder Łukasz | D±browa |
2 | Nawrocki Norbert | Eko ¦wiry |
2 | Pacia Paweł | D±browa |
2 | Potok Wiktor | Eko ¦wiry |
2 | Poznański Aleksander | Maszoperia |
2 | Rybka Krzysztof | Mysłowice |
2 | Sierczyński Michał | Maszoperia |
2 | Starczewski Rafał | ATJ |
2 | ¦więtochowski Jakub | Sokół |
2 | Zborowski Kacper | D±browa |
1 | Bergieł Tomasz | Maszoperia |
1 | Budak Wojciech | Bricoman |
1 | Gajer Adrian | Sokół |
1 | Głaz Przemysław | ATJ |
1 | Gocyk Marcel | Eko ¦wiry |
1 | Górski Łukasz | Maszoperia |
1 | Hacieja Wojciech | Sokół |
1 | Jaskulski Mateusz | ATJ |
1 | Kmiecik Łukasz | Mysłowice |
1 | Kowalczyk Rafał | Alias |
1 | Królczyk Janusz | Sokół |
1 | Krysik Tomasz | Mysłowice |
1 | Mazur Mateusz | Bricoman |
1 | Najder Kuba | D±browa |
1 | Palian Szymon | Sokół |
1 | Panol Sebastian | Mysłowice |
1 | Porębski Michał | ATJ |
1 | Rosiak Sebastian | D±browa |
1 | Rutkowski Dawid | Spirit |
1 | Rychlik Krzysztof | Spirit |
1 | Sawka Przemysław | D±browa |
1 | Sikorski Marcin | Spirit |
1 | Siostrzonek Daniel | Fortuna |
1 | Siwek Michał | D±browa |
1 | Turek Piotr | Spirit |
1 | Turski Maciej | Fortuna |
1 | Wikło Sławomir | Sokół |
1 | Wycisk Jakub | ATJ |
1 | Zelech Łukasz | Bricoman |
2-sam | Głaz Henryk | ATJ |
1-sam | Siostrzonek Dawid | Fortuna |
1-sam | Bergieł Tomasz | Fortuna |
1-sam | Głaz Dawid | ATJ |
1-sam | Grzegorczyk Norbert | Eko ¦wiry |
1-sam | Jastrz±b Paweł | Alias |
1-sam | Krysik Tomasz | Mysłowice |
1-sam | Najder Łukasz | D±browa |
1-sam | Siostrzonek Bartek | Fortuna |
1-sam | Siostrzonek Maciej | Fortuna |
--------------------------------------------------------------------------------------
Król strzelców II ligi JLS SALOS 2021 (po 18 kolejce):
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
57 | Kamiński Michał | Chłopaki |
42 | Gaj Mariusz | Lambada |
23 | Wrona Dawid | Chłopaki |
21 | Siata Wojciech | Alias |
20 | Wartała Adrian | Sokół |
16 | Mastalerz Mariusz | Chłopaki |
15 | Larysz Błażej | Chłopaki |
14 | Siostrzonek Dawid | Fortuna |
12 | Chełmecki Patryk | Lambada |
12 | Warchoł Łukasz | Team Spirit |
11 | Jurczyk Sebastian | ATJ |
11 | Stanek Piotr | Team Spirit |
10 | Archamowicz Dominik | D±browa |
9 | Żółty Michał | Maszoperia |
8 | Byrczek Maciej | Team Spirit |
8 | Dudek Marcel | Team Spirit |
8 | Jastrz±b Paweł | Alias |
8 | Kowal Łukasz | Lambada |
8 | Nabagło Tomasz | Lambada |
8 | Siostrzonek Maciej | Fortuna |
8 | ¦piewak Bartłomiej | Lambada |
7 | Le¶ Maksymilian | Chłopaki |
7 | Mikuła Damian | Alias |
7 | Trojan Jan | Lambada |
6 | Gucwa Marcin | Alias |
6 | Pawełko Michał | Alias |
6 | Pieczkowski Tomasz | D±browa |
6 | Ptasiński Dominik | Chłopaki |
6 | Siostrzonek Bartek | Fortuna |
6 | ¦lusarczyk Tomasz | ATJ |
5 | Gromadka Mateusz | ATJ |
5 | Łukasik Kamil | Maszoperia |
5 | Otrębski Mateusz | Maszoperia |
5 | Repa Gracjan | Sokół |
5 | Rokowski Mariusz | Lambada |
5 | Telega Damian | Alias |
4 | Brzozowski Łukasz | Maszoperia |
4 | Jochymek Kacper | D±browa |
4 | Pluta Jarosław | Alias |
4 | Poznański Aleksander | Maszoperia |
4 | Przybyło Wiktor | D±browa |
4 | Sędrzak Arkadiusz | Team Spirit |
4 | Sikorski Marcin | Team Spirit |
4 | Zborowski Kacper | D±browa |
4 | Żurek Adrian | Alias |
3 | Bergieł Tomasz | Fortuna |
3 | Cięciała Jakub | Alias |
3 | Czapla Konrad | Team Spirit |
3 | Gójski Kornel | D±browa |
3 | Gucwa Grzegorz | Alias |
3 | Jurczyk Rafał | Sokół |
3 | Mi±ska Andrzej | Maszoperia |
3 | Ostachowski Szymon | Sokół |
3 | Skorupa Paweł | D±browa/ATJ |
3 | Statkiewicz Mateusz | Sokół |
3 | Szulc Nikolas | D±browa |
3 | Zapała Hubert | Chłopaki |
2 | Banasik Paweł | Fortuna |
2 | Czypionka Damian | Sokół |
2 | Dusza Łukasz | Fortuna |
2 | Dyczka Zdzisław | ATJ |
2 | Górski Łukasz | Maszoperia |
2 | Jaskulski Mateusz | ATJ |
2 | Lewandowski Piotr | ATJ |
2 | Manzel Krzysztof | Sokół |
2 | Paciorek Piotr | Sokół |
2 | Rogoz Kamil | ATJ |
2 | Rychlik Krzysztof | Team Spirit |
2 | Salomon Mariusz | Fortuna |
2 | Sierczyński Michał | Maszoperia |
2 | Tereda Kacper | Sokół |
2 | Wesecki Jacek | Chłopaki |
2 | Wróbel Bartosz | Sokół |
2 | Zaprzałka Emanuel | Sokół |
1 | Byrczek Marcin | Lambada |
1 | Gallar Przemysław | ATJ |
1 | Ganobis Michał | Alias |
1 | Goł±b Marcin | Lambada |
1 | Kamiński Krzysztof | D±browa |
1 | Królczyk Janusz | Sokół |
1 | Krzy¶ko Tomasz | Chłopaki |
1 | Łukowicz Damian | Lambada |
1 | Najder Łukasz | D±browa |
1 | Palian Szymon | Sokół |
1 | Porębski Michał | ATJ |
1 | Ryter Mateusz | Fortuna |
1 | Salach Jakub | Maszoperia |
1 | Senderowski Tomasz | Fortuna |
1 | Siłakiewicz Paweł | Team Spirit |
1 | Stokłosa Maciej | Sokół |
1 | Uczniak Sebastian | Sokół |
1 | Włazłowski Marek | ATJ |
1 | Zelek Piotr | D±browa |
1-sam | Wesecki Jacek | Chlopaki |
1-sam | Byrczek Marcin | Lambada |
1-sam | Janas Mateusz | ATJ |
1-sam | Guja Patryk | D±browa |
1-sam | Lewandowski Piotr | ATJ |
1-sam | Porębski Michał | ATJ |
1-sam | Czapla Konrad | Team Spirit |
1-sam | Ufel Maciej | ATJ |
1-sam | Statkiewicz Mateusz | Sokół |
1-sam | Jaskulski Mateusz | ATJ |
1-sam | Siłakiewicz Paweł | Team Spirit |
1-sam | Najder Łukasz | D±browa |
1-sam | Turski Maciej | Fortuna |
1-sam | Jastrz±b Paweł | Alias |
Król strzelców II ligi JLS SALOS 2020.
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
63 | Kamiński Michał | CD Gibraltar |
35 | Golly Tomasz | ATN |
32 | Siata Wojciech | Alias |
29 | Goryczka Michał | Pulmon |
22 | Stokłosa Mateusz | Pulmon |
19 | Pieczkowski Tomasz | Poldex |
17 | Pogoda Tomasz | ATN |
17 | Wartała Adrian | OPJ |
16 | Chrobok Marcin | ATN |
16 | Siostrzonek Dawid | Fortuna |
14 | Gaj Mariusz | Lambada/Biutech |
14 | Kowalski Jarosław | ATN |
13 | Orawski Oskar | Biutech |
13 | Zapała Hubert | CD Gibraltar |
11 | Kamiński Krzysztof | ATJ |
11 | Radosz Mateusz | Pulmon |
10 | Jurczyk Rafał | OPJ |
10 | Lewandowski Piotr | ATJ |
9 | Kowalski Tomasz | Pulmon |
9 | Krzy¶ko Tomasz | CD Gibraltar |
9 | Le¶ Maksymilian | CD Gibraltar |
9 | PrzewieĽlik Adrian | ATN |
9 | Wesecki Jacek | OPJ |
8 | Smreczak Tomasz | Biutech |
8 | Szremski Marcin | Pulmon |
8 | Wylężek Krystian | Fortuna |
7 | Chełmecki Patryk | Lambada |
7 | Cięciała Jakub | Alias |
7 | Jastrz±b Paweł | Alias |
7 | Szalek Mariusz | Fortuna |
7 | ¦lusarczyk Tomasz | Poldex |
6 | Archamowicz Dominik | Poldex |
6 | Gucwa Marcin | Alias |
6 | ¦piewak Bartek | Lambada/Biutech |
6 | Telega Damian | Poldex |
6 | Wrona Dawid | CD Gibraltar |
5 | Chojnacki Denis | ATN |
5 | Icha Łukasz | Biutech |
5 | Kopiec Tomasz | ATN |
5 | Kwiatkowski Przemysław | Pulmon |
5 | Malik Marek | ATN |
5 | Pawełko Michał | Alias |
5 | Pierzchała Michał | CD Gibraltar |
5 | Siostrzonek Maciej | Fortuna |
5 | Szpak Łukasz | Pulmon |
4 | Ciechowski Mikołaj | Biutech |
4 | Daraż Marcin | Alias |
4 | Dubiel Michał | Biutech |
4 | Fuchs Michał | Fortuna |
4 | Gonobis Radosław | Alias |
4 | Kowal Łukasz | Lambada |
4 | Menzel Krzysiek | OPJ |
4 | Palian Szymon | OPJ |
4 | Porębski Michał | ATJ |
4 | Siostrzonek Bartek | Fortuna |
4 | Stokłosa Maciej | OPJ |
4 | Szpak Michał | Pulmon |
4 | Zaprzałka Emanuel | OPJ |
4 | Żółty Michał | Poldex |
3 | Byrski Kamil | Pulmon |
3 | Chromy Patryk | CD Gibraltar |
3 | Dubiel Arkadiusz | Poldex |
3 | P±czkowski Marcin | Biutech |
3 | Ptasiński Dominik | CD Gibraltar |
3 | Rokowski Mariusz | Lambada |
3 | Rożnowski Radosław | Biutech |
3 | Siewniak Szymon | Pulmon |
3 | Zysk Adrian | Pulmon |
3 | Żurek Adrian | Alias |
2 | Banasik | Fortuna |
2 | Biskup Michał | Pulmon |
2 | Darkowski Michał | Lambada |
2 | Drabik Bartosz | ATJ |
2 | Głaz Adrian | ATJ |
2 | Głaz Przemysław | ATJ |
2 | Goł±b Marcin | Lambada |
2 | Hacieja Wojciech | OPJ |
2 | Kwa¶niewski Krystian | Biutech |
2 | Makowski Adrian | Fortuna |
2 | Maroń Łukasz | ATN |
2 | Najder Łukasz | CD Gibraltar |
2 | Niedzielski Daniel | Pulmon |
2 | Repa Gracjan | OPJ |
2 | Rogoz Kamil | ATJ |
2 | Ryter Mateusz | Poldex |
2 | Schurovskyi Roman | Fortuna |
2 | Starzec Kamil | Fortuna |
2 | Statkiewicz Mateusz | OPJ |
2 | Stawarz Bartłomiej | Poldex |
2 | Szremski Kamil | Pulmon |
2 | Szulc Nikolas | Biutech |
2 | Wacławek Jarosław | Biutech |
2 | Wardziński Dominik | Poldex |
2 | Zaaboul Abdelkhalek | OPJ |
2 | Zelek Piotr | CD Gibraltar |
1 | Antonens Anton | Fortuna |
1 | Bełkowski Grzegorz | OPJ |
1 | Błaszczyk Dominik | OPJ |
1 | Brzozowski Łukasz | Poldex |
1 | Ciechowski Grzegorz | Biutech |
1 | Czerwiec Ryszard | Biutech |
1 | Dyczka Zdzisław | ATJ |
1 | Filipek Adrian | ATJ |
1 | Gucwa Grzegorz | Alias |
1 | Kapu¶ciński Michał | ATN |
1 | Królczyk Janusz | OPJ |
1 | Łukowicz Damian | Biutech |
1 | Mateja Mateusz | ATN |
1 | Michalski Konrad | ATN |
1 | Młynarz Artur | Biutech |
1 | Paciorek Piotr | OPJ |
1 | Pazdzior Arkadiusz | Biutech |
1 | PaĽdziora Patryk | CD Gibraltar |
1 | Pluta Jarosław | Alias |
1 | Polizio Mateusz | Lambada |
1 | Rutkowski Dawid | Lambada |
1 | Sasin Adrian | Biutech |
1 | Sokołowski Damian | OPJ |
1 | Taraur Marek | CD Gibraltar |
1 | Wróbel Bartosz | OPJ |
1 | Yaroslavski Borys | Fortuna |
1 | Zdanowski Miłosz | Biutech |
1 | Żurawik Arek | Lambada |
1-sam | Siewniak Szymon | Pulmon |
2-sam | Porębski Michał | ATJ |
1-sam | Pierzchała Michał | CD Gibraltar |
1-sam | Sasin Adrian | Biutech |
1-sam | Bełkowski Grzegorz | OPJ |
1-sam | Filipek Adrian | ATJ |
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Król strzelców II ligi JLS SALOS - jesień 2019 po ostatniej kolejce:
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
27 | Siata Wojciech | Alias |
27 | Kamiński Michał | CD Gibraltar |
19 | Banasik Michał | Team Mysłowice |
18 | Byrczek Maciej | BD Oldboje |
14 | Woronowicz Piotr | ABP |
13 | Pater Kamil | ABP |
12 | Nurek Łukasz | ABP |
12 | Żółty Michał | Poldex |
11 | Cięciała Jakub | Alias |
11 | PaĽdziora Patryk | CD Gibraltar |
11 | Pierzchała Michał | CD Gibraltar |
10 | Kubik Grzegorz | ABP |
10 | ¦wierczyński Patryk | Poldex |
9 | Bożek Adam | Team Mysłowice |
9 | Masny Dawid | FC Szkolne II |
8 | Manzel Krzysztof | Sokół |
8 | Siostrzonek Dawid | Fortuna |
8 | Stanek Piotr | BD Oldboje |
7 | Błażkowski Arkadiusz | ABP |
6 | Telega Damian | Poldex |
6 | Wartała Adrian | Sokół |
5 | Lenartowicz Sławomir | FC Szkolne II |
5 | Siostrzonek Maciej | Fortuna |
5 | Warchoł Łukasz | BD Oldboje |
5 | Zaaboul Abdelkhalek | Sokół |
4 | Antonets Anton | Fortuna |
4 | Budak Marcin | FC Szkolne II |
4 | Cebulak Jerzy | Autofiko |
4 | Gucwa Marcin | Alias |
4 | Jurczyk Sebastian | Wataha |
4 | Lis Paweł | BD Oldboje |
4 | Polizio Mateusz | Wataha |
4 | Siostrzonek Bartek | Fortuna |
4 | ¦lusarczyk Tomasz | Poldex |
4 | Yaroslavski Borys | Fortuna |
4 | Zapała Hubert | CD Gibraltar |
3 | Bełkowski Grzegorz | Sokół |
3 | Gójski Kornel | Wataha |
3 | Górski Łukasz | FC Szkolne II |
3 | Gucwa Grzegorz | Alias |
3 | Kamień Łukasz | Autofiko |
3 | Knochowski Paweł | Fortuna |
3 | Natkański Daniel | Team Mysłowice |
3 | Ostachowski Szymon | Autofiko |
3 | Ptasiński Dominik | CD Gibraltar |
3 | Stefański Krzysztof | Team Mysłowice |
3 | Warzecha Wojciech | BD Oldboje |
3 | Zaprzałka Emanuel | Sokół |
2 | Cierpioł Andrzej | Alias |
2 | Dobosz Tomasz | BD Oldboje |
2 | Drabik Bartosz | Sokół |
2 | Filipek Piotr | Team Mysłowice |
2 | Herman Seweryn | Fortuna |
2 | Kmieć Łukasz | Team Mysłowice |
2 | Kucharski Paweł | Fortuna |
2 | Ma¶lanka Tomasz | Team Mysłowice |
2 | Najder Łukasz | CD Gibraltar |
2 | Palian Szymon | Sokół |
2 | Pluta Jarosław | Alias |
2 | Rożnowski Radosław | BD Oldboje |
2 | Rychlik Krzysztof | BD Oldboje |
2 | Sala Przemysław | FC Szkolne II |
2 | Sawicki Tomasz | Team Mysłowice |
2 | Sikorski Marcin | BD Oldboje |
2 | Syty Damian | Autofiko |
2 | Tryfanow Sebastian | BD Oldboje |
2 | Zuber Wojciech | ABP |
1 | Asenkowicz Dawid | Team Mysłowice |
1 | Bańkowski Tomasz | Wataha |
1 | Baran Dawid | Autofiko |
1 | Byrczek Marcin | Wataha |
1 | Czapla Konrad | BD Oldboje |
1 | Daraż Marcin | Alias |
1 | Dulyk Serhii | ABP |
1 | Fitał Marcin | Fortuna |
1 | Głogowski Paweł | ABP |
1 | Grelecki Tomasz | Team Mysłowice |
1 | Hacieja Wojciech | Sokół |
1 | Jastrz±b Paweł | Alias |
1 | Jędruszek Jakub | Poldex |
1 | Kaliciński Kazimierz | ABP |
1 | Kowalczyk Adrian | FC Szkolne II |
1 | Kubiczek Krzysztof | Autofiko |
1 | Łękawski Daniel | Autofiko |
1 | Makowski Adrian | FC Szkolne II |
1 | Mroziński Grzegorz | Wataha |
1 | Okurowski Michał | Autofiko |
1 | Paciorek Piotr | Sokół |
1 | Patucha Daniel | Autofiko |
1 | Pieczkowski Tomasz | Poldex |
1 | Pstra¶ Maciej | Autofiko |
1 | Rutkowski Dawid | BD Oldboje |
1 | Salomon Mariusz | Fortuna |
1 | Sędrzak Przemysław | BD Oldboje |
1 | Shchurovski Roman | Fortuna |
1 | Stawarz Bartłomiej | Poldex |
1 | Szmołda Mariusz | Team Mysłowice |
1 | Wylężek Krystian | Wataha |
1 | Zelek Piotr | FC Szkolne II |
1-sam | Stokłosa Maciej | Sokół |
1-sam | Natkański Daniel | Team Mysłowice |
1-sam | Stawarz Bartłomiej | Poldex |
1-sam | Kotyza Kamil | Autofiko |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Król strzelców II ligi JLS SALOS - wiosna 2019 po ostatniej kolejce:
Król strzelców II LIGA po 9 kolejce | ||
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
23 | Przybycin Paweł | Jago |
23 | ¦wierczyński Patryk | DGJ |
15 | Siostrzonek Dawid | Fortuna |
14 | Siata Wojciech | Alias |
11 | Budak Marcin | FC Szkolne |
11 | ¦liwiński Mateusz | FC Szkolne |
10 | Chełmecki Patryk | Biutech Lamb |
10 | Prytko Dorian | Jago |
10 | Stefański Krzysztof | Mysłowice |
9 | Gaj Mariusz | Biutech Lamb |
6 | Banasik Michał | Mysłowice |
6 | Gucwa Marcin | Alias |
5 | Jurczyk Sebastian | Wataha |
5 | Lenartowicz Sławomir | FC Szkolne II |
5 | Pieczkowski Tomasz | DGJ |
5 | Rzeszutko Marcin | Jago |
5 | Starovoit Viktor | Mysłowice |
5 | Wojewoda Nikodem | Jago |
5 | Wylężek Krystian | FC Szkolne |
4 | Cięciała Jakub | Alias |
4 | Łukowicz Damian | Biutech Lamb |
4 | P±czkowski Marcin | Biutech Lamb |
4 | Rokowski Mariusz | Biutech Lamb |
4 | Syty Damian | Autofiko |
4 | Tadus Mateusz | Autofiko |
4 | Wacławek Jarosław | Biutech Lamb |
4 | Zelek Piotr | FC Szkolne II |
4 | Żołnierek Jakub | FC Szkolne II |
3 | Bobak Adrian | DGJ |
3 | Dusza Łukasz | Fortuna |
3 | Fory¶ Arkadiusz | Wataha |
3 | Głogowski Paweł | Fortuna |
3 | Głowacki Norbert | Jago |
3 | Górski Łukasz | Fortuna |
3 | Kamień Łukasz | Autofiko |
3 | Kowalczyk Adrian | FC Szkolne II |
3 | Lichończak Maciej | FC Szkolne |
3 | Masny Dawid | Fortuna |
3 | Nabagło Tomasz | Biutech Lamb |
3 | Natkański Łukasz | Mysłowice |
3 | Słabik Łukasz | FC Szkolne |
3 | Sternalski Grzegorz | FC Szkolne II |
3 | Ziębiński Damian | FC Szkolne II |
3 | Żurek Adrian | Biutech Lamb |
2 | Budak Mateusz | Fortuna |
2 | Cierpioł Andrzej | Alias |
2 | Gawłowski Gabriel | Jago |
2 | Le¶ Maksymilian | DGJ |
2 | Ma¶lanka Tomasz | Mysłowice |
2 | Ostachowski Szymon | FC Szkolne |
2 | Pierzchała Michał | Fortuna |
2 | Popławski Mateusz | DGJ |
2 | Porwit Jacek | FC Szkolne II |
2 | Siostrzonek Bartek | Fortuna |
2 | Siostrzonek Daniel | Fortuna |
2 | Siostrzonek Maciej | Fortuna |
2 | Smalcerz Krzysiek | FC Szkolne |
2 | Statkiewicz Filip | Jago |
2 | Syguła Marcin | Jago |
2 | Szymczyk Krzysiek | Jago |
2 | ¦lusarczyk Tomasz | DGJ |
2 | Turski Maciej | Fortuna |
2 | Wojewoda Paweł | Jago |
1 | Bienias Wiktor | FC Szkolne II |
1 | Bryła Filip | Wataha |
1 | Ciepik Konrad | FC Szkolne |
1 | Draż Marcin | Alias |
1 | Dubiel Michał | Biutech Lamb |
1 | Głaz Dawid | Wataha |
1 | Gójski Kornel | Wataha |
1 | Grelecki Tomasz | Mysłowice |
1 | Gruszka Kamil | DGJ |
1 | Gucwa Grzegorz | Alias |
1 | Kantorowicz Łukasz | Jago |
1 | Kmieć Łukasz | Mysłowice |
1 | Kowalski Krzysztof | Biutech Lamb |
1 | Kozłowski Kamil | Biutech Lamb |
1 | Najder Łukasz | Wataha |
1 | Paluch Wojciech | FC Szkolne II |
1 | Patucha Daniel | Autofiko |
1 | Polizio Mateusz | Wataha |
1 | Pstra¶ Maciej | Autofiko |
1 | Sala Przemysław | FC Szkolne |
1 | Senderowski Tomek | Fortuna |
1 | Stolarski Marcin | Mysłowice |
1 | ¦piewak Bartłomiej | Biutech Lamb |
1 | ¦wierkowski Łukasz | Mysłowice |
1 | Tucznio Szymon | FC Szkolne II |
1 | Wardziński Dominik | Wataha |
1 | Żółty Michał | DGJ |
1-sam | Wilk Tomasz | Alias |
1-sam | Senderowski Tomasz | Fortuna |
1-sam | Sternalski Grzegorz | FC Szkolne II |
---------------------------------------------------------------------------------------------
Król strzelców II ligi JALF SALOS 2018-2019:
Król strzelców II LIGA (klasyfikacja końcowa) | ||
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
30 | Przebindowski Łukasz | Drinkers II |
23 | Siata Wojciech | Alias |
20 | Przybycin Paweł | Jago |
14 | Nawrocki Krystian | Drinkers II |
14 | ¦wierczyński Patryk | DGJ |
12 | Siostrzonek Dawid | Fortuna |
10 | Jędyk Paweł | FC Mysłowice |
10 | Sędrzak Daniel | Drinkers II |
9 | Prytko Dorian | Jago |
8 | Natkański Daniel | FC Mysłowice |
8 | Wojewoda Nikodem | Jago |
8 | Żółty Michał | DGJ |
7 | G±dek Maciej | Wild Cats |
6 | Jamróz Szymon | Drinkers II |
6 | Rzeszutko Marcin | Jago |
6 | Szalek Mariusz | Fortuna |
6 | Urbańczyk Sebastian | Wild Cats |
6 | Wardziński Dominik | Wataha |
6 | Wiernek Mateusz | Wild Cats |
5 | Głowacki Norbert | Jago |
5 | Gucwa Grzegorz | Alias |
5 | Pluta Jarek | Alias |
5 | ¦migiel Wojtek | FC Mysłowice |
5 | Tuszyński Łukasz | Jago |
4 | Bednorz Piotr | FC Mysłowice |
4 | Budak Marcin | Szkolne |
4 | Kowal Łukasz | Wild Cats |
4 | Mikuła Damian | Drinkers II |
4 | Polizio Mateusz | Wataha |
4 | Rychlik Krzysiek | Drinkers II |
4 | Wylężek Krystian | FC Szkolne |
4 | Żołnierek Jakub | FC Szkolne |
3 | Bańkowski Tomasz | Wataha |
3 | Filipek Piotr | FC Mysłowice |
3 | Gajda Łukasz | FC Szkolne |
3 | Kmieć Łukasz | FC Mysłowice |
3 | Krół Dawid | Alias |
3 | Ostachowski Szymon | Fc Szkolne |
3 | Wontorczyk Łukasz | Wild Cats |
2 | Bartu¶ Oskar | Wataha |
2 | Byrczek Marcin | Wataha |
2 | Cienki Wojtek | Wild Cats |
2 | Halbina Kamil | FC Szkolne |
2 | Konsek Artur | Wild Cats |
2 | Pieczkowski Tomasz | DGJ |
2 | Przecherka Michał | FC Mysłowice |
2 | Salomon Mariusz | Fortuna |
2 | Sienkiewicz Michał | Wild Cats |
2 | Smalcerz Krzysztof | FC Szkolne |
2 | Statkiewicz Filip | Jago |
2 | Wierzba Grzegorz | FC Szkolne |
2 | Wojewoda Paweł | Jago |
2 | Zelek Piotr | Szkolne |
1 | Abramczyk Zbyszek | Drinkers II |
1 | Chrobak Michał | DGJ |
1 | Daraż Marcin | Alias |
1 | Dusza Łukasz | Fortuna |
1 | Gawłowski Grzegorz | Jago |
1 | Gójski Kornel | Wataha |
1 | Madeja Dawid | Fortuna |
1 | Przecherka Arek | FC Mysłowice |
1 | Sala Przemek | FC Szkolne |
1 | Senderowski Tomek | Fortuna |
1 | Sędrzak Parzemek | Drinkers II |
1 | Siostrzonek Bartek | Fortuna |
1 | Szot Łukasz | Wild Cats |
1 | Szymczyk Krzysiek | Jago |
1 | ¦piewak Bartek | Drinkers II |
1 | Wilk Tomasz | Alias |
1 | Wo¶ Damian | Jago |
1 | W¶ciubiak Artur | Drinkers II |
1-sam | Orkisz Damian | Fc Mysłowice |
1-sam | Gucwa Grzegorz | Alias |
----------------------------------------------------------------------------------------
Król strzelców II ligi ALP SALOS jesień 2018:
król strzelców II LIGA po ostatniej kolejce | ||
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
19 | Nawrocki Krystian | Drinkers II |
19 | Jedynak Tomek | PNG |
17 | Stępień Arek | PNG |
14 | Przybycin Pawel | Jago |
10 | Siostrzonek Dawid | Fortuna |
9 | Siata Wojciech | Alias |
8 | Lenartowicz Sławek | CD Gibraltar |
8 | Rzeszutko Marcin | Jago |
7 | Bo¶ Dariusz | PNG |
7 | Pieczkowski Tomasz | DGJ |
6 | Drabik Kuba | Fortuna |
6 | Gucwa Marcin | Alias |
6 | Rychlik Krzysiek | Drinkers II |
6 | Siostrzonek Bertek | Fortuna |
6 | Staszewski Sebastian | CD Gibraltar |
6 | Szymczyk Krzysiek | DGJ |
6 | ¦wierczewski Patryk | DGJ |
5 | Jamróz Szymon | Drinkers II |
5 | Kuzak Mateusz | PNG |
5 | Sędrzak Daniel | Drinkers II |
5 | Trojan Jan | Wataha |
4 | Dulowski Krystian | PNG |
4 | Gaj Mariusz | Lambada |
4 | Gucwa Grzegorz | Alias |
4 | Żółty Michał | DGJ |
3 | Jurczyk Sebastian | Wataha |
3 | Lis Łukasz | Szwagiery |
3 | Mazurek Marcin | PNG |
3 | Sekunda Dawid | Fortuna |
3 | ¦piewak Bartek | Drinkers II |
3 | Tuszyński Łukasz | Jago |
3 | Wojewoda Nikodem | Jago |
2 | Archamowicz Dominik | CD Gibraltar |
2 | Bańkowski Tomek | Wataha |
2 | Bergieł Tomasz | DGJ |
2 | Budak Mariusz | Szwagiery |
2 | Burnicki Konrad | Lambada |
2 | Chełmecki Hubert | Wataha |
2 | Chełmecki Patryk | Wataha |
2 | Głaz Dawid | CD Gibraltar |
2 | Głowacki Norbert | Jago |
2 | Gocyk Marcin | PNG |
2 | Grygiel Krzysiek | CD Gibraltar |
2 | Herman Seweryn | Fortuna |
2 | Kozłowski Kamil | Lambada |
2 | Michalik Grzegorz | PNG |
2 | Mroczek Adam | Szwagiery |
2 | Prytko Dorian | Jago |
2 | Rokowski Mariusz | Lambada |
2 | Siostrzonek Daniel | Fortuna |
2 | Szparkowski Paweł | Jago |
2 | Tadus Mateusz | Lambada |
2 | Trociński Artur | Szwagiery |
2 | Turski Maciek | Fortuna |
2 | Warchala Adam | Szwagiery |
2 | Winiarski Patryk | Drinkers II |
2 | Wojewoda Paweł | Jago |
1 | Adamczyk Piotr | Lambada |
1 | Barzyk Artur | Fortuna |
1 | Białas Paweł | Alias |
1 | Bodziony Łukasz | Szwagiery |
1 | Bodziony Piotr | Szwagiery |
1 | Cierpioł Andrzej | Alias |
1 | Czapla Konrad | Drinkers II |
1 | Daraż Marcin | Alias |
1 | Dubiel Michał | Lambada |
1 | Dusza Łukasz | Fortuna |
1 | Dyl±g Michał | Szwagiery |
1 | Gawłowski Gabry¶ | Jago |
1 | Helbin Mateusz | DGJ |
1 | Kowalczyk Mateusz | Szwagiery |
1 | Krajewski Mariusz | Lambada |
1 | Król Dawid | Alias |
1 | Łukowicz Damian | Lambada |
1 | Madeja Dawid | Fortuna |
1 | Ma¶lona Szymon | Alias |
1 | Mikuła Damian | Fortuna |
1 | Mroczek Dawid | Szwagiery |
1 | Mroziński Grzesiek | Wataha |
1 | Najder Łukasz | CD Gibraltar |
1 | Nowak Beniamin | Szwagiery |
1 | P±czkowski Marcin | Lambada |
1 | Pluta Jarosław | Alias |
1 | Ryter Mateusz | DGJ |
1 | Sarek Rafał | Jago |
1 | Sierczyński Piotr | Drinkers II |
1 | Stańko Przemek | Jago |
1 | Szewczyk Łukasz | Lambada |
1 | ¦lusarczyk Tomasz | DGJ |
1 | Wo¶ Damian | Jago |
1 | W¶ciubiak Artur | Drinkers II |
1 | W¶ciubiak Tomek | PNG |
1 | Zaręba Michał | Drinkers II |
1 | Żurek Adrian | Lambada |
1 -sam | ¦piewak Bartek | Drinkers II |
1-sam | Ozil Mariusz | Fortuna |
Król strzelców II ligi ALP SALOS wiosna 2018 klasyfikacja końcowa:
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
37 | Nawrocki Krystian | Beer Drinkers II |
36 | Gaj Mariusz | Lambada |
19 | Chełmecki Patryk | Wataha |
17 | Siata Wojciech | Alias |
15 | Przebindowski Łukasz | FC Szkolne |
15 | Siostrzonek Dawid | Fortuna Podłęże |
14 | Błażkowski Arkadiusz | Azot Biznes Park |
14 | Siostrzonek Bartek | Fortuna Podłęże |
14 | ¦liwiński Mateusz | FC Szkolne |
13 | Szalek Mariusz | Azot Biznes Park |
13 | Winiarski Patryk | Beer Drinkers II |
12 | Halbina Kamil | FC Szkolne |
10 | Archamowicz Dominik | CD Gibraltar |
10 | Kubik Grzegorz | Azot Biznes Park |
10 | Ma¶lona Szymon | Alias |
8 | Dyl±g Michał | Szwagiery |
8 | Lenartowicz Sławomir | FC Szkolne II |
8 | Nurek Łukasz | Azot Biznes Park |
7 | Abramczyk Zbigniew | Beer Drinkers II |
7 | Gójski Kornel | Wataha |
7 | Mroziński Grzegorz | Wataha |
7 | Woronowicz Piotr | Azot Biznes Park |
6 | Bodziony Piotr | Szwagiery |
6 | Budak Marcin | FC Szkolne |
6 | Gliński Maksymilian | Beer Drinkers II |
6 | Górski Łukasz | Fortuna Podłęże |
6 | Gucwa Marcin | Alias |
6 | Pierzchała Michał | Fortuna Podłęże |
6 | Warchoł Łukasz | Wataha |
5 | Pater Kamil | Azot Biznes Park |
5 | Pieczkowski Tomasz | DGJ |
5 | Porwit Jacek | FC Szkolne II |
4 | Jendralczyk Wojciech | Wataha |
4 | Jurczyk Sebastian | Wataha |
4 | Lichończak Maciej | FC Szkolne |
4 | Matusik Dawid | Szwagiery |
4 | Sędrzak Daniel | Beer Drinkers II |
4 | Staszewski Sebastian | FC Szkolne II |
4 | ¦lusarczyk Tomasz | DGJ |
3 | Cichoń Paweł | CD Gibraltar |
3 | Dusza Łukasz | Fortuna Podłęże |
3 | Goliński Krzysztof | FC Szkolne |
3 | Gucwa Grzegorz | Alias |
3 | Herman Seweryn | Szwagiery |
3 | Miziński Paweł | Lambada |
3 | Nowak Maciej | Lambada |
3 | Oleksy Kamil | Lambada |
3 | Senderowski Tomek | Fortuna Podłęże |
3 | ¦wierczyński Patryk | DGJ |
3 | Wylężek Krystian | FC Szkolne |
3 | Zaręba Michał | Lambada |
2 | Bartu¶ Oskar | CD Gibraltar |
2 | Burnicki Konrad | Lambada |
2 | Czapla Konrad | Beer Drinkers II |
2 | Mazurek Paweł | Lambada |
2 | Mikuła Damian | Fortuna Podłęże |
2 | Milewski Marcin | Azot Biznes Park |
2 | Paluch Wojciech | FC Szkolne II |
2 | Polizio Mateusz | Wataha |
2 | Rychlik Krzysztof | Beer Drinkers II |
2 | Siekiera Marcin | CD Gibraltar |
2 | Sierczyński Piotr | Beer Drinkers II |
2 | Siostrzonek Maciek | Fortuna Podłęże |
2 | Staszczyk Jakub | CD Gibraltar |
2 | Szewczyk Łukasz | Lambada |
2 | ¦piewak Bartek | Lambada |
2 | Wylężek Sebastian | FC Szkolne II |
2 | Żołnierek Jakub | FC Szkolne II |
1 | Adamczyk Krystian | Fortuna Podłęże |
1 | Bodziony Łukasz | Szwagiery |
1 | Byrczek Marcin | Wataha |
1 | Byrski Sebastian | Lambada |
1 | Chmiel Michał | Lambada |
1 | Chodurek Piotr | FC Szkolne II |
1 | Ćwik Patryk | FC Szkolne II |
1 | Daraż Marcin | Alias |
1 | Iskra Adrian | Lambada |
1 | Kaliciński Kazimierz | Azot Biznes Park |
1 | Kopiec Tomasz | CD Gibraltar |
1 | Kowalczyk Mateusz | Szwagiery |
1 | Kozłowski Kamil | Lambada |
1 | Król Dawid | Alias |
1 | Kucharski Paweł | Fortuna Podłęże |
1 | Masny Dawid | Fortuna Podłęże |
1 | Mazur Mateusz | Szwagiery |
1 | Mazur P. | Szwagiery |
1 | Mocherek Dominik | FC Szkolne |
1 | Moskaluk Jakub | CD Gibraltar |
1 | Najder Łukasz | CD Gibraltar |
1 | Owczarek Łukasz | Beer Drinkers II |
1 | Pieczara Marcin | Azot Biznes Park |
1 | Pikuła Damian | Fortuna Podłęże |
1 | Ryter Mateusz | DGJ |
1 | Smalcerz Krzysztof | FC Szkolne |
1 | Smalcerz Marcin | FC Szkolne II |
1 | Sternalski Grzegorz | FC Szkolne II |
1 | Szymczyk Krzysztof | DGJ |
1 | Turski Dawid | Azot Biznes Park |
1 | Tynkowski Tomek | Fortuna Podłęże |
1 | Wylężek Adrian | FC Szkolne II |
1 | Zalewski Dariusz | Alias |
1 | Żółty Michał | DGJ |
1-sam | Zaręba Michał | Lambada |
1-sam | Smalcerz Marcin | FC Szkolne II |
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Król strzelców II ligi JALF SALOS 2017/2018 po 7 kolejkach:
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
27 | Gaj Mariusz | Lambada |
19 | Duda Przemysław | Divingtech |
12 | Kowalski Wojciech | Divingtech |
11 | Gondzik Krzysztof | Divingtech |
11 | Rzeszutko Marcin | Jago |
10 | Kuzak Mateusz | Young Boys |
9 | Kamiński Rafał | Young Boys |
8 | Łukowicz Damian | Słonie |
8 | Miziński Paweł | Lambada |
7 | Smalcerz Krzysiek | Szkolne |
7 | Statkiewicz Filip | Jago |
6 | Kantorowicz Łukasz | Jago |
6 | Tuszyński Łukasz | Jago |
6 | Winiarski Patryk | Fortuna |
6 | Wylężek Krystian | Szkolne |
5 | Siostrzonek Dawid | Fortuna |
4 | Błażkowski Arek | Podwale |
4 | Cienciała Kuba | Podwale |
4 | Głowacki Norbert | Jago |
4 | Wiernek Mateusz | Young Boys |
4 | Woronowicz Piotr | Podwale |
3 | Aleksandrów Mateusz | Fortuna |
3 | Budak Marcin | Szkolne |
3 | Fijołek Marcin | Fortuna |
3 | Halbina Kamil | Szkolne |
3 | Kędroń Paweł | Young Boys |
3 | Lichończak Maciej | Szkolne |
3 | Lipiec Jakub | Fortuna |
3 | Matusik Dawid | Podwale |
3 | Nowak Artur | Divingtech |
3 | Smolik Marcin | Young Boys |
3 | Sternalski Grzegorz | Szkolne |
3 | Szparkowski Łukasz | Jago |
3 | ¦piewak Bartek | Lambada |
3 | Zaręba Michał | Lambada |
2 | Dombek Rafał | Divingtech |
2 | Górski Łukasz | Fortuna |
2 | Iskra Adrian | Słonie |
2 | Kowalski Krzysztof | Słonie |
2 | Martyka Maciej | Young Boys |
2 | Nowak Maciej | Lambada |
2 | Styrnol Wojciech | Young Boys |
2 | Szewczyk Łukasz | Słonie |
2 | Wojewoda Nikodem | Jago |
1 | Czapla Konrad | Fortuna |
1 | Goliński Krzysztof | Szkolne |
1 | Iciek Michał | Fortuna |
1 | Kaliciński Kazimierz | Podwale |
1 | Kołodziej Konrad | Young Boys |
1 | Kowalczyk Maciej | Fortuna |
1 | Łukowicz Łukasz | Słonie |
1 | Majewski Bartek | Young Boys |
1 | Mamot Adrian | Szkolne |
1 | Nowak Kamil | Podwale |
1 | Paluch Wojciech | Szkolne |
1 | Piekarz Rafał | Słonie |
1 | Pierzchała Michał | Fortuna |
1 | Rubira Agustin | Słonie |
1 | Sarek Rafał | Jago |
1 | Senderowski Tomek | Fortuna |
1 | Siostrzonek Bartek | Fortuna |
1 | Stadler Dawid | Podwale |
1-sam | Agustin Rubira | Słonie |
1-sam | Aleksandrow Mateusz | Fortuna |
1-sam | Kędroń Paweł | Young Boys |
1-sam | Kołodziejski Arek | Jago |
1-sam | Kossakowski Wojtek | Lambada |
1-sam | Statkiewicz Filip | Jago |
W przypadku uzyskania na koniec sezonu takiej samej liczby bramek zwycięzc± klasyfikacji zostanie zawodnik z drużyny, która zajęła wyższe miejsce w tabeli.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Król strzelców II ligi ALP SALOS - wiosna 2017
król strzelców II LIGA | ||
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
19 | Radosz Mateusz | Pulmon Negro |
18 | Madej Daniel | Słonie FC |
17 | Woronowicz Piotr | Stare Podwale |
14 | ¦wierczyński Patryk | Fortuna Podłęże |
12 | Dobrzański Rafał | Słonie FC |
12 | Iciek Michał | Husaria |
12 | Ziętek Kamil | ATN |
11 | Byrski Kamil | Pulmon Negro |
11 | Żurek Adrian | Young Boys |
9 | ¦liwiński Mateusz | FC Szkolne |
8 | Biskup Michał | Pulmon Negro |
8 | Siekiera Marcin | ATN |
6 | Górski Łukasz | Fortuna Podłęże |
6 | Krysik Krystian | Azot Biznes Park |
6 | Wylężek Krystian | FC Szkolne |
5 | Bidas Daniel | Young Boys |
5 | Błażkowski Arkadiusz | Stare Podwale |
5 | Budak Marcin | FC Szkolne |
5 | Gójski Kornel | N.M.W. |
5 | Łyszcz Arkadiusz | Azot Biznes Park |
5 | Majewski Bartek | Young Boys |
5 | Stadler Dawid | Stare Podwale |
5 | Zaprzałka Emanuel | Husaria |
4 | Jurczyk Sebastian | Husaria |
4 | Kurnik Mariusz | Husaria |
4 | Ogonowski Kamil | FC Szkolne |
4 | Siostrzonek Dawid | Fortuna Podłęże |
4 | Sternalski Grzegorz | FC Szkolne |
3 | G±dek Maciej | Słonie FC |
3 | Goliński Krzysztof | FC Szkolne |
3 | Grabski Mateusz | Pulmon Negro |
3 | Halbina Kamil | FC Szkolne |
3 | Masny Dawid | Fortuna Podłęże |
3 | Pater Łukasz | Stare Podwale |
3 | Piaszczyński Artur | ATN |
3 | Pierzchała Michał | Fortuna Podłęże |
3 | Polizio Mateusz | N.M.W. |
3 | Rygol Marcin | ATN |
3 | Szymczyk Krzysztof | Stare Podwale |
3 | Warchoł Łukasz | Słonie FC |
2 | Bożek Szymon | Young Boys |
2 | Gorajczyk Adrian | ATN |
2 | Kapera Paweł | Słonie FC |
2 | Knapik Rafał | Słonie FC |
2 | Kowalski Tomasz | Pulmon Negro |
2 | Mocherek Dominik | FC Szkolne |
2 | Mroziński Grzegorz | N.M.W. |
2 | Najder Łukasz | N.M.W. |
2 | Pieczkowski Tomasz | N.M.W. |
2 | Po¶piech Sebastian | Azot Biznes Park |
2 | Salamon Mariusz | Azot Biznes Park |
2 | Styrnol Wojciech | Young Boys |
2 | Szpak Łukasz | Pulmon Negro |
2 | Woskowicz Kamil | Słonie FC |
2 | Zelek Piotr | Husaria |
1 | Bartosik Bartek | ATN |
1 | Błaszkowski Piotr | Stare Podwale |
1 | Bolek Mateusz | Young Boys |
1 | Cienciała Jakub | Stare Podwale |
1 | Dubiel Michał | Słonie FC |
1 | Dusza Łukasz | Fortuna Podłęże |
1 | Głaz Dawid | Husaria |
1 | Grzesica Dawid | Azot Biznes Park |
1 | Gwiazda Tadeusz | Azot Biznes Park |
1 | Iskra Adrian | Słonie FC |
1 | Jendralczyk Wojciech | Słonie FC |
1 | Kaliciński Kazimierz | Stare Podwale |
1 | Kołodziej Konrad | Young Boys |
1 | Kowalski Krzysztof | Słonie FC |
1 | Koziarz Paweł | FC Szkolne |
1 | Krawczyk Mateusz | Azot Biznes Park |
1 | Liana Radosław | ATN |
1 | Lis Łukasz | Pulmon Negro |
1 | Milewski Marcin | Azot Biznes Park |
1 | Najder Kuba | N.M.W. |
1 | Nowak Kamil | Stare Podwale |
1 | Ochmański Marek | Azot Biznes Park |
1 | Saduta Przemysław | ATN |
1 | Sala Przemysław | FC Szkolne |
1 | Siewniak Szymon | Pulmon Negro |
1 | Smagacz Paweł | Słonie FC |
1 | Stadler Łukasz | Hammer |
1 | Szewczyk Łukasz | Słonie FC |
1 | Szremski Kamil | Pulmon Negro |
1 | Szremski Marcin | Pulmon Negro |
1 | Wanecki Mariusz | Azot Biznes Park |
1 | Zarzeka Mariusz | Pulmon Negro |
============================================================================
Król strzelców II Ligi JALF SALOS 2016/2017 - Klasyfikacja końcowa
W przypadku uzyskania na koniec sezonu takiej samej liczby bramek zwycięzc± klasyfikacji zostanie zawodnik z drużyny, która zajęła wyższe miejsce w tabeli.
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
22 | Krzysztof Gondzik | Divingtech |
21 | Wojciech Kowalski | Divingtech |
20 | Jędrzej Krawczyk | Hammer |
13 | Marcin Gocyk | OST |
11 | Arkadiusz Stępień | OST |
10 | Arkadiusz Łyszcz | Hammer |
10 | Gaspar Repa | Wyhylylybym |
8 | Dawid Siostrzonek | Fortuna Podłęże |
8 | Józef Frydel | Divingtech |
7 | Ariel Milewski | Hammer |
7 | Patryk ¦wierczyński | Stare Podwale |
6 | Adrian Żurek | Young Boys |
6 | Piotr Sierczyński | OST |
6 | Piotr Woronowicz | Stare Podwale |
6 | Tadeusz Gwiazda | Dziećkowice |
5 | Dawid Głaz | Stare Podwale |
5 | Jakub Sęderowski | OST |
5 | Łukasz Frydel | Divingtech |
5 | Łukasz Stadler | Dziećkowice |
4 | Daniel Bidas | Young Boys |
3 | Adam Syguła | OST |
3 | Bartek Majewski | Young Boys |
3 | Krzysztof Szymczyk | Stare Podwale |
3 | Łukasz Dusza | Fortuna Podłęże |
3 | Łukasz Górski | Fortuna Podłęże |
3 | Łukasz Szpak | Wyhylylybym |
3 | Patryk PaĽdziora | Fortuna Podłęże |
3 | Szymon Potok | OST |
3 | Tomasz Jaromin | OST |
3 | Tomasz Krysik | Dziećkowice |
3 | Tomasz Patalong | Divingtech |
3 | Wojciech Styrnol | Young Boys |
3 | Marek Ochmański | Dziećkowice |
2 | Dariusz Warchoł | Hammer |
2 | Dawid Turski | Fortuna Podłęże |
2 | Konrad Kołodziej | Young Boys |
2 | Krystian Krysik | Dziećkowice |
2 | Łukasz Z±bek | OST |
2 | Maciej Młynarczyk | Young Boys |
2 | Mateusz Krawczyk | Hammer |
2 | Mateusz Kuzak | Stare Podwale |
2 | Michał Bartosiewicz | Dziećkowice |
2 | Piotr Chodurek | Wyhylylybym |
2 | Rafał Sordyl | Wyhylylybym |
2 | Tomasz Płoszaj | Hammer |
2 | Tomasz W¶ciubiak | OST |
1 | Adam Krawczyk | Hammer |
1 | Adam Lichota | OST |
1 | Daniel Chrapiński | Dziećkowice |
1 | Daniel Natkański | Divingtech |
1 | Marcin Jaszczuk | Divingtech |
1 | Mateusz Marszałek | Wyhylylybym |
1 | Piotr Bednorz | Dziećkowice |
1 | Piotr Zelek | Wyhylylybym |
1 | Sławomir Ku¶nierz | Dziećkowice |
1 | Tomasz Nowak | Divingtech |
1 | Marcin Milewski | Hammer |
1 | Dariusz Golik | Young Boys |
1 | Jakub Cienciała | Stare Podwale |
1 | Dawid P±czkowski | Hammer |
1 | Sergiusz Palion | OST |
W przypadku uzyskania na koniec sezonu takiej samej liczby bramek zwycięzc± klasyfikacji zostanie zawodnik z drużyny, która zajęła wyższe miejsce w tabeli.
============================================================================
Król strzelców II ligi ALP SALOS - jesień 2016, po ostatniej kolejce:
Bramki | Zawodnik | Drużyna |
30 | Molenda Artur | SWA |
27 | Gaj Mariusz | Lambada |
24 | Krawczyk Jędrzej | Hammer |
15 | Urban Robert | Halba |
12 | Siostrzonek Dawid | Fortuna |
10 | Wiatr Dominik | Halba |
9 | Kondziołka Kamil | Halba |
9 | Pieczara Jacek | SWA |
9 | Warchoł Łukasz | ATN |
8 | Radosz Mateusz | SWA |
8 | Urbaniak Zbigniew | SWA |
7 | Filipek Piotr | Divingtech |
7 | Osiowy Paweł | Halba |
7 | P±czkowski Dawid | Hammer |
7 | Siostrzonek Bartek | Fortuna |
6 | Budak Marcin | Szkolne |
6 | Dobosz Tomasz | Lambada |
6 | Koziarz Paweł | Szkolne |
6 | Salamon Mariusz | Hammer |
6 | Shermii Dulyk | ATN |
5 | Górski Łukasz | Fortuna |
5 | Kisiel Robert | Hammer |
5 | Łyszcz Arek | Hammer |
5 | Milewski Ariel | SWA |
5 | Mroziński Grzegorz | ATN |
5 | Natkański Daniel | Divingtech |
5 | PaĽdziora Patryk | Fortuna |
5 | Pieczka Szymon | SWA |
5 | Rakoczy Piotr | Lambada |
4 | Biskup Michał | SWA |
4 | Chmiel Michał | Lambada |
4 | Goliński Krzysztof | Szkolne |
4 | Lylko Dawid | Divingtech |
4 | Majewski Bartek | Podwale |
4 | Mocherek Dominik | Szkolne |
4 | Rejdych Mariusz | SWA |
4 | Repa Gaspar | WH |
4 | Szpak Michał | Lambada |
4 | Wylężek Krystian | Szkolne |
4 | Zaręba Michał | Halba |
3 | Bidas Daniel | Podwale |
3 | Bożek Szymon | Podwale |
3 | Gaweł Rafał | Divingtech |
3 | Głaz Dawid | WH |
3 | Jochymek Patryk | SWA |
3 | Kisiel Damian | Hammer |
3 | Liszka Daniel | Divingtech |
3 | Masny Dawid | Fortuna |
3 | Mazurek Paweł | Lambada |
3 | Mielewczyk Satnisław | SWA |
3 | Siekiera Marcin | ATN |
3 | Woronowicz Piotr | Podwale |
2 | Burnicki Konrad | Lambada |
2 | Byrski Sebastian | Lambada |
2 | Halbina Kamil | Szkolne |
2 | Koczot Michał | Halba |
2 | Krawczyk Adam | Hammer |
2 | Pierzchała Michał | Fortuna |
2 | Stadler Dawid | Podwale |
2 | Styrnol Wojciech | SWA |
2 | ¦wierczyński Patryk | Podwale |
2 | Trzeciakowski Tomasz | Halba |
2 | Trzepałka Dawid | WH |
2 | Turski Bartek | Fortuna |
1 | .sam – Konstanty Marcin | Fortuna |
1 | Dusza Łukasz | Fortuna |
1 | Frydel Łukasz | Divingtech |
1 | Gondzik Krzysztof | Divingtech |
1 | Grygiel Krzysztof | WH |
1 | Gwiżdż Kamil | Podwale |
1 | Jendralczyk Wojtek | Fortuna |
1 | Krawczyk Mateusz | Hammer |
1 | Majewski Przemysław | Podwale |
1 | Marszałek Mateusz | WH |
1 | Nowak Maciej | Lambada |
1 | Otrębski Mateusz | Podwale |
1 | Paluch Wojciech | Szkolne |
1 | Piotrowski Dariusz | Podwale |
1 | Polizio Mateusz | ATN |
1 | Porwit Jacek | Szkolne |
1 | Sala Przemysław | Szkolne |
1 | Siostrzonek Daniel | Fortuna |
1 | Sordyl Rafał | WH |
1 | Sternalski Grzegorz | Szkolne |
1 | Szemla Damian | WH |
1 | Szlęzak Sebastian | Divingtech |
1 | ¦l±zak Sebastian | Divingtech |
1 | ¦piewak Bartek | Lambada |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Król strzelców II ligi ALP SALOS - wiosna 2016 po ostatniej kolejce:
Bramki | Zawodnik | Drużyna |
23 | Molenda Artur | SWA |
19 | Gwiazda Tadeusz | Dziećkowice |
17 | Banasik Michał | Team M-ce |
17 | Gondzik Krzysztof | Divingtech |
15 | Rzeszutko Marcin | JagoPro |
13 | Warchoł Łukasz | ATN |
12 | Bożek Adam | Team M-ce |
12 | Klama Damian | Divingtech |
12 | Pieczka Szymon | SWA |
11 | Urbaniak Zbigniew | SWA |
11 | Woronowicz Piotr | Podwale |
9 | Ból Jacek | Husaria |
9 | Pieczara Jacek | SWA |
9 | Siostrzonek Dawid | Fortuna |
9 | Urban Robert | Halba |
7 | Asenowicz Dawid | Team M-ce |
7 | Stadler Łukasz | Dziećkowice |
6 | Majewski Bartek | Podwale |
6 | Otrębski Mateusz | Podwale |
6 | Trzeciakowski Tomasz | Halba |
6 | Zaręba Michał | Halba |
5 | Gaweł Rafał | Divingtech |
5 | Koziarz Paweł | FC Szkolne |
5 | Masny Dawid | Fortuna |
5 | Polizio Mateusz | ATN |
5 | Stadler Dawid | Podwale |
5 | Sternalski Grzegorz | FC Szkolne |
5 | Szlęzak Sebastian | Divingtech |
5 | Tuszyński Łukasz | JagoPro |
5 | Włosek Jakub | Team M-ce |
4 | Fornagiel Jacek | Team M-ce |
4 | Jarzynka Radomir | SWA |
4 | Kamiński Przemysław | JagoPro |
4 | Krysik Krystian | Dziećkowice |
4 | Ma¶lanka Tomasz | Team M-ce |
4 | Natkański Daniel | Divingtech |
4 | ¦liwiński Mateusz | FC Szkolne |
4 | Wiatr Dominik | Halba |
4 | Wojewoda Paweł | JagoPro |
4 | Wo¶ Damian | JagoPro |
3 | Bolek Mateusz | Fortuna |
3 | Górski Łukasz | Fortuna |
3 | Iciek Michał | Husaria |
3 | Jurczyk Sebastian | Husaria |
3 | Kowalski Wojciech | Divingtech |
3 | Mazgaj Mariusz | Halba |
3 | Mocherek Dominik | FC Szkolne |
3 | Mroziński Grzegorz | ATN |
3 | Paradowski Karol | Divingtech |
3 | Pater Łukasz | Podwale |
3 | PaĽdziora Patryk | Fortuna |
3 | Pypłacz Arkadiusz | Divingtech |
3 | Rejdych Mariusz | SWA |
3 | Siostrzonek Bartek | Fortuna |
3 | ¦piewak Bartłomiej | Halba |
2 | Bartosiewicz Michał | Dziećkowice |
2 | Bujakiewicz Jakub | SWA |
2 | Czeleń Krystian | JagoPro |
2 | Deda Tomasz | ATN |
2 | Dusza Łukasz | Fortuna |
2 | Głowacki Norbert | JagoPro |
2 | Kmiecik Dawid | FC Szkolne |
2 | Kmieć Łukasz | Team M-ce |
2 | Kolacha Patryk | Dziećkowice |
2 | Kroker Adam | Team M-ce |
2 | M±dry Maciej | Dziećkowice |
2 | Noras Robert | Team M-ce |
2 | Pieszchała Michał | Fortuna |
2 | Sarek Rafał | JagoPro |
2 | Siekiera Marcin | ATN |
2 | Starzec Patryk | Fortuna |
2 | Tuszyński Adam | Team M-ce |
2 | Wadowski Krzysztof | SWA |
1 | Bańkowski Tomasz | ATN |
1 | Bednorz Piotr | Dziećkowice |
1 | Budak Marcin | FC Szkolne |
1 | Chwast Damian | ATN |
1 | Filipek Piotr | Divingtech |
1 | Frydel Józef | Divingtech |
1 | Ganobis Radosław | SWA |
1 | Glonek Krystian | JagoPro |
1 | Głaz Dawid | Husaria |
1 | Głaz Przemysław | Husaria |
1 | Grodzki Sławomir | SWA |
1 | Gwiżdż Kamil | Podwale |
1 | Hezner Andrzej-sam | Halba |
1 | Jelonek Dawid | Podwale |
1 | Kantorowicz Rafał | JagoPro |
1 | Kopiec Tomasz | ATN |
1 | Lenartowicz Sławomir | FC Szkolne |
1 | Lorek Jarosław | Husaria |
1 | Lulko Dawid | Divingtech |
1 | Milewski Ariel | SWA |
1 | Młynarczyk Jacek | Podwale |
1 | Najder Łukasz | ATN |
1 | Ochmański Daniel | Dziećkowice |
1 | Ochmański Marek | Dziećkowice |
1 | Olej Mateusz | Dziećkowice |
1 | Palka Sławek | Fortuna |
1 | Pawłowski Wojciech | SWA |
1 | Pińkowski Bartosz | FC Szkolne |
1 | Poniatowski Grzegorz | ATN |
1 | Porwit Jacek | FC Szkolne |
1 | Senderowski Tomasz | Fortuna |
1 | Siwek Łukasz | Divingtech |
1 | Szparkowski Paweł | JagoPro |
1 | ¦wierczyński Patryk | Podwale |
1 | Wylężek Krystian - sam | FC Szkolne |
W przypadku uzyskania na koniec sezonu takiej samej liczby bramek zwycięzc± klasyfikacji zostanie zawodnik z drużyny, która zajęła wyższe miejsce w tabeli.
=============================================================================
Król strzelców II ligi JALF 2015/2016 - klasyfikacja końcowa:
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
24 | Krawczyk Jędrzej | Hammer |
18 | Rzeszutko Marcin | Jago – Pro |
17 | Siostrzonek Dawid | Fortuna |
16 | Jaromin Paweł | Energetyk |
16 | Stepień Arkadiusz | OST |
11 | Gaj Mariusz | Lambada |
11 | Urban Robert | Halba |
9 | Siostrzonek Bartek | Fortuna |
9 | Trzeciakowski Tomasz | Halba |
7 | Bartyzel Krzysztof | Energetyk |
7 | Gondzik Krzysztof | Black |
7 | Sierczyński Piotr | OST |
6 | Jaromin Sebastian | Energetyk |
6 | Kalinowski Paweł | OST |
6 | Łyszcz Arkadiusz | Hammer |
6 | Osiowy Paweł | Halba |
6 | Pluta Łukasz | Black |
6 | Stadler Łukasz | Dziećkowice |
6 | Wierzbik Michał | Energetyk |
6 | Wo¶ Damian | Jago – Pro |
5 | Chełkowski Daniel | Black |
5 | Gabry¶ Sebastian | Black Dragons |
5 | Głowacki Norbert | Jago – Pro |
5 | Lackorzyński Olaf | Halba |
4 | Byrski Sebastian | Lambada |
4 | Hezner Andrzej | Halba |
4 | Jaromin Marcin | Energetyk |
4 | Krysik Krystian | Dzieckowice |
3 | Bednorz Piotr | Dziećkowice |
3 | Bożek Łukasz | Energetyk |
3 | Burnicki Konrad | Lambada |
3 | Dusza Łukasz | Fortuna |
3 | Salamon Mariusz | Hammer |
3 | Sierczyński Marcin | OST |
3 | Szpak Michał | Lambada |
3 | Wi¶niowski Paweł | Halba |
2 | Jankowski Mariusz | Energetyk |
2 | Jędył Piotr | Dziećkowice |
2 | Kantorowicz Łukasz | Jago – Pro |
2 | Krysik Tomasz | Dziećkowice |
2 | Majerski Edward | Energetyk |
2 | Masny Dawid | Fortuna |
2 | Oleksy Kamil | Jago – Pro |
2 | Sarek Rafał | Jago – Pro |
2 | Syguła Adam | OST |
2 | Syguła Marcin | OST |
2 | ¦piewak Bartłomiej | Halba |
2 | Warzecha Dariusz | Fortuna |
1 | Bartosiewicz Michał | Dziećkowice |
1 | Baszanowski Adam | Dziećkowice |
1 | Byrczek Marcin | Lambada |
1 | Chrapiński Daniel | Black |
1 | Czmer Wojtek | Fortuna |
1 | Dobosz Tomasz | Lambada |
1 | Ferenc Tomasz | Hammer |
1 | Gacek Mateusz | Energetyk |
1 | Gocyk Marcin | OST |
1 | Gondek Paweł | Jago – Pro |
1 | Jedynak Tomasz | OST |
1 | Kasperczyk Paweł | Black |
1 | Kisiel Damian | Hammer |
1 | Krawczyk Adam | Hammer |
1 | Kuciel Daniel | OST |
1 | Maj Grzegorz | Halba |
1 | Miękina Mateusz | Fortuna |
1 | Potok Szymon | OST |
1 | Psiuk Jacek | Black Dragons |
1 | Rusin Piotr | Energetyk |
1 | Tuszyński Łukasz | Jago – Pro |
1 | Warszawski Jakub | Halba |
1 | Warzecha Mateusz | Fortuna |
1 | Zięcina Jacek | Lambada |
1 | Żuraw Krystian | Halba |
========================================================================
Najlepszy strzelec, ALP SALOS - jesień 2015
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
23 | Gaj M. | Lambada |
20 | Stępień A. | Miners |
18 | Krawczyk J. | Hammer |
16 | Jaromin A. | No Name |
16 | Siostrzonek Dawid | PSV II |
15 | Rutkowski P. | No Name |
13 | Kalinowski P. | Miners |
11 | Sielski M. | No Name |
11 | Woronowicz P. | Podwale |
9 | Siostrzonek B. | PSV II |
9 | Trzeciakowski T. | Halba |
8 | Burnicki K. | Lambada |
8 | Jedynak T. | Miners |
8 | Otrębski M. | Podwale |
8 | Telega D. | No Name |
7 | Pieczkowski T. | Badboys |
6 | Brzozowski Ł. | Podwale |
6 | Kurdziel W. | Halba |
6 | Siekiera M. | ATN |
6 | Syguła M. | Miners |
6 | Kisiel D. | Hammer |
5 | Łukowicz Ł. | Kanonierzy |
5 | Smółka S. | Kanonierzy |
5 | Gocyk M. | Miners |
5 | Mroziński G. | ATN |
5 | Polizio M. | ATN |
5 | Szpak M. | Lambada |
4 | Pater Ł. | Podwale |
4 | Głaz P. | Husaria |
4 | Nowak M. | Lambada |
4 | Zawadzki K. | Kanonierzy |
4 | Koniorczyk Ł. | No Name |
4 | Osiowy P. | Halba |
4 | Dubiel A. | No Name |
4 | Chmiel M. | Lambada |
3 | Bo¶ D. | Miners |
3 | Górski Ł. | PSV II |
3 | Kopeć M. | Kanonierzy |
3 | Malik D. | Miners |
3 | Najder Ł. | ATN |
3 | Stadler D. | Podwale |
3 | Szewczyk Ł. | Kanonierzy |
3 | Tatar G. | Badboys |
3 | Ból J. | Husaria |
3 | Jarzyński W. | Husaria |
3 | ¦wierczyński P. | Podwale |
3 | Dubiel M. | Kanonierzy |
2 | Byrski S. | Lambada |
2 | Dusza Ł. | PSV II |
2 | Gonera P. | Hammer |
2 | Helbin M. | Badboys |
2 | Herda A. | Hammer |
2 | Krze¶niewski T. | ATN |
2 | Marszałek K. | Badboys |
2 | Masny D. | PSV II |
2 | Musiał K. | Hammer |
2 | Sępek A. | PSV II |
2 | Sojka R. | ATN |
2 | Strynol W. | Podwale |
2 | Warchoł Ł. | ATN |
2 | Woskowicz K. | Husaria |
2 | Zaręba M. | Halba |
2 | Chwast D. | ATN |
2 | Grzebielec M. | Kanonierzy |
2 | Łyszcz A. | Hammer |
1 | Baka A. | Badboys |
1 | Bartyzel K. | Husaria |
1 | Bolek M. | PSV II |
1 | Byrczek M. | Lambada |
1 | Dępski Ł. | PSV II |
1 | Dobosz T. | Lambada |
1 | Feculak K. | No Name |
1 | Głaz D. | Husaria |
1 | Głaz K. | Husaria |
1 | Hezner A. | Halba |
1 | Jankowski P. | Lambada |
1 | Jochymek A. | Husaria |
1 | Kapera P. | Kanonierzy |
1 | Karweta P. | Hammer |
1 | Kiepurs M. | Podwale |
1 | Kisiel R. | Hammer |
1 | Kocot M.. | Halba |
1 | Kopeć A. | Kanonierzy |
1 | Kozioł R. | No Name |
1 | Krawczyk A. | Hammer |
1 | Kwa¶niewski A. | PSV II |
1 | Lackorzyński O. | Halba |
1 | Łukowicz D. | Kanonierzy |
1 | Martyka.M | PSV II |
1 | Piszczek Ł. | Hammer |
1 | Rakoczy P. | Lambada |
1 | Ryter M. | Badboys |
1 | Salomon M. | Hammer |
1 | Smagasz S. | Kanonierzy |
1 | Smolarczyk T. | No Name |
1 | Socha M. | Husaria |
1 | Styrnol W. | Podwale |
1 | Suszek G. | Kanonierzy |
1 | Szymczyk J. | Halba |
1 | ¦lusarczyk N. | PSV II |
1 | Warzecha D. | PSV II |
1 | Warzecha M. | PSV II |
1 | Wolski M. | No Name |
1 | Zawartka M. | Hammer |
========================================================================
Najlepsi strzelcy na koniec sezonu ALP SALOS - wiosna 2015;
Nazwisko i Imię | Bramki |
Kowalczyk Maciej | 19 |
Siostrzonek Dawid | 13 |
Gondzik Krzysztof | 12 |
Kolacha Patryk | 12 |
Kroczek Damian | 12 |
Jaromin Sebastian | 11 |
Wilczek Piotr | 10 |
Telega Damian | 9 |
Bartyzel Krzysztof | 8 |
Bednorz Piotr | 8 |
Jaromin Paweł | 8 |
Lackorzyński Olaf | 8 |
Rutkowski Piotr | 8 |
Czapla Konrad | 7 |
Kalinowski Paweł | 7 |
Bartyzel Grzegorz | 6 |
Jastrz±b Paweł | 6 |
Otrębski Mateusz | 6 |
Senderowski Tomasz | 6 |
Seweryn Arkadiusz | 6 |
Wrze¶niewski Tomasz | 6 |
Adamczyk Mateusz | 5 |
Jaromin Marcin | 5 |
Koniorczyk Łukasz | 5 |
Krysik Krystian | 5 |
Mazurek Marcin | 5 |
Nowak Maciej | 5 |
Siekiera Marcin | 5 |
Warzecha Wojciech | 5 |
Jaromin Arkadiusz | 4 |
Rojkowski Michał | 4 |
Warchoł Łukasz | 4 |
Bańkowski Tomasz | 3 |
Bożek Łukasz | 3 |
Ból Jacek | 3 |
Byrski Sebastian | 3 |
Horab Sławomir | 3 |
Jochymek Adam | 3 |
Polizio Mateusz | 3 |
Poniatowski Grzegorz | 3 |
Rakoczy Piotr | 3 |
Smolarczyk Tomasz | 3 |
Szpak Michał | 3 |
Wierzbik Michał | 3 |
Zaręba Michał | 3 |
Bębenek Mariusz | 2 |
Bodziony Damian | 2 |
Byrczek Marcin | 2 |
Chmiel Michał | 2 |
Czmer Wojciech | 2 |
Feculak Kamil | 2 |
Głaz Adrian | 2 |
Górski Łukasz | 2 |
Jankowski Mariusz | 2 |
Majerski Edward | 2 |
Mazurek Paweł | 2 |
M±dry Maciek | 2 |
Młynarczyk Michał | 2 |
Chwast Damian | 1 |
Gacek Mateusz | 1 |
Gaweł Rafał | 1 |
Głaz Kazimierz | 1 |
Jamróz Szymon | 1 |
Jarzyński Wojciech | 1 |
Koczot Michał | 1 |
Kuchansky Oleksandr | 1 |
Lukasek Szymon | 1 |
Mroziński Grzegorz | 1 |
Niedziela Artur | 1 |
Ochlust Krzysztof | 1 |
Podralski Seweryn | 1 |
Rusin Piotr | 1 |
Sędrowski Mateusz | 1 |
Trzeciakowski Tomasz | 1 |
Warzecha Tomasz | 1 |
Węgrzyn Marcin | 1 |
Wolski Marcin | 1 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 10 |
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|