Mamy Mistrzów I i II Ligi

• autor: Admin, 2017-06-05 00:42

PSV Podłęże Mistrzem I Ligi

FC Szkolne Mistrzem II Ligi!

Amatorska Liga Piłkarska SALOS wyłoniła już zwycięzców. PSV Podłęże Mistrzem I Ligi a FC Szkolne Mistrzem II Ligi!

Chciałoby się powiedzieć, że I Liga ALP SALOS to taka liga, gdzie 10 drużyn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywa PSV Podłęże ;) Mistrzowie z ubiegłego sezonu jesień 2016 znów na podium!

Tymczasem omówmy krótko wydarzenia dzisiejszego dnia. Young Boys pokonali kolegów z drużyny Następny Mecz Wygramy 4:2, ale nie zmieniło to ich sytuacji i pozycji w tabeli. Niestety w tym sezonie zostają w II lidze. Zawodnicy z ATN chyba oglądali jeszcze kilka razy mecz Ligi Mistrzów, bo pojawili się na Orliku tylko w trzyosobowym składzie i musieli oddać mecz walkowerem. Widocznie mieli to wkalkulowane w ryzyko, choć mogli mieć trzecie miejsce w lidze. Nie zmienia to faktu, że w przyszłym tygodniu zagrają baraże. Słoniom niewiele brakło, ale mimo dzisiejszej wygranej ze Starym Podwalem zostają na razie w drugiej lidze. Tymczasem Stare Podwale ma szansę na grę w I lidze, jeśli wygra mecz barażowy z JagoPro. Zawodnicy Pulmon Negro mogą być z siebie zadowoleni, bo po dobrym sezonie znów wracają do I ligi. Mecz z Azot Biznes Park potoczył się po ich myśli i gładko wygrali go z pięcio-punktową przewagą. Ostatni mecz II ligi należał do FC Szkolne, którzy w tym sezonie przegrali tylko jeden mecz, a ten ostatni z Husarią był tylko formalnością i już mogą się cieszyć z awansu. Widać było, że piłkarze z Byczyny są dumni z siebie, a po meczu szampan lał się strumieniami a oni odtańczyli na środku taniec radości. Z resztą wszystko sami zobaczycie we wtorek na YT na relacji z IX kolejki. Serdecznie gratulujemy drużynie FC Szkolne Mistrzostwa II Ligi!

W pierwszej lidze zaczęło się od krótkiego meczu DGJ z JagoPro, który skończył się z powodu zdekompletowania drużyny DGJ. Tym samym DGJ spada do II ligi, a zawodnicy z JagoPro mają szansę pozostać w I lidze na kolejny sezon, jeśli tylko baraż potoczy się po ich myśli. Następnie Beer Drinkersi sromotnie przegrali z Lambadą 4:1, ale w ogólnym rozrachunku zamienili się tylko miejscami i oba zespoły są obecnie w bezpiecznym środku tabeli. OST zaprzepaściło swoją szansę na trzecie miejsce i oddało mecz walkowerem. To przykre, że takie sytuacje zdarzają się, szczególnie pod koniec sezonu. Tymczasem SWA może zasłużenie cieszyć się z trzeciego miejsca w I lidze, co cieszy tym bardziej, że przecież w tym sezonie do I ligi awansowali. W kolejnym meczu MCKIS wykazało się większym doświadczeniem i wolą walki . Pomimo tego, że pierwsza połowa skończyła się remisem, to druga dała już tylko gole dla MCKIS a tym samym No Name spada na drugą pozycję w tabeli. Był to jednak naprawdę udany sezon drużyny Bezimiennych i na początku nikt by się nie spodziewał, że zajdą tak wysoko. Choć tym razem nie udało im się przełamać panowania PSV to w kolejnym sezonie na pewno o to powalczą. W ostatnim meczu ostatniej kolejki PSV bez większych problemów pokonało Team Mysłowice, a wiedzieli przecież, że jest o co grać, bo mistrzostwo jest na wyciągnięcie ręki. Tym samym kolejny sezon ALP należy do drużyny z Podłęża, czego im serdecznie gratulujemy.

autor: ~Kapitan NONAME 2017-06-05 06:26:07

avatar Gratulacje dla PSV

autor: ~2017 2017-06-05 07:59:43

avatar witam.organizator bardzo ladnie to opisal odnosnie walkowerow lub mala ilosc zawodnikow.tak nie powinno byc na poziomie pierwszeligi .bardzo dobrze ze jago zagra w barazu bo to sumienna druzyna zawsze sa na meczu,maja doswiadczonego kapitana ktory wie co robi.mam nadzieje ze dalej beda grac w pierwszej lidze.DGJ brawo ty naprawde takiego nie zorganizowania to nie widzialem i bardzo dobrze ze nie bedziecie juz gra w pierwszej lidze .zerowy poziom prezentujecie a kapitan co to ma byc .chlopcze ty sie nie nadajesz na kapitana .widzisz co zrobiles.OST to samo tylko ze im sie upieklo .ale druzyny to wy nie macie zero szacunku sami do siebie.szkoda sie wypowiadac.SWA bardzo fajnie sie zaprezentowalo fajnie chlopaki graja ,NO NAME szkoda bo byliscie naprawde blisko ..