7 kolejka ALP SALOS - wiosna 2016
22 maj 2016r. (niedziela)
WYNIKI i kilka informacji
Wyniki 7 kolejki 1 ligi ALP SALOS wiosna 2016:
PSV PODŁĘŻE – PULMON NEGRO 4:2 (1:0)
2-Kędzierski B., Sobczak M., Mazurek M., żk-Kozdraś Ł. – Szremski M., Jamróz J.+żk, czk-Stokłosa M.
OST – ENERGETYK 5:1 (1:1)
2-Jedynak T., 2-Kuciel D.+żk, Stępień A. – Wierzbik M., żk-Jaromin S.
ABTECH – LAMBADA 6:3 (1:1)
2-Zuber W., 2-Karaczyn R., Turek P., Kubik G., żk-Osiowy P., żk-Jaros W. – Dobosz T., Gaj M., Szpak M.
BEER DRINKERS – PRZEMSZA 5:2 (2:2)
Sikorski M., Sędrzak A., Byrczek M., Zysk A., Kempka Ł. – Repa G., Mastalerz M.
HAMMER – DGJ JAWORZNO 7:5 (2:1)
2-Kisiel R., 2-Krawczyk J., Musiał K., Łyszcz A., Krawczyk M. – 3-Kędroń P., 2-Kamiński R., żk-Abramczyk Z., żk-Wściubiak T., żk-Wściubiak R.
Wyniki 7 kolejki 2 ligi ALP SALOS wiosna 2016:
DZIEĆKOWICE – DIVINGTECH MYSŁOWICE 4:2 (2:0)
3-Gwiazda T., Ochmański M. – Gondzik K., Szlęzak S.
HALBA PODŁĘŻE – ATN 3:1 (0:1)
2-Trzeciakowski T., Śpiewak B.+żk, żk-Urban R. – Kopiec T., żk-Siekiera M.
S.W.A. – HUSARIA 10:0 (3:0)
6-Pieczka S., 3-Urbaniak Z., Ganobis R.
TEAM MYSŁOWICE – FC SZKOLNE 8:2 (4:2)
3-Asenkowicz D., 2-Banasik M., Kmieć Ł., Maślanka T., Włosek J. – Sternalski G., - Koziarz P.
JAGOPRO – STARE PODWALE 4:1 (1:0)
Rzeszutko M., Głowacki N., Czeleń K., Woś D.+żk – Majewski B., żk-Pater Ł.
Tabela 2 ligi po 7 kolejce - w zakładce po lewej stronie
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uzupełnione zakładki po lewej stronie (strzelcy,kartki,kaucje,tabele,terminarze)
Drużyny DGJ, HALBA, PULMON, SWA - proszone są o pilne wpłacenie kaucji! W przeciwnym wypadku zawodnicy, którzy zostali ukarani kartkami w 7 kolejce, nie mogą grać do czasu wpłacenia kaucji przez swoją drużynę.
Mateusz Stokłosa (Pulmon Negro) - zawieszony w 8 kolejce za otrzymanie czerwonej kartki (akcja ratunkowa).
Zawodnicy zagrożeni zawieszeniem na jeden mecz, jeśli otrzymają żółtą kartkę w kolejnych meczach.
liczba | zawodnik | drużyna | zawieszony |
2 | Abramczyk Zbigniew | DGJ | |
2 | Bożek Adam | Team | |
2 | Dworak Tomasz | PSV | |
2 | Filipek Piotr | Divingtech | |
2 | Fornagiel Jacek | Team | |
2 | Gondzik Krzysztof | Divingtech | |
2 | Jakubowski Mirosław | Divingtech | |
2 | Jaromin Sebastian | Energetyk | |
2 | Kopiec Tomasz | ATN | |
2 | Osiowy Paweł | ABtech | |
2 | Pater Łukasz | Podwale | |
2 | Siostrzonek Dawid | Fortuna | |
2 | Urbaniak Zbigniew | SWA | |
2 | Wilczek Piotr | Energetyk | |
2 | Wściubiak Tomasz | DGJ | |