P.S.S. SALOS - strona nieoficjalna

6 kolejka II ligi JALF Salos 2017/2018

• autor: Admin, 2018-02-18 16:11

VI kolejka 2 ligi JALF SALOS 2017-2018
18 luty 2018r. (niedziela)

WYNIKI I STRZELCY BRAMEK

Skrót meczu PSV - Drinkers na SalosTV:

Wyniki VI kolejki 2 ligi:

LAMBADA - FORTUNA  7:2 (4:1)
Mariusz Gaj (5), Maciej Nowak, Bartek Śpiewak - Michał Pierzchała, Łukasz Górski

FC SZKOLNE - STARE PODWALE 6:5 (2:1)
Krzysztof Smalcerz (3), Maciej Lichończak (2)+żk, Marcin Budak - Piotr Woronowicz (4), Arek Błażkowski

YOUNG BOYS - DIVINGTECH 5:5 (1:1)
Marcin Smolik, Wojciech Styrnol +żk, Rafał Kamiński, Mateusz Wiernek+żk, Mateusz Kuzak, żk-Bartek Majewski - Krzysztof Gondzik (3), Wojciech Kowalski+żk, Przemek Duda

Zawieszenia zawodników:

-

Przypominamy, że trzecia żółta kartka w sezonie skutkuje zawieszeniem zawodnika na 1 spotkanie, aktualnie zagrożeni zawieszeniem zawodnicy:

żółte kartki JALF – 12 luty
liczba zawodnik drużyna zawieszony
2 Bartyzel Krzysiek MCKiS
2 Bergiel Tomasz DGJ
2 Gawłowski Gabriel Jago
2 Gondzik Krzysztof Divingtech
2 Kempka Łukasz Słonie
2 Majewski Bartek Young Boys
2 Radosz Mateusz Pulmon Negro
2 Sędrzak Arek Beer Drinkers
2 Smolik Marcin Young Boys
2 Wiernek Mateusz Young Boys
2 Wściubiak Tomasz OST

Zgłoszenia zawodników:

-

Zapowiedź:

Rozgrywki 2 ligi wkraczają w decydującą fazę, a w tabeli bardzo ciasno, pięć zespołów walczy jeszcze o promocję do wyższej ligi. Na początku spotkają się Lambada z Fortuną, Lambada ma jeszcze tylko matematyczne szanse na awans a Fortuna po pokonaniu YB stała się jednym z głównych kandydatów do awansu, choć czekają ją jeszcze ważne mecze z Jago i Szkolnymi, które zdecydują o miejscu Fortuny na koniec sezonu.
Wyżej wspomniane Szkolne czeka teoretycznie najłatwiejszy mecz w tym sezonie - z Podwalem, które ma problemy ze skompletowaniem składu i jak na razie oddaje punkty rywalom. Należy się spodziewać, że po tej kolejce lider się nie zmieni.
O 12:40 najciekawszy dla układu tabeli mecz, Divingtech z Young Boys, "Nurkowie" po minimalnej porażce w 1 kolejce wysoko wygrywają następne mecze i duet Gondzik-Duda prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi. Young Boys po trzech kolejnych zwycięstwach przegrywa wyraźnie w ostatniej kolejce z Fortuną. Przegrany tego meczu mocno skomplikuje sobie sprawę ewentualnego awansu. Czy YB powstrzyma najlepszych strzelców z Mysłowic a sami będą potrafili zdobyć o jedną bramkę więcej od przeciwnika dowiemy się około 13:20, kiedy to zakończy się szósta kolejka.
W meczu rozegranym awansem Jago wyraźnie pokonało Słonie FC (12:2) i ani jedna ani druga drużyna po tym weekendzie nie dopisze sobie punktów, tylko mogą dopingować kolegów z innych drużyn.
A jak już mowa o dopingu to zapraszamy wszystkich zawodników rywalizujących w naszych rozgrywkach, w sobotę 17 lutego do hali MCKiS w Centrum na XIV Memoriał im.Mirosława Stadlera w którym wystąpi drużyna Salosu. Mecze grupowe rozpoczynają się od godziny 13:00, nasze mecze:
14:00 Salos - Szczakowianka
15:30 Salos - PSV Podłęże