dzisiaj: 118, wczoraj: 466
ogółem: 1 507 592
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
MLS - jesień 2017 (6 edycja)
MISTRZ WKS JAWORZNO
Wyniki II turnieju w MLS ( zgłoszone 4 drużyny)
Świstaki - Po Nalewce 0 -12
WKS Jaworzno - Giblartar 1 - 0
Świstaki - WKS Jaworzno 0 - 2
Po Nalewce - Giblartar 4 - 1
Giblartar - Świstaki 3 - 1
Po Nalewce - WKS Jaworzno 0 - 1
Tabela po 2 turniejach :
1.WKS Jaworzno 7 19 19 - 2
2.Po Nalewce 7 16 32 - 4
3.Giblartar 7 9 14 - 13
4.Świstaki 7 1 5 - 41
5.Giblartar Junior 4 1 3 - 13 ( wystąpiła tylko w pierwszym turnieju).
Najlepszy bramkarz : Bartosz Staszowski ( Giblartar)
Najlepszy zawodnik : Bartosz Chwast ( WKS Jaworzno)
Król strzelców : Nikodem Wojewoda ( Po Nalewce ) 17 trafień .
Wyróżnienia :
1.Martyna Markiewicz ( Świstaki ) - pierwsza dziewczyna w rozgrywkach MLS
2.Dominik Archamowicz ( Giblartar )
3.Wiktor Wysocki ( Świstaki )
4.Patryk Łyp ( Po Nalewce ).
Turbokozak wygrywa zawodnik Świstaków : Wiktor Wysocki z 67 punktami i pokonuje 7 zawodników z pozostałych drużyn.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wyniki I turnieju Młodzieżowej Ligi Salos, który odbył się w sobotę 14 października 2017 roku:
FC Po Nalewce - Gibraltar 5 - 0
Gibraltar Junior - Świstaki 2 - 2
WKS Jaworzno - Gibraltar 2 - 1
FC Po Nalewce - Świstaki 5 - 1
Gibraltar Junior - WKS Jaworzno 0 - 3
Gibraltar - Świstaki 7 - 0
FC Po Nalewce - Gibraltar Junior 6 - 1
WKS Jaworzno - Świstaki 10 - 1
Gibraltar - Gibraltar Junior 2 - 0
FC Po Nalewce - WKS Jaworzno 0 - 0
TABELA PO 1 TURNIEJU:
1.FC Po Nalewce 4 10 16 - 2
2.WKS Jaworzno 4 10 15 - 2
3.Gibraltar 4 6 10 - 7
4.Gibraltar Junior 4 1 3 - 13
5.Świstaki 4 1 4 -24
Najlepsi strzelcy po 1 turnieju :
1.Bartosz Chwast ( WKS Jaworzno) - 9
2.Patryk Łyp ( FC Po Nalewce ) - 7
Nikodem Wojewoda ( FC Po Nalewce ) - 7
3.Dominik Archamowicz ( Gibraltar ) - 5
Zapraszamy drużyny młodzieżowe do udziału w turnieju finałowym, który odbędzie się 4 listopada od godziny 14:00
Zapraszamy zawodników z roczników 2001-2004 do udziału w Młodzieżowej Lidze Salos, która odbędzie się 14 października w sobotę w formie turnieju.
Drużyny mogą się składać od 6 do 15 zawodników, nie muszą posiadać jednakowych strojów piłkarskich, wymagamy jedynie zgody rodzica, na uczestnictwo w rozgrywkach oraz przyniesienia legitymacji szkolnej. Najlepsze drużyny i wyróżniający się zawodnicy otrzymają pamiątkowe puchary i statuetki.
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rozgrywkach, drużyny szkolne, klasowe, blokowe, klubowe i wszystkich, którzy mają ochotę pograć w zorganizowanych rozgrywkach. Zapewniamy obsługę sędziowską, piłki, znaczniki, napoje, tablicę wyników i przede wszystkim dobrą zabawę.
Udział w rozgrywkach jest bezpłatny, dzięki dotacji z Urzędu Miasta Jaworzna, aby zgłosić drużynę wystarczy zadzwonić pod nr telefonu 604-863-291 (Waldemar) lub napisać maila na adres salos.jaworzno@gmail.com i podać w nim nazwę drużyny oraz kontakt do kapitana.
ZAPRASZAMY.
Zgoda rodziców:
https://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/alp-salos-zgoda-rodzicow-jesien-2017.doc
Karta zgłoszeniowa:
https://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/turniej-karta-zgloszeniowa.doc
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MLS - wiosna 2017 (5 edycja)
ZAPRASZAMY NA DRUGI TURNIEJ MLS, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 20 MAJA (SOBOTA), NA ORLIKU NA PODŁĘŻU.
Udział w rozgrywkach jest bezpłatny, dzięki dotacji z Urzędu Miasta Jaworzna, aby zgłosić drużynę wystarczy zadzwonić pod nr telefonu 604-863-291 lub napisać maila na adres salos.jaworzno@gmail.com i podać w nim nazwę drużyny oraz kontakt do kapitana.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Pierwszy turniej wygrywa drużyna FC Po Nalewce, do pierwszego turnieju zgłosiły się trzy zespoły, JwG Team, Janusze Murawy i FC Po Nalewce.
A oto wyniki:
JwG Team - Janusze Murawy 7:4
Krajewski Adrian (3), Gembołyś Patryk (2), Durlak Kamil (2), Szulc Nikolas (żk) - Archamowicz Dominik (2), Łukaszyk Hubert (2)
FC Po Nalewce - Janusze Murawy 9:0
Statkiewicz Filip (3), Żołnierek Jakub (2), Biały Daniel (2), Prytko Dorian, Seweryn Łukasz
FC Po Nalewce - JwG Team 5:2
Żołnierek Jakub (2), Biały Daniel (2), Statkiewicz Filip - Krajewski Adrian, Gembołyś Patryk
Po pierwszym turnieju klasyfikacja drużyn przedstawia się następująco:
1.FC Po Nalewce - 8pkt.
2.JwG Team - 5pkt.
3.Janusze Murawy - 2pkt.
Zwycięzcą całej edycji zostanie drużyna, która po turnieju finałowym zgromadzi największą liczbę punktów.
Punkty zliczamy następująco:
3pkt za zwycięstwo
1pkt za remis
i do tego dodajemy
1pkt za rozegrany mecz w każdym turnieju.
Przy równej liczbie punktów po turnieju finałowym, zwycięzcę MLS wiosna 2017 wskaże:
1.bezpośredni mecz/mecze z wszystkich turniejów zainteresowanych drużyn (mała tabela z bramkami)
przy równej liczbie punktów i bramek
2.bezpośredni mecz z turnieju finałowego zainteresowanych drużyn
3.liczba zwycięstw we wszystkich turniejach
4.seria rzutów karnych dla zainteresowanych drużyn (po 5)
Prowadzimy klasyfikację na najlepszego strzelca całej edycji, po pierwszym turnieju prowadzą:
Daniel Biały - 4
Adrian Krajewski - 4
Filip Statkiewicz - 4
Jakub Żołnierek - 4
Patryk Gembołyś - 3
Po turnieju finałowym wybierzemy również najlepszego bramkarza i najbardziej wyróżniającego się zawodnika, którzy otrzymają pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe.
Pomiędzy meczami odbył się konkurs TurboKozak MLS, po pierwszym turnieju klasyfikacja przedstawia się następująco:
1.Filip Statkiewicz (FC Po Nalewce) - 76pkt.
2.Archamowicz Dominik (Janusze) - 70pkt.
2.Chwast Bartosz (JwG Team) - 70pkt.
4.Gembołyś Patryk (JwG Team) - 57pkt.
5.Moskalewicz Jakub (Janusze) - 46pkt.
6.Prytko Dorian (FC Po Nalewce) - 41pkt.
W kolejnym turnieju, również przeprowadzimy konkurencję oraz w turnieju finałowym. Zawodnik, który uzyska najlepszy wynik otrzyma bluzę Salosu oraz pamiątkową statuetkę.
Zapraszamy do udziału w Młodzieżowej Lidze Salos, która odbywać się będzie na Orliku na Podłężu w formie trzech turniejów piłkarskich, pierwszy z nich odbył się w sobotę 22 kwietnia 2017 roku. Kolejne turnieje zaplanowane są na 20 maja i 17 czerwca, gdzie ten ostatni turniej będzie turniejem finałowym, na którym zostaną rozdane nagrody i wyróżnienia dla najlepszych drużyn i zawodników.
Udział w rozgrywkach jest bezpłatny, dzięki dotacji z Urzędu Miasta Jaworzna, aby zgłosić drużynę wystarczy zadzwonić pod nr telefonu 604-863-291 lub napisać maila na adres salos.jaworzno@gmail.com i podać w nim nazwę drużyny oraz kontakt do kapitana.
Drużyny mogą się składać od 6 do 15 zawodników, nie muszą posiadać jednakowych strojów piłkarskich, wymagamy jedynie zgody rodzica, na uczestnictwo w rozgrywkach oraz przyniesienia legitymacji szkolnej. Po zakończeniu rozgrywek w czerwcu 2017 roku, najlepsze drużyny i wyróżniający się zawodnicy otrzymają pamiątkowe puchary, statuetki i nagrody rzeczowe.
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rozgrywkach, drużyny szkolne, klasowe, blokowe, klubowe i wszystkich, którzy mają ochotę pograć co sobotę w zorganizowanych rozgrywkach. Zapewniamy obsługę sędziowską, piłki, znaczniki, napoje, tablicę wyników i przede wszystkim dobrą zabawę.
ZAPRASZAMY.
Rozgrywki objął patronatem Honorowy Prezes PSS SALOS Pan Wenancjusz Ples, który przygotuje pamiątkowe statuetki dla najlepszych drużyn/zawodników. Krótkie relacje z turnieju zaprezentowane zostaną na naszym kanale na YouTube (Salos Jaworzno):
https://www.youtube.com/channel/UCA6ill3IsrV0m0eMvFyoZiA
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MLS - jesień 2016 (4 edycja)
Finał MLS jesień 2016r.
LEMON HAZE - KLASYCZNA 7 4:1 ( 1:0).
Filip Statkiewicz ( 2) , Szymon Figura , Wiktor Przybyło , Dominik Wojtas ( czk ) - wybicie piłki ręką zmierzającą do pustej bramki - Kielski Jakub .
o 3 miejsce
BLACK RICH ZONE FC - WKS JAWORZNO 5:0 ( walkower)
o 5 miejsce
PUCHATKI - BAD BOYS COMPANY 5:0 ( walkower)
Klasyfikacja końcowa.
1.Lemon Haze
2.Klasyczna 7
3.Black Rich Zone FC
4.WKS Jaworzno
5.Puchatki
6.Bad Boys Company
Król Strzelców - Przybyło Wiktor ( Lemon Haze ) - 15 bramek
Najlepszy bramkarz - Charęza Brajan ( Lemon Haze - tylko dwie bramki puszczone ) .
Najlepszy zawodnik Ligi Młodzieżowej - Statkiewicz Filip ( Lemon Haze)
Wyróżnienia : Wojtas Dominik ( Lemon Haze )
Siński Jakub ( Klasyczna 7 )
Fair Play - Mansfeld Eryk ( Bad Boys Company)
Zakończyła się czwarta edycja Młodzieżowej Ligi Salos, najlepsi tym razem okazali się zawodnicy LEMON HAZE, którzy zdominowali rozgrywki, w rundzie zasadniczej zdobyli komplet punktów jak również w finale okazali się lepsi od Klasycznej 7. Wyróżnienia indywidualne ufundowane przez Honorowego Prezesa PSS SALOS Pana Wenancjusza Ples oraz firmę Chatler, również w większości zdobyli zawodnicy tej drużyny.
Wszystkie drużyny po meczu finałowym otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz ciepły posiłek i napoje, najlepsze trzy drużyny otrzymały również nagrody rzeczowe. Rozgrywki MLS nie mogły by się odbyć, gdyby nie dotacja Urzędu Miejskiego w Jaworznie oraz pomoc Pani Ilony Janus - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 i Animatora Orlika Pana Wojciecha Jarosa. Rozgrywki Patronatem objął Honorowy Prezes PSS SALOS Pan Wenancjusz Ples a nad ich organizacją czuwał Wiceprezes PSS SALOS Pan Waldemar Boćkowski.
Szkoda tylko, że część drużyn, nie potrafi się zorganizować i marnuje czas i pracę Organizatorów jak również kolegów z innych drużyn nie przychodząc na mecze, w przyszłym sezonie (o ile się odbędzie) możliwe jest, że rozgrywki odbędą się w formie kilku turniejów.
Składy z meczu finałowego :
Lemon Haze: Charęza Brajan , Wojtas Dominik ( kpt) , Statkiewicz Filip ,Figura Szymon, Przybyło Wiktor , Icha Łukasz , Nicpoń Damian , Czapla Mateusz , Żuchowski Norbert .
Klasyczna 7 : Jaromin Karol , Cichoń Jakub ( kpt) , Górowski Bartosz , Siński Jakub , Staszczyk Jakub , Kielski Jakub , Wnęczak Maksymilian ,Kuś Konrad.
TERMINARZ MLS jesień 2016 | |||
I kolejka - 17 wrzesień (sobota) | |||
13:30 | Klasyczna 7 | : Bad Boys Company | 3:1 |
14:20 | Puchatki | : Black Rich Zone FC | 0:2 |
15:10 | WKS Jaworzno | : Lemon Haze | 0:20 |
II kolejka – 24 wrzesień (sobota) | |||
13:30 | Puchatki | : WKS Jaworzno | 3:5 |
14:20 | Bad Boys Company | : Black Rich Zone FC | 2:10 |
15:10 | Klasyczna 7 | : Lemon Haze | 0:5 |
III kolejka – 1 październik (sobota) | |||
15:40 | Black Rich Zone FC | : WKS Jaworzno | 8:5 |
14.50 | Bad Boys Company | : Lemon Haze | 1:6 |
14.00 | Klasyczna 7 | : Puchatki | 8:0 |
IV Kolejka 8 październik (sobota) | |||
13:30 | Puchatki | : Lemon Haze | 0:5 |
14:20 | Bad Boys Company | : WKS Jaworzno | 4:13 |
15:10 | Klasyczna 7 | : Black Rich Zone FC | 1:2 |
V kolejka – 22 październik (sobota) | |||
13:30 | Bad Boys Company | : Puchatki | 5:0 |
14:20 | Black Rich Zone FC | : Lemon Haze | 0:10 |
15:10 | Klasyczna 7 | : WKS Jaworzno | 8:4 |
Drużyny 4 edycji MLS:
Bad Boys Company
Black Rich Zone FC
Klasyczna 7
Lemon Haze
Puchatki
WKS Jaworzno
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MLS - wiosna 2016 (3 edycja)
TABELA MLS wiosna 2016 po rundzie zasadniczej | ||||||||
Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | W | R | P | Bramki | Bilans |
1 | JwG TEAM | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 32-14 | 18 |
2 | KLASYCZNA 7 | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 29-12 | 17 |
3 | FC JAWORZNO | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 30-19 | 11 |
4 | JAMAICA BROTHERS | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 15-19 | -4 |
5 | GIBRALTAR JUNIOR | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 11-17 | -6 |
6 | DIABLO TEAM | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2-38 | -36 |
Najlepsi strzelcy po półfinałach::
1.Krajewski Adrian ( JWG TEAM ) - 19
2.Staszczyk Jakub ( Klasyczna 7 ) - 12
3.Darkowski Mateusz ( FC Jaworzno) - 7
Jaromin Karol ( Klasyczna 7 ) - 7
Filmiki z finału można obejrzeć na youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCA6ill3IsrV0m0eMvFyoZiA
Najlepszy zawodnik ligi : Statkiewicz Filip ( FC Jaworzno).
Najlepszy bramkarz ligi : Starzec Kamil ( JwG TEAM ).
Królem strzelców ligi : Krajewski Adrian ( JwG TEAM) - 20 bramek.
Kalsyfikacja końcowa :
1.JwG Team
2.FC Jaworzno
3.Klasyczna 7
4.Jamaica Brothers
5.Giblartar Junior
6.Diablo Team
Turbo Kozak :
1.Jaromin , Górowski
2.Szeląg ,Barczyk .
3.Szczuka , Darkowski .
TERMINARZ MLS wiosna 2016 | ||||
I kolejka - 23 kwiecień (sobota) | ||||
12:00 | JAMAICA BROTHERS | : JwG TEAM | 5:0 | |
12:50 | FC JAWORZNO | : GIBRALTAR JUNIOR | 3:0 | |
dokończenie I kolejki oraz II kolejka – 7 maj (sobota) | ||||
11:30 | DIABLO TEAM | : KLASYCZNA 7 | 1 : 10 | |
12:20 | JAMAICA BROTHERS | : GIBRALTAR JUNIOR | 2 : 2 | |
13:10 | DIABLO TEAM | : FC JAWORZNO | 1: 13 | |
14:00 | KLASYCZNA 7 | : JwG TEAM | 3 : 5 | |
III kolejka – 14 maj (sobota) | ||||
14.00 | DIABLO TEAM | : JwG TEAM | 0 : 5 | |
14.50 | FC JAWORZNO | : JAMAICA BROTHERS | 8 :1 | |
15.40 | KLASYCZNA 7 | : GIBRALTAR JUNIOR | 4 : 1 | |
IV kolejka – 28 maj (sobota) | ||||
10:30 | DIABLO TEAM | : JAMAICA BROTHERS | 0:5 | |
11:20 | KLASYCZNA 7 | : FC JAWORZNO | 3:3 | |
12:10 | JwG TEAM | : GIBRALTAR JUNIOR | 8:3 | |
V kolejka – 4 czerwiec (sobota) | ||||
10:30 | DIABLO TEAM | : GIBRALTAR JUNIOR | 0:5 | |
11:20 | KLASYCZNA 7 | : JAMAICA BROTHERS | 9:2 | |
12:10 | FC JAWORZNO | : JwG TEAM | 3:14 | |
PÓŁFINAŁY – 11 czerwiec (sobota) | ||||
13:30 | - 2miej z 3miej | KLASYCZNA 7 | : FC JAWORZNO | 2:2 k.6:7 |
14:20 | - 1miej z 4miej | JwG TEAM | : JAMAICA BROTHERS | 15:5 |
FINAŁY – 18 czerwiec (sobota) | ||||
12:00 | o 5 miejsce | GIBRALTAR JUNIOR | : DIABLO TEAM | 5:0 wo |
12:50 | o 3 miejsce | KLASYCZNA 7 | : JAMAICA BROTHERS | 6:4 |
13:40 | turbokozak | |||
14:00 | o 1 miejsce | FC JAWORZNO | : JwG TEAM | 1:4 |
WYNIKI MLS wiosna 2016
Wyniki I kolejki:
Jamaica Brothers - JwG Team 5 : 0 ( walkower-brak drużyny JwG).
FC Jaworzno - Giblartar Junior 3 : 0 ( 2 : 0 )
Darkowski M ,Florkiewicz P , Nicpoń D .
I i II kolejka - 8 maj (sobota)
KLASYCZNA 7 - DIABLO TEAM 10 : 1 ( 5: 1) .
Staszczyk Jakub ( 6 ) ,Górowski Bartosz ( 2 ) ,Musiał Marcin ( 2 ) - Cetera Bartosz .
JAMAICA BROTHERS - GIBLARTAR JUNIOR 2 : 2 ( 1: 1).
Kuśnierczyk Mikołaj ( 2) - Archamowicz Dominik , Kaszowski Jakub .
FC JAWORZNO - DIABLO TEAM 13 : 1 ( 8 : 0 )
Darkowski Mateusz ( 3 ) ,Szczuka Patryk ( 3 ), Nicpoń Damian ( 2 ), Miśkowiec Jakub ( 2 ) , Pederski Wiktor , Statkiewicz Filip , Florkiewicz Patryk - Cetera Bartosz .
JwG TEAM - KLASYCZNA 7 5 : 3 ( 1: 1).
Krajewski Adrian ( 2 ) + żk , Gembołyś Patryk ( 2 ) , Siemek Konrad ,
Wojtas Dominik ( żk ) - Staszczyk Jakub ( 2 ) + żk , Górowski Bartosz .
WYNIKI 3 kolejki (14 maj):
JwG Team - Diablo Team 5 : 0 ( walkower)
FC Jaworzno - Jamaica Brothers 8 : 1 ( 2 : 0 )
Pałasz Marcin ( 3 ) , Darkowski Mateusz ( 2 ) , Miśkowiec Jakub , Florkiewicz Patryk , Statkiewicz Filip - Bandyk Łukasz .
Klasyczna 7 - Giblartar Junior 4 : 1 ( 0 : 0)
Staszczyk Jakub ( 2 ) , Górowski Bartosz , Jaromin Karol - Śliwa Daniel .
WYNIKI 4 KOLEJKI MLS:
JAMAICA BROTERS - DIABLO 5 :0 ( walkower) .
FC JAWORZNO - KLASYCZNA 7 3 : 3 ( 1 : 1).
Pałasz Marcin ( 2 ) , Statkiewicz Filip , Nicpoń Damian ( czk ) -
Staszczyk Jakub + czk , Cichoń Paweł , Jaromin Karol , Górowski Bartosz (żk )
JWG TEAM - GIBRALTAR 8 : 3 ( 3 : 3).
Krajewski Adrian ( 4 ) ,Chwast Bartosz ( 2) , Zapała Łukasz, Durlak Kamil - Archamowicz Dominik ( 2 ) , Guja Patryk .
Wyniki 5 kolejki MLS:
GIBRALTAR - DIABLO TEAM 5 : 0 ( walkower)
KLASYCZNA 7 - JAMAICA BROTHERS 9 : 2 ( 6: 0).
Górowski Bartosz ( 3 ) , Musiał Marcin ( 2 ) ,Jaromin Karol ( 2) ,
Cichoń Paweł , Wnęczak Maksymilian - Barczyk Nikodem ( 2) .
JwG TEAM - FC JAWORZNO 14 : 3 ( 2: 1).
Krajewski Adrian ( 6 ) , Wróbel Wiktor ( 4 ) , Prytko Dorian ( 3 ) ,
Siemek Konrad - Darkowski Mateusz + żk , Pałasz Marcin ,
Szczuka Patryk + żk .
Półfinały MLS:
FC JAWORZNO - KLASYCZNA 7 2 : 2 ( 1 : 1) Karne 7:6.
Statkiewicz Filip ,Szczuka Patryk - Cichoń Paweł , Staszczyk Jakub.
JwG TEAM - JAMAICA BROTHERS 15 : 5 ( 8 : 1 ).
Krajewski Adrian ( 7 ) , Gembołyś Patryk ( 3) , Prytko Dorian ( 2 ) ,
Siemek Konrad ( 2 ) , Wróbel Wiktor - Szeląg Dominik ( 3 ) , Kusnierczyk
Mikołaj , Barczyk Nikodem .
Mecz o 3 miejsce:
KLASYCZNA 7 - JAMAICA BROTHERS 6 : 4 ( 4 : 1 ).
Jaromin Karol ( 2 ) , Musiał Marcin , Wnęczak Maksymilian , Cichoń Paweł
Staszczyk Jakub - Płatek Przemysław ( 2) , Szeląg Dominik ( 2 ).
Finał:
JwG TEAM - FC JAWORZNO 4 : 1 ( 1 : 1).
Wojtas Dominik ( 2 ) , Krajewski Adrian , Prytko Dorian - Statkiewicz Filip.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do pobrania:
Wstępny terminarz:
https://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/terminarz-mls-wiosna-2016r.doc
Ragulamin
https://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/mls-regulamin-wiosna-2016.doc
Karta zgłoszeniowa
https://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/mls-karta-zgloszeniowa-wiosna-2016.doc
Protokół meczowy
https://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/mls-protokol-meczowy-wiosna-2016.doc
Zgoda rodziców
https://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/alp-salos-zgoda-rodzicow-wiosna-2016.doc
Zdjęcia drużyn:
Jamaica Brothers
Gibraltar Junior
Udział w rozgrywkach jest bezpłatny dzięki dotacji z Urzędu Miejskiego w Jaworznie, Profilaktyka poprzez sport w 2016 roku, nazwa zadania "Zagraj z nami nie daj się wciągnąć"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do udziału w MLS zawodników z roczników 2000-2003, udział w rozgrywkach jest bezpłatny dzięki dotacji z Urzędu Miejskiego w Jaworznie.
Wystarczy zebrać około 10 zawodników, wyznaczyć kapitana odpowiedzialnego za drużynę, zadzwonić pod wskazany numer telefonu (604-863-291) lub napisać maila z nazwą drużyny i danymi kapitana (imię, nazwisko nr telefonu). Nie potrzebujecie jednakowych strojów (choć mile widziane) ponieważ zapewniamy znaczniki jak również napoje, piłki, tablicę wyników, obsługę sędziowską, terminarz wyników oraz informacje o rozgrywkach na naszej stronie. Dla najlepszych trzech drużyn puchary i medale oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.
Do rozgrywek przyjmiemy pierwsze 8 drużyn, które się zgłoszą.
UDZIAŁ W ROZGRYWKACH JEST BEZPŁATNY.
Zebranie organizacyjne w poniedziałek 18 kwietnia na Orliku (Podłęże) o godzinie 19:00.
Do pobrania:
Ragulamin
https://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/mls-regulamin-wiosna-2016.doc
Karta zgłoszeniowa
https://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/mls-karta-zgloszeniowa-wiosna-2016.doc
Protokół meczowy
https://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/mls-protokol-meczowy-wiosna-2016.doc
Zgoda rodziców
https://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/alp-salos-zgoda-rodzicow-wiosna-2016.doc
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MLS - jesień 2015 (2 edycja)
MLS półfinały
10:30 PSV PODŁĘŻE JUNIOR - GIBRALTAR JUNIOR 8:8 (4:4) k.2:3
11:20 FC PARABOLE - FC POLNE KRZOKI 5:0
MLS finały
13:20 PSV PODŁĘŻE JUNIOR - FC POLNE KRZOKI 4:6 (o 3 miejsce)
14:10 GIBRALTAR JUNIOR - FC PARABOLE 13:2 (finał)
15:00 TURBO KOZAK MLS. (Szczuka/Darkowski)
15:20 Wręczenie nagród:
Klasyfikacja końcowa:
4 miejsce - PSV Podłęże Junior
3 miejsce - FC Polne Korzoki
2 miejsce - FC Parabole
1 miejsce - Gibraltar Junior
Najlepszy zawodnik MLS - P.Paździora (Gibraltar)
Najlepszy bramkarz MLS - P.Szczuka (PSV)
Król strzelców MLS - K.Jaromin (Parabole)
Najlepsi strzelcy stan na 7 listopada:
1.JAROMIN KAROL ( FC PARABOLE ) - 23
2.MAZIARZ MATEUSZ ( POLNE KRZOKI ) - 15
3.PAŁASZ MARCIN ( POLNE KRZOKI ) - 9
PIECZARA JACEK ( PSV PODŁĘŻE) - 9
PIERZCHAŁA MICHAŁ ( GIBRALTAR) - 9
TABELA PO 6 KOLEJKACH:
1.PSV PODŁĘŻE JUNIOR 6 12 23 - 16 4 - 0 - 2 + 8
2.FC PARABOLE 6 12 50 - 17 4 - 0 - 2 + 33
3.POLNE KRZOKI 6 6 34 - 32 2 - 0 - 4 + 2
4.GIBRALTAR JUNIOR 6 6 17 - 59 2 - 0 - 4 - 42
Zgoda rodziców:
http://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/mls-zgoda-rodzica.doc
Protokół meczowy:
http://s2.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/mls-protokol-meczowy-jesien-2015.doc
Zdjęcia drużyn:
FC PARABOLE
GIBRALTAR JUNIOR
FC POLNE KRZOKI
PSV JUNIOR
=================================================================================
MLS - wiosna 2015 (1 edycja)
W pierwszym sezonie MLS, najlepsza okazała się drużyna JUNIOR MASTER, która pokonała w finale FC Polne Krzoki, w meczu o trzecie miejsce Gang Albanii wygrał z FC Fikuśne Panienki, dzięki czemu poznaliśmy komplet medalistów MLS. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został Mateusz Darkowski, najwięcej bramek w sezonie (23) zdobył Mateusz Maziarz a Kamil Starzec został najlepszym bramkarzem.
MLS PLAY OFF - FINAŁY (28 czerwiec - NIEDZIELA)
10:00 FC FIKUŚNE PANIENKI – GANG ALBANII 3:5
Kocot T.(1), Chełmecki H.(1), Świetlicki B. (1)
Darkowski M. (2), Skórnicki W.(2), Nicpoń D.(1)
10:50 JUNIOR MASTER – FC POLNE KRZOKI 7:4
Paździora P. (3), Pierzchała M. (3), Cichoń P.(1)
Pałasz M.(2), Maziarz M.(2)
Skład JUNIOR MASTER:
Kamil Starzec, Marcin Musiał, Dominik Graczek, Krystian Kasprzak, Patryk Paździora, Jakub Siński, Jakub Staszczyk, Paweł Cichoń, Michał Pierzchała, Dawid Knop
NAJLEPSI W MLS - wiosna 2015
Najlepszy zawodnik MLS - Mateusz Darkowski (Gang Albanii)
Najlepszy bramkarz MLS - Kamil Starzec (Junior Masters)
Król strzelców MLS - Mateusz Maziarz (Polne Krzoki)
Najlepsi Strzelcy MLS:
23-Maziarz Mateusz (Polne Krzoki)
13-Darkowski Mateusz (Gang Albanii)
12-Pałasz Marcin (Polne Krzoki)
11-Pieczara Jacek (Gang Albanii)
9-Bednarczyk Kacper (FC Fikuśne Panienki)
==================================================================================
PLAY OFF - PÓŁFINAŁY (20 czerwca)
Junior Masters – FC Fikuśne Panienki 5:0 (walkower)
Gang Albani – Polne Krzaki 6:15 (2:10)
3-Florkiewicz Patryk 3-Darkowski Mateusz
8-Maziarz Mateusz 6-Pałasz Marcin 1-Mierzejewski Paweł
NAJLEPSI STRZELCY PO PÓŁFINAŁACH:
Wyniki 5 kolejki:
Za nami ostatnia kolejka Młodzieżowej Ligi Salos, po rundzie zasadniczej najlepszym zespołem okazał się JUNIOR MASTER, ale to nie koniec emocji przed nami jeszcze Play-Offy już w sobotę półfinały, dowiemy się jakie drużyny zagrają mecz o 3 miejsce, a kto powalczy o 1 miejsce w I edycji MLS-u.
Junior Masters – Red Devils 5:0 (walkower)
Gang Albani – Polne Krzaki 5:3 (3:1)
2-Pieczara Jacek, 3-Darkowski Mateusz
1-Maziarz Sebastian, 1-Maziarz Mateusz(żk), 1sam.-Florkiewicz Patryk
Król Strzelców po 5 kolejkach: |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Terminarz 4 kolejki:
Junior Masters – Fikuśne Panienki 3:0 (1:0)
2-Michał Pierzchała 1-Jakub Staszczyk
Polne Krzoki – Red Devils 15:1 (7:1)
1-Maziarz Sebastian 1-Radziszewski Patryk 3-Herman Konrad 1- Pałasz Marcin 8- Maziarz Mateusz 1s-Nikolas Szulc
1-Łukasz Bandyk
TABELA po 4 kolejce | ||||||||
Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | W | R | P | Bramki | Bilans |
1 | FC Polne Krzoki | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 26-5 | 21 |
2 | Gang Albanii | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 19-9 | 10 |
3 | Junior Master | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 11-12 | -1 |
4 | FC Fikuśne Panienki | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 16-12 | 4 |
5 | Red Devils | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5-39 | -34 |
W trzeciej kolejce MLS, niespodziewanej porażki doznał lider Gang Albanii, który musiał uznać wyższość ekipy Junior Master, w drugim meczu Fikuśne Panienki rozbiły Red Devils 14 do 1.
Junior Master – Gang Albanii 6:3 (2:3)
2-Jakub Staszczyk 3-Michał Pierzchała 1-Marcin Musiał
2-Pieczara Jacek 1-Darkowski Mateusz
Fc Fikuśne Panienki- Red Devils 14:1 (6:1)
2-Łukasz Stokłosa 1-Kamil Adamczyk 1-Kacper Obrzydołek 1-Jacek Wesecki 1-Piotr Makowski 8-Kacper Bednarczyk
1-Nikolas Szulc
TABELA po 3 kolejkach:
Poz. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
W |
R |
P |
Bramki |
Bilans |
1 |
Gang Albanii |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
19-9 |
10 |
2 |
FC Fikuśne Panienki |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
16-9 |
7 |
3 |
FC Polne Krzoki |
2 |
4 |
1 |
1 |
0 |
11-4 |
7 |
4 |
Junior Master |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
8-12 |
-4 |
5 |
Red Devils |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
4-24 |
-20 |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Za nami II kolejka Młodzieżowej Ligi Salos. W sobotni poranek odbyły się 2 kolejne mecze. W pierwszym meczu zmierzyli się FC Fikuśne Panienki z Gangiem Albanii 0:6 (0:4) od pierwszych chwil było widać przewagę Gangu Albanii, szybkie kontry, jakie wyprowadzali okazały się zabójcze dla przeciwników. Natomiast w drugim meczu zagrali Junior Masters przeciwko FC Polne Krzoki. Junior Masters w swoim debiucie w lidze musieli uznać wyższość Polnych Krzoków i przegrali 2:9 (2:6).
Zapraszamy na III kolejke MLS już za tydzień w sobotę 23.05.2015 pierwszy mecz UWAGA ZMIANA o 10:50.
Strzelcy bramek w 2 kolejce:
Gang Albanii - Fc Fikuśne Panienki 6:0 (4:0)
3- Orawski Oskar 2- Pieczara Jacek(żk) 1- Darkowski Mateusz
Łukasz Stokłosa (żk) Maciej Łuka (cz.k)
Fc Polne Krzoki – Junior Masters 9:2 (6:2)
4-Maziarz Mateusz 3-Pałasz Marcin 1-Guja Jakub 2-Jakub Siński (1 samobójcza) 1- Marcin Musiał
Tabela po 2 kolejce:
Poz. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
W |
R |
P |
Bramki |
Bilans |
1 |
Gang Albanii |
2 |
6 |
2 |
0 |
0 |
16-3 |
13 |
2 |
FC Polne Krzoki |
2 |
4 |
1 |
1 |
0 |
11-4 |
7 |
3 |
FC Fikuśne Panienki |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2-8 |
-6 |
4 |
Red Devils |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
3-10 |
-7 |
5 |
Junior Master |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
2-9 |
-7 |
MACIEJ ŁUKA (FIKUŚNE PANIENKI) ZAWIESZONY W 3 KOLEJCE ZA CZERWONĄ KARTKĘ (zagranie piłki ręką)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rozgrywki współfinansowane z dotacji Urzędu Miejskiego w Jaworznie, nazwa zadania: Trenuj z nami nie daj się "wciągnąć" - trzecia edycja.
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 2 | ||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
|
|