dzisiaj: 258, wczoraj: 272
ogółem: 1 507 266
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
21.11.2015r. (sobota)
1/4 Finału Pucharu Ligi - wyniki
22.11.2015r. (niedziela)
10 kolejka ALP SALOS - wyniki
Komunikat komisji ligi
1/4 Finału Pucharu Ligi Salos, 21.11.2015r. (sobota):
11:30 DRINKERS : GEMCO SPORT 3:8
12:20 PODWALE : ENERGETYK 3:11
13:10 NO NAME : OST MINERS 3:4
14:00 BIU TECH : PSV PODŁĘŻE 3:3 k.8:9
10 kolejka ALP SALOS, 22.11.2015r. (niedziela):
I LIGA – X KOLEJKA (22 listopad)
PULMON NEGRO - DIVINGTECH 5:5 (3:2)
Jamróz J.(2), Biskup M.(2), Goryczka M.
Kędroń P.(2), Adamczyk M.(2), Wściubiak T.
ENERGETYK - PSV PODŁEŻE 3:2 (2:0)
Jaromin S.(2), Majerski E., żk-Bartyzel K.
Ząbek Ł., Sobczak M.+żk, żk-Dworak T.
ABTECH LGWS - BIU TECH 9:3 (6:1)
Szalek M.(3), Karaczyn R.(2), Zuber W.(2), Krajewski M., Turek P.
Rosa G.(2), Jelonek A., żk-Smoleń P., żk-Gwałowski G., żk-Dryja G.
DZIEĆKOWICE - PRZEMSZA 3:5 (0:0)
Urbanek J.(2), Kroczek D., cz.k.-Kroczek D.
Repa G.(3)+żk, Chełmecki H., Ogonowski K., żk-Kowalski K.
BEER DRINKERS - GEMCO SPORT 2:1 (1:1)
Sikorski M., Sędrzak A., żk-Rząsa A.
Milewski M.
JAGOPRO pauza
II LIGA – X KOLEJKA (22 listopad)
HUSARIA - HALBA PODŁĘŻE 0:8 (0:2)
Cz.k.-Sagnard F.
Osiowy P.(4), Trzeciakowski T.(2), Zaręba M., Lackorzyński O.
KANONIERZY - NO NAME 2:7 (2:2)
Smółka S., Smagasz S.
Jaromin A.(3)+żk, Telega D.(2), Koniorczyk Ł., Sielski M.
STARE PODWALE - PSV II PODŁĘŻE 6:1 (3:0)
Woronowicz P.(4), Otrębski M.(2)
Warzecha M., żk-Warzecha D.
FC BADBOYS - ATN 6:7 rozegrany w październiku
LAMBADA - HAMMER 4:3 (3:2)
Gaj M.(2), Szpak M., Chmiel M., żk-Byrski S., żk-Nowak M., żk-Dobosz T.
Krawczyk J.(2), Łyszcz A.
OST MINERS pauza
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Drużyna Biu Tech zgłasza zawodnika Paweł Jończyk
Drużyna PSV 2 Podłęże zgłasza zawodników Mateusz Mienkina, Dariusz Warzecha i Mateusz Warzecha
Drużyna Hammer zgłasza dwóch zawodników Tomasz Ferenc i Arkadiusz Łyszcz.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Komunikat komisji ligi
Decyzją komisji ligi zawodnicy:
Ł.Kantorowicz (Jago) został zawieszony na cztery mecze tj. 10 i 11 kolejka oraz dwie kolejki wiosenne (czerwona kartka).
M.Rojkowski (Dziećkowice) został zawieszony na cztery mecze tj. 10 i 11 kolejka oraz dwie kolejki wiosenne (czerwona kartka).
Tak jak w poprzednich przypadkach, przy ponownym przewinieniu kara będzie o wiele surowsza, włącznie z całkowitym usunięciem z ligi.
Do sędziów - dwie sprawy:
1.Jeśli zawodnicy obu drużyn stwierdzą, że podjęta decyzja była błędna należy ją zmienić.
2.Jeśli sytuacja na boisku się zaostrza (brutalne faule, prowokacje, ubliżanie sędziom, zawodnikom itp.) przerwać mecz, zatrzymać czas i poprosić obu kapitanów, aby uspokoili swoich zawodników.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Brak podpisów i peseli na kartach zgłoszeniowych - PROSZĘ UZUPEŁNIĆ:
PSV - 1 osoba podpis + 10 osób pesel !
Biu Tech - 7 osób
Diving - 3 osoby
Pulmon - 3 osoby
Energetyk - 2 osoby
ABtech - 2 osoby
Dziećkowice - 1 osoba
Gemco - 1 osoba
Przemsza - 1 osoba
Drinkers - 1 osoba
oraz
Husaria - 9 osób !!!
Halba Podłęże - 4 osoby
PSV II - 3 osoby
Kanonierzy - 2 osoby
Hammer - 2 osoby
Badboys - 1 osoba
ATN - 1 osoba
Lambada - 1 osoba
Beer Drinkers 2:1 Gemco Sport
Podwale wygrało z PSV 6-1
ENERGRTYK-PSV 3:2
Kiedy uzupełnicie zakładkę król strzelców?
Dzisiaj wieczorem będzie zrobione
kiedy beda baraze?
Na wiosnę, tydzień przed startem ligi.
Zakończenie Salosu bedzie na OSP jak rok temu ?
Wręczenie pucharów odbędzie się 19 grudnia w hali MCKiS na Osiedlu Stałym. Od 15:00 do 18:00 mamy wynajętą halę i zagramy prawdopodobnie trzy mecze:
1. Superpuchar (Mistrz 1 i 2 oraz zdobywca pucharu mini turniej 2x10min)
2. 1 liga na 2 ligę (kapitanowie w nagrodę za poświęcony czas na prowadzenie drużyn 2x15)
3. 1 liga na 2 ligę (najlepsi zawodnicy z głosowania 2x15)
lub też piszcie inne propozycje, jest jeszcze trochę czasu do ustalenia szczegółów.
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 2 | ||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
|
|