6 kolejka ALP SALOS wiosna 2016 zapowiedź

• autor: Admin, 2016-05-10 22:58

6 kolejka ALP SALOS - wiosna 2016
15 maj 2016r. (niedziela)
Terminarz, zgłoszenia

Terminarz ALP SALOS:

I LIGA - VI KOLEJKA (15 maj)
14:10 NO NAME vs ENERGETYK :
15:00 OST vs DGJ JAWORZNO :
15:50 LAMBADA vs HAMMER :
16:40 PULMON NEGRO vs BEER DRINKERS :
17:30 ABTECH vs PSV PODŁĘŻE :
  pauza   PRZEMSZA

II LIGA - VI KOLJKA (15 maj)
10:00 FORTUNA vs DIVINGTECH :
10:50 DZIEĆKOWICE vs TEAM MYSŁOWICE :
11:40 ATN vs FC SZKOLNE :
12:30 PODWALE vs HUSARIA :
13:20 HALBA PODŁĘŻE vs JAGOPRO :
  pauza vs SWA

Zgłoszenia zawodników przed 6 kolejką:
Drużyna DGJ Jaworzno zgłosiła zawodników: Tomasz Ślusarczyk i Tomasz Bergiel
Drużyna Dziećkowice zgłosiła zawodnika Wojtek Mądry
Drużyna OST zgłosiła zawodnika Dariusz Boś

Zawieszenia zawodników w 6 kolejce:
Zawodnik Grzegorz Gawłowski (Halba Podłęże) pozostaje nadal zawieszony we wszystkich rozgrywkach organizowanych przez PSS SALOS w związku z nierozliczeniem się z zebranych pieniędzy za wynajem hali

Zapowiedź 6 kolejki:
W tym tygodniu zaczynamy od drugiej ligi, na początek Fortuna będzie starała się znowu urwać punkty ekipie z Mysłowic, tym razem będzie to Divingtech. Kolejny mecz to pierwsze w tym sezonie derby Mysłowic i zarazem mecz na szczycie drugiej ligi, lider gra z trzecim zespołem w tabeli. ATN - FC Szkolne przegrany pozostanie najsłabszym zespołem w drugiej lidze. W następnych meczach kolejne trzy punkty powinny dopisać wyżej notowane drużyny Podwala i Jago i dołączyć do drużyn walczących odpowiednio o baraże i awans.

W pierwszej lidze prawie wszystkie mecze zapowiadają się na wyrównane starcia, na początek No Name postara się utrudnić Energetykowi walkę o mistrzostwo, No Name po dobrym meczu z DGJ powinien postawić wysoko poprzeczkę Energetykowi, który w ostatnim meczu w sile 14 zawodników łatwo ograł Przemszę. O 15:00 hit tej kolejki lider podejmuje wicelidera, będzie to najpoważniejszy (jak narazie) sprawdzian dla drużyny z Osiedla, która dotychczas grała z teoretycznie słabszymi zespołami i od meczu z DGJ zaczną Im się schody (DGJ, Energetyk, Drinkers, PSV i Pulmon oraz jeszcze pauza). Kolejny mecz to Lambada - Hammer i tutaj powinno być najmniej emocji, Lambada niesiona zwycięstwem z PSV, które to w 1 kolejce rozbiło Hammera, powinna sobie łatwo poradzić z przeciwnikiem. Pulmon - Drinkers, trudno wskazać faworyta (w pełnym składzie oczywiście Pulmon), obie ekipy dotychczas wygrywają minimalnie lub remisują (Drinkersi), dużo zależeć będzie od dyspozycji dnia i kadr zgromadzonych przez kapitanów. Ostatni mecz w którym ABtech podejmie PSV, jeśli PSV zagra tak jak w meczu z Lambadą a ABtech tak jak w drugiej połowie z Drinkersami w ostatniej kolejce, to może pokusić się o niespodziankę z bardziej utytułowanym przeciwnikiem.

autor: ~Polkarz 8 2016-05-15 13:32:24

avatar Husaria 4 - 3 Stare podwale