PUCHAR POLSKI 2015

II Runda 09.09 (środa) godz: 17:00
SALOS JAWORZNO - GÓRNIK WOJKOWICE
(A-klasa) 1:3 (0:1)

Na drugiej rundzie zakończył się udział drużyny Salosu w tegorocznej edycji pucharu Polski, w dzisiejszym spotkaniu lepszy okazał się wicelider A-klasy Górnik Wojkowice, wygrywając 3:1, jedyną bramkę dla Salosu strzelił Sebastian Wiatr.
Skład Salosu:
Sabal - Rząsa, Sikorski, Dryja (c), Jamróz - Dobosz (60' Jaromin), Piekarz, Sędrzak ('80 Rożnowski), Rutkowski (46' Wiatr) - Nurek, Sielski; rezerwowy bramkarz M.Ples.
==================================================================================

SALOS JAWORZNO - PROMIL UJEJSCE 4:2 (4:0)
(M.Sielski 2x, Ł.Nurek, A.Sędrzak)

W swoim trzecim starcie w rozgrywkach pucharu Polski i w nowych strojach:)

Salos po raz pierwszy awansował do drugiej rundy pokonując beniaminka A klasy, MKS "PROMIL" UJEJSCE 4:2 (4:0). Pierwsza połowa to przewaga Salosu, udokumentowana czterema bramkami,

choć goście z Dąbrowy Górniczej też mieli swoje szanse lecz nie potrafili ich wykorzystać.
W drugiej połowie sytuacja się odwróciła i to drużyna przyjezdnych, raz za razem niepokoiła bramkarza Salosu. Brak regularnych treningów dał znać i z minuty na minutę siły opuszczały naszych zawodników, co wykorzystali przeciwnicy strzelając dwie bramki. Przewaga wypracowana w pierwszej połowie wystarczyła do awansu do kolejnej rundy.
Ł.Sabal - A.Rząsa, M.Sikorski, G.Dryja (C), S.Jamróz - D.Rutkowski (45' T.Dobosz), A.Sędrzak, R.Piekarz (60' A.Dubiel), M.Mazurek ( 45' S.Wiatr) - M.Sielski, Ł.Nurek oraz M.Ples (drugi bramkarz)

Balin - Salos 0:3 (Nurek 3)
Salos - Psv Podłęże 8:2 (Sielski 3, Rutkowski 2, Rząsa, Owczarek, Sikorski)
Dziećkowice - Salos 3:2 (Nurek, Sędrzak)

W lipcu będziemy zapraszać na Orlika gdzie w czwartki i niedziele będą odbywały się sparingi/gierki. Osoby, które zadeklarowały chęć udziału w naszej drużynie w pucharze Polski będą zapraszane drogą smsową, bezpośrednio lub przez kapitanów swoich drużyn (proszę o potwierdzenie przybycia).

Zapraszamy na treningi przygotowujące do udziału w rozgrywkach o Puchar Polski sezon 2015/2016.
Treningi są przeznaczone dla wszystkich zawodników uczestniczących w rozgrywkach ALP SALOS (1 i 2 liga). Podczas trwania treningów Trener Krzysztof Urban, będzie selekcjonował zawodników i na początku sierpnia  wybierze około dwudziestu zawodników, którzy zostaną zgłoszeni do 1 rundy pucharu Polski, która odbędzie się prawdopodobnie 26 sierpnia w ŚRODĘ. Warunkiem zgłoszenia do rozgrywek jest to, że zawodnik nie grał w klubie zrzeszonym w PZPN przez okres minimum 12 miesięcy. Szczególnie zapraszamy zawodników, z doświadczeniem "ligowym" (w przeszłości A,B klasa lub wyższe ligi) aby wspomogli "ograniem" pozostałych zawodników.

Plan treningów w czerwcu:
3 czerwiec (środa)  18:00-19:30 (Azotania)
10 czerwiec (środa) 18:00-19:30 (Azotania)
15 czerwiec (poniedziałek) 18:00-19:30 (Azotania)
22 czerwiec (poniedziałek) 18:00-19:30 (Azotania)
24 czerwiec (środa) 18:00-19:30 (Azotania)
29 czerwiec (poniedziałek) 18:00-19:30 (Azotania) - ODWOŁANY
Od lipca po zakończeniu ALP SALOS i innych lig, będziemy szukać sparingpartnerów, aby rozgrywać mecze sparingowe w weekendy.

Plan treningu wygląda mniej więcej tak:
-Rozgrzewka
-Dziadek
-Ćwiczenia z piłkami (strzelecki)
-Gierka (w zależności od ilości osób 11na11 na dużym boisku lub 7na7, 8na8 na mniejsze bramki)

Oczywiście udział w treningach jest bezpłatny, ponieważ jest dotowany z dotacji Urzędu Miejskiego, pod nazwą: "Puchar dla SALOSu".