Spotkanie organizacyjne

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

24.III.2015r. (wtorek) godz. 19:00 - OSP Dąbrowa Narodowa

- ZAPRASZAMY -

Szczegółowe omówienie kolejnej dotacji: "Trenuj z nami - nie daj się wciągnąć - 3 edycja" , czyli organizacja treningów dla dzieci (10-13 lat) na boisku przy OSP Dąbrowa Narodowa oraz rozgrywek ligi młodzieżowej (13-16 lat, prawdopodobnie na Orliku - Podłęże). Zapraszamy osoby, które chciałyby się włączyć w organizację ligi lub treningów dla dzieci. Będziemy rozdzielać zadania dla poszczególnych osób. Zapraszamy Zarząd P.S.S. SALOS.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy wszystkie osoby, które są zainteresowane współpracą z Piłkarskim Stowarzyszeniem Sportowym Salos. Na spotkaniu krótko omówimy plany na 2015 rok i następnie jeśli będą osoby chętne do pomocy podzielimy wstępnie kto czym i kiedy może się zająć w nadchodzącym czasie.

W tym roku złożyliśmy 7 wniosków o dotację z Urzędu Miejskiego w Jaworznie, już mamy przyznane 3100zł na zadanie Salos - włącz się do gry, oraz 7000zł na udział drużyny Salosu w Pucharze Polski, pozostałe plany to utworzenie ligi młodzieżowej na wzór ALP SALOS i treningi dla dzieci i młodzieży (przyznane 9 500zł), turniej siatkonogi, festyn z turniejem piłkarskim z okazji 15-lecia powstania ligi, dzień dziecka na sportowo, obóz sportowy oraz oczywiście stałe "punkty programu":) czyli ALP SALOS (wiosna i jesień), III turniej o Puchar Prezydenta Jaworzna i będziemy się starali, aby końcem roku ruszyła JALF (liga halowa). Jak widać planów jest sporo więc i będzie potrzebna pomoc z Waszej strony, w związku z tym organizujemy to spotkanie. Serdecznie zapraszamy.

autor: ~anonim 2015-03-18 18:10:26

avatar odbylo sie i co .

autor: ~Admin 2015-03-18 23:10:16

avatar Odbyło się i przyszły 2 osoby, które wyraziły chęć współpracy ze Stowarzyszeniem. W dalszym ciągu zachęcamy do współpracy kolejne osoby. Do jednorazowej pomocy przy organizacji poszczególnych przedsięwzięć lub do stałego zaangażowania się w działalność Stowarzyszenia.