dzisiaj: 229, wczoraj: 245
ogółem: 1 499 128
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
KARTKI JLF SALOS 2024 (po ostatniej kolejce)
Żółte kartki | |||
Liczba | Zawodnik | Drużyna | Zawieszenie |
3 | Stokłosa Mateusz | Pulmon Negro | |
2 | Bartyzel Krzysztof | MCKiS Jaworzno | |
2 | Fornal Michał | Hammer | |
2 | Karaczyn Radosław | PSV Podłęże | |
2 | Mikuła Damian | Alias | |
2 | Szewczyk Łukasz | Lambada | |
2 | Weber Wiktor | PSV Podłęże | |
1 | Barczyk Nikodem | Team Spirit | |
1 | Biskup Michał | Pulmon Negro | |
1 | Bobak Adrian | Hammer | |
1 | Byrczek Marcin | Lambada | |
1 | Feluś Dawid | Team Spirit | |
1 | Gaj Mariusz | Lambada | |
1 | Gołdyn Daniel | Magic Sport | |
1 | Gucwa Grzegorz | Alias | |
1 | Jaromin Paweł | MCKiS Jaworzno | |
1 | Kempka Łukasz | Lambada | |
1 | Koniorczyk Łukasz | No Name | |
1 | Kowalski Tomasz | Pulmon Negro | |
1 | Kozdraś Łukasz | PSV Podłęże | |
1 | Krauz Marcin | MCKiS Jaworzno | |
1 | Krawczyk Jędrzej | PSV Podłęże | |
1 | Krawczyk Łukasz | Magic Sport | |
1 | Mendek Paweł | Lambada | |
1 | Nabagło Tomasz | Lambada | |
1 | Nawrocki Krystian | Team Spirit | |
1 | Nędza Dominik | Magic Sport | |
1 | Pacia Paweł | ATJ Jaworzno | |
1 | Pater Kamil | PSV Podłęże | |
1 | Pawełko Michał | Alias | |
1 | Pierzchała Michał | No Name | |
1 | Proksa Kamil | Pulmon Negro | |
1 | Przybycin Paweł | No Name | |
1 | Radosz Mateusz | Pulmon Negro | |
1 | Rogala Wiktor | PSV Podłęże | |
1 | Rychlik Krzysztof | Team Spirit | |
1 | Sędrzak Daniel | Team Spirit | |
1 | Siata Wojciech | Alias | |
1 | Smreczak Filip | No Name | |
1 | Smreczak Tomasz | No Name | |
1 | Sojka Michał | No Name | |
1 | Szczurek Oskar | MCKiS Jaworzno | |
1 | Śpiewak Bartłomiej | Lambada | |
1 | Żegleń Jakub | Magic Sport |
Czerwone kartki | |||
Liczba | Zawodnik | Drużyna | Zawieszenie |
1 | Jończyk Jakub | Pulmon Negro | 5. kolejka JALF |
1 | Pacia Paweł | ATJ Jaworzno | 5. kolejka JALF |
1 | Górkowski Marcin | Magic Sport | 7. kolejka JALF |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KARTKI JLS SALOS 2023 (po ostatniej kolejce)
Żółte kartki | |||
Liczba | Zawodnik | Drużyna | Zawieszenie |
6 | Siostrzonek Maciej | Fortuna | 11 kolejka II ligi, 1 kolejka nowego sezonu |
5 | Bergieł Tomasz | Maszoperia | 11 kolejka II ligi |
5 | Dudek Mateusz | OPJ | 10 kolejka I ligi |
5 | Krzyśko Tomasz | Chłopaki | 14 kolejka I ligi |
5 | Szalek Mariusz | Team Spirit | 7 kolejka I ligi |
4 | Kawala Konrad | Team Spirit/Pulmon | 12 kolejka I ligi |
4 | Kubik Grzegorz | Hammer | 13 kolejka II ligi |
4 | Sędrzak Daniel | Team Spirit | 14 kolejka I ligi |
4 | Stokłosa Mateusz | Pulmon | 17 kolejka I ligi |
3 | Cichoń Łukasz | SWA | |
3 | Jaromin Sebastian | MCKiS | |
3 | Kamiński Hubert | MCKiS | |
3 | Kempka Łukasz | Lambada | |
3 | Kowalski Tomasz | Pulmon | |
3 | Pieczara Jacek | SWA | |
3 | Rasała Marcin | No Name | |
3 | Repa Gracjan | OPJ | |
3 | Szczechla Jakub | No Name | |
3 | Tereda Kacper | OPJ | |
2 | Barczyk Nikodem | Team Spirit | |
2 | Białorucki Grzegorz | OPJ | |
2 | Dudek Wojciech | OPJ | |
2 | Dworak Tomasz | PSV | |
2 | Filipek Piotr | PSV | |
2 | Gucwa Grzegorz | Alias | |
2 | Jaromin Marcin | MCKiS | |
2 | Jaworski Przemysław | Lambada | |
2 | Karaczyn Radosław | PSV | |
2 | Kowal Łukasz | Lambada | |
2 | Kowalski Krzysztof | Lambada | |
2 | Kozdraś Łukasz | PSV | |
2 | Koźmienko Krzysztof | No Name | |
2 | Leś Maksymilian | Chłopaki | |
2 | Łata Jakub | Lambada | |
2 | Łukaszyk Hubert | No Name | |
2 | Marszałek Dariusz | PSV | |
2 | Pater Kamil | PSV | |
2 | Pluta Jarosław | Alias | |
2 | Potok Wiktor | Eko Świry | |
2 | Radosz Mateusz | Pulmon | |
2 | Siewniak Szymon | Pulmon | |
2 | Siostrzonek Daniel | Fortuna | |
2 | Sojka Michał | No Name | |
2 | Szremski Marcin | Pulmon | |
2 | Świętochowski Jakub | OPJ | |
2 | Turski Dawid | Hammer | |
2 | Zuber Wojciech | PSV | |
1 | Bartyzel Grzegorz | ATJ | |
1 | Bębenek Łukasz | Polskok | |
1 | Biskup Michał | Pulmon | |
1 | Bobak Adrian | Hammer | |
1 | Borowski Adam | OPJ | |
1 | Cienciała Jakub | Alias | |
1 | Ciołczyk Przemysław | Lambada | |
1 | Gójski Kornel | Riser | |
1 | Grzegorczyk Norbert | Eko Świry | |
1 | Icha Łukasz | Lambada | |
1 | Janiak Jakub | Chłopaki | |
1 | Jaromin Arkadiusz | No Name | |
1 | Jaromin Paweł | MCKiS | |
1 | Kantorowicz Łukasz | PSV | |
1 | Kowalski Kamil | Pulmon | |
1 | Krawczyk Jędrzej | PSV | |
1 | Krawczyk Łukasz | MCKiS | |
1 | Lasik Mateusz | Polskok | |
1 | Lewandowski Piotr | ATJ | |
1 | Mastalerz Mariusz | Chłopaki | |
1 | Miśkowiec Jakub | Hammer | |
1 | Nabagło Tomasz | Lambada | |
1 | Najder Kuba | ATJ | |
1 | Nawrocki Norbert | Eko Świry | |
1 | Orawski Oskar | PSV | |
1 | Poznański Aleksander | Maszoperia | |
1 | Proksa Kamil | Pulmon | |
1 | Przybycin Paweł | No Name | |
1 | Ptasiński Dominik | Chłopaki | |
1 | Ryter Mateusz | Fortuna | |
1 | Siata Wojciech | Alias | |
1 | Sibielak Jarosław | Lambada | |
1 | Sierczyński Piotr | Team Spirit | |
1 | Starzec Kamil | Lambada | |
1 | Statkiewicz Filip | Chłopaki | |
1 | Szewczyk Łukasz | Lambada | |
1 | Śpiewak Bartłomiej | Lambada | |
1 | Telega Damian | Alias | |
1 | Turski Bartek | Fortuna | |
1 | Turski Maciej | Fortuna | |
1 | Walczak Dominik | Maszoperia | |
1 | Warszawski Jakub | Team Spirit | |
1 | Zatoka Rafał | OPJ | |
1 | Żurek Adrian | Alias |
Czerwone kartki | |||
Liczba | Zawodnik | Drużyna | Zawieszenie |
2 | Jaromin Karol | No Name | 9 kolejka, 11 kolejka I ligi |
1 | Fabia Robert | Maszoperia | 2 kolejka |
1 | Repa Gaspar | OPJ/Chłopaki | 5 spotkań od 4 kolejki |
1 | Kowal Łukasz | Lambada | 5 kolejka |
1 | Pawlik Kamil | ATJ | 10 spotkań od 5 kolejki |
1 | Potok Wiktor | Eko Świry | 10 spotkań od 5 kolejki |
1 | Kawala Konrad | Team Spirit/Pulmon | 6 kolejka |
1 | Icha Łukasz | No Name | 10 kolejka I ligi |
1 | Szalek Mariusz | Team Spirit | 5 spotkań od 13 kolejki I ligi |
1 | Molenda Damian | Alias | 12 kolejka II ligi |
1 | Rasała Marcin | No Name | 15 kolejka I ligi |
1 | Koniorczyk Łukasz | No Name | 18 kolejka I ligi |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KARTKI JLF SALOS 2023 - po 11 kolejce
Żółte kartki | |||
Liczba | Zawodnik | Drużyna | Zawieszenie |
5 | Zuber Wojciech | Hammer | 9 kolejka |
4 | Sędrzak Arkadiusz | Team Spirit | 8 kolejka |
3 | Kantorowicz Łukasz | Jago-Pro | 9 kolejka |
2 | Filipek Piotr | Mysłowice | |
2 | Karpik Krzysztof | Jago-Pro | |
2 | Kowal Łukasz | Lambada | |
2 | Kubik Grzegorz | Hammer | |
2 | Nawrocki Krystian | Eko Świry | |
2 | Nurek Łukasz | Hammer | |
2 | Pater Kamil | Hammer | |
2 | Potok Wiktor | Eko Świry | |
2 | Sędrzak Daniel | Team Spirit | |
2 | Siłakiewicz Paweł | Team Spirit | |
2 | Szalek Mariusz | Team Spirit | |
2 | Szczurek Oskar | MCKiS | |
2 | Szewczyk Łukasz | Lambada | |
2 | Szremski Marcin | Pulmon | |
2 | Winiarski Patryk | Eko Świry | |
1 | Bartyzel Krzysztof | MCKiS | |
1 | Dudek Mateusz | Jago-Pro | |
1 | Grelecki Tomasz | Mysłowice | |
1 | Gruszka Kamil | Hammer | |
1 | Jędyk Paweł | Mysłowice | |
1 | Kawala Konrad | Team Spirit | |
1 | Koniorczyk Łukasz | No Name | |
1 | Kozdraś Łukasz | PSV | |
1 | Koźmienko Krzysztof | No Name | |
1 | Krawczyk Jędrzej | PSV | |
1 | Łukaszyk Hubert | No Name | |
1 | Marszałek Dariusz | PSV | |
1 | Mikuła Damian | Alias | |
1 | Nabagło Tomasz | Lambada | |
1 | Nawrocki Norbert | Eko Świry | |
1 | Oleksy Kamil | Lambada | |
1 | Popławski Mateusz | Hammer | |
1 | Przybycin Paweł | Jago-Pro | |
1 | Rasała Marcin | No Name | |
1 | Sabal Łukasz | Eko Świry | |
1 | Sarek Rafał | Hammer | |
1 | Sekunda Dawid | Eko Świry | |
1 | Statkiewicz Filip | Jago-Pro | |
1 | Stokłosa Mateusz | Pulmon | |
1 | Szczechla Jakub | No Name | |
1 | Śpiewak Bartłomiej | Lambada | |
1 | Telega Damian | Alias | |
1 | Wardziński Dominik | Team Spirit | |
1 | Wójcik Cyprian | Eko Świry | |
1 | Żemlok Konrad | Mysłowice |
Czerwone kartki | ||||
Liczba | Zawodnik | Drużyna | Przewinienie | Zawieszenie |
1 | Kawala Konrad | Team Spirit | Akcja ratunkowa | 3 kolejka |
1 | Pierzchała Michał | No Name | Akcja ratunkowa | 5 kolejka |
1 | Łukaszyk Hubert | No Name | Akcja ratunkowa | 5 kolejka |
1 | Potok Wiktor | Eko Świry | Akcja ratunkowa | 6 kolejka |
1 | Sibielak Jarosław | Lambada | Akcja ratunkowa | 7 kolejka |
1 | Kozielski Piotr | FC Mysłowice | Akcja ratunkowa | 8 kolejka |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KARTKI JLS SALOS 2022 - po 18 kolejce
Żółte kartki | Zawieszony | ||
6 | Dudek Mateusz | OPJ | 18 kolejka |
5 | Kantorowicz Łukasz | Jago | 16 kolejka |
5 | Stokłosa Mateusz | Pulmon | 1 kolejka |
5 | Zuber Wojciech | Strefa Luzu | 16 kolejka |
4 | Maziarz Mateusz | Bricoman | 15 kolejka |
3 | Leś Maksymilian | Chłopaki | |
3 | Rogala Wiktor | Jago | |
3 | Szulc Nikolas | Dąbrowa | |
3 | Wrona Dawid | Chłopaki | |
2 | Dudek Marcel | Spirit | |
2 | Gaj Mariusz | Lambada | |
2 | Grelecki Tomasz | Mysłowice | |
2 | Jaromin Marcin | MCKiS | |
2 | Jaromin Paweł | MCKiS | |
2 | Jurczyk Rafał | OPJ | |
2 | Kamiński Krzysztof | Bricoman | |
2 | Kawala Konrad | Spirit | |
2 | Kowalski Krzysztof | Lambada | |
2 | Kozdraś Łukasz | PSV | |
2 | Kubik Grzegorz | Strefa Luzu | |
2 | Łata Jakub | Lambada | |
2 | Łukaszyk Hubert | No Name | |
2 | Ptasiński Dominik | Chłopaki | |
2 | Rasała Marcin | No Name | |
2 | Rosiak Sebastian | Dąbrowa | |
2 | Sabal Łukasz | Eko Świry | |
2 | Samojluk Sebastian | Mysłowice | |
2 | Siostrzonek Bartek | Fortuna | |
2 | Siostrzonek Dawid | Fortuna | |
2 | Szalek Mariusz | Fortuna | |
2 | Szczechla Jakub | No Name | |
2 | Świętochowski Jakub | OPJ | |
2 | Żółty Michał | Maszoperia | |
1 | Bartyzel Grzegorz | MCKiS | |
1 | Bieda Tomasz | MCKiS | |
1 | Borowski Adam | OPJ | |
1 | Brzozowski Łukasz | Maszoperia | |
1 | Byrczek Maciej | Spirit | |
1 | Chełmecki Patryk | Lambada | |
1 | Cichowski Mikołaj | Strefa Luzu | |
1 | Cienciała Jakub | Alias | |
1 | Ciołczyk Przemysław | Lambada | |
1 | Gawłowski Gabriel | Jago | |
1 | Głaz Dawid | ATJ | |
1 | Górski Łukasz | Maszoperia | |
1 | Gucwa Grzegorz | Alias | |
1 | Helbin Mateusz | Fortuna | |
1 | Iciaszek Kamil | OPJ | |
1 | Jamróz Szymon | PSV | |
1 | Janus Patryk | Mysłowice | |
1 | Jaromin Karol | No Name | |
1 | Jaromin Tomasz | Spirit | |
1 | Jasicki Michał | MCKiS | |
1 | Jastrząb Paweł | Alias | |
1 | Karaczyn Radosław | PSV | |
1 | Karpik Krzysztof | Jago | |
1 | Koffer Jakub | Eko Świry | |
1 | Koniorczyk Łukasz | No Name | |
1 | Kowal Łukasz | Lambada | |
1 | Kowalski Łukasz | SWA | |
1 | Krawczyk Jędrzej | PSV | |
1 | Krzyśko Tomasz | Chłopaki | |
1 | Kuzak Mateusz | Pulmon | |
1 | Lewandowski Piotr | ATJ | |
1 | Mastalerz Mariusz | Chłopaki | |
1 | Miąsko Andrzej | Maszoperia | |
1 | Mikuła Damian | Alias | |
1 | Milewski Ariel | SWA | |
1 | Misz Krzysztof | Mysłowice | |
1 | Molenda Artur | SWA | |
1 | Nawrocki Krystian | Eko Świry | |
1 | Nurek Łukasz | Strefa Luzu | |
1 | Ochmański Daniel | Mysłowice | |
1 | Palion Sergiusz | MCKiS | |
1 | Pawełko Michał | Alias | |
1 | Pawłowski Wojciech | SWA | |
1 | Pieczara Paweł | Bricoman | |
1 | Pieczkowski Tomasz | Dąbrowa | |
1 | Pierzchała Michał | No Name | |
1 | Pluta Jarosław | Alias | |
1 | Proksa Kamil | Pulmon | |
1 | Przybycin Paweł | Jago | |
1 | Radosz Mateusz | Pulmon | |
1 | Rasała Bartosz | No Name | |
1 | Rejdych Mariusz | SWA | |
1 | Rokowski Mariusz | Lambada | |
1 | Rybka Krzysztof | Mysłowice | |
1 | Ryszka Grzegorz | SWA | |
1 | Sędrzak Przemysław | Spirit | |
1 | Sibielak Jarosław | Jago | |
1 | Siewniak Szymon | Pulmon | |
1 | Siostrzonek Maciej | Fortuna | |
1 | Skórnicki Wiktor | MCKiS | |
1 | Smolik Marcin | SWA | |
1 | Stalmarski Tomasz | Fortuna | |
1 | Starczynowski Przemysław | Maszoperia | |
1 | Stokłosa Łukasz | Dąbrowa | |
1 | Szczuka Patryk | PSV | |
1 | Szremski Marcin | Pulmon | |
1 | Szymczyk Krzysztof | Jago | |
1 | Śpiewak Bartłomiej | Lambada | |
1 | Taboł Tomasz | PSV | |
1 | Telega Damian | Alias | |
1 | Treda Kacper | OPJ | |
1 | Turek Piotr | Spirit | |
1 | Turski Maciej | Fortuna | |
1 | Wardziński Dominik | Spirit | |
1 | Wikło Sławomir | OPJ | |
1 | Wilczek Olek | Bricoman |
Czerwone kartki | Zawieszony | ||
1 | Przybyłowski Sławomir | Chłopaki | 4 kolejka |
1 | Wierzbiak Bartosz | Dąbrowa | 11 kolejka |
1 | Winiarski Patryk | Eko Świry | 12 i 13 kolejka |
1 | Cichowski Mikołaj | Strefa Luzu | 18 kolejka |
1 | Owczarek Łukasz | Team Spirit | 18 kolejka |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KARTKI JALF SALOS 2022 (po 9 kolejce):
Żółte kartki | Zawieszony | ||
4 | Kantorowicz Łukasz | Jago | 7 kolejka |
3 | Brzezoń Rafał | MCKiS | 9 kolejka |
3 | Maziarz Mateusz | Bricoman | 7 kolejka |
2 | Jaromin Arkadiusz | No Name | |
2 | Kempka Łukasz | PSV | |
2 | Krawczyk Jędrzej | PSV | |
2 | Przybycin Paweł | Jago | |
2 | Radosz Mateusz | Pulmon | |
2 | Rasała Marcin | No Name | |
2 | Sędrzak Arkadiusz | Spirit | |
2 | Siłakiewicz Paweł | Spirit | |
2 | Stokłosa Mateusz | Pulmon | |
2 | Warszawski Jakub | Jago | |
1 | Barczyk Nikodem | Azot | |
1 | Byrczek Maciej | Team Spirit | |
1 | Byrczek Marcin | Lambada | |
1 | Chełmecki Patryk | Lambada | |
1 | Dudek Marcel | Team Spirit | |
1 | Jamróz Szymon | PSV | |
1 | Kawala Konrad | Team Spirit | |
1 | Kołodziejski Arkadiusz | Jago | |
1 | Koniorczyk Łukasz | No Name | |
1 | Kowalski Krzysztof | Lambada | |
1 | Krężołek Krzysztof | PSV | |
1 | Łukowicz Damian | Lambada | |
2 | Marszałek Dariusz | PSV | |
1 | Milewski Ariel | Team Spirit | |
1 | Nabagło Tomasz | Lambada | |
1 | Nawrocki Krystian | MCKiS | |
1 | Palion Sergiusz | MCKiS | |
1 | Pawełko Michał | Alias | |
1 | Pluta Jarosław | Alias | |
1 | Sabal Łukasz | Azot | |
1 | Sędrzak Daniel | Spirit | |
1 | Statkiewicz Filip | Jago | |
1 | Szczechla Jakub | No Name | |
1 | Śliwiński Mateusz | MCKiS | |
1 | Tomczyk Tomasz | Lambada | |
1 | Wierzbik Michał | MCKiS | |
1 | Zuber Wojciech | Azot |
Czerwone kartki | Zawieszony | ||
1 | Fabia Robert | MCKiS | 3 kolejka |
1 | Barczyk Nikodem | Azot | 1 kolejka sezonu 2023 |
1 | Szczechla Jakub | No Name | 1 kolejka sezonu 2023 |
KARTKI JLS SALOS 2021 (po 18 kolejce):
Żółte kartki | Zawieszony | ||
6 | Kantorowicz Łukasz | Jago | |
4 | Iciek Michał | No Name | |
4 | Siewniak Szymon | Pulmon | |
3 | Cichowski Mikołaj | Biu-Tech | |
3 | Przybycin Paweł | Jago | |
3 | Sędrzak Daniel | Malar-Tech | |
3 | Szczuka Patryk | PSV | |
3 | Szpak Łukasz | Pulmon | |
3 | Wartała Adrian | Sokół | |
3 | Zuber Wojciech | ABP | |
3 | Żółty Michał | Maszoperia | |
2 | Biskup Michał | Pulmon | |
2 | Błaszkowski Arkadiusz | ABP | |
2 | Feszter Paweł | Maszoperia | |
2 | Fijołek Marcin | ABP | |
2 | Gacek Mateusz | MCKiS | |
2 | Gucwa Grzegorz | Alias | |
2 | Jaromin Sebastian | MCKiS | |
2 | Jochymek Kacper | Team Dąbrowa | |
2 | Karpik Krzysztof | Jago | |
2 | Kozdraś Łukasz | PSV | |
2 | Kubik Grzegorz | ABP | |
2 | Pater Kamil | ABP | |
2 | Ptasiński Dominik | Chłopaki | |
2 | Rusin Piotr | MCKiS | |
2 | Smreczak Tomasz | Biu-Tech | |
2 | Stokłosa Mateusz | Pulmon | |
2 | Szpak Michał | Pulmon | |
2 | Szulc Nikolas | Dąbrowa | |
2 | Ślusarczyk Tomasz | ATJ | |
2 | Ufel Maciej | ATJ | |
2 | Wesecki Jacek | Chłopaki | |
2 | Zaprzałka Emanuel | Sokół | |
1 | Archamowicz Dominik | Team Dąbrowa | |
1 | Byrczek Marcin | Lambada | |
1 | Chrapek Szymon | SWA | |
1 | Ciołczyk Maciej | Malar-Tech | |
1 | Dudek Marcel | Team Spirit | |
1 | Gaj Mariusz | Lambada | |
1 | Głaz Przemysław | ATJ | |
1 | Głowacki Norbert | Jago | |
1 | Górski Łukasz | Maszoperia | |
1 | Guja Patryk | Team Dąbrowa | |
1 | Helbin Mateusz | Fortuna | |
1 | Icha Łukasz | Biu-Tech | |
1 | Jaromin Karol | No Name | |
1 | Jaskulski Mateusz | ATJ | |
1 | Jastrząb Paweł | Alias | |
1 | Jurczyk Rafał | SWA | |
1 | Jurczyk Sebastian | ATJ | |
1 | Kawala Konrad | Biu-Tech | |
1 | Kempka Łukasz | PSV | |
1 | Koniorczyk Łukasz | No Name | |
1 | Kossakowski Wojciech | Team Spirit | |
1 | Kowalczyk Rafał | Alias | |
1 | Kowalski Tomasz | Pulmon | |
1 | Krężołek Krzysztof | PSV | |
1 | Kuzak Mateusz | Pulmon | |
1 | Łukasik Kamil | Maszoperia | |
1 | Łukowicz Damian | Lambada | |
1 | Manzel Krzysztof | Sokół | |
1 | Marszałek Dariusz | PSV | |
1 | Mikuła Damian | Alias | |
1 | Molenda Artur | SWA | |
1 | Otrębski Mateusz | Maszoperia | |
1 | Palion Sergiusz | MCKiS | |
1 | Paździora Patryk | Dąbrowa | |
1 | Pluta Jarosław | Alias | |
1 | Potocki Jacek | ABP | |
1 | Puternicki Dominik | Sokół | |
1 | Radosz Mateusz | Pulmon | |
1 | Rogala Woktor | PSV | |
1 | Rokowski Mariusz | Lambada | |
1 | Ryter Mateusz | Fortuna | |
1 | Siłakiewicz Paweł | Team Spirit | |
1 | Siostrzonek Maciej | Fortuna | |
1 | Sojka Michał | No Name | |
1 | Starczynowski Przemysław | Maszoperia | |
1 | Starzec Kamil | Biu-Tech | |
1 | Szymczyk Krzysztof | Jago | |
1 | Świętochowski Jakub | Sokół | |
1 | Tomczyczyk Tomasz | Lambada | |
1 | Turek Piotr | ABP | |
1 | Turski Maciej | Fortuna | |
1 | Wardziński Dominik | Biu-Tech | |
1 | Winiarski Patryk | PSV | |
1 | Wojtas Dominik | Biu-Tech | |
1 | Wrona Dawid | Chłopaki | |
1 | Zapała Hubert | Chłopaki | |
1 | Zięba Dawid | Malar-Tech | |
1 | Żuraw Krystian | Biu-Tech |
Czerwone kartki | Zawieszony | ||
1 | Kossakowski Wojciech | Team Spirit | 6 kolejka |
1 | Bednarski Krzysztof | MCKiS | 6 kolejka |
1 | Gucwa Grzegorz | Alias | 10 kolejka |
1 | Zuber Wojciech | ABP | za 2 żółte w 1 meczu |
1 | Stokłosa Mateusz | Pulmon | 14 kolejka |
1 | Kozdraś Łukasz | PSV | 10 spotkań od 14 kolejki |
1 | Marszałek Dariusz | PSV | 14,15 i 16 kolejka |
1 | Kantorowicz Łukasz | Jago | za 2 żółte w 1 meczu |
1 1 |
Siostrzonek Maciej Puternicki Dominik |
Fortuna OPJ Sokół |
10 spotkań od 14 kolejki 5 spotkań sezonu JLS Salos 2022 |
Przemysław Sędrzak (Team Spirit) - 10 spotkań od 14 kolejki.
Zawodnicy, którzy otrzymali kary w poprzednich sezonach, za wysoce niesportowe zachowanie:
-Kędzierski Bartek (2 kary) (PSV)
-Dzięgiel Konrad (2 kary) (PNG)
-Milewski Ariel (2 kary) (SWA)
-Sierczyński Piotr (2 kary) (BD)
-Gawłowski Gabriel (2 kary) (JAGO)
-Siostrzonek Maciej (2 kary) (Fortuna)
-Kozdraś Łukasz (2 kary) (PSV)
-Sędrzak Przemysław (2 kary) (Team Spirit)
-Siostrzonek Dawid (Fortuna)
-Kantorowicz Łukasz (Jago)
-Stępień Arek (PNG)
-Wściubiak Tomasz (PNG)
-Krawczyk Jędrzej (PSV)
-Gocyk Marcin (PNG)
-Lis Paweł (Drinkers)
-Majewski Bartek (YB)
-Biskup Michał (Pulmon)
-Śliwiński Mateusz (FC Szkolne)
-Urban Robert (PSV)
-Radosz Mateusz (Pulmon)
-Styrnol Wojciech (Young Boys)
-Sędrzak Daniel (Malar-Tech)
-Grzegorz Kubik (Azot Biznes Park)
-Gaweł Rafał
-Dobosz Tomasz
-Syguła Adam
-Rojkowski M.
-Smarzyński Marcin
-Adwentowicz Mateusz
-Puternicki Dominik
- przy kolejnych tego typu wysoce niesportowych zachowaniach (w jakimkolwiek meczu organizowanym przez PSS Salos), będą karani karą przynajmniej dwukrotnie wyższą niż przewiduje regulamin lub usuwani z ligi na zawsze, w zależności od popełnionego przewinienia!
KARTKI JLS SALOS 2020
Żółte kartki | Zawieszony | ||
5 | Jurczyk Rafał | OPJ | |
4 | Stokłosa Mateusz | Pulmon | |
3 | Bergieł Tomasz | Poldex | |
3 | Icha Łukasz | Biutech | |
3 | Kamiński Michał | CD Gibraltar | |
3 | Kantorowicz Łukasz | Jago | |
3 | Krawczyk Jędrzej | PSV | |
3 | Kuryło Piotr | PSV | |
3 | Nurek Łukasz | ABP | |
3 | Przebindowski Łukasz | Drinkers | |
3 | Ptasiński Dominik | CD Gibraltar | |
3 | Sierczyński Piotr | Drinkers | |
3 | Smolik Marcin | S.W.A. | |
3 | Stokłosa Maciej | OPJ | |
3 | Śpiewak Bartek | Biutech | |
3 | Wartała Adrian | OPJ | |
2 | Adwentowicz Mateusz | OPJ | |
2 | Cichoń Łukasz | SWA | |
2 | Gacek Mateusz | MCKiS | |
2 | Gucwa Grzegorz | Alias | |
2 | Palion Sergiusz | MCKiS | |
2 | Pater Kamil | ABP | |
2 | Pączkowski Marcin | Biutech | |
2 | Radosz Mateusz | Pulmon | |
2 | Rasała Marcin | No Name | |
2 | Rokowski Mariusz | Biutech/Lambada | |
2 | Sasin Adrian | Biutech | |
2 | Siłakiewicz Paweł | Beer Boys | |
2 | Siostrzonek Bartek | Fortuna | |
2 | Siostrzonek Dawid | Fortuna | |
2 | Siostrzonek Maciej | Fortuna | |
2 | Sobczak Mateusz | PSV | |
2 | Wojewoda Paweł | Jago | |
2 | Zaaboul Abdelkhalek | OPJ | |
2 | Zuber Wojciech | ABP | |
1 | Adamus Przemysław | Pulmon | |
1 | Antonens Anton | Fortuna | |
1 | Bartyzel Grzegorz | MCKiS | |
1 | Batorski Emil | ATJ | |
1 | Białas Damian | Poldex | |
1 | Bożek Łukasz | MCKiS | |
1 | Bożek Szymon | Jago | |
1 | Chrobak Grzegorz | Poldex | |
1 | Drabik Bartosz | ATJ | |
1 | Dryja Grzegorz | PSV | |
1 | Dulowski Krystian | PNG | |
1 | Dyczka Zdzisław | ATJ | |
1 | Gocyk Marcel | PNG | |
1 | Helbin Mateusz | Poldex | |
1 | Iciek Michał | No Name | |
1 | Jamróz Szymon | PSV | |
1 | Jaromin Sebastian | MCKiS | |
1 | Jaromin Tomasz | Drinkers | |
1 | Jędyk Paweł | Mysłowice | |
1 | Karaczyn Radosław | No Name | |
1 | Kawala Konrad | Drinkers | |
1 | Knochowski Karol | Fortuna | |
1 | Kołodziejski Arek | Jago | |
1 | Kowalski Jarosław | ATN | |
1 | Kozdraś Łukasz | PSV | |
1 | Kozielski Piotr | Mysłowice | |
1 | Krężołek Krzysztof | PSV | |
1 | Kubik Grzegorz | ABP | |
1 | Leś Maksymilian | CD Gibraltar | |
1 | Lewandowski Piotr | ATJ | |
1 | Łukowicz Damian | Biutech | |
1 | Majewski Bartek | Beer Boys | |
1 | Marszałek Dariusz | PSV | |
1 | Martyka Maciej | Beer Boys | |
1 | Milewski Ariel | SWA | |
1 | Molenda Bartłomiej | S.W.A. | |
1 | Olejnik Jakub | ATJ | |
1 | Ostachowski Szymon | ABP | |
1 | Pawełko Michał | Alias | |
1 | Pieczara Jacek | S.W.A. | |
1 | Pieczkowski Tomasz | Poldex | |
1 | Pogoda Tomasz | ATN | |
1 | Przewieźlik Adrian | ATN | |
1 | Przybycin Paweł | Jago | |
1 | Rogoz Kamil | ATJ | |
1 | Rychlik Krzysztof | Beer Boys | |
1 | Ryter Mateusz | Poldex | |
1 | Rzeszutko Marcin | Jago | |
1 | Sala Przemysław | FC Szkolne II | |
1 | Sawicki Tomasz | Beer Boys | |
1 | Sędrzak Arek | Drinkers | |
1 | Sędrzak Przemysław | Beer Boys | |
1 | Siata Wojciech | Alias | |
1 | Sokołowski Damian | OPJ | |
1 | Stanik Łukasz | ATN | |
1 | Statkiewicz Filip | Jago | |
1 | Szalek Mariusz | Fortuna | |
1 | Szpak Łukasz | Pulmon | |
1 | Szremski Kamil | Pulmon | |
1 | Szremski Marcin | Pulmon | |
1 | Taraur Marek | CD Gibraltar | |
1 | Turski Dawid | ABP | |
1 | Tuszyński Łukasz | Jago | |
1 | Urbaniak Zbigniew | SWA | |
1 | Wiernek Marcin | PNG | |
1 | Wiernek Mateusz | Beer Boys | |
1 | Wierzbik Michał | MCKiS | |
1 | Winiarski Patryk | PSV | |
1 | Zapała Hubert | Biutech | |
1 | Zelek Piotr | FC Szkolne II | |
1 | Zięba Dawid | Drinkers | |
1 | Żółty Michał | Poldex |
Czerwone kartki | Zawieszony | ||
1 | Stokłosa Mateusz | 2żk | 8 kolejka |
1 | Adwentowicz Mateusz | 2żk | 5 meczów zawieszenia od 7 kolejki |
1 | Icha Łukasz | 2żk | x |
1 | Nurek Łukasz | 2żk | x |
1 | Kuryło Piotr | 2żk | x |
1 | Jamróz Paweł | czk (akcja ratunkowa) | 16 kolejka |
1 | Ciołczyk Maciej | czk (akcja ratunkowa) | 1 kolejka nowego sezonu |
Po otrzymaniu czerwonej kartki zawodnik nie może grać w minimum jednym spotkaniu za akcję ratunkową oraz od 2 do 5 spotkań za brutalny faul lub niesportowe zachowanie (decyzja Organizatora).
Po uzyskaniu czwartej żółtej kartki w sezonie, zawodnik automatycznie pauzuje jedno spotkanie, po otrzymaniu szóstej pauzuje jedno spotkanie, po otrzymaniu ósmej i każdej kolejnej pauzuje jedno spotkanie.
Całkowite wykluczenie zawodnika z rozgrywek następuje na skutek wysoce niesportowego zachowania przez zawodnika przed, podczas lub bezpośrednio po zakończeniu spotkania, poprzez decyzję Organizatora.
Decyzją Organizatora, kary indywidualne zawodników za żółte i czerwone kartki przechodzą na kolejny sezon ligowy (również baraże), natomiast nie obowiązują w pucharze ligi i lidze halowej.
KARTKI JLF SALOS 2020
Żółte kartki | |||
Liczba | Zawodnik | Drużyna | Zawieszenie |
6 | Filipek Piotr | Team M. | 7 kolejka |
4 | Gawłowski Gabriel | Jago | 5 kolejka |
4 | Majewski Bartek | BD Oldboje | 9 kolejka |
2 | Gucwa Grzegorz | Alias | |
2 | Jaromin Sebastian | MCKiS | |
2 | Kantorowicz Łukasz | Jago | |
2 | Koniorczyk Łukasz | No Name | |
2 | Kowalski Krzysiek | Biutech | |
2 | Kowalski Łukasz | Beer D | |
2 | Łyszcz Arkadiusz | ABP | |
2 | Oleksy Kamil | Biutech | |
2 | Sędrzak Daniel | Drinkers | |
2 | Sierczyński Piotr | Drinkers | |
2 | Szewczyk Łukasz | Biutech | |
1 | Antons Anton | Autofiko | |
1 | Byrczek Maciej | BD Oldboje | |
1 | Cichoń Łukasz | Beer D | |
1 | Grelecki Tomasz | Team M. | |
1 | Iciek Michał | No Name | |
1 | Jaromin Tomasz | Beer D | |
1 | Jastrząb Paweł | Alias | |
1 | Jędyk Paweł | Team M. | |
1 | Kossakowski Wojciech | BD Oldboje | |
1 | Koza Piotr | Team M. | |
1 | Krawczyk Jędrzej | PSV | |
1 | Mikuła Damian | Beer D | |
1 | Nawrocki Krystian | Drinkers | |
1 | Palion Sergiusz | MCKiS | |
1 | Pączkowski Marcin | Biutech | |
1 | Przebindowski Łukasz | Beer D | |
1 | Sabal Łukasz | ABP | |
1 | Sarek Rafał | Jago | |
1 | Sędrzak Arkadiusz | Beer D | |
1 | Siostrzonek Dawid | Autofiko | |
1 | Smolik Marcin | BD Oldboje | |
1 | Stokłosa Mateusz | MCKiS | |
1 | Wylężek Krystian | Autofiko | |
1 | Żurek Adrian | Alias |
Czerwone kartki | ||||
Liczba | Zawodnik | Drużyna | Przewinienie | Zawieszenie |
1 | Filipek Piotr | Mysłowice | 2xżółta | 7 kolejka |
1 | Filipek Piotr | Mysłowice | 2xżółta | 5 kolejka |
1 | Oleksy Kamil | Biutech | 2xżółta | |
1 | Siostrzonek Maciej | Autofiko | Popchnięcie przeciwnika po gwizdku sędziego | Pięć meczów-od 8 kolejki |
==========================================================================
KARTKI JLS SALOS jesień 2019
Żółte kartki - po 11 kolejce | Zawieszony | ||
3 | Budak Marcin | FCSII | 7 kolejka |
3 | Gocyk Marcin | PNG | 7 kolejka |
3 | Kozdraś Łukasz | PSV | 9 kolejka+5 meczów |
3 | Majewski Bartek | Young Boys | 1 wiosenna |
2 | Bartyzel Grzegorz | MCKiS | |
2 | Bergieł Tomasz | Poldex | |
2 | Gaj Mariusz | Biutech | |
2 | Gawłowski Gabriel | Jago | |
2 | Kędzierski Bartłomiej | PSV | |
2 | Kossakowski Wojciech | BD Oldboje | |
2 | Kowalski Łukasz | SWA | |
2 | Michalik Grzegorz | PNG | |
2 | Palion Sergiusz | MCKiS | |
2 | Repa Gaspar | Beer Drinkers | |
2 | Salomon Mariusz | Fortuna | |
2 | Smolik Marcin | Young Boys | |
2 | Stefański Krzysztof | Mysłowice | |
2 | Stępień Arkadiusz | PNG | |
2 | Turski Dawid | ABP | |
2 | Wardziński Dominik | Biutech | |
1 | Banasik Michał | Mysłowice | |
1 | Bełkowski Grzegorz | Sokół | |
1 | Biskup Michał | Pulmon | |
1 | Bomba Bartłomiej | PSV | |
1 | Boś Dariusz | PNG | |
1 | Bożek Adam | Mysłowice | |
1 | Bożek Łukasz | MCKiS | |
1 | Bryła Filip | Biutech | |
1 | Cebulak Jerzy | Autofiko | |
1 | Ciołczyk Maciej | Young Boys | |
1 | Ciupa Jakub | Mysłowice | |
1 | Dulowski Krystian | PNG | |
1 | Dworak Tomasz | Young Boys | |
1 | Dziurowicz Jakub | SWA | |
1 | Filipek Piotr | Mysłowice | |
1 | Gacek Mateusz | MCKiS | |
1 | Głowacki Norbert | Jago | |
1 | Gocyk Marcel | PNG | |
1 | Herman Seweryn | Fortuna | |
1 | Jaromin Arkadiusz | No Name | |
1 | Jaromin Marcin | MCKiS | |
1 | Kamiński Rafał | Young Boys | |
1 | Kantorowicz Łukasz | Jago | |
1 | Kempka Łukasz | PSV | |
1 | Koniorczyk Łukasz | No Name | |
1 | Kowalczyk Adrian | FCSII | |
1 | Kowalski Tomasz | Pulmon | |
1 | Krauz Marcin | MCKiS | |
1 | Kubiczek Krzysztof | Autofiko | |
1 | Kubik Grzegorz | ABP | |
1 | Kuciel Daniel | PNG | |
1 | Leś Maksymilian | No Name | |
1 | Łękawski Daniel | Autofiko | |
1 | Majerski Edward | MCKiS | |
1 | Mikuła Damian | Beer Drinkers | |
1 | Molenda Artur | SWA | |
1 | Mroziński Grzegorz | Wataha | |
1 | Najder Łukasz | Gibraltar | |
1 | Nurek Łukasz | ABP | |
1 | Paździora Patryk | CD Gibraltar | |
1 | Poznański Aleksander | Poldex | |
1 | Proksa Krzysztof | MCKiS | |
1 | Przybycin Paweł | Jago | |
1 | Rasała Marcin | No Name | |
1 | Rutkowski Dawid | BD Oldboje | |
1 | Sędrzak Daniel | Beer Drinkers | |
1 | Siata Wojciech | Alias | |
1 | Sierczyński Piotr | Beer Drinkers | |
1 | Siłakiewicz Paweł | BD Oldboje | |
1 | Siostrzonek Dawid | Fortuna | |
1 | Starzec Kamil | Poldex | |
1 | Szpak Michał | Pulmon | |
1 | Śliwiński Mateusz | MCKiS | |
1 | Śpiewak Bartłomiej | Biutech | |
1 | Taraur Marek | Gibraltar | |
1 | Telega Damian | Poldex | |
1 | Tryfanow Sebastian | BD Oldboje | |
1 | Turski Maciej | ABP | |
1 | Urbaniak Zbigniew | SWA | |
1 | Warszawski Kuba | Jago | |
1 | Warzecha Wojciech | BD Oldboje | |
1 | Wilk Tomasz | Alias | |
1 | Zaaboul Abdelkhalek | Sokół | |
1 | Zelek Piotr | FCSII | |
1 | Żółty Michał | Poldex |
Czerwone kartki - po 11 kolejce | Zawieszony | ||
1 | Gawłowski Gabriel | Jago | 2 mecze pucharu ligi |
1 | Dłubis Dawid | Team Mysłowice | 4 kolejka |
1 | Telega Damian | Poldex | 7 kolejka |
1 | Urbaniak Zbigniew | S.W.A. | 7 kolejka |
1 | Rusin Piotr | MCKiS | 9 kolejka |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KARTKI JLS SALOS wiosna 2019
Żółte kartki po 9 kolejce | |||
liczba | Zawodnik | Drużyna | Zawieszony |
3 | Budak Marcin | FC Szkolne | Baraż |
3 | Jamróz Jakub | Young Boys | w 8 kolejce |
3 | Wściubiak Tomasz | PNG | w 5 kolejce |
2 | Gocyk Marcin | PNG | |
2 | Jaromin Marcin | MCKiS | |
2 | Kozdraś Łukasz | PSV | |
2 | Kubik Grzegorz | ABP | |
2 | Przebindowski Łukasz | Beer Drinkers | |
2 | Rudnicki Kamil | PSV | |
2 | Siostrzonek Dawid | Fortuna | |
2 | Smolik Marcin | Young Boys | |
2 | Sojka Michał | No Name | |
2 | Stokłosa Mateusz | Pulmon Negro | |
2 | Wojewoda Paweł | Jago-Pro | |
1 | Banasik Michał | Mysłowice | |
1 | Biskup Michał | Pulmon Negro | |
1 | Boś Dariusz | PNG | |
1 | Byrczek Maciej | Beer Drinkers | |
1 | Byrski Kamil | Pulmon Negro | |
1 | Cieplik Konrad | FC Szkolne | |
1 | Ciołczyk Maciej | Young Boys | |
1 | Dłubis Dawid | Mysłowice | |
1 | Dulowski Krystian | PNG | |
1 | Filipek Piotr | Mysłowice | |
1 | Gawłowski Gabriel | Jago-Pro | |
1 | Głogowski Paweł | Fortuna | |
1 | Głowacki Norbert | Jago-Pro | |
1 | Górowski Bartosz | DGJ | |
1 | Jedynak Tomasz | PNG | |
1 | Jochymek Patryk | SWA | |
1 | Knut Marcin | Pulmon Negro | |
1 | Kowalczyk Adrian | FC Szkolne II | |
1 | Kowalski Łukasz | BD Oldboje | |
1 | Kowalski Tomasz | Pulmon Negro | |
1 | Krajewski Mariusz | Biutech-Lambada | |
1 | Krauz Marcin | MCKiS | |
1 | Krauz Michał | MCKiS | |
1 | Kwiatkowski Przemysław | Pulmon Negro | |
1 | Lichończak Maciej | FC Szkolne | |
1 | Lis Paweł | BD Oldboje | |
1 | Majewski Bartek | Young Boys | |
1 | Niziołek Marcin | BD Oldboje | |
1 | Nowak Bartosz | Young Boys | |
1 | Ostachowski Szymon | FC Szkolne | |
1 | Pater Kamil | ABP | |
1 | Pączkowski Marcin | Biutech-Lambada | |
1 | Porwit Jacek | FC Szkolne II | |
1 | Przybycin Paweł | Jago-Pro | |
1 | Radosz Mateusz | Pulmon Negro | |
1 | Repa Gaspar | BD Oldboje | |
1 | Sabal Łukasz | ABP | |
1 | Sędrzak Arek | Beer Drinkers | |
1 | Siostrzonek Maciej | Fortuna | |
1 | Stalmarski Tomasz | FC Szkolne II | |
1 | Stefański Krzysztof | Mysłowice | |
1 | Szpak Łukasz | Pulmon Negro | |
1 | Śliwiński Mateusz | FC Szkolne | |
1 | Śpiewak Bartłomiej | Biutech-Lambada | |
1 | Świerczyński Patryk | DGJ | |
1 | Tadus Mateusz | Autofiko | |
1 | Telega Damian | No Name | |
1 | Turski Dawid | ABP | |
1 | Turski Maciej | Fortuna | |
1 | Tuszyński Łukasz | Jago-Pro | |
1 | Urban Robert | PSV | |
1 | Wadowski Krzysztof | SWA | |
1 | Warchoł Łukasz | BD Oldboje | |
1 | Warszawski Kuba | Jago-Pro | |
1 | Wierzba Grzegorz | FC Szkolne | |
1 | Wylężek Krystian | FC Szkolne | |
1 | Zieliński Marek | BD Oldboje | |
1 | Ziębiński Damian | FC Szkolne II |
Czerwone kartki po 9 kolejce | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
1 | Jaromin Arkadiusz | No Name | w 5 kolejce |
1 | Kozielski Piotr | Mysłowice | w 5 kolejce |
1 | Rudnicki Kamil | PSV | 2 żółte |
1 | Styrnol Wojciech | Young Boys | od 6 do 9 kolejki |
1 | Wściubiak Tomasz | PNG | 2 żółte |
1 | Adamus Przemysław | Pulmon Negro | 7 kolejka |
1 | Makowski Adrian | FC Szkolne | Baraż |
KOMISJA LIGI POSTANAWIA WYKLUCZYĆ Z ROZGRYWEK ORGANIZOWANYCH PRZEZ PSS SALOS ZAWODNIKA KROCZEK DAMIAN (DZIEĆKOWICE) ZA CZYNNE ZNIEWAŻENIE SĘDZIEGO - wytrącenie czerwonej kartki z ręki, W MECZU X KOLEJKI ALP SALOS - jesień 2015r.
KOMISJA LIGI POSTANAWIA WYKLUCZYĆ Z ROZGRYWEK ORGANIZOWANYCH PRZEZ PSS SALOS ZAWODNIKA SIERCZYŃSKI PIOTR (BEER DRINKERS II) ZA CZYNNE ZNIEWAŻENIE SĘDZIEGO - POPCHNIĘCIE SĘDZIEGO, W MECZU PUCHARU LIGI - JESIEŃ 2018.
KARTKI JALF SALOS 2018-2019
Żółte kartki JALF – 17 marzec | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
5 | Jamróz Szymon | Drinkers II | 1 kolejka sezonu 2019-2020 |
3 | Pączkowski Marcin | Biu Tech | 1 kolejka sezonu 2019-2020 |
3 | Siostrzonek Dawid | Fortuna | 1 kolejka sezonu 2019-2020 |
3 | Siarkowski Łukasz | Biu Tech | 6 kolejka |
3 | Majewski Bartek | Young Boys | 7 kolejka |
3 | Smolik Marcin | Young Boys | 7 kolejka |
3 | Kowalski Łukasz | Drinkers | 8 kolejka |
3 | Filipek Piotr | FC Mysłowice | 9 kolejka |
2 | Biały Paweł | Alias | |
2 | Ciupa Jakub | Fc Mysłowice | |
2 | Gaj Mariusz | Biu Tech | |
2 | Goryczka Michał | Pulmon | |
2 | Krawczyk Jędrzej | PSV | |
2 | Kubik Grzesiek | Azot | |
2 | Marszałek Darek | PSV | |
2 | Niedzielski Daniel | Pulmon | |
2 | Radosz Mateusz | Pulmon | |
2 | Sędrzak Arek | Drinkers | |
2 | Sobczak Mateusz | PSV | |
2 | Stępień Arek | PNG | |
2 | Stokłosa Mateusz | Pulmon | |
2 | Śliwiński Mateusz | MCKiS | |
2 | Śmigiel Wojtek | FC Mysłowice | |
2 | Urbańczyk Sebastian | Wild Cats | |
2 | Wojewoda Nikodem | Jago | |
2 | Wojewoda Paweł | Jago | |
2 | Wściubiak Tomasz | PNG | |
1 | Abramczyk Zbyszek | Drinkers II | |
1 | Adamus Przemek | Pulmon | |
1 | Bartuś Oskar | Wataha | |
1 | Bartyzel Krzysiek | MCKiS | |
1 | Bryła Filip | Wild Cats | |
1 | Cichoń Łukasz | PSV | |
1 | Dryja Grzegorz | PSV | |
1 | Duda Przemek | Drinkers | |
1 | Dworak Tomasz | Young Boys | |
1 | Dworecki Damian | No Name | |
1 | Gajda Łukasz | Fc Szkolne | |
1 | Gawłowski Gabriel | Jago | |
1 | Gocyk Marcin | PNG | |
1 | Gondzik Krzysiek | Drinkers | |
1 | Gross Paweł | FC Mysłowice | |
1 | Grzebielec marcel | No Name | |
1 | Gucwa Grzesiek | Alias | |
1 | Halbina Kamil | Fc Szkolne | |
1 | Helbin Mateusz | DGJ | |
1 | Jaromin Tomasz | Drinkers | |
1 | Kamiński Rafał | Young Boys | |
1 | Kędroń Paweł | Young Boys | |
1 | Kołodziej Konrad | Young Boys | |
1 | Kołodziejski Arek | Jago | |
1 | Koziarz Marcin | Young Boys | |
1 | Krajewski Mariusz | Biu Tech | |
1 | Krół Dawid | Alias | |
1 | Kuzak Mateusz | PNG | |
1 | Makowski Adrian | Fc Szkolne | |
1 | Mikuła Damian | Drinkers II | |
1 | Natkański Daniel | FC Mysłowice | |
1 | Nawrocki Krystian | Drinkers II | |
1 | Oleksy Kamil | Biu Tech | |
1 | Palion Sergiusz | MCKiS | |
1 | Pieczara Jacek | PSV | |
1 | Przebindowski Łukasz | Drinkers II | |
1 | Przecherka Michał | FC Mysłowice | |
1 | Rokowski Mariusz | Biu Tech | |
1 | Ryter Mateusz | DGJ | |
1 | Rząsa Adrian | Drinkers | |
1 | Sędrzak Daniel | Drinkers II | |
1 | Siewniak Szymon | Pulmon | |
1 | Smalcerz Krzysiek | Fc Szkolne | |
1 | Styrnol Wojciech | Young Boys | |
1 | Szewczyk Łukasz | Biu Tech | |
1 | Szot Łukasz | Wild Cats | |
1 | Telega Damian | No Name | |
1 | Tynkowski Tomek | Fortuna | |
1 | Wiernek Mateusz | Wild Cats | |
1 | Wilk Tomasz | Alias | |
1 | Żołnierek Jakub | Fc Szkolne | |
1 | Żółty Michał | DGJ |
Czerwone kartki JALF – 17 marzec | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
1 | Pączkowski Marcin | Biu Tech | Dwie żółte kartki |
1 | Wojewoda Nikodem | Jago | Dwie żółte kartki |
1 | Radosz Mateusz | Pulmon | 5 kolejka |
1 | Jaromin Sebastian | MCKiS | 7 i 9 kolejka |
1 | Byrczek Marcin | Wataha | 1 kolejka sezonu 2019-2020 |
KARTKI ALP SALOS jesień 2018
Żółte kartki po 9 kolejce | |||
Liczba | Zawodnik | Drużyna | Zawieszony |
4 | Smolik Marcin | Young Boys | 8 kolejka |
3 | Feculak Kamil | No Name | baraż |
3 | Marszałek Darek | PSV | 8 kolejka |
2 | Biskup Michał | Pulmon | |
2 | Dworak Tomasz | Young Boys | |
2 | Grzebielec Marcel | No Name | |
2 | Jaromin Marcin | MCKiS | |
2 | Kamiński Rafał | Young Boys | |
2 | Kempka Łukasz | PSV | |
2 | Kuzak Mateusz | PNG | |
2 | Majewski Bartek | Young Boys | |
2 | Radosz Mateusz | Pulmon | |
2 | Seweryn Arek | Young Boys | |
2 | Seweryn Herman | Fortuna | |
2 | Sędrzak Arek | Beer Drinkers | |
2 | Siostrzonek Dawid | Fortuna | |
2 | Szremski Marcin | Pulmon | |
2 | Śliwiński Mateusz | FC Szkolne | |
2 | Wściubiak Artur | Drinkers II | |
1 | Archamowicz Dominik | CD Gibraltar | |
1 | Banasik Michał | Team M | |
1 | Bartyzel Grzesiek | MCKiS | |
1 | Bieda Tomek | MCKiS | |
1 | Byrczek Marcin | Wataha | |
1 | Chełmecki Hubert | Wataha | |
1 | Cichoń Łukasz | SWA | |
1 | Cierpioł Andrzej | Alias | |
1 | Dryja Grzesiek | PSV | |
1 | Dusza Łukasz | Fortuna | |
1 | Gawłowski Gabiel | Jago | |
1 | Gocyk Marcin | PNG | |
1 | Gójski Kornel | Wataha | |
1 | Grygiel Krzysiek | CD Gibraltar | |
1 | Jamróz Kuba | Beer Drinkers | |
1 | Jamróz Szymon | Drinkers II | |
1 | Jaromin Paweł | MCKiS | |
1 | Jaromin Tomasz | Beer Drinkers | |
1 | Jończyk Kuba | Pulmon | |
1 | Kowalski Tomek | Pulmon | |
1 | Kozdraś Łukasz | PSV | |
1 | Krajewski Mariusz | Lambada | |
1 | Krawczyk Jędrzej | PSV | |
1 | Król Dawid | Alias | |
1 | Kubik Grzesiek | Azot | |
1 | Kucharski Paweł | Fortuna | |
1 | Kwiatkowski Przemek | Pulmon | |
1 | Martyka Maciej | Young Boys | |
1 | Mikuła Damian | Fortuna | |
1 | Mocherek Dominik | FC Szkolne | |
1 | Molenda Artur | SWA | |
1 | Natkański Daniel | Team M | |
1 | Nowak Beniamin | Szwagiery | |
1 | Nurek Łukasz | Azot | |
1 | Palion Sergiusz | MCKiS | |
1 | Palus Marcin | Young Boys | |
1 | Pieczara Jacek | SWA | |
1 | Podralski Seweryn | SWA | |
1 | Polizio Mateusz | Wataha | |
1 | Przebindowski Łukasz | FC Szkolne | |
1 | Przybycin Paweł | Jago | |
1 | Rokowski Mariusz | Lambada | |
1 | Ryszka Grzegorz | SWA | |
1 | Ryter Mateusz | DGJ | |
1 | Rzeszutko Marcin | Jago | |
1 | Sabal Łukasz | Azot | |
1 | Sala Tomek | FC Szkolne | |
1 | Siata Wojtek | Alias | |
1 | Sierczyński Piotr | Drinkers II | |
1 | Sikorski Marcin | Beer Drinkers | |
1 | Starzec Kamil | DGJ | |
1 | Stępień Arek | PNG | |
1 | Stokłosa Mateusz | Pulmon | |
1 | Szalek Mariusz | Azot | |
1 | Szewczyk Łukasz | Lambada | |
1 | Szremski Kamil | Pulmon | |
1 | Trojan Jan | Wataha | |
1 | Turski Maciek | Fortuna | |
1 | Warchala Adam | Szwagiery | |
1 | Warchoł Łukasz | Beer Drinkers | |
1 | Włosek Jakub | Team M | |
1 | Wojewoda Nikodem | Jago | |
1 | Wściubiak Tomek | PNG | |
1 | Wylężek Krystian | FC Szkolne | |
1 | Zelek Piotr | CD Gibraltar | |
1 | Żołnierek Jakub | FC Szkolne |
Czerwone kartki po 9 kolejce | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
1 | Dzięgiel Konrad | PNG | 6 kolejek (od 2 do 7) |
1 | Biskup Michał | Pulmon | 5 kolejek (od 6 do 9) |
1 | Smolik Marcin | Young Boys | 8 kolejka |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KARTKI ALP SALOS wiosna 2018
Żółte kartki po ostatniej kolejce | |||
Liczba | Zawodnik | Drużyna | Zawieszony |
4 | Biskup Michał | Pulmon Negro | zawieszony w 6 kolejce |
4 | Jamróz Kuba | Beer Drinkers | zawieszony w 9 kolejce |
3 | Feculak Kamil | No Name | zawieszony w 6 kolejce |
3 | Gawłowski Gabriel | Jago Pro | zawieszony w 7 kolejce |
3 | Siostrzonek Dawid | Fortuna Podłęże | zawieszony w 8 kolejce |
3 | Smolik Marcin | Young Boys | zawieszony w 9 kolejce |
2 | Asenkowicz Dawid | Team Mysłowice | |
2 | Banasik Michał | Team Mysłowice | |
2 | Bergieł Tomasz | DGJ | |
2 | Budak Marcin | FC Szkolne | |
2 | Dworak Tomasz | Young Boys | |
2 | Jaromin Karol | No Name | |
2 | Jaromin Marcin | MCKiS | |
2 | Jurczyk Sebastian | Wataha | |
2 | Kowalski Łukasz | Beer Drinkers | |
2 | Kozdraś Łukasz | PSV Podłęże | |
2 | Krawczyk Jędrzej | PSV Podłęże | |
2 | Krzyżak Kamil | Azot Biznes Park | |
2 | Majewski Bartosz | Young Boys | |
2 | Martyka Maciej | Young Boys | |
2 | Mikuła Damian | Fortuna Podłęże | |
2 | Milewski Ariel | S.W.A | |
2 | Miziński Paweł | Lambada | |
2 | Siński Jakub | No Name | |
2 | Sobczak Mateusz | PSV Podłęże | |
2 | Wiernek Mateusz | Young Boys | |
2 | Winiarski Patryk | Beer Drinkers II | |
2 | Żółty Michał | DGJ | |
1 | Abramczyk Zbigniew | Beer Drinkers II | |
1 | Archamowicz Dominik | CD Gibraltar | |
1 | Białas Damian | DGJ | |
1 | Białas Sebastian | DGJ | |
1 | Błażkowski Arkadiusz | Azot Biznes Park | |
1 | Byrczek Marcin | Wataha | |
1 | Byrski Kamil | Pulmon Negro | |
1 | Cichoń Paweł | CD Gibraltar | |
1 | Daraż Marcin | Alias | |
1 | Dusza Łukasz | Fortuna Podłęże | |
1 | Gacek Mateusz | MCKiS | |
1 | Głowacki Norbert | Jago Pro | |
1 | Grzebielec Marcel | No Name | |
1 | Gucwa Grzegorz | Alias | |
1 | Guja Patryk | CD Gibraltar | |
1 | Halbina Kamil | FC Szkolne | |
1 | Iciek Michał | No Name | |
1 | Iskra Adrian | Lambada | |
1 | Jastrząb Paweł | MCKiS | |
1 | Jopek Kacper | Szwagiery | |
1 | Kołodziejski Arkadiusz | Jago Pro | |
1 | Koniorczyk Łukasz | No Name | |
1 | Kubik Grzegorz | Azot Biznes Park | |
1 | Młynarczyk Maciej | MCKiS | |
1 | Molenda Artur | S.W.A | |
1 | Mroczek Adam | Szwagiery | |
1 | Najder Kuba | CD Gibraltar | |
1 | Natkański Daniel | Team Mysłowice | |
1 | Nawrocki Robert | Wataha | |
1 | Nowak Benjamin | Szwagiery | |
1 | Nurek Łukasz | Azot Biznes Park | |
1 | Polizio Mateusz | Wataha | |
1 | Przybycin Paweł | Jago Pro | |
1 | Pyrek Bartłomiej | OST | |
1 | Radosz Mateusz | Pulmon Negro | |
1 | Rusin Piotr | MCKiS | |
1 | Ryszka Grzegorz | S.W.A | |
1 | Rząsa Adrian | Beer Drinkers | |
1 | Sarek Rafał | Jago Pro | |
1 | Senderowski Tomasz | Fortuna Podłęże | |
1 | Siata Wojciech | Alias | |
1 | Siemek Jacek | MCKiS | |
1 | Sierczyński Piotr | Beer Drinkers II | |
1 | Smalcerz Marcin | FC Szkolne II | |
1 | Szewczyk Łukasz | Lambada | |
1 | Szot Łukasz | Young Boys | |
1 | Szpak Łukasz | Pulmon Negro | |
1 | Szpak Michał | Pulmon Negro | |
1 | Szremski Marcin | Pulmon Negro | |
1 | Szulc Nicolas | CD Gibraltar | |
1 | Szymczyk Krzysztof | DGJ | |
1 | Tryfanow Sebastian | Beer Drinkers | |
1 | Urbańczyk Łukasz | Beer Drinkers | |
1 | Wylężek Krystian | FC Szkolne | |
1 | Żołnierek Jakub | FC Szkolne II | |
1 | Żymełka Krzysztof | Team Mysłowice |
Czerwone kartki po 10 kolejce | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
1 | Gocyk Marcin | OST | zawieszony w 3,5,6,7 kolejce |
1 | Lis Paweł | Beer Drinkers | zawieszony w 3 i 5 kolejce |
1 | Staszowski Bartosz | CD Gibraltar | zawieszony w 6 kolejce |
1 | Urbańczyk Łukasz | Beer Drinkers | zawieszony w 9 kolejce |
KARTKI JALF SALOS 2017-2018 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
żółte kartki JALF – po sezonie | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
4 | Wiernek Mateusz | Young Boys | 5 kolejka |
3 | Gondzik Krzysztof | Divingtech | 7 kolejka |
3 | Bergiel Tomasz | DGJ | 6 kolejka |
3 | Majewski Bartek | Young Boys | 5 kolejka |
3 | Koniorczyk Łukasz | No Name | 1 kolejka 2018/2019 |
2 | Bartyzel Krzysiek | MCKiS | |
2 | Feculak Kamil | No Name | |
2 | Gawłowski Gabriel | Jago | |
2 | Głowacki Norbert | Jago | |
2 | Grzebielec Marcel | No Name | |
2 | Jaromin Karol | No Name | |
2 | Jaromin Tomek | Beer Drinkers | |
2 | Kamiński Rafał | Young Boys | |
2 | Kantorowicz Łukasz | Jago | |
2 | Kempka Łukasz | Słonie | |
2 | Kubik Grzegorz | Azot Biznes Park | |
2 | Łyszcz Arek | Azot Biznes Park | |
2 | Martyka Maciej | Young Boys | |
2 | Milewski Ariel | Azot Biznes Park | |
2 | Radosz Mateusz | Pulmon Negro | |
2 | Sędrzak Arek | Beer Drinkers | |
2 | Sierczyński Piotr | OST | |
2 | Smolik Marcin | Young Boys | |
2 | Stępień Arek | OST | |
2 | Winiarski Patryk | Fortuna | |
2 | Wściubiak Tomasz | OST | |
1 | Biskup Michał | Pulmon Negro | |
1 | Budak Marcin | Szkolne | |
1 | Chojnowski Sebastian | Pulmon Negro | |
1 | Dombek Rafał | Divingtech | |
1 | Dryja Grzegorz | PSV | |
1 | Duda Przemysław | Divingtech | |
1 | Halbina Kamil | Fortuna | |
1 | Jamróz Szymon | PSV | |
1 | Jaromin Marcin | MCKiS | |
1 | Jendralczyk Wojtek | Słonie | |
1 | Karaczyn Radek | OST | |
1 | Kędzierski Bartek | PSV | |
1 | Kowalski Wojciech | Divingtech | |
1 | Krauz Marcin | MCKiS | |
1 | Krawczyk Jędrzej | Azot Biznes Park | |
1 | Lichończak Maciej | Szkolne | |
1 | Marszałek Dariusz | PSV | |
1 | Palion Sergiusz | MCKiS | |
1 | Przebindowski Łukasz | Pulmon Negro | |
1 | Rząsa Adrian | Beer Drinkers | |
1 | Styrnol Wojciech | Szkolne | |
1 | Szalek Mariusz | Azot Biznes Park | |
1 | Szpak Łukasz | Pulmon Negro | |
1 | Tryfanow Sebastian | Beer Drinkers | |
1 | Trzeciakowski Tomasz | No Name | |
1 | Urbańczyk Łukasz | Beer Drinkers | |
1 | Wylężek Krystian | Szkolne |
czerwone kartki JALF – po sezonie | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
1 | Krawczyk Jędrzej | Azot Biznes Park | zawieszony 2 i 3 kolejka |
1 | Kempka Łukasz | Słonie | 2 żk |
1 | Smolik Marcin | Young Boys | 2 żk |
1 | Majewski Bartek | Young Boys | 2 żk |
1 | Kantorowicz Łukasz | Jago | 2 żk |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KARTKI ALP SALOS jesień 2017
żółte kartki ALP po 9 kolejkach | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
3 | Bergieł Tomasz | DGJ | 4 kolejka |
3 | Chodurek Piotr | Young Boys | 1 wiosenna |
3 | Dworak Tomasz | PSV | 1 wiosenna |
3 | Jaromin Sebastian | MCKiS | 1 wiosenna |
3 | Kozdraś Łukasz | PSV | 9 kolejka |
3 | Rusin Piotr | MCKiS | 4 kolejka |
2 | Budak Marcin | FC Szkolne | |
2 | Byrski Kamil | Pulmon Negro | |
2 | Gawłowski Gabriel | Jago Pro | |
2 | Głaz Dawid | Stare Podwale | |
2 | Jamróz Jakub | Young Boys | |
2 | Kędzierski Bartek | PSV | |
2 | Kuciel Daniel | Young Stars | |
2 | Mocherek Dominik | FC Szkolne | |
2 | Paździora Patryk | Fortuna Podłęże | |
2 | Porwit Jacek | FC Szkolne | |
2 | Przybycin Paweł | Jago Pro | |
2 | Ryter Mateusz | DGJ | |
2 | Sędrzak Arek | Drinkers | |
2 | Smolik Marcin | Young Boys | |
2 | Stępień Arkadiusz | OST | |
2 | Szremski Marcin | Pulmon Negro | |
2 | Wierzbik Michał | MCKiS | |
1 | Bartyzel Grzegorz | MCKiS | |
1 | Biskup Michał | Pulmon Negro | |
1 | Chrząścik Mateusz | PSV | |
1 | Feculak Kamil | No Name | |
1 | Fidzyński Łukasz | Young Stars | |
1 | Figiel Krzysztof | No Name | |
1 | Gacek Mateusz | MCKiS | |
1 | Gaj Mariusz | Lambada | |
1 | Gładys Bartek | Young Boys | |
1 | Gocyk Marcin | OST | |
1 | Górski Łukasz | Fortuna Podłęże | |
1 | Grzebielec Marcel | No Name | |
1 | Iskra Adrian | Słonie FC | |
1 | Jelonek Dawid | Stare Podwale | |
1 | Jendralczyk Wojtek | Słonie FC | |
1 | Kempka Łukasz | Young Stars | |
1 | Kołodziej Konrad | Young Boys | |
1 | Kopiec Tomasz | NMW | |
1 | Kossakowski Wojciech | Lambada | |
1 | Kowalski Łukasz | Drinkers | |
1 | Krawczyk Jędrzej | PSV | |
1 | Kubik Grzegorz | Azot Biznes Park | |
1 | Kuzak Mateusz | Young Boys | |
1 | Lądek Mikołaj | Słonie FC | |
1 | Lis Łukasz | Pulmon Negro | |
1 | Lis Paweł | Drinkers | |
1 | Łyszcz Arkadiusz | Azot Biznes Park | |
1 | Majerski Edward | MCKiS | |
1 | Majewski Bartek | Young Boys | |
1 | Milewczyk Stanisław | S.W.A. | |
1 | Milewski Ariel | S.W.A. | |
1 | Milewski Marcin | Azot Biznes Park | |
1 | Młynarczyk Maciej | MCKiS | |
1 | Młynarczyk Michał | No Name | |
1 | Mroziński Grzegorz | NMW | |
1 | Pieczara Jacek | S.W.A. | |
1 | Radosz Mateusz | Pulmon Negro | |
1 | Sierczyński Piotr | OST | |
1 | Siostrzonek Bartek | Fortuna Podłęże | |
1 | Siostrzonek Dawid | Fortuna Podłęże | |
1 | Smalcerz Marcin | FC Szkolne II | |
1 | Starzec Kamil | DGJ | |
1 | Statkiewicz Filip | Jago Pro | |
1 | Sternalski Grzegorz | FC Szkolne II | |
1 | Syguła Adam | OST | |
1 | Szalek Mariusz | Azot Biznes Park | |
1 | Szpak Michał | Lambada | |
1 | Szremski Kamil | Pulmon Negro | |
1 | Śliwiński Mateusz | FC Szkolne | |
1 | Śmigiel Wojciech | Team Mysłowice | |
1 | Świerczyński Patryk | DGJ | |
1 | Telega Damian | No Name | |
1 | Turek Piotr | Beer Drinkers | |
1 | Turski Dawid | Azot Biznes Park | |
1 | Urban Robert | Beer Drinkers | |
1 | Winiarski Patryk | Young Stars | |
1 | Wojewoda Paweł | Jago Pro | |
1 | Ząbek Łukasz | OST | |
1 | Żymełka Krzysztof | Team Mysłowice |
czerwone kartki ALP po 9 kolejkach | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
1 | Aleksandrów Mateusz | Young Stars | - |
1 | Siostrzonek Maciej | Fortuna Podłęże | 3,4,5,6 i 8 kolejka |
1 | Głaz Dawid | Stare Podwale | 2żk |
1 | Rusin Piotr | MCKiS | 2żk |
1 | Wierzbik Michał | MCKiS | 2żk |
1 | Stępień Arek | OST | 6 i 8 kolejka |
1 | Jaromin Sebastian | MCKiS | 2żk |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KARTKI ALP SALOS wiosna 2017
żółte kartki ALP po ostatniej kolejce | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
3 | Gorajczyk Adrian | ATN | |
3 | Kapera Paweł | Słonie FC | |
3 | Łyszcz Arkadiusz | Azot Biznes Park | |
3 | Młynarczyk Maciej | Young Boys | |
2 | Bidas Daniel | Young Boys | |
2 | Feculak Kamil | No Name | |
2 | Głaz Przemysław | Husaria | |
2 | Jurczyk Sebastian | Husaria | |
2 | Kędzierski Bartek | PSV | |
2 | Kossakowski Wojciech | Lambada | |
2 | Kozdraś Łukasz | PSV | |
2 | Krysik Krystian | Azot Biznes Park | |
2 | Majewski Bartek | Young Boys | |
2 | Porydzaj Damian | Team Mysłowice | |
2 | Sierczyński Piotr | OST | |
2 | Stępień Arkadiusz | OST | |
2 | Śmigiel Wojciech | Team Mysłowice | |
2 | Ziętek Kamil | ATN | |
1 | Byrski Kamil | Pulmon Negro | |
1 | Cienciała Kuba | Stare Podwale | |
1 | Cienki Wojciech | Husaria | |
1 | Dobrzański Rafał | Słonie FC | |
1 | Dworak Tomasz | PSV | |
1 | Gaj Mariusz | Lambada | |
1 | Gawłowski Gabriel | JagoPro | |
1 | Gądek Maciej | Słonie FC | |
1 | Głaz Henryk | Husaria | |
1 | Goliński Krzysztof | FC Szkolne | |
1 | Górski Łukasz | Fortuna Podłęże | |
1 | Jaromin Karol | No Name | |
1 | Jaromin Marcin | MCKIS | |
1 | Jędrusiak Michał | Stare Podwale | |
1 | Kamiński Krzysztof | SWA | |
1 | Kmieć Łukasz | Chatler Team | |
1 | Krawczyk Mateusz | Azot Biznes Park | |
1 | Kucharski Paweł | Fortuna Podłęże | |
1 | Kuryło Piotr | PSV | |
1 | Lis Łukasz | Pulmon Negro | |
1 | Masny Dawid | Fortuna Podłęże | |
1 | Milewski Ariel | SWA | |
1 | Mocherek Dominik | FC Szkolne | |
1 | Najder Kuba | NMW | |
1 | Najder Łukasz | NMW | |
1 | Nowak Kamil | Stare Podwale | |
1 | Piaszczyńśki Artur | ATN | |
1 | Płoszaj Tomasz | Azot Biznes Park | |
1 | Polizio Mateusz | NMW | |
1 | Przebindowski Łukasz | DGJ | |
1 | Rejdych Mariusz | SWA | |
1 | Rygol Marcin | ATN | |
1 | Ryszka Grzegorz | SWA | |
1 | Rząsa Adrian | Beer Drinkers | |
1 | Siekiera Marcin | ATN | |
1 | Siostrzonek Dawid | Fortuna Podłęże | |
1 | Sojka Michał | No Name | |
1 | Szemla Damian | Husaria | |
1 | Szemla Piotr | Husaria | |
1 | Szmołda Mariusz | Team Mysłowice | |
1 | Szpak Łukasz | Pulmon Negro | |
1 | Śmigiel Łukasz | Team Mysłowice | |
1 | Telega Damian | No Name | |
1 | Tomasz Wściubiak | OST | |
1 | Tryfanow Sebastian | Beer Drinkers | |
1 | Tuszyński Łukasz | JagoPro | |
1 | Urbaniak Zbigniew | SWA | |
1 | Urbańczyk Sebastian | Young Boys | |
1 | Wanecki Mariusz | Azot Biznes Park | |
1 | Włosek Jakub | Chatler Team | |
1 | Zarzeka Adrian | Pulmon Negro | |
1 | Żurek Adrian | Young Boys |
czerwone kartki ALP po 9 kolejce | ||||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony | |
1 | Feculak Kamil | No Name | pauza podczas 2 i 3 kolejki | |
1 | Gwiazda Tadeusz | Azot Biznes Park | akcja ratunkowa, pauza podczas 3 kolejki | |
1 | Jurczyk Sebastian | Husaria | dwie żółte kartki | |
1 | Kossakowski Wojciech | Lambada | pauza podczas 2 kolejki | |
1 | Styrnol Wojciech | Young Boys | dwie żółte kartki | |
1 | Gorajczyk Adrian | ATN | dwie żółte kartki | |
1 | Kapera Paweł | Słonie FC | dwie żółte kartki | |
1 | Gawłowski Gabriel | JagoPro | 8,9 kolejka + Puchar Ligi Wiosna 2017 |
============================================================================ |
KARTKI JALF SALOS 2016/2017:
żółte kartki JALF 7 kolejce | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
3 | Ariel Milewski | Hammer | pauza podczas 6 kolejki |
3 | Marcin Jaromin | MCKIS Jaworzno | pauza podczas 5 kolejki |
3 | Dawid Siostrzonek | Fortuna Podłęże | pauza podczas 7 kolejki |
3 | Wojciech Styrnol | Young Boys | pauza podczas 7 kolejki |
3 | Tomasz Patalong | Divingtech M-ce | pauza podczas 1 kolejki sezonu 2017/2018 |
2 | Łukasz Kowalski | Beer Drinkers | |
2 | Krzysztof Gondzik | Divingtech M-ce | |
2 | Tadeusz Gwiazda | Dziećkowice | |
2 | Łukasz Górski | Fortuna Podłęże | |
2 | Patryk Paździora | Fortuna Podłęże | |
2 | Arkadiusz Łyszcz | Hammer | |
2 | Damian Telega | No Name | |
2 | Maciej Młynarczyk | Young Boys | |
2 | Damian Pawlus | DGJ Jaworzno | |
2 | Gabriel Gawłowski | Jago Pro | |
2 | Kamil Feculak | No Name | |
2 | Bartłomiej Kędzierski | PSV | |
1 | Adrian Rząsa | Beer Drinkers | |
1 | Łukasz Kempka | Beer Drinkers | |
1 | Piotr Turek | Beer Drinkers | |
1 | Damian Bodziony | DGJ Jaworzno | |
1 | Krystian Nawrocki | DGJ Jaworzno | |
1 | Łukasz Frydel | Divingtech M-ce | |
1 | Tomasz Krysik | Dziećkowice | |
1 | Bartłomiej Turski | Fortuna Podłęże | |
1 | Dawid Turski | Fortuna Podłęże | |
1 | Tomasz Trzeciakowski | Halba Podłęże | |
1 | Jędrzej Krawczyk | Hammer | |
1 | Mariusz Salamon | Hammer | |
1 | Grzegorz Maj | Hammer | |
1 | Damian Woś | Jago Pro | |
1 | Michał Wierzbik | MCKIS Jaworzno | |
1 | Paweł Jaromin | MCKIS Jaworzno | |
1 | Sebastian Jaromin | MCKIS Jaworzno | |
1 | Mateusz Gacek | MCKIS Jaworzno | |
1 | Łukasz Koniorczyk | No Name | |
1 | Piotr Sierczyński | OST | |
1 | Mateusz Sobczak | PSV | |
1 | Łukasz Kozdraś | PSV | |
1 | Jakub Jończyk | Pulmon Negro | |
1 | Mateusz Grabski | Pulmon Negro | |
1 | Dawid Stadler | Stare Podwale | |
1 | Mateusz Kuzak | Stare Podwale | |
1 | Mateusz Marszałek | Wyhylylybym | |
1 | Rafał Sordyl | Wyhylylybym | |
1 | Paweł Wojewoda | Jago Pro | |
1 | Szymon Jamróz | PSV | |
1 | Michał Biskup | Pulmon Negro | |
1 | Szymon Siewniak | Pulmon Negro | |
1 | Marcin Sielski | No Name | |
1 | Marek Zieliński | Beer Drinkers | |
1 | Bartek Majewski | Young Boys | |
1 | Adrian Żurek | Young Boys | |
1 | Łukasz Stadler | Dziećkowice | |
1 | Sławomir Kuśnierz | Dziećkowice | |
1 | Wojciech Kowalski | Divingtech M-ce | |
1 | Dawid Głaz | Stare Podwale | |
1 | Piotr Szemla | Wyhylylybym |
czerwone kartki JALF po 7 kolejce | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
1 | Damian Telega | No Name | |
1 | Marcin Jaromin | MCKIS Jaworzno | |
1 | Gabriel Gawłowski | Jago Pro | 4 kolejki (3,4,5,6) |
1 | Tomasz Wściubiak | OST | do końca JALF |
1 | Rafał Gaweł | Divingtech M-ce | do końca JALF + 2 mecze ALP wiosna |
1 | Jakub Jończyk | Pulmon Negro | pauza podczas 6 kolejki |
1 | Dawid Stadler | Stare Podwale | pauza podczas 6 kolejki |
Po uzyskaniu trzeciej żółtej kartki, zawodnik automatycznie pauzuje jedno spotkanie, po otrzymaniu piątej pauzuje jedno spotkanie, po otrzymaniu siódmej i każdej kolejnej pauzuje jedno spotkanie.Po otrzymaniu czerwonej kartki zawodnik nie może grać w minimum jednym spotkaniu za akcję ratunkową oraz od 2 do 5 spotkań za brutalny faul lub niesportowe zachowanie (decyzja Organizatora).
Całkowite wykluczenie zawodnika z rozgrywek następuje na skutek wysoce niesportowego zachowania przez zawodnika przed, podczas lub bezpośrednio po zakończeniu spotkania, poprzez decyzję Organizatora.
============================================================================
KARTKI ALP SALOS jesień 2016:
żółte kartki po ostatniej kolejce | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
3 | Mocherek Dominik | FC Szkolne | 1 kolejka wiosenna |
3 | Feculak Kamil | No Name | 9 kolejka |
2 | Budak Marcin | FC Szkolne | |
2 | Jakubowski Mirosław | Divingtech | |
2 | Majewski Bartek | Podwale | |
2 | Maślanka Tomasz | Team | |
2 | Siłakiewicz Paweł | DGJ | |
2 | Woronowicz Piotr | Podwale | |
1 | Adamczyk Mateusz | Drinkers | |
1 | Banasik Michał | Team | |
1 | Bergiel Tomasz | DGJ | |
1 | Biskup Michał | SWA | |
1 | Bożek Adam | Team | |
1 | Byrski Sebastian | Lambada | |
1 | Dryja Grzegorz | PSV | |
1 | Dulyk Shermii | ATN | |
1 | Dworak Tomasz | Psv | |
1 | Figiel Krzysztof | No Name | |
1 | Frydel Józef | Divingtech | |
1 | Frydel Łukasz | Divingtech | |
1 | Gaweł Rafał | Divingtech | |
1 | Gawłowski Gabriel | Jago | |
1 | Gwiazda Tadeusz | Dziećkowice | |
1 | Jamróz Szymon | PSV | |
1 | Jaromin Sebastian | Energetyk | |
1 | Kaliciński Kazimierz | Podwale | |
1 | Kempka Łukasz | Drinkers | |
1 | Kondziołka Kamil | Halba | |
1 | Kowalczyk Adrian | FC Szkolne | |
1 | Kowalczyk Maciej | DGJ | |
1 | Kowalski Łukasz | Drinkers | |
1 | Kozioł Robert | No Name | |
1 | Krawczyk Jędrzej | Hammer | |
1 | Milewski Ariel | SWA | |
1 | Młynarczyk Maciej | Podwale | |
1 | Palion Sergiusz | Energetyk | |
1 | Polizio Mateusz | ATN | |
1 | Przebindowski Łukasz | DGJ | |
1 | Sierczyński Piotr | OST | |
1 | Smalcerz Marcin | FC Szkolne | |
1 | Syguła Adam | OST | |
1 | Syguła Marcin | Jago | |
1 | Szemla Piotr | WH | |
1 | Szewczyk Łukasz | No Name | |
1 | Szparkowski Paweł | Jago | |
1 | Tryfanow Sebastian | Drinkers | |
1 | Turski Bartek | Fortuna | |
1 | Turski Dawid | Fortuna | |
1 | Tynkowski Tomek | Fortuna | |
1 | Urbaniak Zbigniew | SWA | |
1 | Wojewoda Paweł | Jago |
czerwone kartki po 9 kolejce | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
1 | Śpiewak Bartek | Lambada | 6 kolejka |
===============================================================================
KARTKI ALP SALOS wiosna 2016:
Zawieszeni po ostatniej kolejce ALP SALOS - wiosna 2016:
Grzegorz Gawłowski (Halba Podłęże) - aż do odwołania!
Gwiazda Tadeusz (Dziećkowice) - 1 kolejka jesień 2016
żółte kartki po ostatniej kolejce | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
3 | Gwiazda Tadeusz | Dziećkowice | 1 jesienna |
3 | Dworak Tomasz | PSV | 11 kolejka |
3 | Gawłowski Gabriel | Jago | 10 kolejka |
3 | Gondzik Krzysztof | Divingtech | 10 kolejka |
3 | Jakubowski Mirosław | Divingtech | 10 kolejka |
3 | Kowalski Łukasz | Drinkers | 10 kolejka |
3 | Osiowy Paweł | ABtech | 9 kolejka |
3 | Siostrzonek Dawid | Fortuna | 9 kolejka |
3 | Urbaniak Zbigniew | SWA | 9 kolejka |
3 | Wściubiak Tomasz | DGJ | 11 kolejka |
2 | Abramczyk Zbigniew | DGJ | |
2 | Asenkowicz Dawid | Team | |
2 | Banasik Michał | Team | |
2 | Bożek Adam | Team | |
2 | Czmer Wojciech | Fortuna | |
2 | Filipek Piotr | Divingtech | |
2 | Fornagiel Jacek | Team | |
2 | Jaromin Sebastian | Energetyk | |
2 | Kamiński Rafał | DGJ | |
2 | Kopiec Tomasz | ATN | |
2 | Kuryło Marcin | Drinkers | |
2 | Pater Łukasz | Podwale | |
2 | Stępień Arkadiusz | OST | |
2 | Szpak Michał | Lambada | |
2 | Wilczek Piotr | Energetyk | |
1 | Bartosiewicz Michał | Dziećkowice | |
1 | Bartyzel Kamil | Husaria | |
1 | Bartyzel Krzysztof | Energetyk | |
1 | Bednorz Piotr | Dziećkowice | |
1 | Bochenek Piotr | Pulmon | |
1 | Bożek Łukasz | Energetyk | |
1 | Bujakiewicz Jakub | SWA | |
1 | Byrski Kamil | Pulmon | |
1 | Byrski Sebastian | Lambada | |
1 | Ciołczyk Michał | Halba | |
1 | Czeleń Krystian | Jago | |
1 | Dusza Łukasz | Fortuna | |
1 | Feculak Kamil | No Name | |
1 | Grządziel Mateusz | DGJ | |
1 | Gwiżdż Kamil | Podwale | |
1 | Jamróz Jakub | Pulmon | |
1 | Jaromin Marcin | Energetyk | |
1 | Jaromin Paweł | Energetyk | |
1 | Jaros Wojciech | ABtech | |
1 | Jarzynka Radomir | SWA | |
1 | Jelonek Dawid | Podwale | |
1 | Jurczyk Sebastian | Husaria | |
1 | Kaliciński Kazimierz | Podwale | |
1 | Kalinowski Paweł | OST | |
1 | Kamiński Michał | Przemsza | |
1 | Kamiński Przemek | Jago | |
1 | Kantorowicz Rafał | Jago | |
1 | Karaczyn Radosław | ABtech | |
1 | Kempka Łukasz | Drinkers | |
1 | Kędroń Paweł | DGJ | |
1 | Kędzierski Bartek | PSV | |
1 | Klama Damian | Divingtech | |
1 | Kowalczyk Maciej | DGJ | |
1 | Kowalski Wojciech | Divingtech | |
1 | Kozdraś Łukasz | PSV | |
1 | Koziarz Paweł | Szkolne | |
1 | Kozłowski Kamil | Husaria | |
1 | Koźmienko Adrian | Lambada | |
1 | Krajewski Mariusz | ABtech | |
1 | Krawczyk Jędrzej | Hammer | |
1 | Krawczyk Mateusz | Hammer | |
1 | Krysik Krystian | Dziećkowice | |
1 | Krysik Tomasz | Dziećkowice | |
1 | Kubik Grzegorz | ABtech | |
1 | Kuciel Daniel | OST | |
1 | Kucowicz Mateusz | Dziećkowice | |
1 | Kuryło Piotr | PSV | |
1 | Kwiatkowski Przemysław | Pulmon | |
1 | Lichończak Maciej | Lambada | |
1 | Lorek Jarek | Husaria | |
1 | Mazgaj Mariusz | Halba | |
1 | Mazurek Paweł | Lambada | |
1 | Milewczyk Stanisław | SWA | |
1 | Mocherek Dominik | Szkolne | |
1 | Najder Łukasz | ATN | |
1 | Ogonowski Kamil | ABtech | |
1 | Olej Mateusz | Dziećkowice | |
1 | Otrębski Mateusz | Podwale | |
1 | Owczarek Łukasz | Drinkers | |
1 | Palka Sławomir | Fortuna | |
1 | Pączek Dawid | Hammer | |
1 | Polizio Mateusz | ATN | |
1 | Porwit Jacek | Szkolne | |
1 | Potok Szymon | OST | |
1 | Romanowski Łukasz | Halba | |
1 | Rusin Piotr | Energetyk | |
1 | Ryszka Grzegorz | SWA | |
1 | Rząsa Adrian | Drinkers | |
1 | Salamon Mariusz | Hammer | |
1 | Senderowski Tomasz | Fortuna | |
1 | Siekiera Marcin | ATN | |
1 | Sierczyński Piotr | OST | |
1 | Smalcerz Marcin | Szkolne | |
1 | Sojka Damian | Husaria | |
1 | Sojka Michał | No Name | |
1 | Stadler Łukasz | Dziećkowice | |
1 | Starzec Kamil | Fortuna | |
1 | Styrnol Wojciech | Podwale | |
1 | Szparkowski Paweł | Jago | |
1 | Szremski Marcin | Pulmon | |
1 | Śpiewak Bartłomiej | Halba | |
1 | Telega Damian | No Name | |
1 | Trzeciakowski Tomasz | Halba | |
1 | Turek Piotr | ABtech | |
1 | Tuszyński Łukasz | Jago | |
1 | Urban Robert | Halba | |
1 | Urbanek Jarosław | Dziećkowice | |
1 | Warchoł Łukasz | ATN | |
1 | Warzecha Wojciech | DGJ | |
1 | Wiatr Dominik | Halba | |
1 | Woś Damian | Jago | |
1 | Wściubiak Rafał | DGJ | |
1 | Zemełka Krzysztof | Team | |
1 | Zieliński Marek | Drinkers | |
1 | Zięcina Jacek | Lambada | |
1 | Ziętek Marcin | Podwale | |
1 | Zuber Wojciech | ABtech | |
1 | Zysk Adrian | Drinkers |
czerwone kartki po 11 kolejkach | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
1 | Karweta Jarosław | Husaria | 2 kolejka |
1 | Masny Dawid | Fortuna | 3 kolejka |
1 | Filipek Piotr | Divingtech | |
1 | Bożek Adam | Team | |
1 | Stokłosa Mateusz | Pulmon | 8 kolejka |
1 | Gawłowski Gabriel | JagoPro | |
1 | Kuryło Marcin | Drinkers |
Po otrzymaniu czerwonej kartki zawodnik nie może grać w minimum jednym spotkaniu za akcję ratunkową oraz od 2 do 5 spotkań za brutalny faul lub niesportowe zachowanie (decyzja Organizatora).
Po uzyskaniu trzeciej żółtej kartki, zawodnik automatycznie pauzuje jedno spotkanie, po otrzymaniu piątej pauzuje jedno spotkanie, po otrzymaniu siódmej i każdej kolejnej pauzuje jedno spotkanie.
Całkowite wykluczenie zawodnika z rozgrywek następuje na skutek wysoce niesportowego zachowania przez zawodnika przed, podczas lub bezpośrednio po zakończeniu spotkania, poprzez decyzję Organizatora.
Decyzją Organizatora, kary indywidualne zawodników za żółte i czerwone kartki przechodzą na kolejny sezon ligowy, natomiast nie obowiązują w pucharze ligi i lidze halowej.
Kary indywidualne nałożone za wysoce niesportowe zachowanie, obowiązują we wszystkich rozgrywkach organizowanych przez PSS SALOS.
================================================================================
ALP SALOS - jesień 2015
żółte kartki po 11 kolejce | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
3 | Czeleń K. | Jago | 1 wiosenna 2016 |
3 | Dobosz T. | Lambada | 1 wiosenna 2016 |
3 | Sierczyński P. | Gemco | 1 wiosenna 2016 |
3 | Dworak T. | PSV | 11 kolejka |
3 | Kowalski K. | Przemsza | 11 kolejka |
3 | Kroczek D. | Dziećkowice | 11 kolejka |
3 | Smarzyński M. | Gemco | 9 kolejka |
2 | Abramczyk Z. | Diving | |
2 | Byrski S. | Lambada | |
2 | Gaj M. | Lambada | |
2 | Gocyk M. | Miners | |
2 | Grabski M. | Pulmon | |
2 | Gurbisz S. | Energetyk | |
2 | Kapera P. | Kanonierzy | |
2 | Kędzierski B. | Gemco | |
2 | Kisiel D. | Hammer | |
2 | Kowalski Ł. | Drinkers | |
2 | Kozakiewicz B. | Gemco | |
2 | Krajewski S. | ABtech | |
2 | Krawczyk A. | Hammer | |
2 | Krysik K. | Dziećkowice | |
2 | Majewski B. | Podwale | |
2 | Pater Ł. | Podwale | |
2 | Rojkowski M. | Dziećkowice | |
2 | Siostrzonek D. | PSV II | |
2 | Sojka M. | No Name | |
2 | Stokłosa M. | Przemsza | |
2 | Styrnol W. | Podwale | |
2 | Szewczyk Ł. | Kanonierzy | |
2 | Wściubiak T. | Diving | |
1 | Adamczyk M. | Diving | |
1 | Bańkowski T. | ATN | |
1 | Bartyzel K. | Energetyk | |
1 | Bolek M. | PSV II | |
1 | Cygnar P. | Gemco | |
1 | Czmer W | PSV II | |
1 | Dępski Ł. | PSV II | |
1 | Dryja G. | Biu Tech | |
1 | Dubiel A. | No Name | |
1 | Dubiel M. | Kanonierzy | |
1 | Dzięgiel K. | ATN | |
1 | Feculak K. | No Name | |
1 | Figiel K. | Kanonierzy | |
1 | Gacek M. | Energetyk | |
1 | Gawłowski G. | Biu Tech | |
1 | Gawłowski G. | Biu Tech | |
1 | Gawłowski Gab. | Jago | |
1 | Gonera P. | Hammer | |
1 | Górski K. | PSV II | |
1 | Grządziel M. | Przemsza | |
1 | Hezner A. | Halba | |
1 | Jaromin A. | No Name | |
1 | Jaromin T. | Drinkers | |
1 | Jarzyński W. | Husaria | |
1 | Jedynak T. | Miners | |
1 | Kalinowski P. | Miners | |
1 | Kisiel R. | Hammer | |
1 | Kopeć M. | Kanonierzy | |
1 | Kopiec T. | ATN | |
1 | Kowalski K. | Biu Tech | |
1 | Kowalski K. | PSV II | |
1 | Kozdraś Ł. | PSV | |
1 | Kozłowski K. | Biu Tech | |
1 | Kozub Ł. | Przemsza | |
1 | Koźmienko A. | Lambada | |
1 | Krajewski M. | ABtech | |
1 | Krawczyk J. | Hammer | |
1 | Krzyżak K. | Lambada | |
1 | Kubik G | ABtech | |
1 | Kuciel D. | Diving | |
1 | Lukasek S. | Dziećkowice | |
1 | Łukowicz Ł. | Kanonierzy | |
1 | Makowski Ł. | Badboys | |
1 | Marszałek D. | PSV | |
1 | Marszałek K. | Badboys | |
1 | Martyka M. | PSV 2 | |
1 | Mazurek M. | PSV | |
1 | Musiał K. | Hammer | |
1 | Niewiedział P. | PSV | |
1 | Nowak M. | Lambada | |
1 | Palian M. | PSV II | |
1 | Pater T. | Podwale | |
1 | Pączkowski D. | Biu Tech | |
1 | Piszczek Ł. | Hammer | |
1 | Polizio M | ATN | |
1 | Przebindowski Ł. | Diving | |
1 | Radosz M. | Pulmon | |
1 | Rakoczy P. | Lambada | |
1 | Repa Gaspar | Przemsza | |
1 | Rożnowski R. | Drinkers | |
1 | Rusin P. | Energetyk | |
1 | Rutkowski P. | No Name | |
1 | Rząsa A. | Drinkers | |
1 | Seweryn A. | Diving | |
1 | Sędrzak A. | Drinkers | |
1 | Sępek A. | PSV II | |
1 | Sielski M. | No Name | |
1 | Smagacz P. | Kanonierzy | |
1 | Smoleń P. | Biu Tech | |
1 | Sobczak M. | PSV | |
1 | Stępień A. | Miners | |
1 | Syguła M. | Miners | |
1 | Szlek M. | ABtech | |
1 | Szremski M. | Pulmon | |
1 | Ściebur J. | Przemsza | |
1 | Warchoł Ł. | ATN | |
1 | Warzecha D. | PSV II | |
1 | Wilczek P. | Energetyk | |
1 | Wolski M | No Name | |
1 | Woś D. | Jago | |
1 | Zuber W. | ABtech |
czerwone kartki po 11 kolejce | |||
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
1 | Kroczek D. | Dziećkowice | definitywnie |
1 | Sierczyński P. | Gemco | 1 wiosenna 2016 |
1 | Kantorowicz Ł | JagoPro | 10 i 11 + dwie wiosenne |
1 | Rojkowski M. | Dziećkowice | 10 i 11 + dwie wiosenne |
1 | Sagnard F. | Husaria | 11 kolejka |
1 | Jaromin D | ATN | 2 kolejka |
1 | Jamróz S. | PSV | 4 i 5 kolejka |
1 | Wściubiak T. | Diving | 5 kolejka |
1 | Nawrocki R. | No Name | 6 kolejka |
1 | Burnicki K. | Lambada | 9 kolejka |
1 | Dzięgiel K. | ATN | od 6 do 10 |
1 | Siostrzonek D. | PSV II | od 6 do 10 |
1 | Jamróz W. | Pulmon | od 8 do 10 |
1 | Urban R. | Gemco | od 8 do 11 |
1 | Smarzyński M. | Gemco | od 8 do 11 |
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przypominamy, że po trzeciej żółtej kartce w sezonie, zawodnik jest zawieszony na jeden mecz!
Decyzją Organizatora, kary indywidualne zawodników za żółte i czerwone kartki przechodzą na kolejny sezon ligowy, natomiast nie obowiązują w pucharze ligi i lidze halowej.
==================================================================================
ALP SALOS - wiosna 2015
CZERWONE KARTKI PO 9 KOLEJCE | |||
LICZBA | ZAWODNIK | DRUŻYNA | PAUZA |
1 | Horab Sławomir | Lambada | 5 kolejka |
1 | Jamróz Szymon | Halba | 1 jesienna |
Horab Sławomir - 1 mecz pauzy (akcja ratunkowa)
Jamróz Szymon - 1 mecz pauzy (akcja ratunkowa)
ŻÓŁTE KARTKI PO 9 KOLEJCE | |||
LICZBA | ZAWODNIK | DRUŻYNA | PAUZA |
3 | Marszałek Dariusz | PSV | 8 kolejka |
3 | Stokłosa Mateusz | Przemsza | 1 jesienna |
2 | Bębenek Mariusz | Halba | |
2 | Dworak Tomasz | PSV | |
2 | Karaczyn Radosław | Abtech | |
2 | Kowalski Tomasz | Pulmon | |
2 | Krajewski Mariusz | Abtech | |
2 | Krysik Krystian | Dziećkowice | |
2 | Ogonowski Kamil | Przemsza | |
2 | Siostrzonek Dawid | Organika | |
2 | Zarzycki Norbert | Jago | |
1 | Bańkowski Tomasz | Apistena | |
1 | Bartyzel Grzegorz | Strażaki | |
1 | Bednorz Piotr | Dziećkowice | |
1 | Bodziony Damian | Divingtech | |
1 | Byrski Sebastian | Lambada | |
1 | Czmer Wojciech | Organika | |
1 | Dubiel Arkadiusz | SGS | |
1 | Feculak Kamila | SGS | |
1 | Gaweł Rafał | Divingtech | |
1 | Grabski Mateusz | Pulmon | |
1 | Grudzień Krzysztof | PSV | |
1 | Grzebielec Marcel | Kanonierzy | |
1 | Jamróz Szymon | Halba | |
1 | Jastrząb Paweł | Strażaki | |
1 | Jurczyk Sebastian | Abtech | |
1 | Kantorowicz Łukasz | Jago | |
1 | Knuth Marcin | Pulmon | |
1 | Kopeć Artur | Kanonierzy | |
1 | Kowalczyk Maciej | Divingtech | |
1 | Kowalski Maciej | Husaria | |
1 | Kozioł Robert | SGS | |
1 | Kozłowski Kamil | BiuTech | |
1 | Krajewski Sebastian | Abtech | |
1 | Lukasek Szymon | Dziećkowice | |
1 | Młynarczyk Michał | Halba | |
1 | Młynarz Artur | BiuTech | |
1 | Oleksy Kamil | Jago | |
1 | Owczarek Łukasz | Drinkers | |
1 | Rojkowski Miachł | Dziećkowice | |
1 | Rząsa Adrian | Drinkers | |
1 | Senderowski Tomasz | Organika | |
1 | Sęderowski Mateusz | SGS | |
1 | Sędrzak Arkadiusz | Drinkers | |
1 | Siostrzonek Daniel | Organika | |
1 | Smolarczyk Tomasz | SGS | |
1 | Sobczak Mateusz | PSV | |
1 | Sojka Michał | Kanonierzy | |
1 | Stachel Paweł | Podwale | |
1 | Szkółka Patryk | BiuTech | |
1 | Szpak Michał | Lambada | |
1 | Szparkowski Paweł | Jago | |
1 | Wojtowicz Kacper | Husaria |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE - JESIEŃ 2014
I LIGA - stan po ostatniej kolejce:
LICZBA | ZAWODNIK | DRUŻYNA | PAUZA |
1 | Marszałek Dariusz | PSV | - |
1 | Sabal Łukasz | Jago | 3 kolejka |
1 | Zuber Wojciech | Energetyk | - |
1 | Dobosz Tomasz | Strzelcy | 5,6,7 Kolejka |
1 | Knuth Marcin | Pulmon | - |
1 | Milewski Ariel | PSV | 9 kolejka i dwie wiosenne |
1 | Mrożek Damian | PSV | - |
1 | Bartyzel Grzegorz | Przemsza | 8 kolejka |
1 | Stokłosa Mateusz | Przemsza | 1 wiosenna |
Milewski Ariel (PSV) decyzją Organizatora został zawieszony na 3 mecze (kara przechodzi na rozgrywki wiosenne)
Mateusz Stokłosa (Przemsza) za otrzymanie trzeciej żółtej kartki w sezonie został zawieszony w pierwszej kolejce wiosennej.
LICZBA | ZAWODNIK | DRUŻYNA | PAUZA |
4 | Marszałek Dariusz | PSV | 3 kolejka |
4 | Stokłosa Mateusz | Przemsza | 1 wiosenna |
3 | Zuber Wojciech | Energetyk | 3 kolejka |
2 | Dobosz Tomasz | Strzelcy | |
2 | Knuth Marcin | Pulmon | |
2 | Marchwicki Mateusz | Gniewni | |
2 | Milewski Ariel | PSV | |
2 | Mrożek Damian | PSV | |
2 | Radosz Mateusz | Pulmon | |
2 | Siwek Dawid | Gniewni | |
2 | Syguła Marcin | JagoPro | |
1 | Bartyzel Grzegorz | Energetyk | |
1 | Chwast Damian | Gniewni | |
1 | Czapla Konrad | Strzelcy | |
1 | Gacek Mateusz | Energetyk | |
1 | Gołas Mateusz | Przemsza | |
1 | Jamróz Szymon | Energetyk | |
1 | Jaromin Arkadiusz | Gniewni | |
1 | Jendralczyk Wojciech | Strzelcy | |
1 | Jurkowski Sebastian | Gniewni | |
1 | Kowalski Łukasz | Energetyk | |
1 | Kowalski Tomasz | Pulmon | |
1 | Kozdraś Łukasz | PSV | |
1 | Krajewski Sebastian | Oldtimer | |
1 | Kurek Marcin | Gniewni | |
1 | Madej Daniel | PSV | |
1 | Nowak Łukasz | Przemsza | |
1 | Oleksy Kamil | Przemsza | |
1 | Owczarek Łukasz | Drinkers | |
1 | Piecka Dariusz | Szlachta | |
1 | Rożnowski Radosław | Drinkers | |
1 | Ryba Piotr | Strzelcy | |
1 | Sędrzak Arkadiusz | Drinkers | |
1 | Ściebur Jakub | Przemsza | |
1 | Urban Robert | PSV |
II LIGA - stan po ostatniej kolejce:
LICZBA | ZAWODNIK | DRUŻYNA | PAUZA |
1 | Makowski Adrian | Królewscy | 5 kolejka |
1 | Grun Mateusz | Husaria | - |
1 | Palian Mariusz | Organika | 7 kolejka |
1 | Dubiel Grzegorz | Oldboye | 7 i 8 kolejka |
1 | Mroziński Grzegorz | Oldboye | 1 kolejka wiosenna - akcja ratunkowa |
Mroziński Grzegorz (Oldboye) decyzją Organizatora został zawieszony na jedną kolejkę (pierwsza kolejka wiosenna).
Kaliciński Kazimierz (Podwale) za trzecią żółtą kartkę w sezonie został zawieszony w pierwszej kolejce wiosennej.
LICZBA | ZAWODNIK | DRUŻYNA | PAUZA |
4 | Grun Mateusz | Husaria | 7 kolejka |
3 | Kaliciński Kazimierz | Podwale | 1 Wiosenna |
3 | Pater Łukasz | Podwale | 5 kolejka |
2 | Bartyzel Kamil | Królewscy | |
2 | Dryja Grzegorz | Biu Tech | |
2 | Dubiel Grzegorz | Oldboye | |
2 | Grzebielec Marcel | Kanonierzy | |
2 | Lipiński Sebastian | Gemco | |
2 | Mądry Maciej | Dziećkowice | |
2 | Mysiura Grzegorz | Królewscy | |
2 | Sojka Michał | Kanonierzy | |
2 | Woronowicz Piotr | Podwale | |
1 | Adamczyk Piotr | Biu Tech | |
1 | Byrczek Marcin | Biu Tech | |
1 | Cygnar Paweł | Gemco | |
1 | Dombek Andrzej | Dziećkowice | |
1 | Gwiżdż Kamil | Podwale | |
1 | Jamrozik Marcin | Biu Tech | |
1 | Jaromin Marcin | Oldboye | |
1 | Jaromin Sebastian | Oldboye | |
1 | Kapera Paweł | Kanonierzy | |
1 | Kuć Marcin | Biu Tech | |
1 | Lipniak Tomasz | Podwale | |
1 | Maj Grzegorz | Organika | |
1 | Mocek Kamil | Husaria | |
1 | Paweł Jaromin | Oldboye | |
1 | Pyt Łukasz | Dziećkowice | |
1 | Radomski Mateusz | Gemco | |
1 | Ruciński Roman | Gemco | |
1 | Siostrzanek Dawid | Organika | |
1 | Smarzyński Marcin | Gemco | |
1 | Smółka Mateusz | Podwale | |
1 | Suwaj Piotr | Kanonierzy | |
1 | Szombara Mateusz | Biu Tech | |
1 | Urban Krzysztof | Organika | |
1 | Urbanek Jarosław | Dziećkowice | |
1 | Wardziński Dominik | Biu Tech | |
1 | Wiatr Sebastian | Kanonierzy | |
1 | Woskowicz Kamil | Husaria |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 10 |
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|