IV MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOYÓW

IV MISTRZOSTWA POLSKI OLDBOJÓW
24,25 czerwiec Sosnowiec
Kompletujemy Kadrę

Dostaliśmy zaproszenie na 4 Mistrzostwa Polski Oldbojów w piłce nożnej sześcioosobowej pod patronatem PZPN. W turnieju mogą wystąpić zawodnicy urodzeni w 1982 roku i starsi. W związku z tym zostanie utworzona drużyna Oldbojów Salosu na bazie zawodników, którzy wystąpili w halowym turnieju oldbojów w Regulicach. Po wstępnych rozmowach zainteresowanie uczestnictwem w drużynie oldbojów Salosu wyrazili następujący zawodnicy:
1.Łukasz Sabal (OST) - br
2.Grzegorz Ryszka (SWA) - br
3.Piotr Kuryło (PSV)
4.Darek Marszałek (PSV)
5.Łukasz Kozdraś (PSV)
6.Maciek Byrczek (Drinkers)
7.Marcin Sikorski (Drinkers)
8.Sebastian Jaromin (MCKiS)
9.Paweł Wojewoda (Jago)
10.Marcin Syguła (OST)
11.Konrad Czapla (DGJ)
12.Piotr Turek (Drinkers) - leczy kontuzję
13.Rafał Sarek (Jago) - leczy kontuzję
wszystkich tych zawodników jak również Marcina Jaromina (MCKiS) oraz Pawła Mazurka (Lambada) zapraszamy na pierwszy (z kilku) sparing, który odbędzie się w najbliższy czwartek 1 czerwca o godzinie 20:10 na Orliku. Jeśli ktoś jeszcze ma ochotę pokazać się na sparingach i zagrać w turnieju a spełnia warunek (+35lat) proszę o kontakt 602-152-459 Marcin. Z zawodników, którym będzie zależało na udziale w turnieju i będą się angażować w sparingi oraz będą najlepsi sportowo, wybierzemy 10 (2 bramkarzy i 8 zawodników), którzy pojadą na Mistrzostwa Polski. Zapraszamy na treningi.

Chcielibyśmy utworzyć drużynę Oldbojów ze stałą kadrą około 15 osób, która będzie trenowała minimum dwa razy w miesiącu i będzie jeździła na różne turnieje (halowe, orlikowe, na dużym boisku) do okolicznych miast, przedyskutujemy to na treningach, które przed nami i zobaczymy jakie będzie Wasze zdanie.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W ten sam weekend 24,25 czerwca, Pierwsza Reprezentacja  Salos :) uda się do Trzebini, bronić mistrzostwa w Manhattan Cup 2017. Pierwszeństwo udziału w turnieju mają zawodnicy, którzy wywalczyli trofeum w tamtym roku, na tą chwilę chęć udziału wyrazili:
1.Sławek Szczuka (PSV) - br
2.Grzesiek Dryja (PSV) - ew br
3.Jędrek Krawczyk (PSV)
4.Arek Łyszcz (Azot BP)
5.Mateusz Sobczak (PSV) - potwierdzi po losowaniu
6.Bartek Kędzierski (PSV) - potwierdzi po losowaniu
7.Kamil Byrski (Pulmon) - czekam na kontakt
w tamtym roku kadra była 7 osobowa, w tym dodamy 2 zawodników, w pierwszej kolejności z Memoriału:
8.Mariusz Gaj (Lambada) - chętny
9.Mateusz Radosz (Pulmon) - czekam na kontakt

Losowanie grup turnieju 2 czerwca.
Pierwszy trening/sparing kadry 8 czerwca (czwartek o 20:10) po ustaleniu ostatecznej kadry, która pojedzie na turniej.

1. MAGIC SPORT 27 bz
3. PULMON NEGRO 19 plus