P.S.S. SALOS przy O.S.P. w Dąbrowie Narodowej - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Zalogowani użytkownicy:

ODabrowa
i 1 gość

dzisiaj: 312, wczoraj: 347
ogółem: 315 689

statystyki szczegółowe

Zegar

Najnowsza galeria

Mysłowice Cup 2014
Ładowanie...

Aktualnoci

ALP SALOS - wiosna 2014 - ORLIK

  • autor: Admin, 2014-03-17 23:40

Amatorska Liga Piłkarska SALOS - wiosna 2014

OBOWIĄZKOWE ZEBRANIE ORGANIZACYJNE

31.03.2014r. - OSP DĄBROWA NARODOWA - 19:00

Ostateczny termin zgłaszania drużyn do rozgrywek mija 30.03.2014 roku.

W PONIEDZIAŁEK OBOWIĄZKOWE ZEBRANIE KAPITANÓW, NA KTÓRYM WPŁACAMY WPISOWE wg kwot podanych poniżej (istnieje możliwość rozłożenia wpłaty na dwie raty - pierwsza rata połowa wpisowego plus kaucja, płatna do 31.03.2014r. - druga rata, pozostała część płatna do 21.04.2014r.).

KARTA ZGŁOSZENIOWA - http://s1.fbcdn.pl/1/clubs/20991/data/docs/alp-salos-karta-zgloszeniowa.doc prosimy przynieść na zebranie organizacyjne, drużyny które mają już skompletowany skład, to przynoszą wypełnione (podpisy będzie można uzupełnić przed pierwszym meczem), natomiast pozostałe drużyny, które cały czas się jeszcze organizują, przynoszą z wpisanymi tymi zawodnikami, których są pewni udziału, resztę będą mieli czas dopisać do pierwszego meczu, również podpisy uzupełniamy przed pierwszym meczem.

Chciałbym uniknąć sytuacji, że jeden zawodnik jest wpisany w dwóch różnych kartach zgłoszeniowych, a okazuje się to dopiero przed samym meczem, lub co gorsze po pierwszej kolejce. Na zebraniu tydzień przed startem ligi taką sytuację szybko wychwycimy i rozwiążemy.

Uprzedzę pytanie - jeżeli powstaną dwie ligi, wtedy zawodnik może grać tylko w jednej lidze !

 

Rozgrywki A.L.P. SALOS edycja wiosna 2014, rozpoczną się 6 kwietnia 2014 roku na Orliku na Podłężu. Zgłoszenia drużyn przyjmujemy podczas turnieju o Puchar Prezesa OSP, oraz mailowo (salos.jaworzno@gmail.com).
Pierwszeństwo udziału w rozgrywkach mają drużyny, które uczestniczyły w poprzedniej edycji (jesień 2013), następnie drużyny z ligi halowej SALOS 2014, przy nowych drużynach zdecyduje kolejność zgłoszeń oraz kolejność wpłat.

 

Zgłoszone do rozgrywek drużyny:

1. ABTECH GNIEWNI

2. JAGOPRO

3. PRZEMSZA JAWORZNO

4. ORGANIKA AZOT - wpłacone wpisowe

5. OLDBOYE DĄBROWA (prawdopodobna zmiana nazwy)

6. SZLACHTA JELEŃ

7. ABTECH OLDTIMER

8. HUSARIA JAWORZNO

--------------------------------------------------------------------------------------------

9. USZY SŁONIA

10. PSV PODŁĘŻE

11. PUCHATEK (prawdopodobna zmiana nazwy)

12. OLDBOYE TEAM

13. FC PODWALE

14. WOLNI STRZELCY

15. OSP DZIEĆKOWICE

16. ENERGETYK

17. PULMON NEGRO

 


  • Komentarzy [9]
  • czytano: [1211]
 

autor: ~obserwator1 2014-03-19 08:03:27

avatar A co z mistrzami jesieni? Abtech Gniewni nie przystąpią do rozgrywek?


autor: ~Admin 2014-03-25 22:27:25

avatar Na tą chwilę, żaden ABTECH nie potwierdził udziału a czasu coraz mniej.


autor: ~Admin 2014-03-27 20:11:41

avatar ABTECH zgłosił jedną drużynę, czy będzie druga decyzja w niedzielę.


autor: ~anonim 2014-03-29 20:05:19

avatar A co z borami ??


autor: ~wiewiór 2014-03-29 21:09:23

avatar bory niestety nie istnieją, rozpadali sie w ostatnim sezonie a po, zakończyli działalność


autor: ~erotikon 2014-03-29 22:28:59

avatar Ciekawe czy Staszek będzie ;)


autor: ~Admin 2014-03-29 22:37:50

avatar Piotrek (kapitan) wyemigrował i nie miał kto się zająć drużyną.
Staszek się pewnie ujawni po pierwszej kolejce:)


autor: ~erotikon 2014-03-30 10:20:32

avatar No to robimy ankiete ;) kto jest za tym aby Staszek był z nami ;D


autor: ~anonim 2014-03-30 19:52:31

avatar jak byłby ktoś hetny to pisac 792872922 ale po godz 14 kap. Husari


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. PSV Podłęże 21 bz
2. Pulmon Negro 19 bz
3. KS Energetyk 18 bz
4. JagoPRO 13 bz
5. Beer Drinkers 13 bz
6. Przemsza Jaworzno 7 bz
7. ABtech Gniewni 6 plus
8. Wolni Strzelcy 6 minus
9. ABtech Oldtimer 3 minus

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
JagoPRO 0:3 ABtech Gniewni
KS Energetyk 4:0 Pulmon Negro
Przemsza Jaworzno 1:8 PSV Podłęże
Beer Drinkers 8:1 ABtech Oldtimer
Wolni Strzelcy pauza