1 kolejka ALP SALOS wiosna 2016 wyniki

1 kolejka ALP SALOS - wiosna 2016
WYNIKI i STRZELCY BRAMEK
KRÓTKI OPIS

W pierwszą niedzielę kwietnia, rozpoczął się kolejny sezon Amatorskiej Ligi Piłkarskiej SALOS, do rozgrywek zgłosiły się 22 zespoły, które zostały podzielone na dwie ligi po 11 drużyn. Do rozgrywek zostało zgłoszonych 297 zawodników, którzy przez kolejne 11 tygodni będą rywalizować o tytuł najlepszej amatorskiej drużyny w Jaworznie. Zgłosiły się cztery nowe drużyny S.W.A., FC Szkolne i dwie ekipy z Mysłowic Dorex Team i Divingtech.

W pierwszej kolejce pierwszej ligi „Piwosze” po zaciętym pojedynku, zremisowali z DGJ Jaworzno, kolejny mecz to pogrom „Młotów”, którzy w debiucie w pierwszej lidze napotkali mistrza ligi halowej i jednego z głównych kandydatów do mistrzostwa PSV Podłęże. Beniaminek OST po słabej pierwszej połowie, po której przegrywał 1:2 z ABtechem, zdołał w drugiej połowie odwrócić losy spotkania i wygrał ostatecznie 6:2. Najlepszym i najbardziej zaciętym spotkaniem tej kolejki był mecz aktualnego mistrza II ligi No Name z Pulmon Negro. Lambada dopisała sobie 3 punkty za spotkanie z Przemszą, która nie zdołała uzbierać 5 zawodników, aby rozegrać mecz.

W drugiej lidze nie wiadomo było, jaki poziom zaprezentują nowo zgłoszone drużyny, na początku S.W.A. wygrało z ATN, FC Szkolne przgrali ze spadkowiczem Jago, natomiast Dorex Team dość łatwo sobie poradził z najsłabszą drużyną ostatniego sezonu Husarią. W meczu spadkowicza z Dziećkowic z Halbą wygrali Ci pierwsi.

Po raz kolejny Zarząd PSS SALOS pragnie podziękować Pani Ilonie Janus Dyrektor SP nr 7 oraz Animatorowi Orlika Panu Wojciechowi Jarosowi za zgodę i pomoc w organizacji ligi na terenie Orlika.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wzorem ligi dla dorosłych ALP SALOS, od połowy kwietnia zorganizowana będzie MLS, czyli Młodzieżowa Liga Salos, w której mogą uczestniczyć zawodnicy z roczników 2000-2003, udział w lidze jest bezpłatny dzięki dotacji z Urzędu Miasta Jaworzna. Do rozgrywek przyjmujemy zespoły, które spełnią następujące warunki:
- Zgłoszą się do rozgrywek podając nazwę drużyny i imię i nazwisko kapitana.
- Zgłoszą do rozgrywek minimum 6 zawodników.
- Będą rozgrywać mecze co sobotę na boisku Orlik na Podłeżu.

Aby uczestniczyć w rozgrywkach, drużyny nie potrzebują jednakowych strojów, ponieważ zapewniamy znaczniki jak również piłki, obsługę sędziowską, napoje, terminarz oraz nagrody dla najlepszych drużyn i zawodników po zakończeniu sezonu.
Zgłoszenia drużyn przyjmujemy pod nr telefonu 604-863-291 lub drogą elektroniczną salos.jaworzno@gmail.com jak również na naszym profilu na facebooku.

Wyniki i strzelcy I Ligi:

Beer Drinkers – DGJ Jaworzno 1:1 (1:1)
Sikorski M., żk-Kowalski Ł. – Przebindowski Ł.

PSV Podłęże – Hammer 14:1 (8:0)
3-Kedzierski B., 2-Sobczak M., 2-Kuryło P., 2-Mazurek M., 2-Madej D., Marszałek D., Grabiec T., Kozdraś Ł. – Krawczyk J.

OST – ABTECH 6:2 (1:2)
3-Jedynak T., Syguła M., Gocyk M., Stępień A. – Jaros W., Zuber W.+żk

Pulmon Negro – No Name 4:3 (3:1)
2-Radosz M., Byrski K., Goryczka M., żk-Szremski M. – Dubiel A., Telega D., Zawadzki K.

Lambada – Przemsza 5:0 (walkower – brak drużyny Przemsza)

Wyniki i strzelcy II ligi:

S.W.A. – ATN 7:5 (6:2)
3-Molenda A., 2-Pieczara J., Urbaniak Z., Rejdych M. – 2-Deda T., Warchoł Ł., Poilizio M., Poniatowski G.

JagoPro – FC Szkolne 3:1 (2:0)
2-Rzeszutko M., Wylężek K.-sam., żk-Gawłowski G. – Lenartowicz S.

Dzieckowice – Halba Podłęże 4:2 (1:1)
2-Gwiazda T., Krysik K., Olej M.+żk – Trzeciakowski T., Wiatr D.

Stare Podwale – Fortuna Podłęże 6:3 (0:0)
4-Woronowicz P., Otrębski M., Świerczyński P. – Pierzchała M., Bolek M., Siostrzonek Daw.+żk

Dorex Team Mysłowice – Husaria 8:2 (6:1)
2-Kroker A., 2-Bożek A., Banasik M., Włosek J., Asenkowicz D., Maślanka T. – 2-Iciek M., żk-Bartyzel K., czk-Karweta J.

Tabela 2 ligi:

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 DOREX TEAM 1 3 8-2
2 STARE PODWALE 1 3 6-3
3 S.W.A. 1 3 7-5
4 DZIEĆKOWICE 1 3 4-2
5 JAGOPRO 1 3 3-1
6 DIVINGTECH M-CE 0 0 0-0
7 ATN 1 0 5-7
8 HALBA PODŁĘŻE 1 0 2-4
9 FC SZKOLNE 1 0 1-3
10 FORTUNA PODŁĘŻE 1 0 3-6