ORLIK POLSKA

Także Śląsk dołącza do Orlik Polska – witamy ALP Salos

Województwo śląskie zyskało pierwszą ligę zrzeszoną w projekcie Ligi Mistrzów Orlik Polska VI.

Są to rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłkarskiej SALOS prowadzonej przez P.S.S. Salos Jaworzno. Jej zwycięzca ma zagwarantowane miejsce w finale województwa śląskiego.

Wszystkie informacje odnośnie tej ligi będziemy publikować na łamach naszego serwisu pod adresem ALP Salos. Zapraszamy również na stronę www stowarzyszenia oraz na profil na facebooku.

IV Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno!

IV edycja turnieju, który odbywa się od 2013 roku, w pierwszym turnieju udział wzięło 8 drużyn, drugi turniej to już 13 drużyn a ostatnia edycja zgromadziła aż 19 zespołów. Co roku jeden z Prezydentów wręczał ufundowane przez Urząd Miasta Puchary i nagrody.

IV turniej o puchar Prezydenta miasta Jaworzna, odbędzie się 21 i/lub 28 sierpnia 2016 roku na Orliku w dzielnicy Podłęże. Planujemy udział maksymalnie 16 drużyn.

Zgodnie z regulaminem Orlik Polska dozwolony udział zawodników amatorów do B-klasy.

Już niedługo więcej szczegółów. Informacje oraz kontakt do organizatorów na stronie Salos Jaworzno.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy na strony:

www.orlikpolska.pl