dzisiaj: 151, wczoraj: 311
ogółem: 1 499 361
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
7 kolejka A.L.P. SALOS - jesień 2014
19 październik 2014r. (niedziela)
OLDBOYE TEAM - MISTRZEM 2 LIGI !!!
uzupełnione: tabele, terminarze, strzelcy,
kartki, kaucje, fair play, 6-tki kolejki
http://www.jaworznianin.pl/2014/10/salos-podbil-myslowice-foto/
Wyniki 7 kolejki:
II LIGA – VII KOLEJKA (19 październik) | |||
10:00
| ORGANIKA 2-Siostrzonek Daw. 2-Ochlust K. 1-Urban K.
| GEMCOSPORT 4-Smarzyński M. 4-Kędzierski B. 1-Lipiński S. 1-Radomski M. | 5 : 10
|
10:50
| OLDBOYE 3-Majerski E. 2-Jaromin S. 1-Jaromin P.
| KANONIERZY 2-Zawadzki K. 2-Barcik J. 1-Łukowicz D. żk-Grzebielec M. | 6 : 5
|
11:40 | KRÓLEWSCY 2-Jarzyński W. 1-Mastalerz M. żk-Bartyzel K. żk-Mysiura G. | DZIEĆKOWICE 2-Bednorz P. 1-Zackiewicz S. 1-Kolacha P. | 3 : 4 |
12:30
| BIUTECH 4-Rosa G. 1-Byrczek M. 1-Jamrozik M. 1-Młynarz A. | HUSARIA 3-Nowak B. 1-Woskowicz K. 1-Spyra Ł. 1-Ciupek I. | 7 : 6
|
PODWALE | pauza | ||
I LIGA – VII KOLEJKA (19 październik) | |||
ENERGETYK | pauza | ||
14:10
| PSV PODŁĘŻE 1-Milewski A. 1-Sobczak M. 2żk-Mrożek D. żk-Milewski A czk-Milewski A. | PULMON NEGRO 2-Goryczka M. 2-Biskup M. 1-Dylowicz S.
| 2 : 5
|
13:20
| PRZEMSZA 2-Mastalerz M. 1-Oleksy K. 1-Nowak Ł. żk-Nowak Ł. czk-Bartyzel G. | BEER DRINKERS 3-Rożnowski R. 1-Owczarek Ł. 1-Sędrzak A. 1-Jaromin T.
| 4 : 6
|
15:00
| JAGOPRO 3-Syguła M. 2-Jedynak T. 1-Rzeszutko M. | WOLNI STRZELCY 1-Rutkowski D. 1-Rząsa A. 1-Jendralczyk W. | 6 : 3
|
15:50
| ABTECH GNIEWNI 1-Siwek D. 1-Sielski M. 1-Wolski M. żk-Siwek D. | ABTECH OLDTIMER 2-Krajewski M. 2-Krajewski S. 1-Kopiec T.
| 3 : 5
|
Plakat meczowy dzięki uprzejmości kapitana Pulmon Negro:
Opis kolejki:
Oldboye zwyciężając po zaciętym meczu Kanonierów zapewnili sobie mistrzostwo drugiej ligi, jak również awans do pierwszej ligi! W pierwszej połowie zdecydowaną przewagę posiadała drużyna Kanonierów wygrywając po 20 minutach 4:2, jednak w drugiej połowie kapitan Oldboyów Edward Majerski (3 bramki) wraz z aktualnym liderem strzelców 2 ligi Sebastianem Jarominem (2 bramki) poprowadzili swój zespół do zwycięstwa 6:5.
W pierwszym meczu tej kolejki GemcoSport po 4 bramkach Bartka Kędzierskiego i Marcina Smarzyńskiego ograło Organikę 10:5, w kolejnym meczu Strażacy z Dziećkowic po wyrównanym meczu ograli Królewskich 4:3 i na koniec drugoligowych zmagań Biu Tech po zaciętym boju wygrał minimalnie z Husarią 7:6 do czego przyczynił się Grzegorz Rosa z Biu Techu, strzelec 4 bramek.
Pierwsza liga rozpoczęła się od meczu Przemszy z zespołem Beer Drinkers, Przemsza osłabiona brakiem zawodników Victorii, którzy w tym czasie rozgrywali swój mecz ligowy sprawiła sporo problemów "Piwoszom", którym trzy bramki strzelone w końcówce spotkania zapewniły trzy punkty.
Po tym meczu rozegrany został mecz dwóch najlepszych drużyn A.L.P. SALOS - jesień 2014, PSV Podłeże - Pulmon Negro. Na początku spotkania lekką przewagę osiągnęli zawodnicy z Podłęża i po bramkach Milewskiego i Sobczaka prowadzili 2:0, jednak tylko jeden zawodnik rezerwowy na ławce Podłęża sprawił, że pod koniec pierwszej połowy zaczęło brakować sił i dokładności, co wykorzystał Pulmon zdobywając dwie bramki, do przerwy było 2:2. W drugiej połowie zdecydowanie lepszą drużyną był już Pulmon zdobywając kolejne bramki, w czym pomogli im zawodnicy PSV, którym zaczęły puszczać nerwy i skończyli spotkanie z trzema żółtym i dwoma czerwonymi kartkami. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla "Czarnych Płuc" i ten wynik sprawił, że walka o mistrzostwo pierwszej ligi ALP SALOS, potrwa do ostatniej kolejki.
W pozostałych meczach Jago remisowało do przerwy 1:1 z Wolnymi Strzelcami, ale brak zmian i nominalnego bramkarza u Strzelców sprawił, że nie mieli szans tego meczu choćby zremisować i skończyło się na 6:3 dla Jago, w ostatnim meczu tej kolejki ABtech Oldtimer niespodziewanie wygrał w derbach ABtechów z Gniewnymi 5:3 i zepchnął na ostatnią pozycję swoich młodszych kolegów, co w konsekwencji może oznaczać bezpośredni spadek do drugiej ligi.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA ZMIANY GODZIN SPOTKAŃ W 8 KOLEJCE - proszę się zapoznać z terminarzami na stronie.
Mogą się jeszcze zmienić na prośbę kapitana Oldboyów, godziny meczów:
Oldboye - GemcoSport z 13:20 na 12:30
Beer Drinkers - Pulmon z 12:30 na 13:20 (zgoda Beer Drinkers jest czekamy na resztę)
Gratulacje dla drużyny OLDBOYE TEAM za zdobycie mistrzostwa i awans do I Ligi! :)
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 10 |
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|