Zalogowani użytkownicy:

1% na Salos

• autor: Admin, 2016-03-17 23:22

Przekaż 1% podatku na Salos

PSS SALOS zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia.

Aby to uczynić należy w rozliczeniu rocznym PIT37, wpisać numer KRS - 0000040813, wnioskowaną kwotę oraz cel szczegółowy P.S.S. SALOS- tak jak pokazane poniżej.

Od 2013 roku z 1% zebraliśmy prawie 1500zł, za co serdecznie dziękujemy, a otrzymaną kwotę przeznaczyliśmy na sprzęt sportowy (dwie tablice wyników, wykorzystywane w naszych rozgrywkach Orlikowych, piłki meczowe i halowe, komplet getrów piłkarskich, które zostały przekazane drużynie która wygrała puchar fair play za czystą grę, jak również znaczniki/leibiki, które są używane podczas rozgrywek, siatki na bramki na Orliku).
Cała zebrana kwota wpływa na konto Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno - Gospodarczych, które informuje nas pod koniec roku, jaką kwotę możemy wykorzystać na zakup tylko i wyłącznie sprzętu sportowego! Zarząd PSS Salos decyduje co jest aktualnie potrzebne i zamawiamy "towar", następnie przedkładamy faktury a SISG ją płaci przelewem.
Nie ma więc możliwości, aby Wasz 1% powędrował do czyjejś prywatnej kieszeni, tylko wróci do Was w postaci sprzętu sportowego z którego będziecie korzystać w naszych rozgrywkach, czy to Orlikowych czy halowych.