Mecz towarzyski

• autor: Admin, 2015-08-21 22:10

Kolejny sparing przygotowujący do pucharu Polski, odbędzie się w niedzielę w Dziećkowicach o godzinie 16:00. Dziękujemy za zaproszenie drużynie z Dziećkowic a szczególnie kapitanowi drużyny Tomkowi.
==================================================================================

Dziś do rozgrywek ALP SALOS - jesień 2015, zgłosiła się nowa drużyna - MINERS. Na tą chwilę mamy potwierdzony udział 18 drużyn, czekam na potwierdzenie od trzech pozostałych drużyn z poprzedniego sezonu. Jeśli zgłoszą się wszyscy oraz nowe zespoły i będzie ponad 20 drużyn, wtedy system rozgrywek ulegnie zmianie. Pierwsza liga pozostanie w niezmienionym składzie (10 drużyn) natomiast jeśli liczba pozostałych drużyn będzie wynosić:
16 - druga liga 8 zespołów i powstanie trzecia liga 8 zespołów (mecze prawdopodobnie również w soboty)
15 - druga liga 8 zespołów (jedna runda), trzecia liga 7 zespołów (jedna runda)
14 - druga liga 8 zespołów (jedna runda), trzecia liga 6 zespołów (mecz i rewanż)
13 - druga liga 8 zespołów (jedna runda), trzecia liga 5 zespołów (mecz i rewanż)
12 - druga liga dwie równorzędne grupy A i B po 6 zespołów, po pierwszej rundzie najlepsze 3 zespoły utworzą grupę mistrzowską, miejsca 4-6 grupę spadkową. Z grupy mistrzowskiej dwie awansują i dwie zagrają w barażu, z grupy spadkowej najsłabsze zespoły będą przeniesione do 3 ligi, jeśli taka powstanie w kolejnych rozgrywkach.
11 - druga liga dwie równorzędne grupy A i B - 6 i 5 zespołów, zasady jak wyżej.
10 - druga liga 10 zespołów (jedna runda)
- Potwierdzony udział -
I Liga:
1. Pulmon Negro
2. PSV Podłęże
3. Beer Drinkers
4. JagoPro
5. Przemsza
6. GemcoSport
7. ABtech - czekam na potwierdzenie
8. Biu-Tech
9. Divingtech
10. Strażacy - czekam na potwierdzenie
II Liga:
1. Dziećkowice
2. Halba Podłęże
3. Kanonierzy
4. Stare Podwale - czekam na potwierdzenie
5. SGS Polska
6. Organika (HAMMER - zmiana nazwy)
7. Lambada
8. Apistena (ATN - zmiana nazwy)
9. Husaria
10. PSV II Podłęże
-----------------------------

11. MINERS
12.
13.
14.
15.
16.
W tym sezonie 26 jest to maksymalna liczba drużyn, którą możemy przyjąć do rozgrywek jesiennych, przy tej ilości drużyn prawdopodobnie część spotkań będzie rozgrywanych w soboty.

Zapisy do 31 sierpnia
Wpłata I raty wpisowego (300zł+100zł kaucji) do 4 września
Zebranie organizacyjne - prawdopodobnie 8 września
Start rozgrywek - 13 września
Koniec rozgrywek - 29 listopada
Wpłata II raty wpisowego do 5 października (brak wpłaty wycofanie drużyny z rozgrywek)
Aby uporządkować rozgrywki pierwsza liga będzie grała poranne mecze, po niej druga liga a na koniec lub w soboty trzecia liga, szczegóły podamy jak będziemy wiedzieć ile jest drużyn we wszystkich ligach.
Jak zawsze za zgodą 3 pozostałych kapitanów i z odpowiednim wyprzedzeniem można przekładać godziny poszczególnych spotkań.
Transfery zawodników TYLKO za zgodą obu zainteresowanych kapitanów.
Przypominam o powstaniu komisji, która będzie rozpatrywać zaistniałe spory (2 kapitanów z pierwszej ligi, 2 kapitanów z drugiej ligi oraz przedstawiciel organizatora).