dzisiaj: 143, wczoraj: 245
ogółem: 1 499 042
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
V kolejka ALP SALOS - jesień 2016
2 październik 2016r (niedziela)
Wyniki, strzelcy, uzupełnione zakładki
Wyniki 5 kolejki ALP SALOS:
5 kolejka ALP SALOS jesień 2016 – 1 liga:
Beer Drinkers – OST 5:3 (2:1)
(2) Zieliński M., (2) Kowalski Ł., Adamczyk M., żk-Tryfanow S. – Byrski K., Jaromin T., Szremski M.
Energetyk – JagoPro 4:1 (1:1)
(2) Jaromin P., Proksa K., Bartyzel K. – Szparkowski P.
No Name – Dziećkowice 4:0 (0:0)
(2) Jaromin A., Grzebielec M., Sielski M., żk-Feculak K., żk-Kozioł R. – żk-Gwiazda T.
PSV Podłęże – Chatler Team Mysłowice 8:2 (4:1)
(3) Karaczyn R., (3) Kędzierski B., (2) Chwalibogowski B. – Włosek J., Asenkowicz D.
5 kolejka ALP SALOS jesień 2016 – 2 liga:
Divingtech Mysłowice – Wyhylylybym Halbe 5:3 (2:1)
(2) Gaweł R., Liszka D., Filipek P., Frydel Ł.+żk – Grygiel K., Szemla D., Głaz D.
Stare Podwale – FC Szkolne 4:2 (3:0)
(2) Bożek S., Bidas D., Woronowicz P.+żk – Koziarz P., Budak M.+żk
S.W.A. – ATN 14:2 (8:1)
(8) Molenda A., (2) Radosz M., Urbaniak Z., Milewski A., Pieczara J., Biskup M. – (2) Warchoł Ł.
Fortuna Podłęże – Lambada 4:3 (0:3)
(2) Siostrzonek Daw., Turski B., Siostrzonek B. – (2) Gaj M., Szpak M., żk-Byrski S., czk-Śpiewak B.
Halba Podłęże – Hammer 6:5 (3:1)
(2) Kondziołka K.+żk, Zaręba M., Wiatr D., Urban R., Trzeciakowski T. – (3) Krawczyk J., Kisiel R., Salomon M.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zgłoszenia zawodników przed 5 kolejką:
Drużyna Fortuna Podłęże zgłosiła zawodnika Turski Bartek
Drużyna Chatlet Team M-ce zgłosiła zawodnika Damian Porydzaj
Uzupełnione zakładki II liga, strzelcy, kartki, kaucje, MLS
Drużyny, które mają niski stan kaucji proszone są o uzupełnienie.
Przypominamy, że do 15 października należy wpłacić drugą ratę wpisowego - brak wpłaty drużyna nie jest dopuszczona do meczu 7 kolejki rozgrywek!!!
Zgłoszenia zawodników TYLKO i WYŁĄCZNIE do piątku poprzedzającego kolejkę.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wyniki 4 kolejki II ligi:
FC Szkolne – Fortuna Podłęże 3:2 (2:1)
Macherek D.+żk. Koziarz P.,Halbina K. – Górski Ł., Paździora P., żk-Tynkowski T.
Lambada – Hammer 9:1 (6:1)
(3) Dobosz T., (3) Gaj M., Chmiel M., Mazurek P., Rakoczy P. – Kisiel R., żk-Krawczyk J.
S.W.A. – Divingtech M-ce 13:2 (6:0)
(4) Molenda A., (2) Pieczara J., (2) Milewczyk S., Pieczka S., Jochymek P., Urbaniak Z., Milewski A., Styrnol W. – (2) Filipek P.
Halba Podłęże – ATN 12:3 (5:1)
(7) Urban R., (4) Wiatr D., Zaręba M. – (2) Warchoł Ł., Mroziński G.
Stare Podwale – Wyhylylybym Halbe 2:1 (1:0)
Majewski B., Woronowicz P.+żk – Trzepałka D.
powoli klaruje sie tabela pierwszej ligi .mysle ze mistrzostwo w tym sezonie dla PSV.w minionej kolejce pokazali chlopakom z myslowic ile jeszcze im brakuje./8-2 to najirzszy wymiar meki.spokojnie moglo byc 15-1.no ale.co do spadku i barazy .to mysle ze DGJ i jago ktos z nich poleci.w barazach dzieckowice i ktoj ,jago ,,,dgj.poprostu sa slabi .
DGJ SPADEK DO DRUGIEJ LIGI.NIE MAJA DRUZYNY ZERO ZGRANIA.BARAZE .JAGO,DZIECKI.MISTRZ PSV .MOZE TO ZA WCZESNIE ALE TAK NAPRAWEDE KTO .OST NO NIE ,DRINKERSI RACZEJ NIE.
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 10 |
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|