Mistrz Salosu w Lidze Mistrzów

• autor: Admin, 2016-04-06 19:19

Mistrz ALP SALOS - wiosna 2016 w Lidze Mistrzów!!!

Dziś otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że mistrz ALP SALOS - wiosna 2016, zostanie zaproszony na wojewódzki turniej Ligi Mistrzów ORLIK POLSKA (17 wrzesień) oraz FUNDACJA ORLIK POLSKA ufunduje okazały puchar dla najlepszej drużyny rozgrywek. Wicemistrz oraz zdobywca pucharu zostaną zaproszeni do regionalnego turnieju, z którego najlepsze drużyny kwalifikują się do turnieju wojewódzkiego. W ogólnopolskim finale ORLIK POLSKA, zagrają mistrzowie wszystkich turniejów wojewódzkich, gospodarz oraz mistrz poprzedniego sezonu, turniej odbędzie się w dniach 23,24,25 września 2016r. Udział drużyn jest bezpłatny oraz Organizator zapewnia nocleg i wyżywienie.
Więcej szczegółów na stronach:

www.orlikpolska.pl

www.fop.com.pl

Oto treść maila:

Potwierdzam że Państwa Liga została włączona w struktury projektu Orlik Polska , a co za tym idzie Mistrz Salos Ligi uzyska bezpośredni awans do finału woj. śląskiego tych rozgrywek . Fundacja Orlik Polska ufunduje również puchar Mistrza Ligi .

Prosimy o udostępnienie naszego Logo na stronie Państwa rozgrywek http://www.orlikpolska.pl/logotypy/ , zapraszamy również na https://www.facebook.com/orlikpolska/  gdzie na bieżąco publikujemy najświeższe informacje o projekcie .

Adam Mróz

koordynator ogólnopolski Orlik Polska

autor: ~mOdY_OWEN 2016-04-06 20:16:53

avatar Super sprawa :)

autor: ~krystian79 2016-04-06 20:34:14

avatar Pkt 1a Drużyna składać się może wyłącznie z amatorów , bez Piłkarzy czynnych , którzy w sezonie2015/16 rozegrali chociaż 1 sekundę w meczu pod egida PZPN z wyłączeniem zawodników do klasy B włącznie. [ADMIN-zgadza się, w turniejach regionalnych,wojewódzkich i ogólnopolskich mogą grać zawodnicy do B-klasy i amatorzy, nasze rozgrywki pozostają bez zmian (przynajmniej w tym sezonie), natomiast drużyna(-y), które pojadą na turniej mogą dogłosić 4 nowych zawodników do swojej kadry z ALP SALOS]

autor: ~barkley1 2016-04-06 21:30:35

avatar Jestem ciekaw czy w przyszłym sezonie w końcu zarząd nie za waha się pod naciskiem ibędzie ograniczona ilość zawodników klubowych. [ADMIN-kapitanowie wszystkich drużyn otrzymali zapytanie przed tym sezonem odnośnie ograniczenia zrzeszonych zawodników, głosy rozłożyły się mniej więcej równomiernie, połowa chciała a druga połowa nie chciała lub było jej to obojętne]

autor: ~anonim 2016-04-10 18:58:09

avatar barkley1 daj spokój z tym ograniczeniem zawodników. Nie wolisz grać w mocniejszej lidze? Masz zbyt mało ambicji? Może zacznij grać w szachy.

autor: ~kicuost 2016-04-17 16:26:25

avatar Śmieszne stwierdzenie anonim . Jak mają się czuć drużyny składające się tylko z amatorów do drużyny która ma ponad 50% zawodników grających w różnych ligach ! I nie pisz tutaj o ambicji bo raczej masz blade pojęcie o co w tym chodzi .

autor: ~adams 2016-04-17 22:13:30

avatar Przecież każda drużyna może zgłosić zawodników zrzeszonych więc w czym macie problem?

autor: ~kicuost 2016-04-27 10:09:42

avatar W niczym czytaj ze zrozumieniem !!!