2 kolejka JALF wyniki

• autor: Admin, 2015-12-23 20:08

27 grudzień 2015r. (niedziela)
II KOLEJKA JALF
WYNIKI I STRZELCY

W niedzielę w Hali Widowiskowo - Sportowej w Centrum została rozegrana 2 kolejka spotkań w I i II lidze w JALF - Salos .Faworyci I ligi czyli mistrz PSV Podłęże oraz vice-mistrz Pulmon Negro  z tamtego sezonu wygrały swoje spotkania i przewodzą w tabeli z kompletem punktów  ,natomiast w II lidze w najciekawszym spotkaniu pomiędzy Ost Miners  a  Energetykiem padł remis, natomiast Lambada sprawiła niespodziankę urywając dwa punkty  Jago Pro.

Wyniki I LIGI:

DIVINGTECH  -  ABTECH  5 : 1 ( 1 : 1).
Kowalczyk M ( 3 ) + żk , Kędroń P ( 2)  - Aleksandrow M .

PULMON NEGRO - KANONIERZY 9 : 1 ( 5 : 0).
Goryczka M ( 3 ) ,Sermak P ,Niedzielski D ,Radosz M + żk ,Biskup M ,Stokłosa M,Jończyk J   - Szewczyk Ł .

PSV PODŁĘŻE  - BEER DRINKERS  7 : 3 ( 4 : 0).
Jaromin T ( 3 ) ,Kuryło P , Jamróz Sz , Kozdraś Ł , Mrożek D , Dworak T  ( żk )  -  Sędrzak A , Proksa K ,Czerwiec R ,Rząsa A. ( żk)

NO NAME - STARE PODWALE  6 : 4 ( 3 : 3 ).
Sielski M ( 2) ,Jaromin A ,Wolski M , Sojka M Telega D  - Świerczyński P  ( 3 ), Majewski B .

Po dwóch kolejkach w klasyfikacji króla strzelców prowadzi Goryczka Michał z (Pulmon Negro) z 10 trafieniami a na drugim miejscu plasuje się Świerczyński Patryk ( Stare Podwale ) z 5 trafieniami .

Wyniki II Ligi:

JAGO - PRO  - LAMBADA  1 : 1 (  1: 1 ) .
Oleksy K ,Gawłowski G ( żk) - Burnicki K , Byrski S ( żk) , Szpak M ( żk ) ,  Rakoczy P ( żk).

HAMMER  - FORTUNA PODŁĘŻE  6 : 1 ( 2 : 0 ) .
Krawczyk J ( 4 ) + żk , Ferenc T , Łyszcz A  -   Miękina M ,    Martyka M    ( czk )

OST - MINERS  - ENERGETYK  3 : 3 ( 3 : 1) .
Syguła M , Stępień A , Kalinowski P + żk  - Bartyzel K ( 2 ) ,Jaromin S .

HALBA PODŁĘŻE  - DZIEĆKOWICE  5 : 1 ( 2: 0) .
Lackorzyński O ( 3 ) , Urban R ( 2 )   - Stadler Ł , Kochel M (żk) .

Tabela II Ligi po 2 kolejkach .

1.Ost - Miners              2   4    13 - 8      + 5
2.Jago - Pro                 2   4      6 - 4      + 2
3.Energetyk                 2   4       6 - 5      + 1
4.Hammer                    2   3       9 - 6      + 3
5.Halba  Podłęże          2   3       7 - 4      + 3
6.Dziećkowice               2   3      7 - 9       - 2
7.Lambada                   2   1       6 - 11     - 5
8.Black Dragons           1   0       4 -  6      - 2
9.Fortuna Podłęże        1   0       1 -  6      - 5

Po dwóch kolejkach w tabeli króla strzelców II ligi prowadzą Stępień Arkadiusz ( Ost Miners ) oraz Krawczyk Jędrzej ( Hammer ) z 5 trafieniami .
WB
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na początek spotkania drugiej ligi, gdzie najciekawiej zapowiada się mecz OST Miners - Energetyk (14:10), po pierwszej kolejce faworytem wydają się być Górnicy, którzy wyraźnie ograli Lambadę, natomiast Energetyk męczył się z Halbą. Ciekawie powinno być jeszcze w meczu Jago i Lambady, która nie może sobie pozwolić na porażkę, chcąc liczyć się jeszcze w walce o awans do 1 ligi.
Wielka niewiadoma to zespół Fortuny, zobaczymy jak wypadnie na tle solidnego Hammera, ostatni mecz Dziećkowice - Halba, po wygranych derbach Mysłowic z Black Dragons, Dziećkowice, jeśli pokonają Halbę z Podłęża staną się poważnym kandydatem do walki o czołową dwójkę rozgrywek.

Pierwsza liga, Divingtech - ABtech, zespoły które w 1 kolejce schodziły z parkietu w odmiennych nastrojach, Nurkowie stracili zwycięstwo w ostatnich 60 sekundach meczu z Drinkersami, gdzie na minutę przed końcem meczu wygrywali 1:0 by przegrać ostatecznie 1:2, natomiast ABtech uratował remis z Kanonierami w ostatniej akcji meczu. Minimalnym faworytem wydaje się być Divingtech.
Kanonierzy - Pulmon Negro, prawdopodobnie mecz do jednej bramki, ale obym się mylił.
Drinkers - PSV, Mistrz z poprzedniego sezonu, aby myśleć o obronie tytułu powinien ten mecz wygrać, jednak dwa ostatnie remisy tych drużyn na Orliku zapowiadają zacięty pojedynek. Mój typ remis ze wskazaniem na PSV.
Podwale - No Name, oba zespoły wyraźnie przegrały swoje pierwsze spotkania z zespołami kandydującymi do mistrzostwa, jednak lepsze wrażenie pozostawił zespół No Name, który w pierwszej połowie dotrzymał kroku PSV i to on wydaje się być faworytem.
Zgłoszenia zawodników:
Zespół Halba Podłęże zgłasza zawodnika Robert Urban

Zawieszenia zawodników:
Pierwsza kolejka obyła się bez większych problemów, więc i brak zawieszeń, sędziowie pokazali tylko 5 żółtych kartek - oby tak dalej!

Karty zgłoszeniowe:
Przypominamy, aby zawodnicy którzy nie byli na meczach pierwszej kolejki, a są wpisani w karcie zgłoszeniowej uzupełnili podpisy i pesel.

Wpłaty:
Przypominamy, że wpłata 2 raty wpisowego za JALF, do końca roku na konto bankowe Salosu:
PSS SALOS
ul.Strażacka 11
43-609 Jaworzno
PKO BP: 19 1020 2528 0000 0302 0345 3255

autor: ~anonim 2015-12-27 19:15:07

avatar Jak wyniki ?

autor: ~Organizator 2015-12-27 19:39:34

avatar Wyniki II Ligi.
Jago - Lambada 1:1
Hammer - Fortuna 6:1
Energetyk - Ost-Miners 3:3
Halba - Dziećkowice 5:1

I LIGA :
Divingtech - Abtech 5:1
Pulmon - Kanonierzy 9:1
PSV Podłęże - Beer Drinkers 7:3
No Name - Podwale 6:4

autor: ~kibic 2015-12-28 14:15:43

avatar fortuna podleze chlopaki do bucia beda ,najslabsza druzyna calej ligi .

autor: ~anonim 2015-12-28 14:24:24

avatar zapomniales dopisac STARE PODWALE TEZ ,

autor: ~anonim 2015-12-28 19:20:09

avatar taak .ta cala fortuna to jest smieszna .grajkow maja co nie miara .

autor: ~Gracz 2015-12-29 08:19:02

avatar Anonim śmieszny to jesteś ty ....
chłopaki grają co umieją i brawo dla nich

autor: ~seventeen 2015-12-31 01:25:37