Początek tygodnia

• autor: Admin, 2015-10-06 18:00

Plan na najbliższy weekend i kilka informacji
10.10.15r. - Sobota
11.10.15r. - Niedziela
9:30 - 13:50 ALP I liga
13:50 - 18:00 ALP II liga
16:00 Salos - Technicy Magicy (liga siatkówki)
WPŁATA II RATY WPISOWEGO do 12.10.15r (poniedziałek)

Wyniki spotkań sobotnich:

10.10.15r. (SOBOTA)
13:30 Gibraltar Junior - PSV Junior  4:3
14:20 FC Polne Krzoki - FC Parabole 6:10
15:20 ATN (II liga) - Dziećkowice (I liga)  4:1
16:10 Podwale (II liga) - JagoPro (I liga)  5:0

Zgłoszenia zawodników przed 5 kolejką (zawodnicy mogą grać od soboty w pucharze)
Drużyna Podwale zgłasza 2 zawodników: Łukasz Brzozowski, Tomasz Pater
Drużyna ATN zgłasza zawodnika, Jaromin Konrad
Drużyna Biu Tech zgłasza zawodnika, Wojciech Nowak
Drużyna Hammer zgłosiła zawodnika, Krzysztof Krzyżak

Koszulki Salos:
Łukasz Nurek (11) i Arek Dubiel (10) proszeni są o przyniesienie stroju Salosu w niedzielę na Orlika.

Sprawy sędziowskie:
Ze względu, na to że jest kilka nowych drużyn oraz wielu zawodników nie zapoznało się z regulaminem naszych rozgrywek, przypominamy kilka zapisów o które mieli ostatnio pretensje zawodnicy do sędziów:
1.Wślizgi:

1. Dopuszcza się grę wślizgiem bezkontaktowym, wślizg wykonany z przodu, z boku powodujący upadek przeciwnika skutkuje rzutem wolnym bezpośrednim i karą indywidualną – żółta kartka.
  2. wślizg w tył nóg przeciwnika, skutkuje rzutem wolnym bezpośrednim i karą indywidualną – czerwona kartka i minimum dwa mecze zawieszenia (decyzja Organizatora).

2.Przekleństwa:

1. Za donośne użycie wulgarnych słów podczas trwania meczu – rzut wolny pośredni i zespół gra 1 minutę w osłabieniu lub do utraty bramki, (jeśli przeklnie zawodnik rezerwowy, kierownik drużyny - schodzi z boiska jeden z grających zawodników).   [sędziowie otrzymali wytyczne od Organizatora, aby utrzymywać porządek na boisku i również za notoryczne lecz nie aż tak donośnie przekleństwa, po wcześniejszym napomnieniu karać też 1min.]

3.Wznowienie gry:

1. Przy wykonywaniu autu, jeśli zawodnik drużyny broniącej przeszkadza (nie odchodzi od piłki, blokuje wybicie) przy wprowadzeniu piłki do gry - żółta kartka
  2. Przy wykonywaniu rzutu wolnego, zawodnik drużyny broniącej może stać i zasłaniać dostęp do własnej bramki, zawodnik drużyny atakującej decyduje, czy wykonuje rzut wolny, czy zgłasza sędziemu grę "na gwizdek" i prosi o odsunięcie od piłki zawodników broniących.

Wpłata II raty wpisowego i kaucji:
Drinkers, Jago, ABtech, OST niski stan kaucji, prosimy dopłacić przy wpłacie 2 raty

Wysokość wpłaty 2 raty - 1 liga:
200zł - Biu Tech
po 350zł - Dziećkowice, Drinkers, Przemsza, Divingtech, Abtech

Wysokość wpłaty 2 raty - 2 liga:
50zł - Kanonierzy
300zł - ATN
po 350zł -  Badboys, Husaria, PSV II, Halba
Brak wpłaty na naszym koncie do środy 14 października, drużyna nie gra w niedziele 18.10.15r. w 6 kolejce (walkower)

11.10.15r. (NIEDZIELA)

I LIGA – V  KOLEJKA
9:30 PRZEMSZA - BIU TECH …. - ….
10:20 ABTECH - PULMON NEGRO …. - ….
11:10 BEER DRINKERS - DIVINGTECH …. - ….
12:00 GEMCO SPORT - PSV PODŁEŻE …. - ….
12:50 JAGOPRO - ENERGETYK …. - ….
  DZIEĆKOWICE pauza

II LIGA – V KOLEJKA
13:50 OST MINERS - KANONIERZY …. - ….
14:40 STARE PODWALE - HUSARIA …. - ….
15:30 LAMBADA - HALBA PODŁĘŻE …. - ….
16:20 HAMMER - NO NAME …. - ….
17:10 ATN - PSV II PODŁĘŻE …. - ….
  FC BADBOYS pauza

16:00 Salos - Technicy Magicy (JALPS - hala Osiedle Stałe)

Drużyna, Salosu po ubiegłorocznym dobrym występie w Jaworznickiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej, gdzie zajęła 4 miejsce, zgłosiła się do kolejnej edycji w której wystąpi 10 drużyn. Pierwsza kolejka zaplanowana jest na najbliższą niedzielę, zapraszamy do hali MCKiS na Osiedlu Stałym. Przeciwnik nie jest nam znany ponieważ nie występował w poprzedniej edycji.

Zapowiedź 5 kolejki ALP SALOS, pojawi się w osobnym artykule.

Liga Halowa:
Dzięki uprzejmości i woli współpracy Dyrektora MCKiS Pana Sebastiana Kusia i Dyrektora ds Sportu Pana Dariusza Chrapka, tak jak w roku ubiegłym, od grudnia tego roku rozpoczniemy ligę halową, którą będziemy, organizować wspólnie z MCKiS Jaworzno. Proszę kapitanów, aby zgłaszali chęć uczestnictwa swoich drużyn w rozgrywkach, abym wiedział ile jest zespołów i ile potrzebujemy terminów hali. O składzie poszczególnych lig, będzie decydować kolejność z poprzedniego sezonu ligi halowej. Koszt udziału przy 16 drużynach (2 ligi po 8 zespołów) to 700zł+100zł kaucji, przy 20 drużynach (2 ligi po 10 zespołów) to 800zł+100zł kaucji. Jedna runda bez rewanżów. Pierwsza kolejka planowana jest na 13 grudnia.