dzisiaj: 232, wczoraj: 311
ogółem: 1 499 442
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
KRÓL STRZELCÓW JLF SALOS 2024 (po ostatniej kolejce)
Bramki | Strzelec | Drużyna |
26 | Jaromin Karol | No Name |
14 | Nędza Dominik | Magic Sport |
13 | Biskup Michał | Pulmon Negro |
13 | Stokłosa Mateusz | Pulmon Negro |
13 | Wilczak Dariusz | Magic Sport |
12 | Mikuła Damian | Alias |
12 | Weber Wiktor | PSV Podłęże |
11 | Iciek Michał | No Name |
9 | Bartyzel Krzysztof | MCKiS Jaworzno |
9 | Krawczyk Łukasz | Magic Sport |
9 | Szremski Marcin | Pulmon Negro |
8 | Nawrocki Krystian | Team Spirit |
8 | Nowicki Przemysław | Magic Sport |
8 | Przybycin Paweł | No Name |
8 | Żegleń Jakub | Magic Sport |
7 | Janosz Damian | Lambada |
7 | Kowal Łukasz | Lambada |
7 | Pawełko Michał | Alias |
6 | Bieda Tomasz | Magic Sport |
6 | Gaj Mariusz | Lambada |
6 | Orawski Oskar | PSV Podłęże |
5 | Kowalski Tomasz | Pulmon Negro |
5 | Nabagło Tomasz | Lambada |
5 | Siewniak Szymon | Pulmon Negro |
5 | ¦lusarczyk Tomasz | ATJ Jaworzno |
4 | Błażkowski Arkadiusz | No Name |
4 | Borowski Adam | ATJ Jaworzno |
4 | Cichoń Łukasz | MCKiS Jaworzno |
4 | Felu¶ Dawid | Team Spirit |
4 | Jedynak Dominik | Pulmon Negro |
4 | Krawczyk Jędrzej | PSV Podłęże |
4 | Pierzchała Michał | No Name |
4 | Przepiórka Damian | Magic Sport |
4 | Sabok Krzysztof | Lambada |
4 | Sędrzak Daniel | Team Spirit |
3 | Bonk Dawid | MCKiS Jaworzno |
3 | Bożek Łukasz | MCKiS Jaworzno |
3 | Brzezoń Rafał | MCKiS Jaworzno |
3 | Cienciała Jakub | Alias |
3 | Darkowski Michał | PSV Podłęże |
3 | Dębski Robert | ATJ Jaworzno |
3 | Gołdyn Daniel | Magic Sport |
3 | Jaromin Paweł | MCKiS Jaworzno |
3 | Jaromin Sebastian | MCKiS Jaworzno |
3 | Jaskulski Mateusz | ATJ Jaworzno |
3 | Kaczmarczyk Tobiasz | Hammer |
3 | Karaczyn Radosław | PSV Podłęże |
3 | Pater Kamil | PSV Podłęże |
3 | Proksa Kamil | Pulmon Negro |
3 | Radosz Mateusz | Pulmon Negro |
3 | Rasała Marcin | No Name |
3 | Sermak Paweł | PSV Podłęże |
3 | Siata Wojciech | Alias |
3 | Sojka Michał | No Name |
3 | Telega Damian | Team Spirit |
3 | Winiarski Patryk | MCKiS Jaworzno |
3 | Żurek Adrian | Alias |
2 | Białoń Kacper | Team Spirit |
2 | Bobak Adrian | Hammer |
2 | Czapla Konrad | MCKiS Jaworzno |
2 | Fornal Michał | Hammer |
2 | Gucwa Grzegorz | Alias |
2 | Jaromin Tomasz | Team Spirit |
2 | Kaliciński Kazimierz | Hammer |
2 | Kamiński Krzysztof | ATJ Jaworzno |
2 | KoĽmienko Krzysztof | No Name |
2 | Krawczyk Adam | Hammer |
2 | Kubik Grzegorz | Hammer |
2 | Łukaszyk Hubert | No Name |
2 | Marszałek Dariusz | PSV Podłęże |
2 | Pacia Paweł | ATJ Jaworzno |
2 | Pluta Jarosław | Alias |
2 | Płocica Mateusz | Hammer |
2 | Rogala Wiktor | PSV Podłęże |
2 | Smreczak Tomasz | No Name |
2 | Szczurek Oskar | MCKiS Jaworzno |
2 | ¦liski Maciej | Magic Sport |
2 | ¦piewak Bartłomiej | Lambada |
1 | Bartyzel Grzegorz | ATJ Jaworzno |
1 | Bożek Szymon | Team Spirit |
1 | Byrczek Maciej | Team Spirit |
1 | Dworecki Kamil | No Name |
1 | Głowacki Norbert | ATJ Jaworzno |
1 | Gurbisz Sebastian | MCKiS Jaworzno |
1 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
1 | Kozdra¶ Łukasz | PSV Podłęże |
1 | Krężołek Krzysztof | PSV Podłęże |
1 | Kwiatkowski Przemysław | Pulmon Negro |
1 | Mendek Paweł | Lambada |
1 | Przebindowski Łukasz | Pulmon Negro |
1 | Rychlik Krzysztof | Team Spirit |
1 | Skórzewski Adam | Magic Sport |
1 | Syguła Marcin | ATJ Jaworzno |
1-sam | Bartyzel Krzysztof | MCKiS Jaworzno |
1-sam | Felu¶ Dawid | Team Spirit |
============================================================
KRÓL STRZELCÓW JLS SALOS 2023 - 1 LIGA (po ostatniej kolejce)
Bramki | Strzelec | Drużyna |
39 | Kamiński Michał | Chłopaki |
32 | Bartyzel Krzysztof | MCKiS |
22 | Mastalerz Mariusz | Chłopaki |
18 | Molenda Artur | SWA |
17 | Przybycin Paweł | No Name |
17 | Rasała Marcin | No Name |
16 | Cichoń Łukasz | SWA |
16 | Jaromin Karol | No Name |
16 | Radosz Mateusz | Pulmon |
14 | Darkowski Michał | PSV |
14 | Szremski Marcin | Pulmon |
13 | Sędrzak Daniel | Spirit |
12 | Jaromin Arkadiusz | No Name |
12 | Maziarz Mateusz | Chłopaki |
11 | Krawczyk Jędrzej | PSV |
10 | Kowalski Tomasz | Pulmon |
10 | Pater Kamil | PSV |
10 | Sierczyński Piotr | Spirit |
9 | Dudek Wojciech | OPJ |
9 | Rzeszutko Marcin | SWA |
8 | Jaromin Sebastian | MCKiS |
8 | Le¶ Maksymilian | Chłopaki |
8 | Stokłosa Mateusz | Pulmon |
7 | Gaj Mariusz | Lambada |
7 | Tereda Kacper | OPJ |
6 | Adamus Damian | MCKiS |
6 | Trojan Jan | Lambada |
5 | Bieda Tomasz | MCKiS |
5 | Bożek Szymon | Spirit |
5 | Iciek Michał | No Name |
5 | Krawczyk Łukasz | MCKiS |
5 | Niedzielski Daniel | Pulmon |
5 | Statkiewicz Filip | Chłopaki |
5 | Szalek Mariusz | Spirit |
4 | Borowski Adam | OPJ |
4 | Byrczek Maciej | Spirit |
4 | Dudek Mateusz | OPJ |
4 | Kempka Łukasz | Lambada |
4 | Kowal Łukasz | Lambada |
4 | Łukowicz Damian | Lambada |
4 | Marszałek Dariusz | PSV |
4 | Orawski Oskar | PSV |
4 | Pieczara Jacek | SWA |
4 | Przebindowski Łukasz | Pulmon |
4 | ¦piewak Bartłomiej | Lambada |
3 | Dworak Tomasz | PSV |
3 | Felu¶ Dawid | Spirit |
3 | Jochymek Patryk | SWA |
3 | Ko¶mider Mikołaj | SWA |
3 | Krzy¶ko Tomasz | Chłopaki |
3 | Kwiatkowski Przemysław | Pulmon |
3 | Łata Jakub | Lambada |
3 | Rutkowski Dawid | Spirit |
3 | Rychlik Krzysztof | Spirit |
3 | Siewniak Szymon | Pulmon |
3 | Sojka Michał | No Name |
3 | Warchoł Łukasz | Spirit |
3 | Zapała Hubert | Chłopaki |
3 | Zuber Wojciech | PSV |
2 | Barczyk Nikodem | Spirit |
2 | Bonk Dawid | MCKiS |
2 | Bożek Łukasz | MCKiS |
2 | Chełmecki Patryk | Lambada |
2 | Dworecki Kamil | No Name |
2 | Gajda Łukasz | Chłopaki |
2 | GwóĽdĽ Paweł | MCKiS |
2 | Jaromin Paweł | MCKiS |
2 | Kowalski Łukasz | SWA |
2 | Kozdra¶ Łukasz | PSV |
2 | Kurzawa Maciej | SWA |
2 | Nabagło Tomasz | Lambada |
2 | Proksa Kamil | Pulmon |
2 | Ptasiński Dominik | Chłopaki |
2 | Repa Gaspar | Chłopaki |
2 | Szerzyna Grzegorz | Spirit |
2 | ¦więtochowski Jakub | OPJ |
2 | Wesecki Jacek | Chłopaki |
2 | Woronowicz Piotr | SWA |
1 | Balcerek Dominik | OPJ |
1 | B±k Jakub | SWA |
1 | Białorucki Grzegorz | OPJ |
1 | Biskup Michał | Pulmon |
1 | Błażkowski Arkadiusz | No Name |
1 | Bomba Bartłomiej | PSV |
1 | Brzezoń Rafał | MCKiS |
1 | Byrczek Marcin | Lambada |
1 | Byrski Kamil | Pulmon |
1 | Chełmecki Hubert | OPJ |
1 | Dziurowicz Jakub | SWA |
1 | Icha Łukasz | Lambada |
1 | Janiak Jakub | Chłopaki |
1 | Jaromin Marcin | MCKiS |
1 | Jaromin Tomasz | Spirit |
1 | Jaworski Przemysław | Lambada |
1 | Jedynak Dominik | Pulmon |
1 | Karaczyn Radosław | PSV |
1 | Łukaszyk Hubert | No Name |
1 | Milewski Ariel | SWA |
1 | Molenda Bartek | SWA |
1 | Nędza Dominik | MCKiS |
1 | Pieczka Szymon | SWA |
1 | Repa Gracjan | OPJ |
1 | Sędrzak Arkadiusz | Spirit |
1 | Sibielak Jarosław | Lambada |
1 | Szewczyk Łukasz | Lambada |
1 | Szymczyk Krzysztof | OPJ |
1 | Zaprzałka Emanuel | OPJ |
1 | Zatoka Rafał | OPJ |
1-sam | Jaromin Marcin | MCKiS |
1-sam | Kamiński Michał | Chłopaki |
1-sam | Milewski Ariel | SWA |
============================================================
KRÓL STRZELCÓW JLF SALOS 2023 - po ostatniej kolejce:
Bramki | Strzelec | Drużyna |
25 | Jaromin Karol | No Name |
19 | Rasała Marcin | No Name |
15 | Bartyzel Krzysztof | MCKiS |
14 | Jaromin Sebastian | MCKiS |
14 | Winiarski Patryk | Eko ¦wiry |
13 | Kamiński Michał | No Name |
13 | Stokłosa Mateusz | Pulmon |
12 | Przybycin Paweł | Jago-Pro |
11 | Jędyk Paweł | Mysłowice |
10 | Darkowski Michał | Jago-Pro |
9 | Kędzierski Bartłomiej | PSV |
9 | Nawrocki Krystian | Eko ¦wiry |
8 | Krawczyk Jędrzej | PSV |
8 | Zuber Wojciech | Hammer |
8 | Żemlok Konrad | Mysłowice |
7 | Byrczek Maciej | Team Spirit |
7 | Kowal Łukasz | Lambada |
7 | Kozdra¶ Łukasz | PSV |
7 | Łata Jakub | Lambada |
7 | Pater Kamil | Hammer |
7 | Siata Wojciech | Alias |
7 | Szremski Marcin | Pulmon |
6 | Chromy Patryk | Alias |
6 | Cienciała Jakub | Alias |
6 | Kempka Łukasz | PSV |
6 | Kowalski Tomasz | Pulmon |
6 | Kubik Grzegorz | Hammer |
6 | Nurek Łukasz | Hammer |
5 | Banasik Michał | Mysłowice |
5 | Cichoń Łukasz | Jago-Pro |
5 | Filipek Piotr | Mysłowice |
5 | Iciek Michał | No Name |
5 | Jamróz Szymon | PSV |
5 | Jaromin Tomasz | Team Spirit |
5 | Marszałek Dariusz | PSV |
5 | Przebindowski Łukasz | Pulmon |
5 | Radosz Mateusz | Pulmon |
5 | ¦piewak Bartłomiej | Lambada |
5 | Wójcik Cyprian | Eko ¦wiry |
4 | Brzezoń Rafał | MCKiS |
4 | Dryja Grzegorz | PSV |
4 | Mikuła Damian | Alias |
4 | Nabagło Tomasz | Lambada |
4 | Proksa Kamil | Pulmon |
3 | Biskup Michał | Pulmon |
3 | Gruszka Kamil | Hammer |
3 | Gucwa Grzegorz | Alias |
3 | Karaczyn Radosław | PSV |
3 | Kmieć Łukasz | Mysłowice |
3 | Koffer Jakub | Eko ¦wiry |
3 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
3 | Łukaszyk Hubert | No Name |
3 | Rokowski Mariusz | Hammer |
3 | Rychlik Krzysztof | Team Spirit |
3 | Sarek Rafał | Hammer |
3 | Siewniak Szymon | Pulmon |
3 | Statkiewicz Filip | Jago-Pro |
3 | Szczurek Oskar | MCKiS |
3 | Szymczyk Krzysztof | Jago-Pro |
3 | ¦lusrczyk Tomasz | Alias |
2 | Bonk Dawid | MCKiS |
2 | Bożek Łukasz | MCKiS |
2 | Gaj Mariusz | Lambada |
2 | Jaromin Paweł | MCKiS |
2 | Jasicki Michał | MCKiS |
2 | Majerski Edward | MCKiS |
2 | Nędza Patryk | PSV |
2 | Paweł Sermak | PSV |
2 | Pieczara Jacek | PSV |
2 | Siłakiewicz Paweł | Team Spirit |
2 | Sroka Maciej | Mysłowice |
2 | Szalek Mariusz | Team Spirit |
2 | Szerzyna Grzegorz | Team Spirit |
2 | Szewczyk Łukasz | Lambada |
2 | Telega Damian | Alias |
1 | Bożek Szymon | Jago-Pro |
1 | Byrczek Marcin | Lambada |
1 | Chełmecki Patryk | Lambada |
1 | Cupiał Mateusz | Mysłowice |
1 | Dudek Marcel | Team Spirit |
1 | Gacek Mateusz | MCKiS |
1 | Grudziński Wojciech | MCKiS |
1 | Kamiński Hubert | MCKiS |
1 | Karpik Krzysztof | Jago-Pro |
1 | Krawczyk Adam | Hammer |
1 | Molenda Artur | PSV |
1 | Nawrocki Norbert | Eko ¦wiry |
1 | Owczarek Łukasz | Team Spirit |
1 | Rasała Bartosz | No Name |
1 | Rzeszutko Marcin | Jago-Pro |
1 | Sędrzak Arkadiusz | Team Spirit |
1 | Sojka Michał | No Name |
1 | Sowa Maciej | Mysłowice |
1 | Syguła Adam | Eko ¦wiry |
1 | Turek Marek | MCKiS |
1 | Wardziński Dominik | Team Spirit |
1 | Wierzbik Michał | MCKiS |
1 | Żurek Adrian | Alias |
1-sam | Kowalski Krzysztof | Lambada |
1-sam | Jamróz Szymon | PSV |
1-sam | Marszałek Dariusz | PSV |
1-sam | Cienciała Jakub | Alias |
1-sam | Nawrocki Norbert | Eko ¦wiry |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KRÓL STRZELCÓW I LIGI - JLS SALOS 2022
Bramki | Strzelec | Drużyna |
54 | Kamiński Michał | Chłopaki |
31 | Mastalerz Mariusz | Chłopaki |
28 | Molenda Artur | SWA |
25 | Gaj Mariusz | Lambada |
23 | Jaromin Karol | No Name |
20 | Bartyzel Krzysztof | MCKiS |
17 | Le¶ Maksymilian | Chlopaki |
17 | Wrona Dawid | Chlopaki |
16 | Przybycin Paweł | Jago |
15 | Darkowski Michał | Jago |
15 | Łata Jakub | Lambada |
14 | Łukaszyk Hubert | No Name |
14 | Nurek Łukasz | Strefa Luzu |
13 | Chełmecki Patryk | Lambada |
13 | Jaromin Arkadiusz | No Name |
13 | Krawczyk Jędrzej | PSV |
13 | Radosz Mateusz | Pulmon |
13 | Rasała Marcin | No Name |
11 | Cichoń Łukasz | SWA |
10 | Szremski Marcin | Pulmon |
9 | Błażkowski Arkadiusz | No Name |
9 | Bomba Bartłomiej | PSV |
9 | Rogala Wiktor | Jago |
9 | Rzeszutko Marcin | Jago |
8 | Marszałek Dariusz | PSV |
8 | Szczuka Patryk | PSV |
8 | Wesecki Jacek | Chlopaki |
7 | Brzezoń Rafał | MCKiS |
7 | Iciek Michał | No Name |
7 | Statkiewicz Filip | Jago |
6 | Jaromin Paweł | MCKiS |
6 | Siewniak Szymon | Pulmon |
5 | Bożek Łukasz | MCKiS |
5 | Jaromin Sebastian | MCKiS |
5 | Kubik Grzegorz | Strefa Luzu |
5 | Pater Kamil | Strefa Luzu |
5 | Rokowski Mariusz | Lambada/Strefa |
5 | Smolik Marcin | SWA |
5 | Zuber Wojciech | Strefa Luzu |
4 | Bieda Tomasz | MCKiS |
4 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
4 | Krężołek Krzysztof | PSV |
4 | Majerski Edward | MCKiS |
4 | Nabagło Tomasz | Lambada |
4 | Pierzchała Michał | No Name |
4 | Stokłosa Mateusz | Pulmon |
4 | Szymczyk Krzysztof | Jago |
4 | ¦piewak Bartłomiej | Lambada |
3 | Cichowski Mikołaj | Strefa Luzu |
3 | Dryja Grzegorz | PSV |
3 | Kaliciński Kazimierz | Strefa Luzu |
3 | Kamiński Hubert | MCKiS |
3 | Kowalski Krzysztof | Lambada |
3 | Kowalski Tomasz | Pulmon |
3 | Krawczyk Adam | Strefa Luzu |
3 | Kwiatkowski Przemysław | Pulmon |
3 | Łukowicz Damian | Lambada |
3 | Molenda Bartłomiej | SWA |
3 | Pawłowski Wojciech | SWA |
3 | Przebindowski Łukasz | Pulmon |
3 | Sobczak Mateusz | PSV |
3 | Szewczyk Łukasz | Lambada |
3 | Turniak Patryk | Strefa Luzu |
3 | Woronowicz Piotr | SWA |
2 | Barczyk Nikodem | Strefa Luzu |
2 | Biskup Michał | Pulmon |
2 | Ciołczyk Przemysław | Lambada |
2 | Dworecki Kamil | No Name |
2 | Grudziński Wojciech | MCKiS |
2 | Jamróz Szymon | PSV |
2 | Jaros Andrzej | MCKiS |
2 | Jasicki Michał | MCKiS |
2 | Karaczyn Radosław | PSV |
2 | Kowal Łukasz | Lambada |
2 | Kozdra¶ Łukasz | PSV |
2 | Krzy¶ko Tomasz | Chlopaki |
2 | Kurzawa Maciej | SWA |
2 | Kuzak Mateusz | Pulmon |
2 | Martyka Maciej | PSV |
2 | Pospiech Sebastian | PSV |
2 | Ptasiński Dominik | Chlopaki |
2 | Skórnicki Wiktor | MCKiS |
2 | ¦liski Maciej | MCKiS |
2 | Zapała Hubert | Chlopaki |
1 | B±k Jakub | SWA |
1 | Byrczek Marcin | Lambada |
1 | Byrski Kamil | Pulmon |
1 | Głaz Adrian | Lambada |
1 | Gurbisz Sebastian | MCKiS |
1 | Jochymek Patryk | SWA |
1 | Kantotowicz Łukasz | Jago |
1 | Karpik Krzysztof | Jago |
1 | Kempka Łukasz | PSV |
1 | Ko¶mider Mikołaj | SWA |
1 | Kowalski Łukasz | SWA |
1 | Larysz Błażej | Chłopaki |
1 | Lipiec Jakub | Chłopaki |
1 | Łyszcz Arkadiusz | Strefa Luzu |
1 | Milewski Ariel | SWA |
1 | Proksa Kamil | Pulmon |
1 | Repa Gaspar | Chłopaki |
1 | Ruczyński Przemysław | Strefa Luzu |
1 | Sadowski Mateusz | Jago |
1 | Sibielak Jarosław | Jago |
1 | Sojka Michał | No Name |
1 | Statkiewicz Adrian | Jago |
1 | Szczurek Oskar | MCKiS |
1 | Taboł Tomasz | PSV |
1 | Trojan Jan | Lambada |
1 | Tuszyński Łukasz | Jago |
1 | Wierzbik Michał | MCKiS |
1-sam | Chełmecki Patryk | Lambada |
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KRÓL STRZELCÓW JALF SALOS 2022 (po ostatniej kolejce)
Bramki | Strzelec | Drużyna |
25 | Krawczyk Jędrzej | PSV |
15 | Jaromin Karol | No Name |
11 | Chełmecki Patryk | Lambada |
11 | Kędzierski Bartłomiej | PSV |
10 | Darkowski Michał | Jago |
10 | Nawrocki Krystian | MCKiS |
10 | Stokłosa Mateusz | Pulmon |
9 | Iciek Michał | No Name |
9 | Łukaszyk Hubert | No Name |
9 | Szremski Marcin | Pulmon |
8 | Martyka Maciej | PSV |
8 | Radosz Mateusz | Pulmon |
8 | Rasała Marcin | No Name |
8 | Siata Wojciech | Alias |
8 | Statkiewicz Filip | Jago |
7 | Brzezoń Rafał | MCKiS |
7 | Gaj Mariusz | Lambada |
7 | Pawełko Michał | Alias |
6 | Mikuła Damian | Alias |
6 | Przybycin Paweł | Jago |
6 | Rzeszutko Marcin | Jago |
5 | Byrczek Maciej | Spirit |
5 | Cichoń Łukasz | Jago |
5 | Kubik Grzegorz | Azot |
5 | Łata Kuba | Lambada |
5 | Sobczak Mateusz | PSV |
4 | Barczyk Nikodem | Azot |
4 | Cienciała Jakub | Alias |
4 | Jastrz±b Paweł | Alias |
4 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
4 | Krauz Marcin | MCKiS |
4 | Sędrowski Mateusz | Bricoman |
4 | ¦piewak Bartłomiej | Lambada |
4 | Zuber Wojciech | Azot |
3 | Czapla Konrad | Spirit |
3 | Jamróz Szymon | PSV |
3 | Jaromin Arkadiusz | No Name |
3 | Kamiński Krzysztof | Bricoman |
3 | Kwiatkowski Przemysław | Pulmon |
3 | Łukowicz Damian | Lambada |
3 | Milewski Ariel | Spirit |
3 | Mi¶kowiec Jakub | Bricoman |
3 | Nabagło Tomasz | Lambada |
3 | Nurek Łukasz | Azot |
3 | Pater Kamil | Azot |
3 | Pluta Jarosław | Alias |
3 | Smolik Marcin | Spirit |
3 | ¦liwiński Mateusz | MCKiS |
2 | Biskup Michał | Pulmon |
2 | Bożek Łukasz | MCKiS |
2 | Byrczek Marcin | Lambada |
2 | Gucwa Marcin | Alias |
2 | Kaliciński Kazimierz | Azot |
2 | Kantorowicz Łukasz | Jago |
2 | Kempka Łukasz | PSV |
2 | Knapik Piotr | MCKiS |
2 | Kozdra¶ Łukasz | PSV |
2 | Krężołek Krzysztof | PSV |
2 | Łukowicz Łukasz | Lambada |
2 | Marszałek Dariusz | PSV |
2 | Maziarz Mateusz | Bricoman |
2 | Naba Bartłomiej | PSV |
2 | Siewniak Szymon | Pulmon |
1 | Bożek Szymon | Jago |
1 | Chrapek Szymon | Spirit |
1 | Dębski Robert | Bricoman |
1 | Dudek Marcel | Spirit |
1 | Dworecki Kamil | No Name |
1 | Głowacki Norbert | Jago |
1 | Karpik Krzysztof | Jago |
1 | Koffer Jakub | MCKiS |
1 | Kowalski Krzysztof | Lambada |
1 | Łyszcz Arkadiusz | Azot |
1 | Mazur Mateusz | Bricoman |
1 | Molenda Artur | Pulmon |
1 | Rokowski Mariusz | Lambada |
1 | Rychlik Krzysztof | Spirit |
1 | Sarek Rafał | Azot |
1 | Sędrzak Daniel | Spirit |
1 | Sędrzak Przemysław | Spirit |
1 | Siłakiewicz Paweł | Spirit |
1 | Siostrzonek Dawid | Azot |
1 | Sojka Michał | No Name |
1 | Szczurek Oskar | MCKiS |
1 | Szymczyk Krzysztof | Jago |
1 | Telega Damian | Alias |
1 | Trojan Jan | Lambada |
1 | Wierzbik Michał | MCKiS |
1 | Woronowicz Piotr | Alias |
1 | Zelech Łukasz | Bricoman |
1 | Żurek Adrian | Alias |
1-sam | Cienciała Jakub | Alias |
1-sam | Kossakowski Wojciech | Spirit |
1-sam | Mazur Mateusz | Bricoman |
___________________________________________________
KRÓL STRZELCÓW I LIGI JLS SALOS 2021 (po ostatniej kolejce)
Bramki | Strzelec | Drużyna |
29 | Darkowski Michał | Jago |
28 | Bartyzel Krzysztof | MCKiS |
28 | Jaromin Karol | No Name |
21 | Iciek Michał | No Name |
21 | Molenda Artur | S.W.A. |
20 | Błaszkowski Arek | ABP |
20 | Przybycin Paweł | Jago |
15 | Pieczara Jacek | S.W.A. |
15 | Szczuka Patryk | PSV |
13 | Bomba Bartłomiej | PSV |
13 | Jaromin Sebastian | MCKiS |
12 | Jaromin Arkadiusz | No Name |
12 | Jaromin Paweł | MCKiS |
11 | Smreczak Tomasz | Biu-Tech |
10 | Kowalski Tomasz | Pulmon |
10 | Nawrocki Krystian | Malar-Tech |
10 | Pater Kamil | ABP |
10 | Stokłosa Mateusz | Pulmon |
9 | Kuzak Mateusz | Pulmon |
9 | Smolik Marcin | S.W.A. |
8 | Ko¶mider Mikołaj | S.W.A. |
8 | Lichota Piotr | Biu-Tech |
8 | Molenda Bartłomiej | S.W.A. |
8 | Radosz Mateusz | Pulmon |
8 | Siewniak Szymon | Pulmon |
8 | Szczurek Oskar | MCKiS |
7 | Cichowski Mikołaj | Biu-Tech |
7 | Lipiec Jakub | ABP |
7 | Statkiewicz Filip | Jago |
7 | Zuber Wojciech | ABP |
6 | Rasała Marcin | No Name |
6 | Szpak Michał | Pulmon |
6 | Szremski Marcin | Pulmon |
5 | Cichoń Łukasz | S.W.A. |
5 | Icha Łukasz | Biu-Tech |
5 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
5 | Krawczyk Jędrzej | PSV |
5 | Krężołek Krzysztof | PSV |
5 | Szymczyk Krzysztof | Jago |
4 | Bartyzel Grzegorz | MCKiS |
4 | Brzezoń Rafał | MCKiS |
4 | Kantorowicz Łukasz | Jago |
4 | Karaczyn Radosław | No Name |
4 | Sojka Michał | No Name |
4 | Wardziński Dominik | Biu-Tech |
4 | Wojtas Daniel | Biu-Tech |
4 | Woronowicz Piotr | S.W.A. |
3 | Bożek Łukasz | MCKiS |
3 | Kempka Łukasz | PSV |
3 | Kubik Grzegorz | ABP |
3 | Kwiatkowski Przemysław | Pulmon |
3 | Urbanek Eryk | PSV |
3 | Urbaniak Zbigniew | S.W.A. |
2 | Biskup Michał | Pulmon |
2 | Bo¶ Dariusz | Malar-Tech |
2 | Cichowski Grzegorz | Biu-Tech |
2 | Dryja Grzegorz | PSV |
2 | Głowacki Norbert | Jago |
2 | Jochymek Patryk | S.W.A. |
2 | Koniorczyk Michał | No Name |
2 | Łukaszyk Hubert | No Name |
2 | Marszałek Dariusz | PSV |
2 | Nurek Łukasz | ABP |
2 | Pieczara Marcin | Biu-Tech |
2 | Pieczara Paweł | ABP |
2 | Przebindowski Łukasz | Malar-Tech |
2 | Rejdych Mariusz | S.W.A. |
2 | Rogala Wiktor | PSV |
2 | Sermak Paweł | Biu-Tech |
2 | Sobczak Mateusz | PSV |
2 | ¦wierczyński Patryk | Jago |
2 | Tuszyński Łukasz | Jago |
2 | Winiarski Patryk | PSV |
1 | Barczyk Nikodem | ABP |
1 | B±k Jakub | S.W.A. |
1 | Bożek Szymon | Jago |
1 | Bujko Marcin | S.W.A. |
1 | Chrapek Szymon | S.W.A. |
1 | Dul Przemysław | Jago |
1 | Dworecki Kamil | No Name |
1 | Gurbisz Sebastian | MCKiS |
1 | Jamróz Szymon | PSV |
1 | Kaliciński Kazimierz | ABP |
1 | Kawala Konrad | Malar-Tech |
1 | Krupa Konrad | No Name |
1 | Łata Jakub | Malar-Tech |
1 | Martyka Maciej | PSV |
1 | Niziołek Marcin | Malar-Tech |
1 | Owczarek Łukasz | Malar-Tech |
1 | Pierzchała Michał | No Name |
1 | Rusin Piotr | MCKiS |
1 | Sierczyński Piotr | Malar-Tech |
1 | Szremski Kamil | Pulmon |
1 | ¦liwiński Mateusz | MCKiS |
1 | Tryfanow Sebastian | ABP |
1 | Turski Dawid | ABP |
1 | Wadowski Krzysztof | S.W.A. |
1 | Warszawski Jakub | Jago |
1 | Wierzbik Michał | MCKiS |
1 | Wojtas Dominik | Biu-Tech |
1 | Żuraw Krystian | Biu-Tech |
1-sam | Szpak Łukasz | Pulmon |
1-sam | Błażkowski Arkadiusz | ABP |
1-sam | Nurek Łukasz | ABP |
1-sam | Woronowicz Piotr | S.W.A. |
1-sam | Dryja Grzegorz | PSV |
KRÓL STRZELCÓW I LIGI JLS SALOS 2020.
Bramki | Strzelec | Drużyna |
30 | Jaromin Karol | No Name |
27 | Nawrocki Krystian | Beer Drinkers |
27 | Pieczara Jacek | S.W.A. |
24 | Przebindowski Łukasz | Beer Drinkers |
18 | Przybycin Paweł | Jago |
17 | Jaromin Arkadiusz | No Name |
16 | Bartyzel Krzysztof | MCKiS |
16 | Krawczyk Jędrzej | PSV |
14 | Molenda Artur | S.W.A. |
14 | Pater Kamil | ABP |
13 | Rasała Marcin | No Name |
13 | Smolik Marcin | S.W.A. |
11 | Iciek Michał | No Name |
11 | Sędrzak Daniel | Beer Drinkers |
10 | Bo¶ Dariusz | PNG/Drinkers |
10 | Cichoń Łukasz | S.W.A. |
10 | Rzeszutko Marcin | Jago |
9 | Jaromin Tomasz | Beer Drinkers |
9 | Karaczyn Radosław | No Name |
9 | Sierczyński Piotr | Beer Drinkers |
8 | Bieda Tomasz | MCKiS |
8 | Błażkowski Arkadiusz | ABP |
8 | Byrczek Maciej | Beer Boys |
8 | ¦wierczyński Patryk | Jago |
8 | Zieliński Marek | Beer Drinkers |
8 | Zięba Dawid | Beer Drinkers |
7 | Jaromin Paweł | MCKiS |
7 | Jaromin Sebastian | MCKiS |
7 | Kubik Grzegorz | ABP |
7 | Marszałek Dariusz | PSV |
7 | Molenda Bartłomiej | S.W.A. |
6 | Fitał Marcin | PNG |
6 | Kędzierski Bartłomiej | PSV |
5 | Bożek Łukasz | MCKiS |
5 | Gocyk Marcel | PNG |
5 | Milewski Ariel | S.W.A. |
5 | Statkiewicz Filip | Jago |
4 | Bartyzel Grzegorz | MCKiS |
4 | Kozdra¶ Łukasz | PSV |
4 | Mikuła Damian | Beer Drinkers |
4 | Nurek Łukasz | ABP |
4 | Sobczak Mateusz | PSV |
4 | Sojka Michał | No Name |
4 | Wójcik Cyprian | Beer Drinkers |
4 | Zuber Wojciech | ABP |
3 | Bomba Bartłomiej | PSV |
3 | Bożek Szymon | Jago |
3 | Jaromin Marcin | MCKiS |
3 | Jochymek Patryk | S.W.A. |
3 | Kowalski Łukasz | S.W.A. |
3 | Krzywoń Adrian | Beer Boys |
3 | Szymczyk Krzysztof | Jago |
3 | Warchoł Łukasz | Beer Boys |
3 | Winiarski Patryk | PSV |
2 | Dryja Grzegorz | PSV |
2 | Głowacki Norbert | Jago |
2 | Grodzki Kacper | S.W.A. |
2 | Jamróz Szymon | PSV |
2 | Kamiński Rafał | PSV |
2 | Knapik Sławomir | PNG |
2 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
2 | Kuciel Daniel | PNG |
2 | Kuryło Piotr | PSV |
2 | Niziołek Marcin | Beer Boys |
2 | Ostachowski Szymon | ABP |
2 | Rejdych Mariusz | S.W.A. |
2 | Rychlik Krzysztof | Beer Boys |
2 | Sikorski Marcin | Beer Boys |
2 | Stanek Piotr | Beer Boys |
2 | Tuszyński Łukasz | Jago |
1 | Bajer Seweryn | PNG |
1 | Baran Mateusz | Beer Boys |
1 | Budak Marcin | ABP |
1 | Czapla Konrad | Beer Boys |
1 | Gocyk Marcin | PNG |
1 | Kaliciński Kazimierz | ABP |
1 | Kantorowicz Łukasz | Jago |
1 | Kempka Łukasz | PSV |
1 | Kossakowski Wojciech | Beer Boys |
1 | Majerski Edward | MCKiS |
1 | Majewski Bartek | Beer Boys |
1 | Michalik Grzegorz | PNG |
1 | Pieczara Paweł | ABP |
1 | Sędrzak Arkadiusz | Beer Drinkers |
1 | Siłakiewicz Paweł | Beer Boys |
1 | Stępień Arkadiusz | PNG |
1 | Szczurek Oskar | MCKiS |
1 | ¦liwiński Michał | PNG |
1 | Tryfanow Sebastian | ABP |
1 | Turek Piotr | Beer Boys |
1 | Urbaniak Zbigniew | S.W.A. |
1 | Wiernek Mateusz | Beer Boys |
1 | Wierzbik Michał | MCKiS |
1 | Woronowicz Piotr | ABP |
1-sam | Nurek Łukasz | ABP |
1-sam | Winiarski Patryk | PSV |
1-sam | Siłakiewicz Paweł | Beer Boys |
Usunięte zostały bramki z meczów z Team Mysłowice.
W przypadku uzyskania na koniec sezonu takiej samej liczby bramek zwycięzc± klasyfikacji zostanie zawodnik z drużyny, która zajęła wyższe miejsce w tabeli.
KRÓL STRZELCÓW JLF SALOS 2020 po 11 kolejce:
Bramki | Strzelec | Drużyna |
24 | Rasała Marcin | No Name |
22 | Kędzierski Bartłomiej | PSV |
18 | Jędyk Paweł | Mysłowice |
16 | Bartyzel Krzysztof | MCKiS |
14 | Jaromin Karol | No Name |
13 | Krawczyk Jędrzej | PSV |
12 | Jaromin Tomasz | Beer D |
12 | Stokłosa Mateusz | MCKiS |
12 | Iciek Michał | No Name |
11 | Siata Wojciech | Alias |
11 | Nawrocki Krystian | Beer D |
11 | Gaj Mariusz | Biutech |
11 | Jaromin Arkadiusz | No Name |
11 | Pieczara Jacek | PSV |
10 | Byrczek Maciek | Oldboje |
8 | Zuber Wojtek | ABP |
7 | Pater Kamil | ABP |
7 | Gucwa Marcin | Alias |
7 | Kamień Łukasz | Autofiko |
7 | Jaromin Sebastian | MCKiS |
7 | Czapla Konrad | Oldboje |
6 | Siostrzonek Dawid | Autofiko |
6 | Przebindowski Łukasz | Beer D |
6 | P±czkowski Marcin | Biutech |
6 | Chełmecki Patryk | Biutech |
6 | ¦wierczyński Patryk | JagoPro |
5 | Łyszcz Arek | ABP |
5 | Nurek Łukasz | ABP |
5 | Rokowski Mariusz | Biutech |
5 | Statkiewicz Filip | JagoPro |
5 | Bartyzel Grzegorz | MCKiS |
5 | ¦migiel Wojtek | Mysłowice |
4 | Siewniak Szymon | Alias |
4 | Cięciała Jakub | Alias |
4 | Sędrzak Daniel | Beer D |
4 | Szewczyk Łukasz | Biutech |
4 | Oleksy Kamil | Biutech |
4 | Przybycin Paweł | JagoPro |
4 | Szymczyk Krzysztof | JagoPro |
4 | Jaszczuk Marcin | Mysłowice |
4 | Grelecki Tomasz | Mysłowice |
4 | Pierzchała Michał | No Name |
4 | Sikorski Marcin | Oldboje |
4 | Rychlik Krzysztof | Oldboje |
4 | Bomba Bartłomiej | PSV |
3 | Kubik Grzegorz | ABP |
3 | Kaliciński Kazimierz | ABP |
3 | Cichoń Łukasz | Beer D |
3 | Sierczyński Piotr | Beer D |
3 | Sędrzak Arkadiusz | Beer D |
3 | Kowalski Łukasz | Beer D |
3 | Rzeszutko Marcin | JagoPro |
3 | Bożek Łukasz | MCKiS |
3 | Natkański Daniel | Mysłowice |
3 | Kamiński Michał | No Name |
3 | Majewski Bartek | Oldboje |
3 | Stanek Piotr | Oldboje |
3 | Winiarski Patryk | PSV |
3 | Kempka Łukasz | PSV |
3 | Marszałek Dariusz | PSV |
3 | Kozdra¶ Łukasz | PSV |
2 | Budak Marcin | ABP |
2 | Woronowicz Piotr | ABP |
2 | Błażkowski Arkadiusz | ABP |
2 | Pluta Jarosław | Alias |
2 | Gucwa Grzegorz | Alias |
2 | Yarosłavski Borys | Autofiko |
2 | Łukowicz Damian | Biutech |
2 | Głowacki Norbert | JagoPro |
2 | Kantorowicz Łukasz | JagoPro |
2 | Tuszyński Łukasz | JagoPro |
2 | Bieda Tomasz | MCKiS |
2 | Koniorczyk łukasz | No Name |
2 | Wardziński Dominik | Oldboje |
2 | Jamróz Szymon | PSV |
1 | Jochymek Adam | Autofiko |
1 | Makowski Adrian | Autofiko |
1 | Wylężek Krystian | Autofiko |
1 | Antons Anton | Autofiko |
1 | Nabagło Tomasz | Biutech |
1 | Karaczyn Radosław | Biutech |
1 | Smreczak Tomasz | Biutech |
1 | Kowalski Krzysztof | Biutech |
1 | Baba Kacper | JagoPro |
1 | Bożek Szymon | JagoPro |
1 | Sarek Rafał | JagoPro |
1 | ¦liwiński Mateusz | MCKiS |
1 | Filipek Piotr | Mysłowice |
1 | Banasik Michał | Mysłowice |
1 | Koza Piotr | Mysłowice |
1 | Kmieć Łukasz | Mysłowice |
1 | Niziołek Marcin | Oldboje |
1 | Smolik Marcin | Oldboje |
1 | Sędrzak Przemysław | Oldboje |
1 | Radosz Mateusz | PSV |
1 | Sobczak Mateusz | PSV |
2-sam | Siewniak Szymon | Alias |
1-sam | Głowacki Norbert | JagoPro |
1-sam | Gucwa Grzegorz | Alias |
====================================================================
KRÓL STRZELCÓW I LIGI JLS SALOS jesień 2019 po ostatniej kolejce:
Bramki | Strzelec | Drużyna |
24 | Kędzierski Bartłomiej | PSV |
23 | Przybycin Paweł | Jago Pro |
17 | Jaromin Karol | No Name |
16 | Nawrocki Krystian | Beer D |
13 | Bieda Tomasz | MCKiS |
13 | Sierczyński Piotr | Beer D |
12 | Bartyzel Krzysztof | MCKiS |
11 | Iciek Michał | No Name |
11 | Pieczara Jacek | SWA |
11 | Smolik Marcin | Young Boys |
9 | Stokłosa Mateusz | Pulmon |
8 | Dworak Tomasz | Young Boys |
8 | Molenda Artur | SWA |
8 | Molenda Bartłomiej | SWA |
7 | Bożek Łukasz | MCKiS |
6 | Kędroń Paweł | Pulmon |
6 | Kowalski Łukasz | SWA |
6 | Krawczyk Jędrzej | PSV |
6 | Sędrzak Daniel | Beer D |
6 | Stępień Arkadiusz | PNG |
5 | Byrski Kamil | Pulmon |
5 | Gaj Mariusz | Biutech |
5 | Karaczyn Radosław | PNG |
5 | Sobczak Mateusz | PSV |
5 | Urbaniak Zbigniew | SWA |
4 | B±k Jakub | SWA |
4 | Bo¶ Dariusz | PNG |
4 | Chełmecki Patryk | Biutech |
4 | Dubiel Michał | Biutech |
4 | Kowalski Tomasz | Pulmon |
4 | Kuciel Daniel | PNG |
4 | Przebindowski Łukasz | Beer D |
4 | Rasała Marcin | No Name |
4 | Rzeszutko Marcin | Jago Pro |
3 | Bochenek Piotr | Young Boys |
3 | Gocyk Marcin | PNG |
3 | Jaromin Marcin | MCKiS |
3 | Kępka Łukasz | PSV |
3 | Le¶ Maksymilian | No Name |
3 | Mastalerz Mariusz | Young Boys |
3 | Nowak Bartosz | Young Boys |
3 | Sędrzak Arkadiusz | Beer D |
3 | Szpak Michał | Pulmon |
3 | ¦liwiński Mateusz | MCKiS |
3 | Tuszyński Łukasz | Jago Pro |
3 | Wacławek Jarosław | Biutech |
3 | Wiernek Mateusz | Young Boys |
2 | Bomba Bartłomiej | PSV |
2 | Cichoń Łukasz | SWA |
2 | Dryja Grzegorz | PSV |
2 | Dulowski Krystian | PNG |
2 | Dworecki Kamil | No Name |
2 | Gacek Mateusz | MCKiS |
2 | Gocyk Marcel | PNG |
2 | Goryczka Michał | Pulmon |
2 | Jaromin Arkadiusz | No Name |
2 | Jaromin Paweł | MCKiS |
2 | Kamiński Rafał | Young Boys |
2 | Knapik Sławomir | PNG |
2 | Kozdra¶ Łukasz | PSV |
2 | Koziarz Marcin | Young Boys |
2 | Majewski Bartek | Young Boys |
2 | Mikuła Damian | Beer D |
2 | P±czkowski Marcin | Biutech |
2 | Rejdych Mariusz | SWA |
2 | Rokowski Mariusz | Biutech |
2 | Siewniak Szymon | Pulmon |
2 | Statkiewicz Filip | Jago Pro |
2 | Szymczyk Krzysztof | Jago Pro |
2 | ¦piewak Bartłomiej | Biutech |
2 | Urban Robert | PSV |
2 | Wardziński Dominik | Biutech |
2 | Winiarski Patryk | PSV |
2 | Z±bek Łukasz | PNG |
1 | Bartyzel Grzegorz | MCKiS |
1 | Biskup Michał | Pulmon |
1 | Gajda Łukasz | Young Boys |
1 | Głowacki Norbert | Jago Pro |
1 | Grabski Mateusz | Pulmon |
1 | Jaromin Sebastian | MCKiS |
1 | Jaromin Tomasz | Beer D |
1 | Jochymek Patryk | SWA |
1 | Kantorowicz Łukasz | Jago Pro |
1 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
1 | Konsek Artur | Young Boys |
1 | Kowalczyk Maciej | Young Boys |
1 | Krauz Marcin | MCKiS |
1 | Krauz Michał | MCKiS |
1 | Kuryło Piotr | PSV |
1 | Kwiatkowski Przemysław | Pulmon |
1 | Majerski Edward | MCKiS |
1 | Młynarczyk Michał | No Name |
1 | Radosz Mateusz | Pulmon |
1 | Repa Gaspar | Beer D |
1 | Ryszka Grzegorz | SWA |
1 | Sarek Rafał | Jago Pro |
1 | Sojka Michał | No Name |
1 | Szczurek Oskar | SWA |
1 | Szewczyk Łukasz | Biutech |
1 | Wadowski Krzysztof | SWA |
1 | Wojewoda Nikodem | Jago Pro |
1 | W¶ciubiak Tomasz | PNG |
1 | Bochenek Piotr | 1-sam |
1 | Pieczara Jacek | 1-sam |
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
KRÓL STRZELCÓW I LIGI JLS SALOS wiosna 2019 po 9 kolejce:
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
21 | Molenda Artur | SWA |
14 | Jaromin Paweł | MCKiS |
12 | Jaromin Karol | No Name |
11 | Nawrocki Krystian | Beer Drinkers |
9 | Bartyzel Krzysztof | MCKiS |
9 | Goryczka Michał | Pulmon |
9 | Kamiński Rafał | Young Boys |
9 | Sobczak Mateusz | PSV |
8 | Iciek Michał | No Name |
8 | Jaromin Sebastian | MCKiS |
8 | Stokłosa Mateusz | Pulmon |
7 | Kędzierski Bartłomiej | PSV |
7 | Nurek Łukasz | ABP |
7 | Smolik Marcin | Young Boys |
6 | Przebindowski Łukasz | Beer Drinkers |
6 | Stępień Arek | PNG |
5 | Bieda Tomasz | MCKiS |
5 | Jarmróz Kuba | Young Boys |
5 | Jaromin Arkadiusz | No Name |
5 | Jedynak Tomasz | PNG |
5 | Marszałek Dariusz | PSV |
5 | Sędrzak Daniel | Beer Drinkers |
5 | Zieliński Marek | BD Oldboje |
4 | Bomba Bartek | PSV |
4 | Grodzki Kacper | SWA |
4 | Kaliciński Kazimierz | ABP |
4 | Kowalski Tomasz | Pulmon |
4 | Koziarz Marcin | Young Boys |
4 | Radosz Mateusz | Pulmon |
4 | Urbaniak Zbigniew | SWA |
4 | Warchoł Łukasz | BD Oldboje |
3 | Bo¶ Dariusz | PNG |
3 | Cichoń Łukasz | SWA |
3 | Czapla Konrad | BD Oldboje |
3 | Dulowski Krystian | PNG |
3 | Dworecki Kamil | No Name |
3 | Gocyk Marcin | PNG |
3 | Grzegorczyk Norbert | PNG |
3 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
3 | Kuciel Daniel | PNG |
3 | Lis Paweł | BD Oldboje |
3 | Molenda Bsrtłomiej | SWA |
3 | Pieczara Jacek | SWA |
3 | Telega Damian | No Name |
3 | W¶ciubiak Tomasz | PNG |
2 | Błażkowski Arkadiusz | ABP |
2 | Byrczek Maciej | BD Oldboje |
2 | Byrski Kamil | Pulmon |
2 | Dworak Tomasz | Young Boys |
2 | Jończyk Jakub | Pulmon |
2 | Kozdra¶ Łukasz | PSV |
2 | Krauz Michał | MCKiS |
2 | Kuryło Piotr | PSV |
2 | Lipniak Dawid | ABP |
2 | Mazurek Paweł | PNG |
2 | Michalik Grzegorz | PNG |
2 | Milewski Ariel | SWA |
2 | Niziołek Marcin | BD Oldboje |
2 | Pater Kamil | ABP |
2 | Siewniak Szymon | Pulmon |
2 | Trzeciakowski Tomasz | No Name |
2 | Wiernek Mateusz | Young Boys |
2 | Woronowicz Piotr | ABP |
2 | Zysk Adrian | Pulmon |
1 | Adamus Przemysław | Pulmon |
1 | B±k Jakub | SWA |
1 | Bożek Łukasz | MCKiS |
1 | Chwast Bartosz | No Name |
1 | Czerwiec Ryszard | ABP |
1 | Dryja Grzegorz | PSV |
1 | Gocyk Marcel | PNG |
1 | Jaromin Marcin | MCKiS |
1 | Karaczyn Radosław | PNG |
1 | Kempka Łukasz | PSV |
1 | Kędroń Paweł | Young Boys |
1 | Khnut Marcin | Pulmon |
1 | Krawczyk Adam | ABP |
1 | Krawczyk Jędrzej | PSV |
1 | Kubik Grzegorz | ABP |
1 | Lipniak Tomasz | ABP |
1 | Ochlust Krzysztof | PNG |
1 | Owczarek Łukasz | Beer Drinkers |
1 | Repa Gaspar | BD Oldboje |
1 | Rychlik Krzysztof | BD Oldboje |
1 | Rz±sa Adrian | Beer Drinkers |
1 | Sikorski Marcin | BD Oldboje |
1 | Sojka Michał | No Name |
1 | Szpak Łukasz | Pulmon |
1 | Tomasiewicz Grzegorz | Young Boys |
1 | Tryfanow Sebastian | BD Oldboje |
1 | Turski Dawid | ABP |
1 | Urban Robert | PSV |
1 | Wierzbik Michał | MCKiS |
1 | Winiarski Patryk | Beer Drinkers |
1 | Wódz Sebastian | BD Oldboje |
1 | Wsciubiak Artur | Beer Drinkers |
3-sam | Stokłosa Mateusz | Pulmon |
1-sam | Jaromin Arkadiusz | No Name |
1-sam | Majewski Bartek | Young Boys |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KRÓL STRZELCÓW I LIGI JALF SALOS 2018-2019:
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
18 | Krawczyk Jędrzej | PSV |
16 | Bartyzel Krzysiek | MCKiS |
11 | Szremski Marcin | Pulmon Negro |
9 | Kamiński Rafał | Young Boys |
9 | Pieczara Jacek | PSV |
8 | Kędzierski Bartek | Young Boys |
8 | ¦liwiński Mateusz | MCKiS |
7 | Błażkowski Arek | Azot |
7 | Jaromin Karol | No Name |
7 | Pater Kamil | Azot |
7 | Sobczak Mateusz | PSV |
6 | Bartyzel Grzesiek | MCKiS |
6 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
6 | Smolik Marcin | Young Boys |
6 | Stokłosa Mateusz | Pulmon Negro |
6 | Tomasiewicz Grzegorz | Young Boys |
5 | Cichoń Łukasz | PSV |
5 | Gaj Mariusz | Biu Tech |
5 | Gondzik Krzysiek | Drinkers |
5 | Goryczka Michał | Pulmon Negro |
5 | Łukowicz Damian | Biu Tech |
5 | Telega Damian | No Name |
5 | Woronowicz Piotr | Azot |
4 | Sędrzak Arek | Drinkers |
4 | W¶ciubiak Tomek | PNG |
3 | Czapla Konrad | Drinkers |
3 | Duda Przemek | Drinkers |
3 | Iciek Michał | No Name |
3 | Kempka Łukasz | PSV |
3 | Kowalski Tomek | Pulmon Negro |
3 | Kuciel Daniel | PNG |
3 | Kuryło Piotr | PSV |
3 | Niziołek Marcin | Drinkers |
3 | Nurek Łukasz | Azot |
3 | Sojka Michał | No Name |
3 | Wierzbik Michał | MCKiS |
3 | Winiarski Patryk | Drinkers |
3 | Z±bek Łukasz | PNG |
2 | Bieda Tomasz | MCKiS |
2 | Dryja Grzegorz | PSV |
2 | Dylowicz Sebastian | Pulmon Negro |
2 | Gocyk Marcin | PNG |
2 | Jaromin Arek | No Name |
2 | Kowalski Łukasz | Drinkers |
2 | Kozdra¶ Łukasz | PSV |
2 | Kuzak Mateusz | PNG |
2 | Nowak Bartosz | Young Boys |
2 | Oleksy Kamil | Biu Tech |
2 | Pyrek Bartek | PNG |
2 | Repa Gaspar | Young Boys |
2 | Rokowski Mariusz | Biu Tech |
2 | Sikorski Marcin | Drinkers |
2 | Stępień Arek | PNG |
2 | Żurek Adrian | Biu Tech |
1 | Bo¶ Dariusz | PNG |
1 | Bożek Łukasz | MCKiS |
1 | Dulikowski Krystian | PNG |
1 | Dworak Tomek | Young Boys |
1 | Jaromin Sebastian | MCKiS |
1 | Jaromin Tomek | Drinkers |
1 | Jedynak Tomek | PNG |
1 | Jochymek Patryk | Azot |
1 | Jończyk jakub | Pulmon Negro |
1 | Kędroń Paweł | Young Boys |
1 | Krajewski Mariusz | Biu Tech |
1 | Kubik Grzegorz | Azot |
1 | Lis Paweł | Drinkers |
1 | Marszałek Darek | PSV |
1 | Młynarczyk Michał | No Name |
1 | Molenda Artur | PSV |
1 | P±czkowski Marcin | Biu Tech |
1 | Proksa Krzysiek | MCKiS |
1 | Rusin Grzegorz | MCKiS |
1 | Siewniak Szymon | Pulmon Negro |
1 | Szewczyk Łukasz | Biu Tech |
1 | Szpak Michał | Pulmon Negro |
1 | Tryfanow Sebastian | Drinkers |
1 | Wacławek Jarosław | Biu Tech |
1-sam | Gurbisz Sebastian | MCKiS |
1-sam | Sabal Łukasz | Azot |
1-sam | Koniorczyk Łukasz | No Name |
--------------------------------------------------------------------------------------
KRÓL STRZELCÓW I LIGI ALP SALOS jesień 2018:
Król strzelców 1 liga po ostatniej kolejce | ||
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
18 | Bartyzel Krzysiek | MCKiS |
15 | Glushko Jurij | No Name |
13 | Przebindowski Łukasz | FC Szkolne |
12 | Cichoń Łukasz | S.W.A. |
11 | Szremski Marcin | Pulmon |
11 | Seweryn Arek | Young Boys |
11 | Pater Kamil | Azot |
11 | Lis Paweł | Drinkers |
11 | Banasik Michał | Team M. |
9 | Pieczara Jacek | S.W.A. |
9 | Kubik Grzesiek | Azot |
8 | Szalek Mariusz | Azot |
8 | Sobczak Mateusz | PSV |
8 | Dworak Tomasz | Young Boys |
8 | Bieda Tomasz | MCKiS |
7 | Molenda Artur | S.W.A. |
7 | Kędzierski Bartek | Young Boys |
7 | Jaromin Tomasz | Drinkers |
6 | Woronowicz Piotr | Azot |
6 | Karaczyn Radek | PSV |
6 | Błażkowski Arek | Azot |
5 | Smolik Marcin | Young Boys |
5 | Natkański Daniel | Team M. |
5 | Kempka Łukasz | PSV |
5 | Jaromin Karol | No Name |
4 | Wierzbik Michał | MCKiS |
4 | Radosz Mateusz | Pulmon |
4 | Kwiatkowski Przemek | Pulmon |
4 | Kamiński Rafał | Young Boys |
4 | Jamróz Kuba | Drinkers |
4 | Halbina Kamil | FC Szkolne |
3 | Włosek Jakub | Team M. |
3 | Warchoł Łukasz | Drinkers |
3 | Szremski Kamil | Pulmon |
3 | Smalcerz Krzysiek | FC Szkolne |
3 | Niedzielski Daniel | Pulmon |
3 | Majewski Bartek | Young Boys |
3 | Krawczyk Jędrzej | PSV |
3 | Kowalski Tomek | Pulmon |
3 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
3 | Jończyk Kuba | Pulmon |
3 | Jaromin Paweł | MCKiS |
3 | Jaromin Marcin | MCKiS |
3 | Dylowicz Sebastian | Pulmon |
3 | Bożek Łukasz | MCKiS |
2 | Wylężek Krystian | FC Szkolne |
2 | Wanecki Mariusz | Azot |
2 | Urbaniak Zbigniew | S.W.A. |
2 | ¦liwiński Mateusz | FC Szkolne |
2 | Szpak Michał | PSV |
2 | Stokłosa Mateusz | Pulmon |
2 | Siewniak Szymon | Pulmon |
2 | Rusin Piotr | MCKiS |
2 | Nurek Łukasz | Azot |
2 | Molenda Bartek | S.W.A. |
2 | Kozłowski Wojciech | Team M. |
2 | Kozdra¶ Łukasz | PSV |
2 | Iciek Michał | No Name |
2 | Grzebielec Marcel | No Name |
2 | Grodzki Kacper | S.W.A. |
2 | Goryczka Michał | Pulmon |
2 | Bochenek Piotr | Drinkers |
2 | Biskup Michał | Pulmon |
1 | Żołnierek Jakub | FC Szkolne |
1 | Wilczek Piotr | MCKiS |
1 | Wiernek Mateusz | Young Boys |
1 | Wardziński Dominik | No Name |
1 | Wadowski Jacek | S.W.A. |
1 | Urbańczyk Łukasz | Drinkers |
1 | Turski Dawid | Azot |
1 | Szpak Łukasz | Pulmon |
1 | Szmołda Mariusz | Team M. |
1 | Styrnol Wojtek | Young Boys |
1 | Sojka Michał | No Name |
1 | Siński Kuba | No Name |
1 | Sędrzak Arek | Drinkers |
1 | Rudnicki Kamil | Drinkers |
1 | Rejdych Mariusz | S.W.A. |
1 | Proksa Krzysiek | MCKiS |
1 | Pieczka Szymon | S.W.A. |
1 | Noras Robert | Team M. |
1 | Niziołek Marcin | Drinkers |
1 | Mocherek Dominik | FC Szkolne |
1 | Milewski Ariel | S.W.A. |
1 | Ma¶lanka Tomasz | Team M. |
1 | Marszałek Darek | PSV |
1 | Lackorzyński Łukasz | No Name |
1 | Kołodziej Konrad | Young Boys |
1 | Kmieć Łukasz | Team M. |
1 | Jochymek Patryk | S.W.A. |
1 | Gurbisz Sebastian | MCKiS |
1 | Gacek Mateusz | MCKiS |
1 | Budak Marcin | FC Szkolne |
1 | Bomba Bartek | No Name |
1 | B±k Jacek | S.W.A. |
1 | Bartyzel Grzegorz | MCKiS |
1 | Baran Mateusz | Young Boys |
1 | Asenkowicz Dawid | Team M. |
1 -sam | Stokłosa Mateusz | Pulmon |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KRÓL STRZELCÓW I LIGI ALP SALOS wiosna 2018 KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
17 | Bartyzel Krzysztof | MCKiS |
13 | Molenda Artur | S.W.A |
11 | Przybycin Paweł | Jago Pro |
10 | Goryczka Michał | Pulmon Negro |
8 | Cichoń Łukasz | S.W.A |
8 | Jaromin Karol | No Name |
8 | Kędzierski Bartek | PSV Podłęże |
8 | Krawczyk Jędrzej | PSV Podłęże |
8 | Smolik Marcin | Young Boys |
8 | Stefański Krzysztof | Team Mysłowice |
7 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
6 | Biskup Michał | Pulmon Negro |
6 | Jamróz Kuba | Beer Drinkers |
6 | Majerski Edward | MCKiS |
6 | Pieczara Jacek | S.W.A |
6 | Sobczak Mateusz | PSV Podłęże |
5 | Dworak Tomasz | Young Boys |
5 | Dylowicz Sebastian | Pulmon Negro |
5 | Jamróz Szymon | PSV Podłęże |
5 | Jaromin Arkadiusz | No Name |
5 | Kozdra¶ Łukasz | PSV Podłęże |
5 | Zieliński Marek | Beer Drinkers |
4 | Bartyzel Grzegorz | MCKiS |
4 | Byrski Kamil | Pulmon Negro |
4 | Głowacki Norbert | Jago Pro |
4 | Kamiński Rafał | Young Boys |
4 | Martyka Maciej | Young Boys |
4 | Molenda Bartłomiej | S.W.A |
4 | Rzeszutko Marcin | Jago Pro |
3 | Asenkowicz Dawid | Team Mysłowice |
3 | Banasik Michał | Team Mysłowice |
3 | Kozłowski Wojciech | Team Mysłowice |
3 | Szremski Marcin | Pulmon Negro |
3 | Tryfanow Sebastian | Beer Drinkers |
2 | Adamczyk Mateusz | Beer Drinkers |
2 | Bożek Adam | Team Mysłowice |
2 | Iciek Michał | No Name |
2 | Jankowski Mariusz | MCKiS |
2 | Karaczyn Radosław | OST |
2 | Kowalski Tomasz | Pulmon Negro |
2 | Kwiatkowski Przemysław | Pulmon Negro |
2 | Marszałek Dariusz | PSV Podłęże |
2 | Radosz Mateusz | Pulmon Negro |
2 | Szot Łukasz | Young Boys |
2 | Telega Damian | No Name |
1 | Bochenek Piotr | Beer Drinkers |
1 | Bomba Bartłomiej | No Name |
1 | Byrczek Maciej | Beer Drinkers |
1 | Dryja Grzegorz | PSV Podłęże |
1 | Dubiel Arkadiusz | No Name |
1 | G±dek Maciej | Young Boys |
1 | Grzebielec Marcel | No Name |
1 | Grzegorczyk Norbert | OST |
1 | Jochymek Patryk | S.W.A |
1 | Jończyk Jakub | Pulmon Negro |
1 | Kempka Łukasz | PSV Podłęże |
1 | Kołodziej Konrad | Young Boys |
1 | Kowalski Łukasz | Beer Drinkers |
1 | Krauz Marcin | MCKiS |
1 | Kuzak Mateusz | Young Boys |
1 | Lis Łukasz | Pulmon Negro |
1 | Milewski Ariel | S.W.A |
1 | Palus Mateusz | Young Boys |
1 | Pieczka Szymon | S.W.A |
1 | Porydzaj Damian | Team Mysłowice |
1 | Repa Gaspar | Beer Drinkers |
1 | Sędrzak Arek | Beer Drinkers |
1 | Sikorski Marcin | Beer Drinkers |
1 | Szmołda Mariusz | Team Mysłowice |
1 | Szpak Łukasz | Pulmon Negro |
1 | Szparkowski Paweł | Jago Pro |
1 | ¦wierkowski Łukasz | Team Mysłowice |
1 | Trzeciakowski Tomek | No Name |
1 | Turek Piotr | Beer Drinkers |
1 | Tuszyński Łukasz | Jago Pro |
1 | Urban Robert | Beer Drinkers |
1 | Wadowski Krzysztof | S.W.A |
1 | Wiernek Mateusz | Young Boys |
1 | Włosek Jakub | Team Mysłowice |
1 | Wojewoda Nikodem | Jago Pro |
1-sam | Szot Łukasz | Young Boys |
1-sam | Jankowski Mariusz | MCKiS |
1-sam | Banasik Michał | Team Mysłowice |
W przypadku uzyskania na koniec sezonu takiej samej liczby bramek zwycięzc± klasyfikacji zostanie zawodnik z drużyny, która zajęła wyższe miejsce w tabeli.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KRÓL STRZELCÓW I LIGI JALF SALOS 2017-2018 po 7 kolejce:
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
20 | Kędzierski Bartek | PSV |
10 | Bartryzel Krzysztof | MCKiS |
9 | Przebindowski Łukasz | Pulmon |
7 | Dryja Grzegorz | PSV |
6 | Cichoń Łukasz | Azot Biznes Park |
6 | Kowalski Tomasz | Pulmon |
6 | Kozdra¶ Łukasz | PSV |
6 | Stępień Arek | OST |
6 | ¦liwiński Mateusz | Drinkers |
6 | Urban Robert | Drinkers |
5 | Grzebielec Marcel | No Name |
5 | Karaczyn Radosław | OST |
5 | Łyszcz Arek | Azot Biznes Park |
5 | Salamon Mariusz | Azot Biznes Park |
5 | ¦wierczyński Patryk | DGJ |
5 | Trzeciakowski Tomasz | No Name |
4 | Jamróz Szymon | PSV |
4 | Krawczyk Jędrzej | Azot Biznes Park |
4 | Nawrocki Krystian | OST |
4 | Radosz Mateusz | Pulmon |
4 | Sierczyński Piotr | OST |
4 | Szpak Kamil | Pulmon |
4 | Szremski Marcin | Pulmon |
4 | Szymczyk Krzysztof | DGJ |
4 | Tryfanow Sebastian | Drinkers |
4 | Wierzbik Michał | MCKiS |
3 | Bieda Tomasz | MCKiS |
3 | Byrski Kamil | Pulmon |
3 | Jankowski Mariusz | MCKiS |
3 | Jaromin Tomasz | Drinkers |
3 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
3 | Kuryło Piotr | PSV |
3 | Majerski Edward | MCKiS |
3 | Milewski Ariel | Azot Biznes Park |
3 | Sobczak Mateusz | PSV |
3 | Telega Damian | No Name |
2 | Bartyzel Grzegorz | MCKiS |
2 | Bożek Łukasz | MCKiS |
2 | Byrczek Maciej | Drinkers |
2 | Feculak Kamil | No Name |
2 | Goryczka Michał | Pulmon |
2 | Jedynak Tomek | OST |
2 | Kalinowski Paweł | OST |
2 | Lackorzyński Olaf | No Name |
2 | Mazgaj Mariusz | PSV |
2 | Tadus Mateusz | No Name |
1 | Abramczyk Zbigniew | OST |
1 | Biskup Michał | Pulmon |
1 | Bodziony Damian | Pulmon |
1 | Brzozowski Łukasz | DGJ |
1 | Chrz±¶cik Mateusz | PSV |
1 | Gacek Mateusz | MCKiS |
1 | Jaromin Karol | No Name |
1 | Jaromin Sebastian | MCKiS |
1 | Jończyk Jakub | Pulmon |
1 | Kowalski Łukasz | Drinkers |
1 | Kubik Grzegorz | Azot Biznes Park |
1 | Marszałek Dariusz | PSV |
1 | Młynarczyk Maciej | MCKiS |
1 | Ogonowski Kamil | Drinkers |
1 | Ostachowski Szymon | DGJ |
1 | Sędrzak Arek | Drinkers |
1 | Sikorski Marcin | Drinkers |
1 | Syguła Adam | OST |
1 | Syguła Marcin | OST |
1 | Szalek Mariusz | Azot Biznes Park |
1 | ¦lusarczyk Tomasz | DGJ |
1 | Turek Piotr | Drinkers |
1 | W¶ciubiak Tomasz | OST |
1-sam | Bożek Łukasz | MCKiS |
1-sam | Ostachowski Szymon | DGJ |
1-sam | Łyszcz Arek | Azot Biznes Park |
1-sam | Płoszaj Tomek | Azot Biznes Park |
1-sam | Krzyżak Krzysiek | Azot Biznes Park |
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KRÓL STRZELCÓW I LIGI ALP SALOS jesień 2017, klasyfikacja końcowa:
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
15 | Bartyzel Krzysztof | MCKIS |
14 | Biskup Michał | Pulmon Negro |
13 | Przybycin Paweł | Jago Pro |
11 | Gaj Mariusz | Lambada |
11 | Molenda Artur | SWA |
10 | Przebindowski Łukasz | FC Szkolne |
9 | Pieczara Jacek | SWA |
8 | Jaromin Karol | No Name |
7 | Kędzierski Bartek | PSV |
7 | Nawrocki Krystian | OST |
7 | Sobczak Mateusz | PSV |
7 | ¦liwiński Mateusz | FC Szkolne |
6 | Grzebielec Marcel | No Name |
6 | Kozdra¶ Łukasz | PSV |
6 | Trzeciakowski Tomasz | No Name |
5 | Cichoń Łukasz | SWA |
5 | Jaromin Sebastian | MCKIS |
5 | Karaczan Radek | PSV |
5 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
5 | Rzeszutko Marcin | Jago Pro |
5 | Tuszyński Łukasz | Jago Pro |
5 | Urban Robert | Beer Drinkers |
5 | Zaręba Michał | Lambada |
5 | Z±bek Łukasz | OST |
4 | Dworak Tomasz | PSV |
4 | Lis Paweł | Beer Drinkers |
4 | Milewski Ariel | SWA |
4 | Szremski Marcin | Pulmon Negro |
3 | Bartyzel Grzegorz | MCKIS |
3 | Bochenek Piotr | Beer Drinkers |
3 | Dylowicz Sebastian | Pulmon Negro |
3 | Molenda Bartłomiej | SWA |
3 | Rejdych Mariusz | SWA |
3 | Sierczyński Piotr | OST |
3 | Statkiewicz Filip | Jago Pro |
2 | Burnicki Konrad | Lambada |
2 | Byrski Kamil | Pulmon Negro |
2 | Byrski Sebastian | Lambada |
2 | Chojnowski Sebastian | Pulmon Negro |
2 | Dryja Grzegorz | PSV |
2 | K±dziołka Kamil | SWA |
2 | Kozłowski Kamil | Lambada |
2 | Lackorzyński Olaf | No Name |
2 | Lis Łukasz | Pulmon Negro |
2 | Majerski Edward | MCKIS |
2 | Nowak Maciej | Lambada |
2 | Radosz Mateusz | Pulmon Negro |
2 | Repa Gaspar | Beer Drinkers |
2 | Sędrzak Arkadiusz | Beer Drinkers |
2 | Sojka Michał | No Name |
2 | Stępień Arkadiusz | OST |
2 | Szpak Michał | Lambada |
2 | Wojtas Dominik | Jago Pro |
1 | Abramczyk Zbigniew | OST |
1 | Budak Marcin | FC Szkolne |
1 | Chmiel Michał | Lambada |
1 | Chrz±¶cik Mateusz | PSV |
1 | Gocyk Marcin | OST |
1 | Goliński Krzysztof | FC Szkolne |
1 | Jaromin Arkadiusz | No Name |
1 | Jochymek Patryk | SWA |
1 | Kalinowski Paweł | OST |
1 | Kantorowicz Łukasz | Jago Pro |
1 | Krauz Marcin | MCKIS |
1 | Krawczyk Jędrzej | PSV |
1 | Kuryło Piotr | PSV |
1 | Mazurek Paweł | Lambada |
1 | Milewczyk Stanisław | SWA |
1 | Miziński | Lambada |
1 | Młynarczyk Michał | No Name |
1 | Ogonowski Kamil | Beer Drinkers |
1 | Pieczka Szymon | SWA |
1 | Potok Szymon | OST |
1 | Rutkowski Dawid | Beer Drinkers |
1 | Sikorski Marcin | Beer Drinkers |
1 | Syguła Adam | OST |
1 | Szremski Kamil | Pulmon Negro |
1 | Telega Damian | No Name |
1 | Turek Piotr | Beer Drinkers |
1 | Urbańczyk Łukasz | Beer Drinkers |
1 | Wadowski Krzysztof | SWA |
1 | Wierzbik Michał | MCKIS |
1 | Wo¶ Damian | Jago Pro |
1 | W¶ciubiak Tomasz | OST |
1 | Wylężek Krystian | FC Szkolne |
KRÓL STRZELCÓW I LIGI ALP SALOS wiosna 2017 W przypadku uzyskania na koniec sezonu takiej samej liczby bramek zwycięzc± klasyfikacji zostanie zawodnik z drużyny, która zajęła wyższe miejsce w tabeli.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
król strzelców I LIGA - wiosna 2017 | ||
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
15 | Jaromin Arkadiusz | No Name |
13 | Krawczyk Jędrzej | PSV |
13 | Molenda Artur | SWA |
11 | Sobczak Mateusz | PSV |
11 | Urban Robert | Beer Drinkers |
10 | Pieczara Jacek | SWA |
9 | Bartyzel Krzysztof | MCKIS |
9 | Jaromin Sebastian | MCKIS |
9 | Mazurek Paweł | Lambada |
9 | Rejdych Mariusz | SWA |
8 | Banasik Michał | Chatler Team |
8 | Gaj Mariusz | Lambada |
8 | Rzeszutko Marcin | Jago Pro |
7 | Przebindowski Łukasz | DGJ |
7 | Stępień Arkadiusz | OST |
6 | Grzebielec Marcel | No Name |
6 | Repa Gaspar | Beer Drinkers |
6 | Wojewoda Nikodem | Jago Pro |
5 | Aleksandrów Mateusz | DGJ |
5 | Jaromin Karol | No Name |
5 | Kalinowski Paweł | OST |
5 | Kamiński Krzysztof | SWA |
5 | Kędzierski Bartek | PSV |
5 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
5 | Kuryło Piotr | PSV |
5 | Nowak Maciej | Lambada |
5 | Sikorski Marcin | Beer Drinkers |
5 | Tuszyński Łukasz | Jago Pro |
5 | Włosek Jakub | Chatler Team |
4 | Karaczyn Radosław | PSV |
4 | Sielski Marcin | No Name |
4 | ¦migiel Łukasz | Chatler Team |
4 | Wo¶ Damian | Jago Pro |
3 | Byrski Sebastian | Lambada |
3 | Dryja Grzegorz | PSV |
3 | Dworak Tomasz | PSV |
3 | Jaromin Marcin | MCKIS |
3 | Jochymek Patryk | SWA |
3 | Majerski Edward | MCKIS |
3 | Nawrocki Krystian | DGJ |
3 | Porydzaj Damian | Chatler Team |
3 | Rakoczy Piotr | Lambada |
3 | Wojewoda Paweł | Jago Pro |
2 | Asenkowicz Dawid | Chatler Team |
2 | Bożek Łukasz | MCKIS |
2 | Chmiel Michał | Lambada |
2 | Feculak Kamil | No Name |
2 | Gacek Mateusz | MCKIS |
2 | Gawłowski Gabriel | Jago Pro |
2 | Jamróz Szymon | PSV |
2 | Kmieć Łukasz | Chatler Team |
2 | Kowalczyk Maciej | DGJ |
2 | Kowalski Łukasz | Beer Drinkers |
2 | Kozdra¶ Łukasz | PSV |
2 | Mazgaj Mariusz | PSV |
2 | Młynarczyk Michał | No Name |
2 | Noras Robert | Chatler Team |
2 | Oleksy Paweł | DGJ |
2 | Pieczka Szymon | SWA |
2 | Sojka Michał | No Name |
2 | Syguła Marcin | OST |
2 | Szparkowski Paweł | Jago Pro |
2 | ¦migiel Wojciech | Chatler Team |
2 | Urbaniak Zbigniew | SWA |
2 | Wadowski Krzysztof | SWA |
2 | Z±bek Łukasz | OST |
2 | Zieliński Marek | Beer Drinkers |
1 | Bartyzel Grzegorz | MCKIS |
1 | Dobosz Tomasz | Lambada |
1 | Jankowski Mariusz | MCKIS |
1 | Jaromin Paweł | MCKIS |
1 | K±dziołka Kamil | SWA |
1 | Kędroń Paweł | Beer Drinkers |
1 | Kozłowski Kamil | Lambada |
1 | KoĽmienko Adrian | Lambada |
1 | Lackorzyński Olaf | No Name |
1 | Marszałek Dariusz | PSV |
1 | Mielewczyk Stanisław | SWA |
1 | Milewski Ariel | SWA |
1 | Molenda Bartłomiej | SWA |
1 | Niedzielski Daniel | OST |
1 | Osiowy Paweł | Beer Drinkers |
1 | Pawłowski Wojciech | Chatler Team |
1 | Potok Szymon | OST |
1 | Rutkowski Dawid | Beer Drinkers |
1 | Rz±sa Adrian | Beer Drinkers |
1 | Sarek Rafał | Jago Pro |
1 | Sierczyński Piotr | OST |
1 | Siłakiewicz Paweł | DGJ |
1 | Syguła Adam | OST |
1 | Szpak Michał | Lambada |
1 | ¦piewak Bartek | Lambada |
1 | Telega Damian | No Name |
1 | Tryfanow Sebastian | Beer Drinkers |
1 | Trzeciakowski Tomasz | No Name |
1 | Winiarski Patryk | DGJ |
KRÓL STRZELCÓW I LIGI JALF SALOS 2016/2017 po kolejce:
W przypadku uzyskania na koniec sezonu takiej samej liczby bramek zwycięzc± klasyfikacji zostanie zawodnik z drużyny, która zajęła wyższe miejsce w tabeli.
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
11 | Krzysztof Bartyzel | MCKIS Jaworzno |
11 | Bartłomiej Kędzierski | PSV |
10 | Łukasz Przebindowski | DGJ Jaworzno |
8 | Mateusz Sobczak | PSV |
7 | Krystian Nawrocki | DGJ Jaworzno |
7 | Maciej Byrczek | Beer Drinkers |
7 | Paweł Jaromin | MCKIS Jaworzno |
7 | Robert Urban | Halba Podłęże |
6 | Marcin Rzeszutko | Jago Pro |
6 | Olaf Lackorzyński | Halba Podłęże |
5 | Bartłomiej Chwalibogowski | PSV |
5 | Łukasz Koniorczyk | No Name |
4 | Arkadiusz Jaromin | No Name |
4 | Mateusz Adamczyk | Beer Drinkers |
4 | Mateusz Radosz | Pulmon Negro |
4 | Mateusz ¦liwiński | Beer Drinkers |
4 | Michał Goryczka | Pulmon Negro |
4 | Michał Wierzbik | MCKIS Jaworzno |
4 | Piotr Kuryło | PSV |
4 | Sebastian Jaromin | MCKIS Jaworzno |
3 | Damian Telega | No Name |
3 | Kamil Feculak | No Name |
3 | Łukasz Tuszyński | Jago Pro |
3 | Marcin Sielski | No Name |
3 | Marcin Sikorski | Beer Drinkers |
3 | Mariusz Gaj | Jago Pro |
3 | Mariusz Jankowski | MCKIS Jaworzno |
3 | Radosław Rożnowski | Beer Drinkers |
3 | Sebastian Gurbisz | MCKIS Jaworzno |
2 | Dariusz Marszałek | PSV |
2 | Kamil Proksa | Beer Drinkers |
2 | Łukasz Kozdra¶ | PSV |
2 | Łukasz Szewczyk | No Name |
2 | Łukasz Urbańczyk | Beer Drinkers |
2 | Maciej Kowalczyk | DGJ Jaworzno |
2 | Marcin Szremski | Pulmon Negro |
2 | Michał Młynarczyk | No Name |
2 | Michał Zaręba | Halba Podłęże |
2 | Patryk Winiarski | DGJ Jaworzno |
2 | Paweł Jastrz±b | MCKIS Jaworzno |
2 | Paweł Sermak | Pulmon Negro |
2 | Paweł Wojewoda | Jago Pro |
2 | Piotr Turek | Beer Drinkers |
2 | Rafał Sarek | Jago Pro |
2 | Tomasz Trzeciakowski | Halba Podłęże |
2 | Kamil Byrski | Pulmon Negro |
1 | Andrzej Hezner | PSV |
1 | Arkadiusz Sędrzak | Beer Drinkers |
1 | Dawid Jelonek | DGJ Jaworzno |
1 | Edward Majerski | MCKIS Jaworzno |
1 | Grzegorz Dryja | PSV |
1 | Jakub Jończyk | Pulmon Negro |
1 | Łukasz Bożek | MCKIS Jaworzno |
1 | Łukasz Kowalski | Beer Drinkers |
1 | Marcin Syguła | Jago Pro |
1 | Mateusz Aleksandrów | DGJ Jaworzno |
1 | Michał Koczot | Halba Podłęże |
1 | Michał Sojka | No Name |
1 | Paweł Siłakiewicz | DGJ Jaworzno |
1 | Paweł Szparkowski | Jago Pro |
1 | Przemysław Kwiatkowski | Pulmon Negro |
1 | Sebastian Tryfanow | Beer Drinkers |
1 | Szymon Stentawski | Pulmon Negro |
1 | Tomasz Bieda | MCKIS Jaworzno |
1 | Wojciech Madej | Halba Podłęże |
1 | Damian Wo¶ | Jago Pro |
1 | Marek Zieliński | Beer Drinkers |
1 | Szymon Jamróz | PSV |
W przypadku uzyskania na koniec sezonu takiej samej liczby bramek zwycięzc± klasyfikacji zostanie zawodnik z drużyny, która zajęła wyższe miejsce w tabeli.
KRÓL STRZELCÓW I LIGI ALP SALOS - jesień 2016:
Bramki | Zawodnik | Drużyna |
14 | Nawrocki Krystian | DGJ |
13 | Adamczyk Mateusz | Drinkers |
9 | Banasik Michał | Team |
9 | Bartyzel Krzysztof | Energetyk |
9 | Kędzierski Bartek | PSV |
9 | Sielski Marcin | No Name |
8 | Asenkowicz Dawid | Team |
8 | Chwalibogowski Bartek | PSV |
8 | Stępień Arek | OST |
7 | Aleksandrów Mateusz | DGJ |
7 | Byrczek Maciej | Drinkers |
7 | Karaczyn Radosław | PSV |
6 | Fornagiel Jacek | Team |
6 | Kowalczyk Maciej | DGJ |
6 | Sierczyński Piotr | OST |
5 | Dryja Grzegorz | PSV |
5 | Gocyk Marcin | OST |
5 | Kalinowski Paweł | OST |
5 | Wo¶ Damian | Jago |
4 | Bartosiewicz Michał | Dziećkowice |
4 | Byrski Kamil | OST |
4 | Grzebielec Marcel | No Name |
4 | Gwiazda Tadeusz | Dziećkowice |
4 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
4 | Ochmański Marek | Dziećkowice |
4 | Przebindowski Łukasz | DGJ |
4 | Sarek Rafał | Jago |
4 | Sobczak Mateusz | PSV |
4 | Włosek Jakub | Team |
4 | Zieliński Marek | Drinkers |
3 | Bożek Adam | Team |
3 | Dubiel Arek | No Name |
3 | Jaromin Arkadiusz | No Name |
3 | Jaromin Sebastian | Energetyk |
3 | Jaromin Tomasz | OST |
3 | Kamiński Przemek | Jago |
3 | Krysik Krystian | Dziećkowice |
3 | Noras Robert | Team |
3 | Syguła Marcin | Jago |
3 | Wierzbik Michał | Energetyk |
3 | Wojewoda Paweł | Jago |
2 | Bartyzel Grzegorz | Energetyk |
2 | Bochenek Piotr | Drinkers |
2 | Dworak Tomasz | PSV |
2 | Jaromin Paweł | Energetyk |
2 | Kowalski Łukasz | Drinkers |
2 | Kozdra¶ Łukasz | PSV |
2 | M±dry Wojciech | Dziećkowice |
2 | Sędrzak Arek | Drinkers |
2 | Sikorski Marcin | Drinkers |
2 | Szparkowski Paweł | Jago |
2 | Tryfanow Sebastian | Drinkers |
2 | Warzecha Wojciech | DGJ |
2 | W¶ciubiak Tomasz | OST |
1 | Bergiel Tomasz | DGJ |
1 | Bożek Łukasz | Energetyk |
1 | Czapla Konrad | DGJ |
1 | Gacek Mateusz | Energetyk |
1 | Gawłowski Gabriel | Jago |
1 | Głowacki Norbert | Jago |
1 | Jastrz±b Paweł | Energetyk |
1 | Kozioł Robert | No Name |
1 | Kuryło Marcin | Drinkers |
1 | Kuryło Piotr | PSV |
1 | Majerski Edward | Energetyk |
1 | Marszałek Dariusz | PSV |
1 | Ma¶lanka Tomasz | Team |
1 | M±dry Maciej | Dziećkowice |
1 | Ochmański Daniel | Dziećkowice |
1 | Porudzaj Damian | Team |
1 | Potok Szymon | OST |
1 | Proksa Krzysztof | Energetyk |
1 | Rusin Piotr | Energetyk |
1 | Rutkowski Dawid | Drinkers |
1 | Rzeszutko Marcin | Jago |
1 | Sielski Daniel | Jago |
1 | Siłakiewicz Paweł | DGJ |
1 | Stadler Łukasz | Dziećkowice |
1 | Syguła Adam | OST |
1 | Szremski Marcin | OST |
1 | W¶ciubiak Rafał | DGJ |
KRÓL STRZELCÓW I LIGI ALP SALOS - jesień 2016:
========================================================================
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Król strzelców I ligi ALP SALOS - wiosna 2016, po ostatniej kolejce:
Bramki | Zawodnik | Drużyna |
20 | Kędzierski Bartek | PSV |
20 | Krawczyk Jędrzej | Hammer |
19 | Kędroń Paweł | DGJ |
13 | Byrczek Maciej | Drinkers |
13 | Sierczyński Piotr | OST |
13 | Sobczak Mateusz | PSV |
11 | Gaj Mariusz | Lambada |
11 | Kamiński Michał | Przemsza |
10 | Majerski Edward | Energetyk |
10 | Przebindowski Łukasz | DGJ |
10 | Sielski Marcin | No Name |
9 | Stępień Arkadiusz | OST |
9 | Zysk Adrian | Drinkers |
8 | Osiowy Paweł | ABtech |
8 | Wilczek Piotr | Energetyk |
7 | Bartyzel Krzysztof | Energetyk |
7 | Jedynak Tomasz | OST |
6 | Dobosz Tomasz | Lambada |
6 | Dubiel Arek | No Name |
6 | Kalinowski Paweł | OST |
6 | Kamiński Rafał | DGJ |
6 | Kisiel Robert | Hammer |
6 | Kozdra¶ Łukasz | PSV |
6 | Kuciel Daniel | OST |
6 | Sikorski Marcin | Drinkers |
6 | Szpak Michał | Lambada |
6 | Telega Damian | No Name |
6 | Turek Piotr | ABtech |
6 | Wierzbik Michał | Energetyk |
5 | Biskup Michał | Pulmon |
5 | Byrski Kamil | Pulmon |
5 | Jaromin Arkadiusz | No Name |
5 | Kuryło Piotr | PSV |
5 | Łyszcz Arkadiusz | Hammer |
5 | Mazurek Paweł | Lambada |
5 | Repa Gaspar | Przemsza |
5 | Syguła Marcin | OST |
4 | Goryczka Michał | Pulmon |
4 | Jastrz±b Paweł | Energetyk |
4 | Kubik Grzegorz | ABtech |
4 | Mazurek Marcin | PSV |
4 | Musiał Krzysztof | Hammer |
4 | Radosz Mateusz | Pulmon |
4 | Zuber Wojciech | ABtech |
3 | Burnicki Konrad | Lambada |
3 | Grzebielec Marcel | No Name |
3 | Jaromin Paweł | Energetyk |
3 | Jaromin Sebastian | Energetyk |
3 | Karaczyn Radosław | ABtech |
3 | Kisiel Damian | Hammer |
3 | Krawczyk Adam | Hammer |
3 | Krzywoń Adrian | DGJ |
3 | Rutkowski Dawid | Drinkers |
3 | Szremski Marcin | Pulmon |
2 | Bożek Łukasz | Energetyk |
2 | Dubiel Michał | No Name |
2 | Gacek Mateusz | Energetyk |
2 | Gocyk Marcin | OST |
2 | Grabiec Tomasz | PSV |
2 | Jaromin Marcin | Energetyk |
2 | Jaros Wojciech | ABtech |
2 | Kempka Łukasz | Drinkers |
2 | Knuth Marcin | Pulmon |
2 | Krajewski Mariusz | ABtech |
2 | Madej Daniel | PSV |
2 | Mastalerz Mariusz | Przemsza |
2 | Siłakiewicz Paweł | DGJ |
2 | Sojka Michał | No Name |
2 | Stokłosa Mateusz | Pulmon |
2 | Syguła Adam | OST |
2 | Warzecha Wojciech | DGJ |
2 | W¶ciubiak Tomasz | DGJ |
2 | Zarzeka Adrian | Pulmon |
2 | Zawadzki Kamil | No Name |
1 | Bartyzel Grzegorz | Energetyk |
1 | Bochenek Piotr | Pulmon |
1 | Byrski Sebastian | Lambada |
1 | Chmiel Michał | Lambada |
1 | Czapla Konrad | DGJ |
1 | Dryja Grzegorz | PSV |
1 | Dworak Tomasz | PSV |
1 | Grabski Mateusz | Pulmon |
1 | Jamróz Jakub | Pulmon |
1 | Janiak Jakub | Przemsza |
1 | Jaromin Wojciech | Przemsza |
1 | Jończyk Jakub | Pulmon |
1 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
1 | Kowalczyk Maciej | DGJ |
1 | Kowalski Łukasz | Drinkers |
1 | Krawczyk Mateusz | Hammer |
1 | Kwiatkowski Przemek | Pulmon |
1 | Marszałek Dariusz | PSV |
1 | Mikuła Damian | Przemsza |
1 | Nawrocki Krystian | OST |
1 | Niedzielski Daniel | Pulmon |
1 | Nurek Łukasz | PSV |
1 | Ogonowski Kamil | ABtech |
1 | Oleksy Kamil | DGJ |
1 | P±czkowski Dariusz | Hammer |
1 | Płoszaj Tomasz | Hammer |
1 | Proksa Kamil | Drinkers |
1 | Rusin Piotr | Energetyk |
1 | Rz±sa Adrian | Drinkers |
1 | Salomon Mariusz | Hammer |
1 | Senderowski Jakub | OST |
1 | Sędrzak Arkadiusz | Drinkers |
1 | Smolik Marcin | DGJ |
1 | Szewczyk Łukasz | No Name |
1 | ¦ciebur Jakub | Przemsza |
1 | Wiatr Sebastian | Drinkers |
1 | Wolski Marcin | No Name |
1 | Zięcina Jacek | Lambada |
1 | Zysk Adrian-sam | Drinkers |
W przypadku uzyskania na koniec sezonu takiej samej liczby bramek zwycięzc± klasyfikacji zostanie zawodnik z drużyny, która zajęła wyższe miejsce w tabeli.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Król strzelców I ligi JALF 2015/2016 - końcowa klasyfikacja
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
14 | Goryczka Michał | Pulmon |
9 | Dubiel Arkadiusz | No Name |
9 | Jaromin Tomasz | PSV Podłęże |
9 | Sielski Marcin | No Name |
8 | Kubik Grzegorz | Abtech |
7 | Kędzierski Bartek | PSV Podłęże |
6 | Byrczek Maciej | Beer Drinkers |
6 | Kuryło Piotr | PSV Podłęże |
6 | Nurek Łukasz | PSV Podłęże |
6 | ¦wierczyński Patryk | Podwale |
5 | Czapla Konrad | Divingtech |
5 | Kozdra¶ Łukasz | PSV |
5 | Stokłosa Mateusz | Pulmon |
5 | Telega Damian | No Name |
4 | Jaromin Arkadiusz | No Name |
4 | Kędroń Paweł | Divingtech |
4 | Koniorczyk Łukasz | No Name |
4 | Kowalczyk Maciej | Divingtech |
4 | Majewski Bartosz | Podwale |
4 | Sobczak Mateusz | PSV Podłęże |
3 | Grabski Mateusz | Pulmon |
3 | Jamróz Jakub | Pulmon |
3 | KaĽmierczyk Bartosz | Beer Drinkers |
3 | Mrożek Damian | PSV Podłęże |
3 | Rożnowski Radosław | Beer Drinkers |
3 | Rutkowski Dawid | Beer Drinkers |
3 | Rz±sa Adrian | Beer Drinkers |
3 | Sędrzak Arkadiusz | Beer Drinkers |
3 | Siewniak Szymon | Beer Drinkers |
3 | Suszek Grzegorz | Kanonierzy |
3 | Szremski Marcin | Pulmon |
2 | Aleksandrow Mateusz | Abtech |
2 | Biskup Michał | Pulmon |
2 | Chrapek Sławomir | Abtech |
2 | Dubiel Michał | Kanonierzy |
2 | Dworak Tomasz | PSV |
2 | Jamróz Szymon | PSV Podłęże |
2 | Karaczyn Radosław | Abtech |
2 | Łukowicz Łukasz | Kanonierzy |
2 | Niedzielski Daniel | Pulmon |
2 | Owczarek Łukasz | Beer |
2 | Proksa Kamil | Beer Drinkers |
2 | Przebindowski Łukasz | Divingtech |
2 | Radosz Mateusz | Pulmon |
2 | Sermak Paweł | Pulmon |
2 | Sikorski Marcin | Beer Drinkers |
2 | Sojka Michał | No Name |
2 | Stadler Dawid | Podwale |
2 | Szewczyk Łukasz | Kanonierzy |
2 | Turek Paweł | Abtech |
2 | Woronowicz Piotr | Podwale |
2 | W¶ciubiak Tomasz | Divingtech |
2 | Zawadzki Kamil | Kanonierzy |
1 | Aniszewski Adam | Abtech |
1 | Czerwiec Ryszard | Beer Drinkers |
1 | Dryja Grzegorz | PSV Podłęże |
1 | Feculak Kamil | No Name |
1 | Grabiec Tomasz | PSV Podłęże |
1 | Grzebielec Marcel | Kanonierzy |
1 | Jończyk Jakub | Pulmon |
1 | Krajewski Mariusz | Abtech |
1 | Madej Daniel | PSV Podłęże |
1 | Marszałek Dariusz | PSV Podłęże |
1 | Mroziński Grzegorz | Kanonierzy |
1 | Pater Łukasz | Podwale |
1 | Pieczonka Dawid | Divingtech |
1 | Radecki Patryk | Kanonierzy |
1 | Siłakiewicz Paweł | Divingtech |
1 | Smagacz Paweł | Kanonierzy |
1 | Turek Piotr | Abtech |
1 | Wardziński Dominik | Podwale |
1 | Warzecha Rafał | Kanonierzy |
1 | Warzecha Wojciech | Divingtech |
1 | Wolski Marcin | No Name |
1 | Zarzeka Adrian | Pulmon |
1 | Zuber Wojciech | Abtech |
===========================================================================
Król strzelców sezon ALP - jesień 2015
Bramki | Strzelcy | Drużyna |
20 | Kędroń P. | Diving |
15 | Kędzierski B. | Gemco |
10 | Goryczka M. | Pulmon |
10 | Karaczyn R. | Abtech |
10 | Kolacha P. | Dziećkowice |
9 | Biskup M. | Pulmon |
9 | Mastalerz M. | Przemsza |
8 | Jurczyk S. | Abtech |
8 | Rzeszutko M. | Jago |
6 | Cygnar P. | Gemco |
6 | Kuryło P. | PSV |
6 | Urban R. | Gemco |
6 | Warzecha W. | Diving |
6 | Jaromin S. | Energetyk |
6 | Sędrzak A. | Drinkers |
6 | Wierzbik M. | Energetyk |
6 | Dryja G. | Biu Tech |
5 | Bartyzel K. | Energetyk |
5 | Kozdra¶ Ł. | PSV |
5 | Kubik G. | Abtech |
5 | Przebindowski Ł. | Diving |
5 | Radosz M. | Pulmon |
5 | Smarzyński M. | Gemco |
5 | Zieliński M. | Drinkers |
5 | Sobczak M. | PSV |
5 | Repa Gracjan | Przemsza |
5 | Urbanek J. | Dziećkowice |
5 | Zuber W. | Abtech |
4 | Byrski K. | Pulmon |
4 | Jamróz S. | PSV |
4 | Jaromin P. | Energetyk |
4 | Młynarz A. | Biu Tech |
4 | Nurek Ł. | Biu Tech |
4 | Zysk A. | PSV |
4 | Kroczek D. | Dziećkowice |
4 | Adamczyk M. | Diving |
4 | Jamróz J. | Pulmon |
4 | Bożek K. | Energetyk |
4 | Sierczyński P. | Gemco |
4 | Szalek M. | Abtech |
4 | Wilczek P. | Energetyk |
4 | Repa Gaspar | Przemsza |
3 | Chwalibogowski B. | Gemco |
3 | Jaromin T. | Drinkers |
3 | Krajewski S. | Abtech |
3 | Lukasek S. | Dziećkowice |
3 | Motyka N. | Abtech |
3 | Stokłosa M. | Przemsza |
3 | Szremski M. | Pulmon |
3 | Urbańczyk S. | Przemsza |
3 | Wiernek M. | Przemsza |
3 | Zarzeka A. | Pulmon |
3 | Krajewski M. | Abtech |
3 | M±dry M. | Dziećkowice |
3 | Sikorski M. | Drinkers |
3 | Turek P. | Abtech |
2 | Dworak T. | PSV |
2 | Grz±dziel M. | Przemsza |
2 | Jelonek A. | Biu Tech |
2 | Kantorowicz Ł. | Jago |
2 | Kowalczyk M. | Diving |
2 | Kowalski Ł. | Drinkers |
2 | Kuciel D. | Diving |
2 | Kwadrans M. | Abtech |
2 | Kwiatkowski P. | Pulmon |
2 | Madej D. | PSV |
2 | Majerski E. | Energetyk |
2 | Milewski M. | Gemco |
2 | Niewiedział P. | PSV |
2 | Nocoń M. | Dziećkowice |
2 | Rojkowski M. | Dziećkowice |
2 | Rosa G. | Biu Tech |
2 | Rudnicki K. | PSV |
2 | Sarek R. | Jago |
2 | Smoleń P. | Biu Tech |
2 | Szwed G. | Pulmon |
2 | Urbaniak Z. | Biu Tech |
2 | W¶ciubiak R. | Diving |
2 | Wo¶ D. | Jago |
2 | Szparkowski P. | Jago |
1 | Abramczyk Z. | Diving |
1 | Baszanowski A. | Dziećkowice |
1 | Bednarz P. | Dziećkowice |
1 | Bednorz P. | Dziećkowice |
1 | Byrczek M. | Drinkers |
1 | Chełmecki H. | Przemsza |
1 | Czapla K. | Diving |
1 | Gacek M. | Energetyk |
1 | Głowacki N. | Jago |
1 | Gondek P. | Jago |
1 | Jankowski M. | Energetyk |
1 | Jaromin M. | Energetyk |
1 | Jasicki P. | Abtech |
1 | Jastrz±b P. | Energetyk |
1 | Jendralczyk W. | Gemco |
1 | Krysik K. | Dziećkowice |
1 | Krysik T. | Dziećkowice |
1 | Lichota P. | PSV |
1 | Marszałek D. | PSV |
1 | Milewski A. | Gemco |
1 | Niedzielski D.. | Pulmon |
1 | Ogonowski K. | Przemsza |
1 | Oleksy K. | Jago |
1 | Pabijan A. | Przemsza |
1 | Rożnowski R. | Drinkers |
1 | Ruciński R. | Gemco |
1 | Rutkowski D. | Drinkers |
1 | Rz±sa A. | Drinkers |
1 | Seweryn A. | Diving |
1 | Siłakiewicz P. | Diving |
1 | Szacek M. | Abtech |
1 | Szkółka P. | Biu Tech |
1 | Wiatr S. | Drinkers |
1 | W¶ciubiak K. | Diving |
1 | W¶ciubiak T. | Diving |
1 | Zarzycki N. | Jago |
1 | Z±bek Ł. | PSV |
====================================================================
Najlepsi strzelcy po ostatniej kolejce sezonu wiosna 2015:
Nazwisko i Imię | Bramki |
Sobczak Mateusz | 19 |
Goryczka Michał | 18 |
Kędzierski Bartłomiej | 15 |
Gaj Mariusz | 14 |
Nurek Łukasz | 14 |
Grabski Mateusz | 12 |
Kołodziej Konrad | 11 |
Dryja Grzegorz | 9 |
Kowalski Tomasz | 9 |
Smarzyński Marcin | 9 |
Cygnar Paweł | 8 |
Stokłosa Mateusz | 8 |
Biskup Michał | 7 |
Mastelarz Mariusz | 7 |
Radosz Mateusz | 7 |
Rzeszutko Marcin | 7 |
Chwalibogowski Bartłomiej | 6 |
Sędrzak Arkadiusz | 6 |
Smoleń Paweł | 6 |
Byrski Kamil | 5 |
Grzebielec Marcel | 5 |
Sikorski Marcin | 5 |
Smółka Sebastian | 5 |
Byrczek Maciej | 4 |
Głowacki Norbert | 4 |
Kantorowicz Łukasz | 4 |
Rożnowski Radosław | 4 |
Stępień Arkadiusz | 4 |
Wo¶ Damian | 4 |
Zuber Wojciech | 4 |
Dworak Tomasz | 3 |
Karaczyn Radosław | 3 |
Krajewski Mariusz | 3 |
Kubik Grzegorz | 3 |
Łoboda Dawid | 3 |
Madej Daniel | 3 |
Marcela Maciej | 3 |
Masny Dawid | 3 |
Młynarz Artur | 3 |
Sarek Rafał | 3 |
Sierczyński Piotr | 3 |
Syguła Marcin | 3 |
Szewczyk Łukasz | 3 |
Zarzeka Adrian | 3 |
Adamus Jakub | 2 |
Grudzień Krzysztof | 2 |
Grz±dziel Mateusz | 2 |
Jelonek Dawid | 2 |
Jurczyk Sebastian | 2 |
Knuth Marcin | 2 |
Kopeć Artur | 2 |
Kopeć Michał | 2 |
Kowalski Łukasz | 2 |
Kozdra¶ Łukasz | 2 |
Kuryło Piotr | 2 |
Kwiatkowski Przemysław | 2 |
Łukowicz Damian | 2 |
Oleksy Kamil | 2 |
Owczarek Łukasz | 2 |
Rutkowski Dawid | 2 |
Siewniak Szymon | 2 |
Szparakowski Paweł | 2 |
Woronowicz Piotr | 2 |
W¶cióbiak Tomasz | 2 |
Zarzycki Norbert | 2 |
Zieliński Marek | 2 |
Chełmecki Hubert | 1 |
Jaros Wojciech | 1 |
Kalciński Kazimierz | 1 |
Kantorowicz Rafał | 1 |
Ko¶ciuk Tomasz | 1 |
Kozłowski Kamil | 1 |
Krajewski Sebastian | 1 |
Kubica Dawid | 1 |
Lichota Piotr | 1 |
Marszałek Dariusz | 1 |
Milewski Ariel | 1 |
Ogonowski Kamil | 1 |
Pasternak Rafał | 1 |
Repa Gaspar | 1 |
Ruciński Roman | 1 |
Rz±sa Adrian | 1 |
Siwek Dawid | 1 |
Szkółka Patryk | 1 |
Szremski Marcin | 1 |
Wiatr Sebastian | 1 |
Zawadzki Kamil | 1 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 10 |
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|