MLS Pierwszy turniej - dla FC PO NALEWCE

PIERWSZY TURNIEJ MLS DLA
FC PO NALEWCE

TURBOKOZAK MLS:

Pierwszy turniej wygrywa drużyna FC Po Nalewce, do pierwszego turnieju zgłosiły się trzy zespoły, JwG Team, Janusze Murawy i FC Po Nalewce.
A oto wyniki:

JwG Team - Janusze Murawy 7:4
Krajewski Adrian (3), Gembołyś Patryk (2), Durlak Kamil (2), Szulc Nikolas (żk) - Archamowicz Dominik (2), Łukaszyk Hubert (2)

FC Po Nalewce - Janusze Murawy 9:0
Statkiewicz Filip (3), Żołnierek Jakub (2), Biały Daniel (2), Prytko Dorian, Seweryn Łukasz

FC Po Nalewce - JwG Team 5:2
Żołnierek Jakub (2), Biały Daniel (2), Statkiewicz Filip - Krajewski Adrian, Gembołyś Patryk

Po pierwszym turnieju klasyfikacja drużyn przedstawia się następująco:
1.FC Po Nalewce - 8pkt.
2.JwG Team - 5pkt.
3.Janusze Murawy - 2pkt.
Zwycięzcą całej edycji zostanie drużyna, która po turnieju finałowym zgromadzi największą liczbę punktów.
Punkty zliczamy następująco:
3pkt za zwycięstwo
1pkt za remis
i do tego dodajemy
1pkt za rozegrany mecz w turnieju.
Przy równej liczbie punktów po turnieju finałowym, zwycięzcę MLS wiosna 2017 wskaże:
1.bezpośredni mecz/mecze z wszystkich turniejów zainteresowanych drużyn (mała tabela z bramkami)
przy równej liczbie punktów i bramek
2.bezpośredni mecz z turnieju finałowego zainteresowanych drużyn
3.liczba zwycięstw we wszystkich turniejach
4.seria rzutów karnych dla zainteresowanych drużyn (po 5)

Prowadzimy klasyfikację na najlepszego strzelca całej edycji, po pierwszym turnieju prowadzą:
Daniel Biały - 4
Adrian Krajewski - 4
Filip Statkiewicz - 4
Jakub Żołnierek - 4
Patryk Gembołyś - 3

Po turnieju finałowym wybierzemy również najlepszego bramkarza i najbardziej wyróżniającego się zawodnika, którzy otrzymają pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Pomiędzy meczami odbył się konkurs TurboKozak MLS, po pierwszym turnieju klasyfikacja przedstawia się następująco:
1.Filip Statkiewicz (FC Po Nalewce) - 76pkt.
2.Archamowicz Dominik (Janusze)   - 70pkt.
2.Chwast Bartosz (JwG Team)         - 70pkt.
4.Gembołyś Patryk (JwG Team)      - 57pkt.
5.Moskalewicz Jakub (Janusze)      - 46pkt.
6.Prytko Dorian (FC Po Nalewce)    - 41pkt.

W kolejnym turnieju, również przeprowadzimy konkurencję oraz w turnieju finałowym. Zawodnik, który uzyska najlepszy wynik otrzyma bluzę Salosu oraz pamiątkową statuetkę.

JwG Team:

Janusze Murawy:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pierwszy turniej Młodzieżowej Ligi Salos, odbędzie się w najbliższą sobotę od godziny 11:30, w zależności od ilości zgłoszonych drużyn, ustalimy formułę turnieju (prawdopodobnie zagramy każdy z każdym).
Cały czas zapraszamy młodych zawodników (roczniki 2001-2004) do zgłaszania się do turnieju. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 604-863-291 lub napisać maila: salos.jaworzno@gmail.com
Turniej jest bezpłatny, nie potrzeba nawet jednakowych strojów (mamy znaczniki) wystarczy chęć pogrania w piłkę wraz z kolegami z klasy, klubu czy podwórka. Drużyny mogą się składać od 6 do 15 zawodników. Można się zgłaszać do soboty lub przyjść na turniej i w dniu turnieju zgłosić drużynę. Wymagamy jedynie zgody rodzica na udział w turnieju oraz legitymacji szkolnej w celu zweryfikowania wieku zawodników.
Zgoda rodziców:

Karta zgłoszeniowa do turnieju:

W czwartek o godzinie 19:00 (Orlik Podłęże), odbędzie się zebranie organizacyjne - zapraszamy przedstawicieli drużyn.

Zgłoszone drużyny do turnieju:
1.FC Po Nalewce
2.JwG Team