1-Kopiec T.

3 : 5

Plakat meczowy dzięki uprzejmości kapitana Pulmon Negro:

Opis kolejki:

Oldboye zwyciężając po zaciętym meczu Kanonierów zapewnili sobie mistrzostwo drugiej ligi, jak również awans do pierwszej ligi! W pierwszej połowie zdecydowaną przewagę posiadała drużyna Kanonierów wygrywając po 20 minutach 4:2, jednak w drugiej połowie kapitan Oldboyów Edward Majerski (3 bramki) wraz z aktualnym liderem strzelców 2 ligi Sebastianem Jarominem (2 bramki) poprowadzili swój zespół do zwycięstwa 6:5.

W pierwszym meczu tej kolejki GemcoSport po 4 bramkach Bartka Kędzierskiego i Marcina Smarzyńskiego ograło Organikę 10:5, w kolejnym meczu Strażacy z Dziećkowic po wyrównanym meczu ograli Królewskich 4:3 i na koniec drugoligowych zmagań Biu Tech po zaciętym boju wygrał minimalnie z Husarią 7:6 do czego przyczynił się Grzegorz Rosa z Biu Techu, strzelec 4 bramek.

Pierwsza liga rozpoczęła się od meczu Przemszy z zespołem Beer Drinkers, Przemsza osłabiona brakiem zawodników Victorii, którzy w tym czasie rozgrywali swój mecz ligowy sprawiła sporo problemów "Piwoszom", którym trzy bramki strzelone w końcówce spotkania zapewniły trzy punkty.

Po tym meczu rozegrany został mecz dwóch najlepszych drużyn A.L.P. SALOS - jesień 2014, PSV Podłeże - Pulmon Negro. Na początku spotkania lekką przewagę osiągnęli zawodnicy z Podłęża i po bramkach Milewskiego i Sobczaka prowadzili 2:0, jednak tylko jeden zawodnik rezerwowy na ławce Podłęża sprawił, że pod koniec pierwszej połowy zaczęło brakować sił i dokładności, co wykorzystał Pulmon zdobywając dwie bramki, do przerwy było 2:2. W drugiej połowie zdecydowanie lepszą drużyną był już Pulmon zdobywając kolejne bramki, w czym pomogli im zawodnicy PSV, którym zaczęły puszczać nerwy i skończyli spotkanie z trzema żółtym i dwoma czerwonymi kartkami. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla "Czarnych Płuc" i ten wynik sprawił, że walka o mistrzostwo pierwszej ligi ALP SALOS, potrwa do ostatniej kolejki.

W pozostałych meczach Jago remisowało do przerwy 1:1 z Wolnymi Strzelcami, ale brak zmian i nominalnego bramkarza u Strzelców sprawił, że nie mieli szans tego meczu choćby zremisować i skończyło się na 6:3 dla Jago, w ostatnim meczu tej kolejki ABtech Oldtimer niespodziewanie wygrał w derbach ABtechów z Gniewnymi 5:3 i zepchnął na ostatnią pozycję swoich młodszych kolegów, co w konsekwencji może oznaczać bezpośredni spadek do drugiej ligi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA ZMIANY GODZIN SPOTKAŃ W 8 KOLEJCE - proszę się zapoznać z terminarzami na stronie.

Mogą się jeszcze zmienić na prośbę kapitana Oldboyów, godziny meczów:
Oldboye - GemcoSport z 13:20 na 12:30
Beer Drinkers - Pulmon z 12:30 na 13:20 (zgoda Beer Drinkers jest czekamy na resztę)